برگزیده های پرشین تولز

بابا به دادم برسيد

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
آقا واقعا اين ديگه آخرشه من عكسهاي قالبم رو در قالب وبلاگ آدرس دهي كردم و قالب رو وارد سيستم كردم بعد از ريبيلد كردن در همون جدول و همينطور تور صفحه بعد از ورود اين چيزها رو نوشته و همينطور هم عكسها تو قالب نيومده تو رو بخدا كمك كنيد البته اولش اومد ولي بعد اين اتفاق افتاد.
اين سيستم در وبلاگ دات يو اس هست .
اينا كه اين پائينه همون نوشته هايي كه بعد از ريختن قالب اومده .
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) substr outside of string at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 58.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in unpack at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 58.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in substr at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 59.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) substr outside of string at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 59.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in addition (+) at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 60.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) substr outside of string at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 58.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in unpack at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 58.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in substr at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 59.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) substr outside of string at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 59.
MT::App::CMS=HASH(0x15315a4) Use of uninitialized value in addition (+) at C:\Inetpub\wwwroot\mt\lib/MT/Serialize.pm line 60.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببين مشكل از مدول MT::App كه روي cgi نصب شده است.
یه چکی با هاست دهنده یا admin بکن.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ميشه ساده تر و بازتر توضيح بدي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ممكنه ايرادي كه محمدرضا گفته اون لحظه ايجاد شده. ولي بعيده كه ايراد از اونا باشه چون ديگه ساختن تمپليت كار عجيبي نيست و خيلي از وبلاگهايي كه از سرويس اونجا استفاده ميكنن بدون مشكل دارن كار ميكنن. به نظرم يه بار سورس تمپليت رو چك كن. شايد يه جاي يه كاراكتر خاصي هست كه كدها رو ميريزه بهم!

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
الان عكسها تو قالبم مياد ولي اون نوشته ها هم سر جاشون هستن

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ميگم بد نيست لطف كنيد جواب ما رو بديد

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
ببين تا حالا قالب ديگه اي رو امتحان كردي ببيني همين مشكلات باشه يا نه؟

اگه هم هموني بود كه احسان گفت و يه كاراكتري يه جايي مشكل ايجاد ميكنه و عيب از قالبه ؛ سورسشو بذار اينجا بلكه كسي بتونه كمك كنه.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
آقا ما كد قالب رو گذاشتيم اگه ميتونيد كمك كنيد

فایل های ضمیمه

• template.txt
    8.3 KB · نمایش ها: 22

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
بابا دمتون گرم ما كه سرس قالب رو گذاشتيم اينجا

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من تمپليت رو چك كردم. مشكلي نديدم.
اونجا هم كه گفتم تمپليت وبلاگت رو چك كن به اين دليل بود كه شايد تگي باز مونده كه عكسها رو نشون نميده. الان اين ايرادي كه ميده از خود كدهاي مووبل تايپ هست. البته يك چيزي به ذهنم ميرسه و اونم اينكه اسم كتگوريهات رو فارسي انتخاب كرده باشي. درسته!؟

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
اگه منظورتون همون دسته بندي مطالب هست كه بله فارسي
مگه اشكالي داره

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
فکر کنم اشکال داره . بزار احسان خودش جواب بده.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
مگه نگفتيد كه يونيكد ساپورت ميكنه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آره متاسفانه اشكال داره. اشكالش هم اينه كه وقتي اسم كتگوري رو فارسي انتخاب كنه اين ميخواد به اين اسم كتگوري فايل و دايركتوري هم بسازه. از اونجايي هم كه اكثر سرورها لينوكس هستند در نام اونها مشكل پيدا ميكنه و كاراكترهاي عجيب غريب و بي معني به عنوان اسمش ذخيره ميشن. واسه همينه كه بعضي وقتها ممكنه يه پيام خطا نشون بده و يا حتي وسط ذخيره فايلها قاطي بكنه... (از اين دقيق تر دليلش رو نميدونم!)

توصيه من اينه كه هميشه اسم كتگوري رو انگليسي و توضيحات اون يا به اصطلاح Description رو فارسی انتخاب کنید. بعد در تمپلیت از تگ مربوط به Description برای نشان دادن عنوان فارسی اون Category استفاده کنید. مثلا اگه میخواین یه کتگوری به اسم خبر بسازید ، نام اون رو news و توضیح اون رو خبر انتخاب کنید.

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
ميبخشيد من خيلي كامپيوتر حاليم نيست ميشه روانتر توضيح بدي

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
راستي يه چيزي در زمان زيبويلد كردن اون نوشته هايي كه گذاشتم تو ميسيج اولم تو بخشهاي ديگه مشل آرشيو موضوعي و ماهانه مياد يعني زماني كه صفحات مختلف رو دوباره سازي ميكنه اون نوشته ها رو اونجا مياره .
اونو چكار كنم .
ميشه يه كاري كرد يا يه جا رو معرفي كنيد كه من عين آدم توش فارسي بنويسم

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
اگه امكان داره يكي از دوستان به من جواب بده
در ضمن سوال ديگه اي داشتم اونم اينه كه من عكسهاي قالبم رو در فري هاست دات كام گذاشتم ولي اين سايت مشكل پيدا كرده و الان وبلاگ من خيلي كند و سخت مياد بالا آيا اين كند بالا اومدن مال مشك فري هاست هست يا اينكه مشكل از همون مسئله قبله ميبخشيد يادم رفته بود بگم كه با وجود اون مشكل قبلي سيستم حداقل كار ميكرد در ضمن آدرس وبلاگ رو ميدم سر بزنيد ببينيد مشكل چجوري هست .
http://andromeda.weblogs.us

andromeda

Registered User
لایک‌ها
0
آقا دمتون گرم يكي نيست جواب ما رو بده

badjens

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من خوب نفهميدم اصلآ مشكل چيه ولي از اونجايي كه صفحه بلاگت رو ديدم اينارو فهميدم:
1-يكسري تگ اضافه ممكنه بلاگت داشته باشه و يا موقع تنظيم كردن نوشته هات اشتباه كرده باشي؟
2- در مورد كند بودن بلاگت هم خودت درست حدس زدي . يعني عكسهات توي فري سرور لود نميشن و براي هر عكس كمي طول ميكشه كه بفهمه نميتونه لود كنه ;) يك توصيه دارم: بيخيال فري سرورشو و همچنين بيخيال عكس توي بلاگ شو و بجاي عكسهاي بلاگت مثلآ منوي بقل از text استفاده كن.
3-در مورد مابقي مشكلاتت هم يكي يكي و دقيق توضيح بده تا بتونيم راهنمايي كنيم. :rolleyes:

بالا