• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اینترنت ماهواره ای

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
کسی میدونه قیمت راه اندازی اینترنت ماهواره ای چقدر هست ؟و مزایا و عیب های اینترنت ماهواره ای ؟؟؟؟

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
باید مجوز بگیری
هزینش بالاست

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
به حرف دوستان توجه نکن چون تو آفلاین هیشکی نمیتونه بفهمه چیکار میکنی مگر اینکه کسی که اطلاع داره زیرابت رو بزنه
در حال من یه کارت دارم -اصل آلمان تضمینی بهت میدم شب تا صب دانلود کن
خواستی پخ بده

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
به حرف دوستان توجه نکن چون تو آفلاین هیشکی نمیتونه بفهمه چیکار میکنی مگر اینکه کسی که اطلاع داره زیرابت رو بزنه
خواستی پخ بده

پخ شد
چطوری راه اندازی میشه؟؟

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
خواستی پخ بده

من شنیدم یه ماشین هایی هستند که شب ها و بعضی وقت ها میان میگردن واگر اینترنت ازماهواره بگیری بدون مجوز میان هم خودت میبرن وهم سیستم ایا اینترنت افلاین هم جز همین میشه؟؟؟؟بیان ببرند

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اینترنت ماهواره ای یک طرفه ، خطری نیست ، ارسال از اینترنت هست و دریافت از ماهواره.

اما اینترنت دو طرفه ، ارسال و دریافت از ماهواره هست و خطری هست ، دو سوته میان می برنت.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
پخ شد
چطوری راه اندازی میشه؟؟

من شنیدم یه ماشین هایی هستند که شب ها و بعضی وقت ها میان میگردن واگر اینترنت ازماهواره بگیری بدون مجوز میان هم خودت میبرن وهم سیستم ایا اینترنت افلاین هم جز همین میشه؟؟؟؟بیان ببرند

ببین شنیده ها رو ول کن
اگه شما تو خونتون یا آپارتمانتون دیش ماهواره داری پس در خطری به همون اندازه هم آفلاین در خطره--البته آنلاین قضیش فرق میکنه هم جرمش سنگین تره هم قابل ردیابیه چون به خط مخابرات وصل میشی
ولی اصول کلی آفلاین اینه که تو فضای ما دیتا در حال ریزش هست توسط ماهواره و این دیتا توسط کاربرانی که در کشورهای همسایه مثل روس ها و هند و پاکستان و عربا و ترکا وایرانی هایی که دارن از این سیستم استفاده میکنن مشخص میشه و مثلا فلان کاربر روسی فیلم نابودگر رو دانلود میکنه -دیتای اون فیلم توسط ماهواره به زمین ارسال میشه و هرکسی که مک آدرس و آیپی لازم رو داشته باشه میتونه اون فیلم رو دانلود کنه
حتی سایت های ایرانی هستن که عوشون میشی و اونام مک و آیپی و پسورد فایل هارو بهت میدن و هر روز هفته برنامه میزارن -مثلا جدول هفتگی میدن که شنبه نرمافزار ارسال میشه از ساعت 8 شب به بعد -یا 1شنبه آلبوم های موسیقی ارسال میشه از 8 به بعد-یا 2 شنبه فیلم و...........البته بنابه درخواست کاربران
بنابراین امکان ردیابی آقلاین با ردیابی ماهواره شبکه ای یکی هست و اگرم بیان سراغت زرنگ باشی نمیفهمن که آقلاین داری و با رسیور معمولی اشتباه میگیرن مگر اینکه از روی سیم آنتن بفهمن یه خط رفته تو کیست یا بیان کیست رو نگاه کنن وگرنه عمرا نمیقهمن

ما 10-15 ساله ماهواره داریم هیشکی سراغمون نیمده-واسه همسایمون رو بردن اونم نه اینکه هجوم ببرن داخل خود همسایمون رفت رسیور و باز کرد داد بهشون رفتن :دی

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
اینترنت ماهواره ای یک طرفه ، خطری نیست ، ارسال از اینترنت هست و دریافت از ماهواره.

اما اینترنت دو طرفه ، ارسال و دریافت از ماهواره هست و خطری هست ، دو سوته میان می برنت.

یعنی دریافت مشکلی نداره یعنی فقط دانلود کرد بیاد روی سیستم خودم مشکلی نداره؟؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
یک طرفه رو دیگه مک ادرس بازی نمونده که شماذ بخوای وصل بشی و دنگ و فنگ و هزینه هم داره و سرعت اگر مک ادرس باز پیدا کردی پائیه

دوطرفه هم که به محض وصل شدن اطلاعات در خونتون رو میزنن .

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
سرعت دانلود در دقیقه چقدر هست؟؟؟؟
چطوری باید تنظیم کرد برای دانلود ؟مثلا دانلود اهنگ موزیک ویدیو فوق البوم و....

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
محیط نرم افزار اسکای نت ماننده داس هست -تو این محیط از کلیدهای کیبرد استفاده میشه - با فشردن فکر کنم دکمه M منو باز میشد و میتونستی فرمت دریافتی رو مشخص کنی مثلا برای عکس فرمت های jpg-png و...یا فیلم فرمت های mkv-wmv-mp4-3gp-dvd- و......یا خیلی چیزای دیگه بعلاوه اینکه میتونی مشخص کنی نرم افزار چه حجمی رو دنلود نکنه -مثلا بهش بگی زیر 1 مگ رو نمیخای و بالای 2 گیگ و.....

me22

Registered User
لایک‌ها
574
کلا بیخیال شی ؛ خیلی به نفعته!

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
محیط نرم افزار اسکای نت ماننده داس هست -تو این محیط از کلیدهای کیبرد استفاده میشه - با فشردن فکر کنم دکمه M منو باز میشد و میتونستی فرمت دریافتی رو مشخص کنی مثلا برای عکس فرمت های jpg-png و...یا فیلم فرمت های mkv-wmv-mp4-3gp-dvd- و......یا خیلی چیزای دیگه بعلاوه اینکه میتونی مشخص کنی نرم افزار چه حجمی رو دنلود نکنه -مثلا بهش بگی زیر 1 مگ رو نمیخای و بالای 2 گیگ و.....

چیز جالبی هست

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
کلا بیخیال شی ؛ خیلی به نفعته!

چرا بیخیال بشم؟سوال گرفتم مثل اینکه اینترنت افلاین یک طرفه جهت دانلود مشکلی نداره فقط اگر دوطرفه باشه یا قابلیت اپلود داشته باشه یا انلاین باشه سریع جمع میکنن

بالا