• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اینترنت ماهواره ای

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
دوست من این اافلاین خوبه ولی اگه هارد مثلا 200 داشته باشی که فایلای خوبشو انتقال بدی هارد اصلیت و این یکی اگه سوخت دلت نسوزه. شک نکن بعد یه سال حتما میسوزه یا مشکل پیدا میکنه. یه دورانی خیلی خوب بود اافلاین الان رو نمیدونم دیگه

ارسال شده از GT-I9100 با استفاده از تپاتالک 2

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
دوست من این اافلاین خوبه ولی اگه هارد مثلا 200 داشته باشی که فایلای خوبشو انتقال بدی هارد اصلیت و این یکی اگه سوخت دلت نسوزه. شک نکن بعد یه سال حتما میسوزه یا مشکل پیدا میکنه. یه دورانی خیلی خوب بود اافلاین الان رو نمیدونم دیگه

هارد می سوزه!!!
فقط تنها موردی که داره ویروس که باید آنتی ویروست همیشه آپدیت باشه

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
like
منم تازه اولین باره میشنوم که هارد میسوزه

منم نه دیدم نه شنیدم که هارد به خاطر دانلود آفلاین و....بسوزه
ملت دارن از این راه کاسبی میکنن و هاردشون هر روز خدا دست 100ها نفر میچرخه اگه قرار باشه هارد بسوزه که.................

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
در صورتی که هاردتون طی مدت 3سال و هر 3سال یک سره فعال باشه چرا نسوزه؟ واسعمه من که سوخت. حجم اطلاعاتی که تو هارد وارد میشه و اونایی که تو رولز است نگه داری میشه و دوباره اضافاتش خارج میشه رو بررسی کنین میدونین که هارد رو خراب میکنه. بر همین اساس من هارد 80 رو گذاشتم واسه این کار که البته شرکت خوبی هم نبود. شاید دوستان بهتر میدونن و هارد من واسه چیز دیگه ای سوخته

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
در صورتی که هاردتون طی مدت 3سال و هر 3سال یک سره فعال باشه چرا نسوزه؟ واسعمه من که سوخت. حجم اطلاعاتی که تو هارد وارد میشه و اونایی که تو رولز است نگه داری میشه و دوباره اضافاتش خارج میشه رو بررسی کنین میدونین که هارد رو خراب میکنه. بر همین اساس من هارد 80 رو گذاشتم واسه این کار که البته شرکت خوبی هم نبود. شاید دوستان بهتر میدونن و هارد من واسه چیز دیگه ای سوخته

یعنی 3 سال متوالی هاردت روشن بوده!!!
مقصر خودتی پدر هارد در آوردی
نهایت 8 ساعت به صورت مداوم کافیه(عمر هارد کوتاه نیست)
12 تا 8 صبح بهترین ساعات استفاده آفلاین

CoreiMan

Registered User
لایک‌ها
488
کسی آفلاین ترافیک خوب داره؟ 10721 دیگه به در نمیخوره .فرکانس میخوام با پید مناسب اگه کسی داره پخ بده

omidatomic

Registered User
لایک‌ها
82
من یه دوسالی داشتم.. تو هر 24 ساعت حدود 30 گیگ اطلاعات میاد بیشترشون فیلم ... هستش که مدیریت شه چیز بدرد بخور توشون فراوونه.اگه عکس رو فعال کنید ساعتی هزارتا عکس میاد تا جایی که پی سی ظعیف باشه هنگ میکنه.ولی هفتاد درصد پارازیت باعث ناقص شدن فایلهای بلند برنامه ها و فیلم ها میشه.ویروسم حتما باید ویروس کش خوب داشته باشی.یکیم اونقد برنامه آشغال میاد آدم از شیفت دلت کردن ذله میشه. ولی هیچ گیر اطلاعاتی هم نداره چون یطرفس گیر نمیدن یجور ال ام بی ها هست سند و رسیو دارن اونا دردسر میشن.راستی سرعت دریافت متغیر و چیزی در حدود 2مگ هستش که واقعا خوبه..

ارسال شده از سرزمین پاریس ایران با GT-N7000 تپاتاک2

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

منظورتون از سوختن هارد چيه!؟
هارد كه دسته قابلمه نيست رو اجاق بسوزه! يك هارد از اجزاى مختلفى تشكيل شده كه فقط بردش ممكنه بسوزه اونم به دليل نوسانات برق و مشكلات برقى هست نه استفاده مداوم

morteza0919

Registered User
لایک‌ها
14
منظورتون از سوختن هارد چيه!؟
هارد كه دسته قابلمه نيست رو اجاق بسوزه! يك هارد از اجزاى مختلفى تشكيل شده كه فقط بردش ممكنه بسوزه اونم به دليل نوسانات برق و مشكلات برقى هست نه استفاده مداوم

مگه میشه همینطوری بسوزه به قول کاربر هارد كه دسته قابلمه نيست رو اجاق بسوزه
اگر به صورت مداوم چند هفته روشن باشه شاید شاید بسوزه ولی امکان نداره

aliop

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از زاهنمایی های دوستان

من یه سوال خیلی مهم دارم و اون اینکه :

1 - الان بهترین کارت برای دانلود افلاین چی هست ؟؟؟؟؟

2- از کجا میشه تهیه کرد.

3- الان وضعیتش چطوره کلا ؟؟؟ ( سرعت ها و ... )

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
721
رفیقم مک را هک میگرد گرفتتنش به نظرم نری دورش بهتره
میتونن به اتهام جاسوسی روحت بگیرن;)

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
درصورت آپلود یک کیلو بایت به دلیل جاسوسی می گرنت و می برنت اونجا که عرب ....

بالا