برگزیده های پرشین تولز

بالاخره خريدم

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ایول
حالا دوربین کاملا به دلت چسبیده ؟ کاملا ازش راضی هستی ؟ نکنته منفی چیزی ازش دیدی ؟

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نكته منفي نميبينم به اون صورت فقط تنها چيزي كه توجهم بهش جلب شده اينكه راههاي دور رو خوب فكوس نميكنه . من مثلا ميخام از كوه عكس بگيرم نميشه

reza1

Guest
لایک‌ها
2
به نقل از Irang :
نكته منفي نميبينم به اون صورت فقط تنها چيزي كه توجهم بهش جلب شده اينكه راههاي دور رو خوب فكوس نميكنه . من مثلا ميخام از كوه عكس بگيرم نميشه

سلام اينكه ميگوئيد نميتوانم از كوه عكس بگيرم يعني چي؟يعني در هيچ وضعيتي موفق نشديد عكس بگيريد يا اينكه محصول نهايي به دلتون ننشست.عكسي را كه بالاتر گذاشته بوديد من نميتوانم ببينم نميدونم مشكل چيه.
موفق باشيد
شماره اي آدرسي چيزي از فروشگاه نداديد يادتون رفته؟

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Irang :
Irang عزیز واقعا" تبریک میگم بهت
من هم در شرف خریدنش هستم , فقط باید جیبامو حسابی بتکونم:p .
این قضیه که گفتی رو متوجه نشدم! میشه یه توضیح کوچولو بدی.
راستی آقا ! پرتغالتیم ! :lol:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
در مورد درپوش دوستان اگه تو بازار بگيرديد شايد در پوش لنز دوربين ديگه اي و بتونيد گير بياريد . اما مشکلتون در مورد فواصل دور ، که فکر کنم از دو حالت خارج نيست يا بلور شده (تاره) يا هم ابريهامي داره(پاشيدگي رنگها) در کل واضح نيست . اگه مورد اول باشه بايد بگم با چنين زومي حتما" از سه پايه استفاده کنيد . اما اگه حالت دوم هست بخاطر کيفيت لنزه و کاريش نميتونيد بکنيد . يادت باشه هرچي بيشتر طوم کني باري افزايش عمق ميدان دوربين بطور ناخواسته و بدون اينکه از شما فرمان بگيره دياف رو تنگتر ميکنه و ممکنه فکر کن داره تيره عکس ميگيره. سعي کنيد دوربيناتون رو خوب بشناسيد . نمونش همين اميد که اگه دوربينشو ميشناخت الان براي فروش نگذاشته بود و ميفهيمد که چه دوربين خوبي داشته.

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه ميدونين منظور من از اين مطلب اينه كه فكوس نميشه . يعني دوربين سعي مي كنه فكوس كنه ولي نميتونه ميخاستم بدونم اين مشكل دوربينه يا اينكه ماجراي فاصله ي بيشتر از 10 متر كه رنج فكوس هستش ؟؟؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خوب درسته ديگه بالاي 10 متر فوکاس قفل ميشه و بصورت فلت عکس ميگيره. اگه تاره تصاوير پس اشکالي هست اما اگه فوکاس نميکنه و بي حرکت عکس ميگيره اشکالي درش نيست. در ضمن ممکنه شما به اشتباه تو حالت ماکرو بيکباره خواستي از نماي دور عکس بگيري که اينکار اينجا مشکل ميکنه .

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه ديگه ارسلان جان اينقدر ديگه ... نيستم . من چند سالي هست عكاسي مي كنم ديگه عقلم به اين چيزا ميرسه !!! . فقط اشكال اين بود كه من زوم كرده بودم و از دوربين بيچاره توقع فكوس رو داشتم اونم رشته كوههاي شرق تهران !!!:blink: خوب معلومه كه نميكنه !!!:)

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
Irang جان میشه بگی ضمایم دوربین چیه؟:)

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چيزايي كه تو جعبه بود يا كلا ؟؟؟

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Irang :
چيزايي كه تو جعبه بود يا كلا ؟؟؟
ببخشید سؤالم رو 2 پهلو نوشتم. منظورم داخل جعبه هست.
چیزی که یادم رفت بپرسم اینه:
پاناسونیک(FZ5) به همراه دوربین یه آفتابگیر هم گذاشته , به نظر شما دلیل این کار نقص لنز دوربین
در برابر نور شدیده یا نه,دلیل دیگه ای داره این رو به این خاطر میپرسم که بدونم برای این دوربین(کنون)
خرید آفتابگیر رو پیشنهاد میکنید یا خیر؟

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
Irang جان چی شد؟;) فکر کنم بد جوری رفتی تو کار عکس گرفتن :happy:

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي بخشي اين مدت سرم خيلي شلوغ بود . توي جعبه اين دوربين :
خود دوربين
بند گردن دوربين
رم 16 مگي
4 تا باتري
در لنز
دفترچه راهنما
سي دي نصب درايور و برنامه ها
كابل اتصال به تلويزيون
كابل يو اس بي

در مورد اون دوربينه نه اين فكر نكنم به ضعف دوربين مربوط باشه . اون چند تا خاصيت داره و چيز كلا به درد بخوريه .
اوليش هم اينه كه لنز اصلي دروبين توريش نميشه . ولي شما انعكاس نور افتاب رو روي هيچ لنزي نميتوني از بين ببري اون قطعه كمك مي كنه تا مقداري از رفكلت نور آفتاب كم بشه البته صفر نميشه . ولي خيلي كم ميشه . اگه اون رو روي خود دوربين بگذارن مشكل پيدا خواهيد كرد براي همين جدا هستش . مثلا براي عكس برداري داخلي عكس ها خيلي تاريك ميشن .

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه نيازي به خريد براي اين دوربين نيست . چون المان هاي لنز اين دوربين طوري طراحي شده كه كمترين رفلكت نور رو داشته باشه . اگه وقت كنم عكسي رو كه از خود خورشيد گرفتم دم غروب رو مي گذارم ببينيد كه هيچ نيازي به آفتابگير نداره

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مرسی عزیز از پاسخت:)

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
استفاده از هود ربطي به ضعف و قدرت لنز نداره...
هم بعضي وقت ها جلوي تابش مستقيم نور از كناره ها رو ميگيره و ( مهمتر ) هم اينكه نقش يك محافظ رو براي لنز انجام ميده. براي هر دوربيني كه امكان نصب هود رو داره ، پيشنهاد ميكنم حتما تهيه كنيد.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی می دونه از مجا میشه واسه s2is هود گیر آورد ؟ قیمتش چنده ؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی نمی دونه ؟

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما بگو اول كسي ديده ؟؟؟ خيلي كمه البته من تو عكسباران و اون مغازه هه دم در پايتخت ديدم يه چيزايي البته خيلي محدود داشت .

بالا