برگزیده های پرشین تولز

بالاخره خريدم

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام بالاخره من يه دوربين S2IS كنون خريدم. يارو با گارانتي آفومار داد 450.000 تومن. اگه نظري دارين بگين
اگه هم چيزي مد نظرتون بود در مورد اين دوربين بگين تا من تست كنم و اعلام كنم . به خودم تبريك ميگم

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از Irang :
دوستان سلام بالاخره من يه دوربين S2IS كنون خريدم. يارو با گارانتي آفومار داد 450.000 تومن. اگه نظري دارين بگين
اگه هم چيزي مد نظرتون بود در مورد اين دوربين بگين تا من تست كنم و اعلام كنم . به خودم تبريك ميگم

به سلامتي !!
92.gif

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
منم تبريک ميگم.

omid_gogol

Registered User
لایک‌ها
0
تبریک میگم تست کن ببینم باش حال می کنی یا نه؟:D

omid_gogol

Registered User
لایک‌ها
0
اگه میتونی همین امشب ازش عکس بگیر و اینجا بزار ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟:blink:

reza1

Guest
لایک‌ها
2
سلام و مبارك باشه
لطف كنيد و بگوئيد از كدوم فروشگاه خريديد(اگر تهران هستيد)و اگر لوازم جانبي هم براش چيزي خريديد اون ها رو هم بگيد
ممنون

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از توجه و تبريك دوستان . چشم اميد جان در اولين فرصت براي تو و بقيه بچه ها عكس ميزارم ببينيد . و اما در مورد سوال رضا . بله از تهران خريدم و تهران هستم :D . از يه فروشگاهي توي جمهوري . دوربين با گارانتي آفومار گرفتم 450.000 تومن . البته يارو قيمت داد 475.000 تومن . اول از مغازش اومدم بيرون بعد يارو اومد دنبالم گفت شما چند قيمت دارين گفتم 430.000 گفت من به شما اينو ميدم 450.000 منم كه ديدم خيلي داره تحفيف ميده فرتي خريدم . لوازم جانبي كه خريم البته چيزي نبود به اون صورت ولي باتري و شارژرش رو هم شد 25.000 تومن سوني 2300 ميلي آمپر .4 تا باتري اضافه گرفتم دونه اي 2000 تومن . كيف گرفتم 10.000 تومن . يه رم SD Kingstone يك گيگ هم گرفتم 60.000 تومن البته چيزي كه برام عجيب بود اينه كه يارو رم 2 كيك داشت ميداد 90.000 تومن . ولي من ديدم معلوم نيست چيه نگرفتم . روهم شد 550.000 تومن از ديشب تا حالا كه خيلي ازش راضيم . ماكرويي كه داره واقعا واقعا عاليه اون ماجراي 0 سانتي مترش واقعي هستش من فكر مي كردم چرت و پرته . اوني هم كه ميگن در ISO هاي بالا نويز داره اون جوري كه ميگن نيست تا 200 تقريبا هيچ مشكلي نداره . البته رو 400 خيلي نويز داره و تا 200 هيچي . ضمنا ساخت ژاپن هم هستش . خوشبختانه چيني نبود !!!
راستي اميد شما دوربينت چيه ؟؟؟

omid_gogol

Registered User
لایک‌ها
0
من اول یه کوداک داشتم (7430) بعد 2 هفته ای فروختم که یه مدل بهتر بخرم؟
بعد از اووووووووووووووووووووووووووووون(چه غلتی کردم) یه سونی p200خریدم باور کنید فقط با اولین عکسی که گرفتم
حالم بد شد
اصلا به دلم نشست؟
خلاصه بعد از چند روز ور رفتن با هاش دیروز گذاشتم برای فروش تا اگه بشه یه کنن 350d بخرم نظرتون چیه؟:eek: :wacko:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اینم به سرماه نکشیده میذاری برای فروش !!! مطمئن باش چون خواسته هات مشخص نیست و نمیدونی چی میخوای از دوربین و خوب یه دوربین رو امتحان نمیکنی . حداقل باری گرفتن یه شات تو یه شرایط خاص 10 روش هست که هر کدومش یک نوع عکس خواهد گرفت . سعی کن عکاسی رو درکن کنی و یاد بگیری و دیدتو تغییر بدی والا دوربین 100 سال نمیتونه برات عکس خوب بگیره .

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيزم اميد جان به حرف ارسلان توجه كن البته قبلش اينو به من بگو من به عنوان يه عكاس ( البته با اجازه دوستان هنرمند اينجا ) ميخام بدونم كه تو چي كاره اي ؟؟؟ عكاسي ؟ عكاسي بلدي ؟ دوست داري عكاسي ياد بگيري ؟ يا اصلا اين برات يه جور تفريحه ؟؟؟ اگه اينا مشخص بشه اول براي خودت و بعدا براي ما ميتونيم بهت كمك كنيم . دوربين مهم نيست عكاس مهمه . دوستي دارم كه عكاسه با يه دوربين آنالوگ خيلي خيلي معمولي عكس هايي ميگيره كه ...
اگه بشه يكي از عكساشو اينجا ميذارم بچه ها ببينند . من هر وقت اين عكس و نگاه مي كنم يه چيز جديد توش مي بينم . ديدي ؟؟؟
كيفيت و سبك و سياق عكس تماما بستگي داره به عكاس اگه روح عكاسي و هنرش رو داشته باشي با بدترين دوربين ميتوني بهترين عكسهاي رو بگيري و برعكس. خواسته هاتو از دوربينت بگو تا راهنماييت كنيم .

omid_gogol

Registered User
لایک‌ها
0
اخه منه بد بخت چه گناهی دارم
با این 200p هر وقت عکس می گرفتم تصویر قرمز می شد
فلاشش ضعیف ببببببببببببببببود
حتی مامانم می گفت امید دوربین قبلیت خیلی بهتر بوداااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
شما بگید من باید چکار میکردم؟؟؟؟؟؟؟؟:(

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اميد جان شما انتظاراتتو و همچنين كاري كه ميخاي بكني با اين دوربين و ميزان علم عكاسيتو بگو تا راهنماييت كنيم .

omid_gogol

Registered User
لایک‌ها
0
من هم میخوام ماکروش قوی باشه
هم وقتی از چهره عکس میگیرم طبیعی باشه؟
رنگ آمیزی خوبی هم داشته باشه چون میخوام ازش لذت ببرم

reza1

Guest
لایک‌ها
2
به نقل از Irang :
مرسي از توجه و تبريك دوستان . چشم اميد جان در اولين فرصت براي تو و بقيه بچه ها عكس ميزارم ببينيد . و اما در مورد سوال رضا . بله از تهران خريدم و تهران هستم :D . از يه فروشگاهي توي جمهوري . دوربين با گارانتي آفومار گرفتم 450.000 تومن . البته يارو قيمت داد 475.000 تومن . اول از مغازش اومدم بيرون بعد يارو اومد دنبالم گفت شما چند قيمت دارين گفتم 430.000 گفت من به شما اينو ميدم 450.000 منم كه ديدم خيلي داره تحفيف ميده فرتي خريدم . لوازم جانبي كه خريم البته چيزي نبود به اون صورت ولي باتري و شارژرش رو هم شد 25.000 تومن سوني 2300 ميلي آمپر .4 تا باتري اضافه گرفتم دونه اي 2000 تومن . كيف گرفتم 10.000 تومن . يه رم SD Kingstone يك گيگ هم گرفتم 60.000 تومن البته چيزي كه برام عجيب بود اينه كه يارو رم 2 كيك داشت ميداد 90.000 تومن . ولي من ديدم معلوم نيست چيه نگرفتم . روهم شد 550.000 تومن از ديشب تا حالا كه خيلي ازش راضيم . ماكرويي كه داره واقعا واقعا عاليه اون ماجراي 0 سانتي مترش واقعي هستش من فكر مي كردم چرت و پرته . اوني هم كه ميگن در ISO هاي بالا نويز داره اون جوري كه ميگن نيست تا 200 تقريبا هيچ مشكلي نداره . البته رو 400 خيلي نويز داره و تا 200 هيچي . ضمنا ساخت ژاپن هم هستش . خوشبختانه چيني نبود !!!
راستي اميد شما دوربينت چيه ؟؟؟

سلام وخيلي ممنون بابت توضيحاتتون
از فروشگاهي كه توي پاساژ علاالدين بود خريديد؟اگر شماره تلفن داري به من هم بگو يكي از بچه ها ميخواد s2is بخره ممنون ميشم باز هم مباركه

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Irang
مبارکه ! واقعا دوربینه خوبیه درسته یه سری ضعف داره ولی به چشم نمی یاد و امکاناتش خیلی بالاست
راستی اون مشکل در رو تو هم داری ؟ که هی باز میشه ؟ اگه یه چیزی بشه گیر اورد که حالت لاستیکی اشته باشه فکر کنم مشکل حل بشه

omid_gogol
همین دوربینی که دوستمون گرفته خیلی خوبه ! البته نمی دونم چقدر می خوای خرج کنی ولی این همه امکانات رو در اختیارت می زاره و از نظر کیفیت هم راضی کنندست

شاید باورت نشه ولی فامیلامون تو کف کیفیت این دوربین هستند و تا الان شاید 100 تا شاید هم بیشتر از عکس ها رو با سایز بزرگ چاپ کردند !

reza1

Guest
لایک‌ها
2
به نقل از artin :
Irang
مبارکه ! واقعا دوربینه خوبیه درسته یه سری ضعف داره ولی به چشم نمی یاد و امکاناتش خیلی بالاست
راستی اون مشکل در رو تو هم داری ؟ که هی باز میشه ؟ اگه یه چیزی بشه گیر اورد که حالت لاستیکی اشته باشه فکر کنم مشکل حل بشه

omid_gogol
همین دوربینی که دوستمون گرفته خیلی خوبه ! البته نمی دونم چقدر می خوای خرج کنی ولی این همه امکانات رو در اختیارت می زاره و از نظر کیفیت هم راضی کنندست

شاید باورت نشه ولی فامیلامون تو کف کیفیت این دوربین هستند و تا الان شاید 100 تا شاید هم بیشتر از عکس ها رو با سایز بزرگ چاپ کردند !

جناب آرتين سلام
ظاهرا شما هم s2is داريد و صحبت از ضعف كرديد اولا ميشه بگوئيد چه ضعفي داره و ثانيا اين مشكل در چيه؟ممنون

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ضعف که نمیشه گفت!
یکی این درشه که با تکون از جاش در می یاد منظورم دره مخصوصه لنز هست
چیزه دیگه ای الان به ذهنم نمی رسه

این دوربین انقدر خوبه که این چیرای کوچیک به چشم نمی یاد !

حالا این دوستمون که خریدن و چون قبلا دوربین دیگه ای داشتن بهتر می تونن راهنمایی کنن

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته من خودم كلا با در لنز حال نمي كنم ولي مال من هنوز درش محكم جا ميره و شل نشده شايد بعدا بشه . نمي دونم . البته دوربين قبليمم در داشت ولي من نميذاشتم واسه همين هم لنزش داقون شد . اين دوربين مثل بقيه دوربين ها ضعف هايي داره ولي بسيار كمه و قابل ارزش دادن نيست .

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين عكس و همين جوري گرفتم يكي دو نفر از بچه ها گفتند بگير بذار ببينيم .

IMG_0128.jpg

بالا