برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای bridge کردن باید sharing رو برداشت.نمیشه یه LAN رو که dialup براش share شده خودشو share کرد یا براش bridge زد...

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من حسابی مختو خوردم...
میشه این عکس رو نگاه کنی؟؟او سرویسا چی هستن؟نباید اونارو تیک بزنم؟؟؟مربوط به share کردن dial up میشن.

فایل های ضمیمه

• mVGG70rXM4mfoH9VCm22.jpg
    mVGG70rXM4mfoH9VCm22.jpg
    81 KB · نمایش ها: 13

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
آقا من حسابی مختو خوردم...
میشه این عکس رو نگاه کنی؟؟او سرویسا چی هستن؟نباید اونارو تیک بزنم؟؟؟مربوط به share کردن dial up میشن.
اونا ربطی ندارن
دیگه آخرین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که در تنظیمات کانکشن بلوتوث در ویندوز در قسمت Preferred DNS server هم همون آی پی کانکشن کارت شبکه یعنی 192.168.0.1 رو بنویس، فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه !

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونا ربطی ندارن
دیگه آخرین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که در تنظیمات کانکشن بلوتوث در ویندوز در قسمت Preferred DNS server هم همون آی پی کانکشن کارت شبکه یعنی 192.168.0.1 رو بنویس، فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه !

این رو هم امتحان میکنم...آقا واقعا مرسی

@ ALL

هیچ کس نیست دلش بخواد PAN رو امتحان کنه؟؟؟
دل به SDK بستین؟؟؟

خوب نیستااااااا :p

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
هیچ کس نیست دلش بخواد PAN رو امتحان کنه؟؟؟
دل به SDK بستین؟؟؟

خوب نیستااااااا :p

من می‌خوام اما :
۱.کارت شبکه ندارم
۲.همونطور که قبلاً گفتم ADSLم مثل Dial-Up کانکت میشه و بنابراین انگار که Dial-up داشته باشم!​

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کارت شبکه ندارم

چی شد که فکر کردی کارت شبکه لازمه؟؟؟؟

همونطور که قبلاً گفتم ADSLم مثل Dial-Up کانکت میشه و بنابراین انگار که Dial-up داشته باشم!
به هر حال اینترنت شما LAN حساب میشه ، نه؟ منظورم اینه که تو network connections زیر چه گروهی قرار گرفته؟؟

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
به هر حال اینترنت شما LAN حساب میشه ، نه؟ منظورم اینه که تو network connections زیر چه گروهی قرار گرفته؟؟
مشکل همینه . توی قسمت Dial-up قرارگرفته . البته این مشکل با تعویض مودم حل میشه اما فعلاً نمی‌خوام مودمو فقط برای استفاده‌ از اینترنت روی گوشی عوض کنم (۳۰ تومن باید اضافه بدم) مودمی که الان دارم مودم D-Link DSL-200 هست که فکر کنم دیگه عتیقه محسوب میشه :p

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به همه:
سلام ...خسته نباشید . فک نکنین که چند ساعتی رو که تو pt بیکار نشستم:p نه بابا دارم تحقیق میکنم ..لول

به زیتون zeit ;):
من نمیتونم قبول کنم که امکانات pan برای مال تو باشه برا من نه :p آخه حسودیم میشه:lol: فکر میکنم اینه امکانات سخت افزاری نیست نرم افزاریه...
یه رادیوی اینترنتی پیدا کردم که رادیوی آنلاینه :) برا من کار کرد بد نیست بهرحال تجربه است.یه دونه mobilecameo که برای دیدن وبکم های عمومی تو کل جهان که اینیکیرو نتونستم access code میخاد ولی بزودی پیدا میشه;). یه webviewer که اونم برای وبگردیه و جواب میده فقط مشکل اساسی دانلود رو داره:(.

به همه:
من دارم روی این موضوع تحقیق میکنم که شاید یه برنامه جاوا باشه که امکان شیر اینترنت رو از pc به موبایل فراهم کنه(بدون تنظیمات IP ,DNS و هزار کوفت و زهرمار دیگه):lol:
یه برنامه پیدا کردم با اینکه گوشی من تو لیست ساپورتشه ولی نمیشناستش حالا دقیقا نمیدونم این برنامه برای اینترنت هم کار میده یا نه ولی اگه کسی (مخصوصا zeit جان) سرش برا این کار درد میکنه لینکش اینه:
http://www.salling.com/Downloads/SallingClickerSetup.exe
دوستان ادامه بدید سمج باشید:lol:

فایل های ضمیمه

• radio.zip
    61.1 KB · نمایش ها: 13

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مشکل همینه . توی قسمت Dial-up قرارگرفته . البته این مشکل با تعویض مودم حل میشه اما فعلاً نمی‌خوام مودمو فقط برای استفاده‌ از اینترنت روی گوشی عوض کنم (۳۰ تومن باید اضافه بدم) مودمی که الان دارم مودم D-Link DSL-200 هست که فکر کنم دیگه عتیقه محسوب میشه :p

آها....اما امتحانش میارزه و ضرری نداره ، داره؟ ;)

اما یه سوال همینطوری برای دونستن خودم...من تو این چیزا وارد نیستم ، یعنی چی؟ همیشه online نیستی؟وصل میشی که tel اشغال نیست ، هست؟ اینترنتت broadband هستش؟؟سرعتش چقدره؟

با همه ی اینا...من جات بودم امتحان میکردم...widcomm فقط 41 مگه (میدونم حسابی کلید کردم ببخش منو اما خوب من تنهام:D)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد widcomm که نفهمیدم چی گفتی.

هر نرم افزار پولی یه محدودیتی داره که باید برای رفع محدودیتش به سازندش $ بدی.... پچ یعنی یه برنامه ساخته شده توسط هکر که این محدودیت رو ورمیداره حالا خود برنامه ای که من دانلود کردم مستقیما هک شده بود و پچ لازم نداشت در ضمن اون 4 رقمیهایی که میگفت تو inf خودش بود پس همه چیز درست بود با وجود همه اینها برای من خوب کار نمیکنه بیشتر وقتا همون ارور dont send معروف رو میده و برنامه رو میبنده یه سوال توی صفحه اصلیه bluesoleil اون بالا که سرویسهای فعال رو برای گوشیت نشون میده (رنگشون سبز میشه و دورشون کادر میندازه) آیا برای گوشی شما سرویس bluetoothpersonal area network servise فعال میشه؟من 3 4 تا گوشی مختلف رو امتاحان کردم ولی برای هیچکدوم فعال نمیشه در حالیکه اصولا باید این سرویس برای بعضی فعال بشه :wacko: اگه کسی laptop داره باهاش تست کنه ببینه میشه؟

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
آها....اما امتحانش میارزه و ضرری نداره ، داره؟ ;)

اما یه سوال همینطوری برای دونستن خودم...من تو این چیزا وارد نیستم ، یعنی چی؟ همیشه online نیستی؟وصل میشی که tel اشغال نیست ، هست؟ اینترنتت broadband هستش؟؟سرعتش چقدره؟

با همه ی اینا...من جات بودم امتحان میکردم...widcomm فقط 41 مگه (میدونم حسابی کلید کردم ببخش منو اما خوب من تنهام:D)

ببین، ASDL هم مثل Dial-Up یوزرنیم و پسورد داره اما اکثر مودم‌های ADSL یوزرنیم و پسورد توی خود مودم set میشه اما مودم‌های قدیمی‌تر مثل مودم من وقتی که درایورشونو نصب می‌کنی یه کانکشن می‌سازن مثل یه کانکشن Dial-Up که یوزرنیم و پسورد رو اونجا باید وارد کنی و دقیقاً مثل Dial-up کانکت بشی .
تلفن اشغال نمیشه . اینترنت من ADSL هست اما فقط با همین تفاوتی که گفتم . با سرعت 128 و دانلود حدوداً ۱۴ تا ۱۶ کیلو در ثانیه . البته می‌خوام سری بعد که تمدید می‌کنم 256 بگیرم :).فعلاً تا آبان باید صبر کنم تا قرارداد ۳ ماه‌م تموم بشه.
Widcomm رو قبلاً دانلود کردم و نصب کردم اما فایده‌ای نداشت.اما باشه،سر فرصت بازم بهش ور میرم ببینم چی میشه با اینکه بعیده جواب بده. اما مطمئنم با یه مودم دیگه که کانکشنش LAN بشه جواب میده . اینهمه آدم توی PT هستن که ADSL دارن،چرا هیشکی نمیاد محض رضای خدا اینو تست کنه :p

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
آیا برای گوشی شما سرویس bluetoothpersonal area network servise فعال میشه؟من 3 4 تا گوشی مختلف رو امتاحان کردم ولی برای هیچکدوم فعال نمیشه در حالیکه اصولا باید این سرویس برای بعضی فعال بشه :wacko: اگه کسی laptop داره باهاش تست کنه ببینه میشه؟
برای من میشه . حیف،اگه کانکشن اینترنتم هم توی قسمت LAN or High-Speed Internet بود خیلی خوب می‌شد. دو تا کانکشنو bridge می‌کردم و خلاص​

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها...
پستای شما رو خوندم مطالب قابل بحثی رو گفتین majidjix و آقا محسن ( من با شما کار دارم ، باید بیشتر کلید کنم) ، و میخوام جواب بدم اما وقت نیست دارم میرم جایی فردا میام :(

امیدوارم فردا که میام کلی جلو افتاده باشیم ;)

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
ببخشید
کسی کل این پروسه رو توسط کابل رابط p990 که رو خود گوشی هست تونسته انجام بده یا نه ؟
اگه آره راهنمایی کنید لطفا

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید
کسی کل این پروسه رو توسط کابل رابط p990 که رو خود گوشی هست تونسته انجام بده یا نه ؟
اگه آره راهنمایی کنید لطفا

اگه میخوایی از کابل استفاده کنی به جای یه bluetooth serial port یه com port واقعی داری...وقتی وصل میکنی گوشیتو اگه usb drivers نصب باشه یه com port به گوشیت داده میشه مثلا COM5 یا COM3 ...باید ببینی دیگه ..
بقیه چیزا هم همونطوریه

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

برای من میشه . حیف،اگه کانکشن اینترنتم هم توی قسمت LAN or High-Speed Internet بود خیلی خوب می‌شد. دو تا کانکشنو bridge می‌کردم و خلاص​

برای گوشی فعال میشه ؟ یا لپتاپ؟
اگه گوشیه بگین چه گوشیی با چه نرم افزاری؟ (bluesoleil یا ....)

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
برای گوشی فعال میشه ؟ یا لپتاپ؟
اگه گوشیه بگین چه گوشیی با چه نرم افزاری؟ (bluesoleil یا ....)
گوشی W880 با bluesoleil
invisible.gif

بالا