برگزیده های پرشین تولز

...بازاریابی شبکه ای ...

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
اون دوستانی که دارن فعالیت میکنن
دارن برندهای مسخره و ضعیف و به مشتری ها یا مردم میشناسونن....
خلاصه کلام سمت این شرکت ها نرید
باور کنید خیلی چیزهایی که از دست بره رو میشه جبران کرد اما عمر و وقتی که رفته رو هیچ وقت نمیشه
واقعا با چه رویی همچین جنسایی رو به مردم میفروشید....
به اقوام خودتون هم میفروشید؟!
بعدا راضی نبودن چجوری تو چشاشون نگاه میکنید...
انصاف داشتن تو کار خیلی خوبه...
فک کنم هفته ای دو سه نفر میان سراغ من واسه دعوت ولی من ردشون میکنم....
انقد ساده و احساسی تصمیم نگیرید
اونا به فکر زیر مجموعه پر کردن خودشونن
به فکر وقت و عمر و جیب شما نیستن

واقعا گل گفتی . جنسای مسخره و بدرد نخور . این شرکت هرمیه فقط جنساش آشغالتر کردن بدن دست مردم . گلدماین حداقل طلا میده اینا که شورش درآوردن . من کلن از شرکتهای هرمی متنفرم همشون وقت طلف کردنه

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
باور کنید خیلی چیزهایی که از دست بره رو میشه جبران کرد اما عمر و وقتی که رفته رو هیچ وقت نمیشه

واقعا گل گفتی . جنسای مسخره و بدرد نخور یک طرف این شرکت و هرمی بودن طرف دیگه از طرفی شرکت بادواران فقط جنساش آشغالتر کردن بدن دست مردم . گلدماین حداقل طلا میده و کالاش دارای ارزشه و یک شرکت بین المللی هست این شرکتهای جدید که شورش درآوردن . من کلن از شرکتهای هرمی متنفرم همشون وقت طلف کردنه

یک بار وقتم طلف کردم برا کل زندگیم کافیه اگه جای این کارها درس میخوندم الان این وضعم نبود هرچند فوق دیپلمم گرفتم و کارمم خوبه و درآمدم هم خوبه اما همون سالها میتونستم به بهترین نتیجه برسم .

BAADRAAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
100%توپ هایی که شوت نمیکنی گل نمیشن.عزیز دل
من دارم برای هدفام تلاش میکنم و مطمئنم که میرسم بهشون و تو هم بشین و نق بزن

BAADRAAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
100%توپ هایی که شوت نمیکنید گل نمیشن
یا پاشو برنامه کارتو بچین یا بخوابو خوابشو ببین;)

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
100%توپ هایی که شوت نمیکنید گل نمیشن
یا پاشو برنامه کارتو بچین یا بخوابو خوابشو ببین;)
البته ۱۰۰٪ توپ‌هایی که پشت به دروازه شوت میکنین هم گل نمیشه

lovingyas

Registered User
لایک‌ها
229
البته ۱۰۰٪ توپ‌هایی که پشت به دروازه شوت میکنین هم گل نمیشه
مهندس،فیلسوف،دکتر،همه چی دون، شمایی که بلدی از وقتت مفید استفاده کنی، بدو دنبال مهره که بچینی یا پرزنت کنی....
امثال شما وقتی میخوان دو نفر و پرزنت کنن به هر دری میزنن. شده التماس هم میکنن. الان این کار خیلی افتخاره واستون؟
شما از وقتی که ثبتت و بزنی مهره های شرکت به حساب میای.راه نفوذتون از راه احساساته...
به نظرم راه نفوذتون هم خیلی مسخره اس
تو این کار دو دسته ادم هستن یا اونایی که فک میکنن زرگن و میرن سریع عضو میشن
یا اونایی که با شک و دودلی میرن تو که میشن مهره سوخته... شما مغزتون پر شده الان حرف زدن من فایده نداره. دیگه جا نمیشه تو مخت...
به نتورکتون ادامه بدید و کل ایران که هیچ کل دنیا رو هم میگیرید
بعد منچستر هم اولّید....

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
مهندس،فیلسوف،دکتر،همه چی دون، شمایی که بلدی از وقتت مفید استفاده کنی، بدو دنبال مهره که بچینی یا پرزنت کنی....
امثال شما وقتی میخوان دو نفر و پرزنت کنن به هر دری میزنن. شده التماس هم میکنن. الان این کار خیلی افتخاره واستون؟
شما از وقتی که ثبتت و بزنی مهره های شرکت به حساب میای.راه نفوذتون از راه احساساته...
به نظرم راه نفوذتون هم خیلی مسخره اس
تو این کار دو دسته ادم هستن یا اونایی که فک میکنن زرگن و میرن سریع عضو میشن
یا اونایی که با شک و دودلی میرن تو که میشن مهره سوخته... شما مغزتون پر شده الان حرف زدن من فایده نداره. دیگه جا نمیشه تو مخت...
به نتورکتون ادامه بدید و کل ایران که هیچ کل دنیا رو هم میگیرید
بعد منچستر هم اولّید....

اشتباه گرفتی عموجان من اونوریم

milad10

Registered User
لایک‌ها
92
من تحقیق کردم در امد حاصل از زیر مجموعه ها در همه سطوح حرام است خودم شخصا استفتا کردم هم از ***** هم مکارم شیرازی دیگه خودتون میدونید
این سایت هم اطلاعات مفیدی داره
http://on-networkers.blog.ir/

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
اقا من کسایی را میشناسم وضعیت مالی درست و حسابی نداشتند و حمایت خوانواده هم نداشتند
الان به سه عامل موفقیت تو زندگیشون رسیدند(تحصیلات در حد تیم ملی-زن و زندگی خیلی خوب -خرپولی)
هر شخصی تو زندگیش حتی به یکی از این عوامل دست پیدا نکنه ادم بدبختیه مثلا طرف پولدار باشه ولی بیسواد....

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
من تحقیق کردم در امد حاصل از زیر مجموعه ها در همه سطوح حرام است خودم شخصا استفتا کردم هم از ***** هم مکارم شیرازی دیگه خودتون میدونید
این سایت هم اطلاعات مفیدی داره
http://on-networkers.blog.ir/
:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اقا من کسایی را میشناسم وضعیت مالی درست و حسابی نداشتند و حمایت خوانواده هم نداشتند
الان به سه عامل موفقیت تو زندگیشون رسیدند(تحصیلات در حد تیم ملی-زن و زندگی خیلی خوب -خرپولی)
هر شخصی تو زندگیش حتی به یکی از این عوامل دست پیدا نکنه ادم بدبختیه مثلا طرف پولدار باشه ولی بیسواد....
بعد چجوری رسیدن؟ حتما با بازاریابی شبکه ای؟

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
بعد چجوری رسیدن؟ حتما با بازاریابی شبکه ای؟
نه داداش من مخالف بازاریابی شبکه ای هستم
هر فرد با تلاش خودش به موفقیت میرسه مطمعن باشین تحصیلات خوب داشته باشین پول و زن خوب خودش به سراغتون میاد

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
به چه قیمتی به پول برسی . به قیمت بی اعتماد کردن خودت . کلاه سرمردم گذاشتن . جنس گرون سایت به مردم قالب کردن . هیچ کس همینطوری ها پولدار نمیشه راهی که تو الان رفتی ما 6 سال پیش رفتیم . فقط و فقط اعتبارت از دست میدی . روزی میرسه هر کس میبینتت به چشم کلاهبردار میبینت و به هر کی بگی یه کار سراغ دارم واست بهت میگه شرکت هرمی ... کاری به این ندارم اونایی که به اونجا که واست تعریف کردن فلانی اللن ماهی 7میلیون درآمدشه و فلانی ماهی 10 میلیون درآمدشه و واسش بلند میشید و مهندس صداش میکنید و دروغ بارتون میکنند سر چند نفر کلاه گذاشته الان شده مثلا این شکلی . حالا یه ماشین گرون قسطی انداخته زیرپاش که تو رو جذب کنه تا درآمد پیداکنه تو چقدر ساده ای؟ درضمن این احترامی که واسه این آقایون میزاری برو خرج پدر و مادرت کن و ببین خدا چی واست میزاره. جای این بچه بازیها و کلاه گذاشتن سرمردم و دروغ گفتن ها سرمایه بزار و مثل مرد کار کن. اول صبح پاشو برو مغازه بازکن و روزیت از خدا بخواه این خیلی بهتره تا دروغ بار مردم کنی بیاری تو شرکت هرمی
یه مغازه مرغ و پروتئینی بزن بهتره تا این کارها کنی
یاسوپر مارکت و هایپرمارکت

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
من که دوستامو دیدم تو پارک دارن دس فروشی میکن انداز بادران
و میومد میگفت کار که عارررر نیست .
ادکلن نمیدونم چندمیلو میداد ۲۸ ۳۰ ت من دو برابر حجمشو میخرم ۲۰ ت توی ابودان تازه از دست فروش که دستدفروشه ۱۰ ۱۵ ت خریده

از بیکاری جوانان استفاده تامو میکن ان و پولای خانوشادشونمپبا خرید زدن میخورن .

ولی جدا پوله رو میدن ولی تا کی مردم خرن از این چیزای گرون بخرن؟
یه کیف چرم دوستم دراوارد داد دستم گفت ۵۰چوق قیمتشه . دیدم اوه این که ۲۰ ت بیشتر دادن زیادشه

کلا این بیکاری جوانان رو خر کرده و از خریتشون میشه داستفاده کن ان خدایش هم عطراش گرون بودن هم کیفش . دولتم خوابه که قیمت گزاری نمیکنه رو قیمتای اینا

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مطمئن باشید اون افراد هیچ اطلاعاتی نداشتن و کارکردن بلد نبودن! من ازطریق دوستم وارد شدم! کاملا هم مطمئنه! دفترکاریشم خودم دیدم! اون بعد از 6 ماه الان درآم
دوستان عزیز نمیشه اینطوری و با نوشتن راجع به کار توضیح داد. من توصیه میکنم هرکس که مایله راجع به این کار بدونه و درست بفهمه کتاب (دانشکده کسب وکار) نوشته رابرت کیوساکی رو بخونید.
سلام.
دوست عزیز رابرت کیوساکی فردی هست که شخصا سمت نتورک مارکتینگ نرفت . طبق عقیده ایشون {پدر پولدار پدر فقیر} ربع سوم و چهارم { کارآفرینی و سرمایگذاری} بهترین ربع برای درآمد زایی هستش و در بین اینها تجارت رو بهترین شغل دونسته .
ودرآخر گفته پدیده نتورک مارکتینگ میتونه شروع خوبی باشه . میتونه وحی منزل نیست.

heattrik25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
file0045512585.gif
تو یه جلسه ای شرکت کردم دقیقا مو به مو همین حرفا رو زد !! یا خودتون اونجا سخن ران بودید ! یا کلا این شستو مغزی شرکت بادران همین جملات کلیشه ای رو داره !!

طرف ماهی 162 میلیون درامد داره ! اون وقت هیچ جا دیده نشده !؟

تو گوگل داشتم میگشتم ببینم تاپ ارنر امسال کی بود که رسیدم به این پست و این حرفا ، کسایی که میخوان قانع کنن کار مسخرس ، خوب منطقیه ، اما اونایی که میخوان ثابت کنن کار کار خوبیه ، این کار غیر منطقیه ، اصلا چرا باید تلاش کنیم که قانع کنیم تو اینترنت کسی رو راضی کنیم که این کار خوبه یا نه ؟ در نهایت اگه قانع بشن چه نفعی واسه ما داره ؟!
اما جواب یه سری سوالا ، طرف 162 ملیون درامد دشته الان بالای 200 میگیره ، و بر خلاف حرفی که دوستان زدن اصلا هم سرش شولوغ نیست چون الان به نقطه مدیریتش رسیده ، اما چه ربطی داره ؟ مگه هر کسی که پول زیادی میگیره باید تو تلوزیون نشونش بدن ، کلا کار ما یه کار غیر تلوزیونی و غیر تبلیغاتیه ، یه سری اوصول و قواعد داره ، همون جوری که هیچ محصولی از شرکتمون تبلیغات نداره ! و از این گذشته داماد خاله ی من هم جزو اولین برج ساز های ایرانه ، أرامدش به میلیارد میرسه تو ماه ، دلیلی داره تو تلوزیون نشونش بدن ؟ یعنی مثلا تلوزیون حجم درامدیه ؟ مثلا میگن کسی از مرز 50 ملیون گذشت باید بیاد تو تلوزیون صحبت کنه ؟ از 100 گذشت باید روزی 2 بار بیاد ؟ اگه به 400 رسید روزی 4 ساعت باید تو تلوزیون صحبت کنه ؟ اگه بالای 1 ملیارد در آورد باید یه شبکه اختصاصی بزنه ؟!
جواب کوئست کاران و ماین کاران دوست داشتنی { من عاشق کوئست کارام چون به شدت اطلاعات دارن } ، دلیلی نمیشه چون شرکتون جمع شدن اونم تو ایران این کار بد باشه ، مگه امین فومنی زیر و رو نکرد همون کوئست رو ؟ این که جلو شرکت رو بگیرن با اینکه این شغل درامد نداشته باشه دو تا بحث مختلف هستن ! تو نتونی بگیریو شرکت نده 2 تا بحث مختلفه ، اینکه تو خسته بشی و بکشی کنار و شرکت نده 2 تا بحث مختلفه ، مهم نیست که بازاریابی شبکه ای رو کی قبول کنه و کی قبول نکنه ، اصلااااا مهم نیست ، به هیچ وجه ، چون بازاریابی شبکه ای بیشترین میلیونر زیر 40 سال دنیا رو داده بیرون .
و اگه واقعا نتورکرین چرا بحث میکنین ؟ مگه تریسی نمیگه : بعضی ها با من هماره می شون بعضی ها نه ، خوب که چه ؟

hamid_brj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
تو گوگل داشتم میگشتم ببینم تاپ ارنر امسال کی بود که رسیدم به این پست و این حرفا ، کسایی که میخوان قانع کنن کار مسخرس ، خوب منطقیه ، اما اونایی که میخوان ثابت کنن کار کار خوبیه ، این کار غیر منطقیه ، اصلا چرا باید تلاش کنیم که قانع کنیم تو اینترنت کسی رو راضی کنیم که این کار خوبه یا نه ؟ در نهایت اگه قانع بشن چه نفعی واسه ما داره ؟!
اما جواب یه سری سوالا ، طرف 162 ملیون درامد دشته الان بالای 200 میگیره ، و بر خلاف حرفی که دوستان زدن اصلا هم سرش شولوغ نیست چون الان به نقطه مدیریتش رسیده ، اما چه ربطی داره ؟ مگه هر کسی که پول زیادی میگیره باید تو تلوزیون نشونش بدن ، کلا کار ما یه کار غیر تلوزیونی و غیر تبلیغاتیه ، یه سری اوصول و قواعد داره ، همون جوری که هیچ محصولی از شرکتمون تبلیغات نداره ! و از این گذشته داماد خاله ی من هم جزو اولین برج ساز های ایرانه ، أرامدش به میلیارد میرسه تو ماه ، دلیلی داره تو تلوزیون نشونش بدن ؟ یعنی مثلا تلوزیون حجم درامدیه ؟ مثلا میگن کسی از مرز 50 ملیون گذشت باید بیاد تو تلوزیون صحبت کنه ؟ از 100 گذشت باید روزی 2 بار بیاد ؟ اگه به 400 رسید روزی 4 ساعت باید تو تلوزیون صحبت کنه ؟ اگه بالای 1 ملیارد در آورد باید یه شبکه اختصاصی بزنه ؟!
جواب کوئست کاران و ماین کاران دوست داشتنی { من عاشق کوئست کارام چون به شدت اطلاعات دارن } ، دلیلی نمیشه چون شرکتون جمع شدن اونم تو ایران این کار بد باشه ، مگه امین فومنی زیر و رو نکرد همون کوئست رو ؟ این که جلو شرکت رو بگیرن با اینکه این شغل درامد نداشته باشه دو تا بحث مختلف هستن ! تو نتونی بگیریو شرکت نده 2 تا بحث مختلفه ، اینکه تو خسته بشی و بکشی کنار و شرکت نده 2 تا بحث مختلفه ، مهم نیست که بازاریابی شبکه ای رو کی قبول کنه و کی قبول نکنه ، اصلااااا مهم نیست ، به هیچ وجه ، چون بازاریابی شبکه ای بیشترین میلیونر زیر 40 سال دنیا رو داده بیرون .
و اگه واقعا نتورکرین چرا بحث میکنین ؟ مگه تریسی نمیگه : بعضی ها با من هماره می شون بعضی ها نه ، خوب که چه ؟
رفتی همین الان یه شناسه جدید درست کردی تا بیای جواب بدی مثلا؟!
اصلا معلوم هست چی نوشتی؟! اگه لازم به جواب نیست، پس برو دنبال همون کار نتورکت و اینجا چیزی ننویس!
من فقط دوست دارم این هرمی ها یه سوال را دقیق جواب بدن که درآمدی که بدست میارن دقیقا در قبال چه کار، زحمت و ارزش افزوده ای هست؟
برای مثال (یه مثال خیلی ساده) یه رستورانی داره مواد خام (برنج، گوشت، روغن، نمک، ...) را میگیره و تبدیل به یه غذا میکنه که مشتری میتونه پولش را بده و غذا بخوره، یعنی یه کار مفید انجام داده، حالا این هرمی ها بگن بجز حرف و حرف و حرف (و شاید دروغ) چه حرکت مثبت دیگه ای انجام میدن؟!
اگه جز حرف چیزی نباشه، آیا این درآمدی که بدست میارن سالمه؟!

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
امروز فقط برای کنجکاوی رفتم یکی از این جلسات بادران , واقعا به حال خودم و این مردممون باید گریست !
هر چی سرمون بیاد حقمونه , وارد ساختمون شدم , دیدم چیزی حدود 100 بلکه بیشتر دختر و پسر نشستن روی صندلی هاشون یکی دو نفر هم داشتن براشون سخنرانی می کردن , من چون مثلا تازه وار بودم باید پرزنت میشدم با سه چهار نفر دیگه تو یه اتاق دیگه منتظر شدیم یه دختر خانومی اومده چیزی حدود 2 ساعت شروع کرد به توضیح دادن که آی این اینجوریه اون اینجوریه , از بیل گیتس تا نمیدونم فلان شخصیت معروف آیه و حدیث راجع به نتورک مارکتینگ آورد , بعد من صدای اون افرادی صد و خورده ای آدم که تو سالن اصلی در حال گوش دادن به سخنرانی یه نفر دیگه بودن رو میشنیدم که هر چند وقت یبار با هم یه چیزی فریاد میزدن , مثلا میگفتن" ما می تونیم " , منم تو دلم افسوس می خوردم وقت و انرژی جوون های ما صرف چه کارایی داره هدر میره !

خلاصه من یکم با این خانمه بحثم شد , یه چند تا نکته راجع به صحبتهاش گفتم , دیدم غیرمنطقی داره حرف میزنه و همون دروغ های همیشگی رو داره تحویل میده دیگه ادامه ندادم !
همش هم به یه برنامه که تو تلوزیون پخش شد که برنامه پایش راجع به بازاریابی شبکه ای بود که گویا پارسال پخش شد و اینو مثل اینکه تو همه ی جلساتشون برای همه ی تازه واردین میگن , استناد می کرد , و اون جمله از بیل گیتس !
و دیگه اینکه صنعت نتورک مارکتینگ جزو سه صنعت بزرگ پولساز بعد از بورس و برنامه نویسی هستش !

آقا ما هر جا تو نت و سایت های خارجی گشتیم نتونستیم این گفته ی بیل گیتس و اون ادعای سومین صنعت پولساز رو پیدا کنیم !

http://money.usnews.com/careers/best-jobs/rankings/the-100-best-jobs

حتی تو این لیست بالا هم نبود !

یه مشت دروغ و اراجیف رو طوطی وار به ملت تحویل میدن و با رویا پردازی و تصویر غلط از پولدار شدن ملت رو به جوون دوست آشنا , فک و فامیل خودشون میندازن

v-abbasi

Registered User
لایک‌ها
177
درود بر دوستان گرامی .

بنده پس از تحقیقات به این نتیجه رسیدم که این شرکت ها کاملا قانونی هستند و از طرف وزارت صنایع و معادن مجوز میگیرند و از طرف مراجع قضایی تعدادی حسابرس رو تعیین میکنن تا به تخلفات عمدی ( تقریبا محال ، چون وقتی بدون دردسر سودشون رو بدست میارن ، لزومی به تخلف عمدی نیست ) و تخلفات غیر عمدی ( مثل تخلف کارکنان جزء یا زیر مجموعه ها که اینا هم توی هر شرکت کوچیک و بزرگی هست )رسیدگی کنن . ولی شرکت ها یک بند مهم در اساسنامه ای که وزارت زده رو رعایت نمیکنند و اون هم عدم اجبار در خرید هست ! که همه شرکت ها میگن باید خرید کنی .

طبق تحقیقات بنده ، تمامی پلن ها و اعداد و ارقام و آمار و ... شون روی کاغذ و از نظر تئوری هیچگونه ایرادی ندارند .

پرزنترها در همون ابتدای توضحیات اعلام میکنند که شرکت گلد کوئست یا گلد ماین و ... به دلیل اینکه ارز رو از کشور خارج میکردن غیر قانونی بودن ولی بنده تو همون جلسه گفتم که شرکت شما هم تقریبا همه اجناسش خارجیه و ارز از کشور خارج میکنه و بهتر هست که برای بالا کشیدن خودتون دلیل های بی منطق و غیر واقعی نیارین .

مشکل اینجاست که این شرکت ها جنس های درجه چندم خارجی رو به قیمت شرکت های درجه یک داخلی و خارجی به مردم و جوانان میفروشند ( اینجا باید مثال بزنم : شرکتی مثل تحفه پس از سالها فعالیت و تبلیغات و هزینه ، تن ماهی میفروشه 4500 تومن - این در حالی هست که روی قوطی قیمت خورده 5900 تومن ، ضمنا این قیمت 4500 در سوپر مارکت ها هست و قیمت اصلی باز هم کمتر هست ! )

حالا مهمترین مسئله اینجاست که ، این شرکت ها میان به اسم حذف واسطه ها عوض اینکه مثلا 50 درصد هزینه تبلیغ و واسطه های میانی رو از مبلغ اصلی کم کنند فقط 10 درصد کم میکنند و 40 درصد مابقی رو هم طبق کاغذ که بنده مطمئنم بین اعضا پخش میکنند ولی باز هم جنس گرونتر میفته برای خریدار ) .

مثلا تحفه قیمت تمام شدش به لحاظ کیفیت بالا 2000 تومن هست ولی تن ماهی شرکت بیز ( هوانا ) قیمت تمام شدش 1500 هست و این وسط فقط شرکت ها هستند که بدون هیچ هزینه ای و هیچگونه دردسری فقط جنس آماده میخرن و تحویل خریدار میدن و سودشون رو میبرن و در واقع این شرکت ها ، شرکت های پخش بزرگ هستند .

فامیل بنده به خیال خودش با یک ترفند عجیب یک تن ماهی بهم فروخت ( مثلا میگه دوست نداشتی پولشو نده و ... ) ،پرسید چطور بود ، گفتم خوب بود ( خوب هم بود ) ، ولی وقتی میتونم همون جنس رو با همون وزن ولی با قیمت 25 درصد کمتر بخرم لزومی نداره که گرونتر از بیز بخرم .

حالا در جلسه پرزنت شون این گونه اعلام میکنن که به دلیل داشتن دامنه ir دولت پشت شرکت هست ( که خوب بعضی جوون ها بی اطلاع هستن در این مورد و حتی گفتن اینکه گفته شما صحیح نیست هم دردی رو دوا نمیکنه ) .

طبق گفته فرد پرزنت کننده تعداد عضو شرکت بیز در تبریز حدود 6000 نفر هست که به نظر بنده سرعت عضو گیری دیگه خیلی خیلی کند شده و به همین دلیل دیگه افتادن تو کار دروغ و التماس و توهم و تخیل سازی از لحاظ مالی .

به طور مثال پسر عموی بنده ثبت نام کرده ( اولش با کمی توضیح بیخیال شده بود ولی بعدا ثبت نام کرد ) ، با ترفند هایی میخواد من رو به جلسات گروهی ببره ، مثلا میگه فردا وقت گرفتم و یک ساعت به خودت مرخصی بده ! بهش میگم وقت رو باید بنده بگم که کی آزاد هستم نه اینکه به جای من تصمیم بگیری و وقت بگیری ، برم هم عضو نمیشم .

این بازار کاملا اشباع شده و دیگه عضو گیری خیلی سخت شده ، شما الان بری پارک بین 300 نفر و بگی یه کار خوب سراغ دارم ( بیش از 80 درصد میگن شنیدم و نظرم منفیه ، تعدادی میگن رفتیم و نتیجه نگرفتیم و تعدادی هم میگن کلا طرف اینجور کارا نمیریم و ... ) .

به نظر بنده بهتر هست که شرکت ها یکی از بند های مهم دلیل تاسیس شون که همون حذف واسطه هست رو اجرا کنن ، یعنی یک فروشگاه بزرگ در هر شهری بزنند و اجناس رو مثلا 50 درصد کمتر از قیمت درج شده بفروشن .

-------------------------------------------------------

به طور مثال بنده وارد این کار میشم و خرید رو هم از 150 شروع میکنم و 25 عدد تن ماهی میخرم به قیمت 6000 تومن .

5 تاشو استفاده و همه 20 تارو هم میفروشم و این کار 2 ماه ادامه پیدا میکنه ، ولی بعد از مدتی دوستان و آشنایان متوجه میشن که به جای هزینه 6000 تومن میتونن 4500 هزینه کنن و با مبلغ 2 تن ماهی شرکت بیز ، 3 تن ماهی تحفه بخرند !

به دلیل اینکه افراد ورودی به اینکار تقریبا همشون جوون و بی تجربه و یا بیکار هستند و از لحاظ مالی هم ضعیف هستند شاید تا 3 ماه دیگه هم بتونن با خرید سر پا بمونن و جنساشون هم خودشون استفاده کنن ولی بعده چند ماه دیگه قدرت خرید از شرکت رو ندارند و از کار میکشن کنار ، و به دلیل اینکه این نوع کار اشباع شده ، عمل زیر مجموعه گیری هم انجام نمیشه و کارش با شرکت تموم میشه .

این وسط فقط شرکت اجناسش رو فروخته و افراد بالاسری که از مدتها قبل در شرکت هستند هم به پورسنتشون میرسن .

شما فقط حساب کنید که تعداد 6000 نفر در تبریز هست ، و در کمترین حالت هم هر نفر 150.000 تومن خرید کنن که جمعا میشه 900 میلیون تومن فروش فقط در تبریز !

شرکت در تبریز فقط 450 میلیون سود خالص ، اون هم اگه جنسشون درجه یک باشه که نیست ، و در واقع بیش از 600 میلیون سود میکنه و مابقی رو هم به افراد بالا سری پرداخت میکنه و درصدی هم به خریداران اولیه .

پس نتیجه میگیریم که این وسط شرکت ها بدون دغدغه و فقط با تبلیغات کلامی جنسای درجه چندم رو رد میکنند و سودشون رو بدست میارن و ماهانه هم تعدادی وارد و تعدادی خارج میشن از این کار .

من الله توفیق

Last edited:

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
هیچ جای دنیا شما درآمد بالا ندارید مثلا ماهی ۱۵۰۰۰۰ تومن . همش فرضیه است اگه اینقدر آدم بیاری و فروش کنی و از این چرت و پرتها کمی عاقلانه عمل کنید.
خدا به همه ما عقل داده چرا آبروی چندین سالتون زیر سوال میبرید چرا میخواید خودتون انگشت نما کنید که فلانی رفته توی پنبه ریز بعد باید بری التماس و مخ زنی جنس گرون به مردم بفروشی
به این میگن گرون فروشی و قالب کردن به مردم.

آخه این چه معنی داره ایران خودش میاد بازاریابی شبکه ای ممنوع و حرام میکنه بعد خودش میره بازاریابی شبکه ای راه میندازه اگه حرامه پس هردوش حرامه نه اینکه اون یکی ممنوع میکنی بعد مال خودت میشه حلال و شرعی و ما فرق میکنیم.

عمرتون هدر ندید . فکر آبروتون باشید

بالا