باغ وحش جذاب دوزیت بانکوک

arin1365

Registered User
باغ وحش دوزیت بانکوک در زمینی به مساحت ۱۸۸,۸۰۰ مترمربع احداث شده است و اولین باغ وحش تایلند بوده و نزدیک به ۶۰ سال از عمرش می‌گذرد. این مجموعه زیبا و دوست داشتنی در مرکز شهر بانکوک بنا شده است و با تنوع حیوانی یکی از مکان های محبوب در نزد گردشگران می باشد.


باغ وحش دوزیت بانکوک

این پارک دارای امکاناتی مانند بیمارستان حیوانات، موزه‌ی حیات وحش،‌ مرکز آموزشی، تراموا برای گشت زدن در پارک و زمین بازی است. این پارک در تایلند از ۱۶۰۰ حیوان محلی و جهانی، همچون گوزن‌های آلبینو و ببرهای سفید بنگال میزبانی می‌کند. در این مرکز انواع مختلف میمون‌ها، هیپوپوتاموس‌ها، تمساح‌ها و شیرها به علاوه حیوانات کمیاب در تایلند همچون پنگوئن‌ها، شترها و کانگاروها در باغ وحش دوسیت نگهداری می‌شوند.


حیوانات باغ وحش دوزیت بانکوک


انواع مارها در باغ وحش دوزیت بانکوک

با ورود به این باغ وحش شما علاوه بر تماشا کردن انواع حیوانات از نزدیک و می توانید با دستان خود به آنها غذا دهید و هم چنین در گوشه ای از این باغ وحش زمین بازی برای بازی کودکان مهیا شده است. تا یک روز خاطره انگیز را کودکانتان در این پارک سپری کنند. دریاچه ای زیبا نیز درون این باغ وحش قرار گرفته شده است که گردشگران تور تایلند می توانند در آن قایق سواری کنند و از بودن در این باغ وحش لذت ببرند.


دریاچه زیبای درون باغ وحش دوزیت بانکوک

باغ وحش دوزیت مکانی ایده آل جهت پیاده روی و دیدن حیوانات بامزه و خاص می باشد. گردشگران تور بانکوک بعد از گشت وگذار و تفریح در این باغ وحش می توانند به سراغ رستوران های معروفی چون کی‌اف‌سی ‌و فروشگاه‌های بستنی و کیک‌های خوشمزه هم بروند و هر چه دلشان خواست سرو کنند. باغ وحش دوزیت از ساعت هشت صبح تا شش بعد از ظهر باز است. اگر ترجیح می‌دهید از گرمای هوا، شلوغی و کودکان بازیگوش در امان باشید،‌ صبح زود به این پارک بیایید. حتماً کلاه، عینک آفتابی و آب زیاد همراهتان باشد.


حیوانات زیبا در باغ وحش دوزیت
منبع: https://thailandtor.com/
 

Dorhato

Registered User
چهار ایستگاه تراموا در این باغ وحش وجود دارد. افراد می توانند با استفاده از تراموا به گشت و گذار در باغ وحش بپردازند. بلیط هریک از این ایستگاه ها به رنگ متفاوتی می باشد. زمین بازی زیبا و دلنشینی برای کودکان در این باغ وحش وجود دارد که کودکان می توانند با فراق بال درون به بازی بپردازند. همچنین وسایل سواری مختلفی در باغ وحش مخصوص کودکان وجود دارد. همچنین بازدیدکنندگان می توانند قایق سواری در این باغ را نیز تجربه کنند. برای این منظور قایق هایی برای اجاره و گشت و گذار بر روی دریاچه باغ در اختیار بازدیدکنندگان قرار دارد. این دریاچه بسیار آرام و ساکت بوده و ضمن قایق سواری می توان نمایی از ساختمان مجلس را نیز مشاهده کرد.
 
بالا