برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان برای گوشیهای سونی اریکسون بااستفاده از بلوتوث

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

من موافقم اما سوادم در این زمینه صفره :D شرمنده :blush: امیدوارم دوستان بیان و کمک کنن :)

اختیار دارین ... منم چیزی نمیدونم اگه میدونستم که حل بود ، اما اینطوری وقتی یکی اینور امتحان کنه یکی اونور ، بلاخره یکی موفق میشه و به بقیه میگه...نه؟؟؟

من هر ورژن operamini غیر از 2 رو اجرا کنم ، گوشی موقع تست اینترنت هنگ میکنه ، ورزژن 2 اونجوری تست نمیکنه مثه اینکه...

من تقریبا اطمینان دارم تو اونجا میتونی راش بندازی
به هر حال هر وقت اگه خواستی ببینی چطوری میشه شروع کرد حتما بگو تا با هم قدم به قدم بریم ، اومدیمو برای تو کار کرد...اون وقت من حسودیم میشه ;)

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
اختیار دارین ... منم چیزی نمیدونم اگه میدونستم که حل بود ، اما اینطوری وقتی یکی اینور امتحان کنه یکی اونور ، بلاخره یکی موفق میشه و به بقیه میگه...نه؟؟؟

من هر ورژن operamini غیر از 2 رو اجرا کنم ، گوشی موقع تست اینترنت هنگ میکنه ، ورزژن 2 اونجوری تست نمیکنه مثه اینکه...

من تقریبا اطمینان دارم تو اونجا میتونی راش بندازی
به هر حال هر وقت اگه خواستی ببینی چطوری میشه شروع کرد حتما بگو تا با هم قدم به قدم بریم ، اومدیمو برای تو کار کرد...اون وقت من حسودیم میشه ;)
چطوره آموزش ESATO رو اینجا یه بار همراه لینک‌های دانلود چیزایی که می‌خواد بذاری؟ که همه امتحان کنن ببینیم کسی موفق میشه یا نه :)

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام...
من با widcomm این کارو کردم... بلو توثم از ایناست که آنتن داره همه جا هست،برنامش هم bluesoleil ، اما من widcomm رو نصب کردم به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو بکنین چون از bluesoleil خیلی بهتره و کار باهاش خیلی راحت تر ، بیشتر هم قابل استفاده هست...خلاصه بگم ، همه کار میشه باهاش کرد (به خصوص اون کارایی که با bluesoleil نمیشه ، یه مثال خیلی کوچیک اینه که از گوشی خودتون به کامپیوتر درست مثل یه گوشی دیگه فایل send کنین)
اگه مایل بودین بگین تا لینکای dl رو اینجا بزارم

راستی الان به فکرم رسید که یه operamini v.3 Beta دارم که شاید جواب بده، اما بدبختی 2 ساعه گوشی داره با wotanserver بده بستون میکنه نمیتونم امتحانش کنم...راستشم بگم خودمم دلم میخواد زودتر تموم شه تا با هاش ور برم و browse کنم...

من یه چیزی میگم......میگم بیاین سعی کنیم این کارو با PAN به نتیجه برسونیم تا بشه یه اینترنت کامل.
حتما میدونین چی به چیه اما باز میگم که گفته باشم :
قضیه خیلی ساده است ( درسته که من نتونستم تا حالا راش بندازم اما واقعا ساده است :happy: ، و همین اعصابم رو خورد میکنه :wacko: )

PAN یه اتصال شبکه است (Bluetooth Personal Area Networking) ، اگه PAN فعال باشه یه connection بین گوشی (البته گوشی هایی که pan داشته باشن مثل k800,w850,p990,m600,z710,w880... و بیشتر گوشی هایی که از 6 ماه پیش به اینور اومدن)و کامپیوتر برقرار میشه ، این connection تو Windows Network Connections میاد و جزو LAN or High-speed Internet قرار میگیره...یه connection دیگه هم که همه دارن یعنی همون اینترنت که حالا میتونه adsl یا dialup باشه.....
حالا اگه اینترنت رو share کنیم و یا بین اینترنت و pan یه bridge بزنیم ، خیلی واضحه که گوشی از طریق PAN به اینترنت متصل میشه....به همین آسونی.....

تو این esato با اون زبون بسته ها کلی کلنجار رفتم اخرم نتونستم ، یعنی همه چیز درسته ، حتی بروزر خود گوشی هم شروع میکنه به load کردن اما هیچی load نمیشه (با اینکه pan کلی send&recieve داره)

به هر حال ، من که از netwotking زیاد سر در نمیارم ، اما به نظرم اگه فکرامونو بریزیم رو هم با کمک شما بشه یه کاری کرد......خودم فکر میکنم مشکل من dialup هستش ، چون این تنها فرق من با اون زبون بسته هاست...
اما حالا که شما اینجاین و adsl هم دارین ( نمیدونم چرا تو سعادت اباد adsl نمیدن :( ) احتمال زیادی میدم که موفق شین ، بعدش شاید من هم موفق بشم....

اگه موافقید بگید...کلی خوشحال میشم که شروع کنیم...
با بلوتوث PAN اینطوری میشه ؟
وارد قسمت Network Connection توی ویندوز میشیم
برروی کانکشن اینترنت کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، وارد قسمت Sharing میشم، تیک اولی رو میزنیم و اگه پایینش جای انتخاب کانکشن LAN داشت ، برای کارت شبکه کامپیوتر رو انتخاب میکنیم (معمولا Local Area Network) تیک دوم رو هم میزنیم، بعد OK
کانکشن LAN که براش اینترنت رو Share کردیم رو روش کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، برروی Internet Protocol Version 4 دوبار کلیک میکنیم و بعد گزینه Use the following IP addresses رو انتخاب میکنیم، بعد در قسمت IP Address یک آی پی مثلا 192.168.1.1 رو وارد میکنیم (در قسمت Subnet Mask هم 255.255.255.0) و بعد همه پنجره ها OK میکنیم
برروی کانکشن بلوتوث کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، وارد Internet Protocol Version 4 میشیم و دوباره گزینه Use the following IP addresses رو انتخاب میکنیم، در قسمت IP Address هم در همان رنج مثلا 192.168.1.2 و subnet mask هم همان 255.255.255.0 و در قسمت Default Gateway آی پی 192.168.1.1 رو وارد میکنیم و بعد OK کرده و همه پنجره ها رو میبندیم
تنظیمات قسمت گوشی رو نمیدونم دیگه !
این روش بالا هنگامی که بخواهید اینترنت رو توی شبکه به اشتراک بگذارید استفاده میشه و حتما باید یدونه کارت شبکه داشته باشین (شایدم مستقیم هم بشه)

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برروی کانکشن اینترنت کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، وارد قسمت Sharing میشم، تیک اولی رو میزنیم و اگه پایینش جای انتخاب کانکشن LAN داشت ، برای کارت شبکه کامپیوتر رو انتخاب میکنیم (معمولا Local Area Network) تیک دوم رو هم میزنیم، بعد OK
کانکشن LAN که براش اینترنت رو Share کردیم رو روش کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، برروی Internet Protocol Version 4 دوبار کلیک میکنیم و بعد گزینه Use the following IP addresses رو انتخاب میکنیم، بعد در قسمت IP Address یک آی پی مثلا 192.168.1.1 رو وارد میکنیم (در قسمت Subnet Mask هم 255.255.255.0) و بعد همه پنجره ها OK میکنیم
برروی کانکشن بلوتوث کلیک راست کرده و Properties رو انتخاب میکنیم، وارد Internet Protocol Version 4 میشیم و دوباره گزینه Use the following IP addresses رو انتخاب میکنیم، در قسمت IP Address هم در همان رنج مثلا 192.168.1.2 و subnet mask هم همان 255.255.255.0 و در قسمت Default Gateway آی پی 192.168.1.1 رو وارد میکنیم و بعد OK کرده و همه پنجره ها رو میبندیم
این روش بالا هنگامی که بخواهید اینترنت رو توی شبکه به اشتراک بگذارید استفاده میشه و حتما باید یدونه کارت شبکه داشته باشین (شایدم مستقیم هم بشه)

خوب چه خوب که یه علاقمند پیدا شد ، وچه بهتر که network بلدی...
من اینارو نمیدونستم ، من فقط تو properties ، قسمت sharing اولی و دومی رو تیک میزدم و همین....
راستی یه جا خوندم همه ی آی پی های 169 خراب و بی فایده هستن...اینطوری نیست؟؟؟؟از یه طرف من هر چی IP میگرفتم 192 بودن همشون....

همه ی اینا یه قسمت از کاره....قبل از اینها اول باید گوشی رو تنظیم کنیم که هیچ کاری نداره...دوم باید یه PAN Connection بین گوشی و کامپیوتر درست کنیم...

تا حالا کسی تو گوشی تو قسمت Data Account یه account با اسم کامپیوترش و یه شکل bluetooth بقل اون دیده؟؟؟؟؟اگه همچین چیزی تو گوشی درست شده باشه یعنی به راحتی میتونین یه PAN داشته باشین...
اگه درست نشده باشه هم خوب درست میکنیم :rolleyes:

من فقط منتظرم یکی داوطلب بشه :cool:

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب چه خوب که یه علاقمند پیدا شد ، وچه بهتر که network بلدی...
من اینارو نمیدونستم ، من فقط تو properties ، قسمت sharing اولی و دومی رو تیک میزدم و همین....
راستی یه جا خوندم همه ی آی پی های 169 خراب و بی فایده هستن...اینطوری نیست؟؟؟؟از یه طرف من هر چی IP میگرفتم 192 بودن همشون....

همه ی اینا یه قسمت از کاره....قبل از اینها اول باید گوشی رو تنظیم کنیم که هیچ کاری نداره...دوم باید یه PAN Connection بین گوشی و کامپیوتر درست کنیم...

تا حالا کسی تو گوشی تو قسمت Data Account یه account با اسم کامپیوترش و یه شکل bluetooth بقل اون دیده؟؟؟؟؟اگه همچین چیزی تو گوشی درست شده باشه یعنی به راحتی میتونین یه PAN داشته باشین...
اگه درست نشده باشه هم خوب درست میکنیم :rolleyes:

من فقط منتظرم یکی داوطلب بشه :cool:

سلام دوست عزیز به PT خوش اومدی
ایول اطلاعاتت خوبه ..یه سوال :گوشی شما چیه؟تو ردیف k800 به بالا یا k750 به پایین؟
منم دارم رو share اینترنت کار میکنم دیشب Widcomm 5.0.1.801 رو تورنتشو برا دانلود گذاشتم الان که اومدم دیدم تموم شده .نصبش کردم چون احتمالا منم همون مقاله ای که شما خوندیش دارم الان میخونم که widcomm رو شرط لازم PAN دونسته بود:lol:;)
باید بگم که من آدم سمجی هستم و حداکثر سعیمو خواهم کرد شما هم کمک کنین تا بتونیم اولین کسانی باشیم که این مشکلو تو ایران حل میکنن:p
بهر حال خوشحالم که به جمع ما پیوستی بازم از اطلاعات خوبت مارو بی بهره نذار :)

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایول داداش dekay zeit :D عالیه پیدات کردم ;) 7 - 8 ماهه داری روش کار میکنی ؟:blink: خواهشا بیشتر اطلاعات بده دقیقا بگو تا کجا رفتی؟ چیا رو امتحان کردی ؟:cool:

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

راستی یه چیزی ، من الان اومدم این کارو بکنم ... خوب من کارت شبکه دارم اما غیر فعاله چون هیچ شبکه ای ندارم....من فقط 2 تا کانکشن فعال دارم ... یکی اینترنت dialup یکی دیگه Bluetooth LAN ... اما تو اون روشی شما گفتی 3 تا connection دیدم...موضوع چیه؟؟؟

من یه feedback بدم...الان همین الان.....
Bluetooth LAN کانکت شده اما آپی نداره و نوشته : Acquiring IP Address...اگه همینجوری ولش کنم بعد از مدتی این آی پی رو میده : 169.....اما ولش نمیکنم...

میرم properties اینترنت(dialup) و sharing رو تیک میزنم...تقریبا به محض اینکه OK میکنم ، Bluetooth LAN یه آی پی دست و پا میکنه ، این : 192.168.0.1 و Subnet Mask : 255.255.255.0

حالا میرم BluetoothLAN Properties و رو Internet Protocol دابل کیلیک کیکنم...Use the Following IP address رو میزنم و همون IP و Subnet Mask eh بالا رو میدم....DNS رو هم خالی میزارم...

حالا وقتی بروزر رو گوشی را باز میکنم ، Bluetooth Network Access فعال میشه و Bluetooth LAN شروع میکنه به send و recieve کردن...رو گوشی هم انگار داره load میشه اما هر چقدر صبر کنم هیچی load نمیشه...

این کارا درسته؟؟؟؟؟؟من همه ی کارای دیگه رو کردم...چیزای مربوط به گوشی و Bluetooth ، فقط مونده کارای share کردن و شبکه که هیچی سر در نمیارم ازش....

این آخرین قدمه که شما بلدین و من نه...قدمای اول هم من بلدم ولی شما نه...اگه خواستی اونارو آموزش بدم تا خودت بالا پایینش کنی...دلم روشنه :happy:

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز به PT خوش اومدی
ایول اطلاعاتت خوبه ..یه سوال :گوشی شما چیه؟تو ردیف k800 به بالا یا k750 به پایین؟
منم دارم رو share اینترنت کار میکنم دیشب Widcomm 5.0.1.801 رو تورنتشو برا دانلود گذاشتم الان که اومدم دیدم تموم شده .نصبش کردم چون احتمالا منم همون مقاله ای که شما خوندیش دارم الان میخونم که widcomm رو شرط لازم PAN دونسته بود:lol:;)
باید بگم که من آدم سمجی هستم و حداکثر سعیمو خواهم کرد شما هم کمک کنین تا بتونیم اولین کسانی باشیم که این مشکلو تو ایران حل میکنن:p
بهر حال خوشحالم که به جمع ما پیوستی بازم از اطلاعات خوبت مارو بی بهره نذار :)

سلام...گوشیم K800 هستش...
راستش هر چی میدونم از Esato.com یاد گرفتم...از چیزایی که راجع به widcomm و مخصوصن ورژن 5.0.1.801 گفتی معلومه شما هم اینارو تو esato دیدی ... اونجا من decay_zeit هستم.....can a K800 access my adsl via bluetooth...درسته؟؟؟؟

خوب چه خوب که widcomm رو گرفتی...میبینی که چقدر از bluesoleil بهتره؟؟؟؟
فکر کنم جاش باشه تا لینکای مربوط به این stack رو بذارم تا همه بگیرنش...

تو سایت Isohunt برای widcomm اگه search کنین این میاد : http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=widcomm
2 تا ورژن هست ، میگن جدیده برای PAN خوب کار نمیکنه...پس شما هم مثل من اگه خواستین widcom 5.0.1.801 رو download کنین.....

حدود 41 مگ....بعد از اینکه download تموم شد باید نصبش کرد قاعدتا :D ، اما یه خورده دنگ و فنگ داره...یه زبون بسته گفته که چطوری نصب میشه ، همونجا اولش هم یه Patcher V2 هست که باید dl کنین..
اینجا :
http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=342643

امیدوارم از اینکه اون راهنما رو ترجمه نمیکنم . و به کل اینجا نمیذارم منو ببخشید آخه خیلی زیاده...با این حال اگه مشکلی بود یا به هر دلیلی نتونستید نصبش کنید حتما بگید تا این کار رو بکنم...

تموم شد ، اینم WIDCOMM STACK
ENJOY!

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ ربطی به موضوع نداره اما این تاپیک تنها جاییه که من میشناسم...

باید بگم خیلی خوشحالم ، هندزفریم درست شد...داشتم فکر میکردم چطوری بفرستمش دوبی به یه سرویس سونی اریکسون.....اما الا خود به خود درست شد و من خوشحالم..

هر کی شیرینی میخواد بیاد اینجا

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...گوشیم K800 هستش...
راستش هر چی میدونم از Esato.com یاد گرفتم...از چیزایی که راجع به widcomm و مخصوصن ورژن 5.0.1.801 گفتی معلومه شما هم اینارو تو esato دیدی ... اونجا من decay_zeit هستم.....can a K800 access my adsl via bluetooth...درسته؟؟؟؟

خوب چه خوب که widcomm رو گرفتی...میبینی که چقدر از bluesoleil بهتره؟؟؟؟
فکر کنم جاش باشه تا لینکای مربوط به این stack رو بذارم تا همه بگیرنش...

تو سایت Isohunt برای widcomm اگه search کنین این میاد : http://www.isohunt.com/torrents/?ihq=widcomm
2 تا ورژن هست ، میگن جدیده برای PAN خوب کار نمیکنه...پس شما هم مثل من اگه خواستین widcom 5.0.1.801 رو download کنین.....

حدود 41 مگ....بعد از اینکه download تموم شد باید نصبش کرد قاعدتا :D ، اما یه خورده دنگ و فنگ داره...یه زبون بسته گفته که چطوری نصب میشه ، همونجا اولش هم یه Patcher V2 هست که باید dl کنین..
اینجا :
http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=342643

امیدوارم از اینکه اون راهنما رو ترجمه نمیکنم . و به کل اینجا نمیذارم منو ببخشید آخه خیلی زیاده...با این حال اگه مشکلی بود یا به هر دلیلی نتونستید نصبش کنید حتما بگید تا این کار رو بکنم...

تموم شد ، اینم WIDCOMM STACK
ENJOY!

من widcomm5.0.1.801 رو از torrentspy گرفتم patcher نمیخاد با بلوتوث من راه افتاد ولی هنوز شروع نکردم به کار باهاش:p
شما از bridge استفاده کردی؟

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ ربطی به موضوع نداره اما این تاپیک تنها جاییه که من میشناسم...

باید بگم خیلی خوشحالم ، هندزفریم درست شد...داشتم فکر میکردم چطوری بفرستمش دوبی به یه سرویس سونی اریکسون.....اما الا خود به خود درست شد و من خوشحالم..

هر کی شیرینی میخواد بیاد اینجا

مبارکه:blush:

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ملت adsl دارن ولی ما عقب افتاده ها هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!
من هنوز sdk رو دانلود نکردم الان میخام 5 می رو دانلود کنم بعد برم سراغ jdk چون بینشون خیلی فاصله هست!!

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
راستی یه چیزی ، من الان اومدم این کارو بکنم ... خوب من کارت شبکه دارم اما غیر فعاله چون هیچ شبکه ای ندارم....من فقط 2 تا کانکشن فعال دارم ... یکی اینترنت dialup یکی دیگه Bluetooth LAN ... اما تو اون روشی شما گفتی 3 تا connection دیدم...موضوع چیه؟؟؟

من یه feedback بدم...الان همین الان.....
Bluetooth LAN کانکت شده اما آپی نداره و نوشته : Acquiring IP Address...اگه همینجوری ولش کنم بعد از مدتی این آی پی رو میده : 169.....اما ولش نمیکنم...

میرم properties اینترنت(dialup) و sharing رو تیک میزنم...تقریبا به محض اینکه OK میکنم ، Bluetooth LAN یه آی پی دست و پا میکنه ، این : 192.168.0.1 و Subnet Mask : 255.255.255.0

حالا میرم BluetoothLAN Properties و رو Internet Protocol دابل کیلیک کیکنم...Use the Following IP address رو میزنم و همون IP و Subnet Mask eh بالا رو میدم....DNS رو هم خالی میزارم...

حالا وقتی بروزر رو گوشی را باز میکنم ، Bluetooth Network Access فعال میشه و Bluetooth LAN شروع میکنه به send و recieve کردن...رو گوشی هم انگار داره load میشه اما هر چقدر صبر کنم هیچی load نمیشه...

این کارا درسته؟؟؟؟؟؟من همه ی کارای دیگه رو کردم...چیزای مربوط به گوشی و Bluetooth ، فقط مونده کارای share کردن و شبکه که هیچی سر در نمیارم ازش....

این آخرین قدمه که شما بلدین و من نه...قدمای اول هم من بلدم ولی شما نه...اگه خواستی اونارو آموزش بدم تا خودت بالا پایینش کنی...دلم روشنه :happy:
الان دوباره مطلب خودم رو خوندم، دیدم بعضی جاها قاطی پاتیه (عجله ای نوشتم)
باید کانکشن اینترنت (دایل آپ یا adsl) رو برای کانکشن بلوتوث share کنید و اصلا به کارت شبکه کار نداریم (غیرفعالش کنید بهتره)
حالا آی پی رو برای کانکشن بلوتوث درست کنید
اون Default gateway باید توی طرف دوم تنظیم بشه ، اینجا میشه گوشی !
در ضمن به آی پی هایی که توی رنج 169.254 هستن، میگن APIPA که وقتی DHCP سرور پیدا نشه، یه آی پی خود ویندوز به کانکشن میده که هر چند دقیقه یکبار هم دوباره عوض میشه

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ملت adsl دارن ولی ما عقب افتاده ها هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!
من هنوز sdk رو دانلود نکردم الان میخام 5 می رو دانلود کنم بعد برم سراغ jdk چون بینشون خیلی فاصله هست!!

یه سی دی خام بردار دو سه تا کافینت سر بزن از هرکدوم یکی رو دانلود کن بزن رو سی دی اینطوری در وقت صرفه جویی میکنی :)

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا 4 قسمت sdk رو دانلود کردم
jdk هم %85 ............
ایشالله فردا تمامش میکنم!

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ZEIT جان
ببخشید...من widcomm رو نصب کرم درسته که کمی زیاد (5 دقیقه) طول کشید تا نصب شه ولی همه چیز بدون ارور نصب شد .
حالا چرا با گوشی من ادا در میاره؟:wacko: بعضی وقتا گوشی رو اصلا پیدا نمیکنه بعضا پیدا میکنه بروز نمیکنه :(
نظرتون چیه؟
سریال پورتش رو هنوز نتونستم فعال کنم:lol: لول

majidjix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوپرای lanscape (هوریزانتال) بهتر میشه :D برا من کار کرد. شماام تست کنین:cool:

فایل های ضمیمه

• operahz.zip
    145 KB · نمایش ها: 20

DKzeit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان دوباره مطلب خودم رو خوندم، دیدم بعضی جاها قاطی پاتیه (عجله ای نوشتم)
باید کانکشن اینترنت (دایل آپ یا adsl) رو برای کانکشن بلوتوث share کنید و اصلا به کارت شبکه کار نداریم (غیرفعالش کنید بهتره)
حالا آی پی رو برای کانکشن بلوتوث درست کنید
اون Default gateway باید توی طرف دوم تنظیم بشه ، اینجا میشه گوشی !
در ضمن به آی پی هایی که توی رنج 169.254 هستن، میگن APIPA که وقتی DHCP سرور پیدا نشه، یه آی پی خود ویندوز به کانکشن میده که هر چند دقیقه یکبار هم دوباره عوض میشه

خوب ... من فقط و فقط یه IP دارم که ماله Bluetooth LAN هستش : 192.168.0.1
حالا Default Gateway رو چی بزنم ؟ 192.168.0.1 ؟؟ یا 192.168.0.2 ؟؟؟؟ یا 192.168.1.0؟؟؟

"حالا آی پی رو برای کانکشن بلوتوث درست کنید
اون Default gateway باید توی طرف دوم تنظیم بشه ، اینجا میشه گوشی !"

میشه اینارو بیشتر توضیح بدین؟؟؟چطوری آی پی درست کنم....و اینکه تو گوشی چیزی برای تنظیم کردن وجود نداره

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
خوب ... من فقط و فقط یه IP دارم که ماله Bluetooth LAN هستش : 192.168.0.1
حالا Default Gateway رو چی بزنم ؟ 192.168.0.1 ؟؟ یا 192.168.0.2 ؟؟؟؟ یا 192.168.1.0؟؟؟

"حالا آی پی رو برای کانکشن بلوتوث درست کنید
اون Default gateway باید توی طرف دوم تنظیم بشه ، اینجا میشه گوشی !"

میشه اینارو بیشتر توضیح بدین؟؟؟چطوری آی پی درست کنم....و اینکه تو گوشی چیزی برای تنظیم کردن وجود نداره
توی تنظیمات کانکشن بلوتوث Gateway رو خالی بذار
توی گوشی یه جایی رو پیدا کن که اون آی پی کانکشن بلوتوث رو بزنی (مثلا Access Point یا یه جایی دیگه !!!)
در ضمن توی قسمت شبکه همین فروم هم بپرسی شاید به نتیجه برسی

بالا