برگزیده های پرشین تولز

با این بودجه ی مشخص ، چه دوربینی بخرم؟

ارمغان نوین شایگان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم با بودجه 700 هزار تومان(یه کم بالا و پایین موردی نداره)بهترین دوربین موجود چیه؟
با تشکر فراوان:D

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
درود...
500 هزار بودجه دارم و میخوام یک دوربین با فیلمبرداری full HD دست دو بخرم
پیشنهاد شما چیه؟
ممنون
SONY WX100

سلام دوست عزیز
میخواستم بدونم با بودجه 700 هزار تومان(یه کم بالا و پایین موردی نداره)بهترین دوربین موجود چیه؟
با تشکر فراوان:D

CANON SX220

l3al3ak.kral

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
اساتید چه دوربینی تا قیمت 500 تومن پیشنهاد میدن؟
واسه مصرف خانگی هستش
این 500 تومن هم قسمتیش واسه مموری هست !

لطفا دلایل پیشنهادتون رو هم بگید

Korosh1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز من می خوام یه دوربین بگیرم شنیدم کیفیت کانن بهتره من بیشتر میخام از منظره عکس بگیرم ولی بهترین رو میخام که تو همه چیز سر باشه عکاسی چهره و ... لطفا دلیل معرفی روتون رو هم بنویسید!!
تا 1,200,000 ولی پایین تر بهتر!!!!نمیخام پول الکی بدم اگه می ارزه بگین اازهمه متشکرم!!!

Korosh1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستانم یه کی می خاد 1200000 دوربین بخره ولی کانن باشه و دوربینی که بیارزه!!هر چی قیمت تموم شدش کمتر باشه هم بهتره می خاد بیشتر از منظره و چهره عکس بگیره و از طرفی هم تازه کاره و منم تازه عضو این انجمن شدم لطفا راهنماییتون با دلیل باشه که قانعش کنم.

pooryam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،من یه دوربین میخوام زیره 800 تومن،برا استفاده شخصی و خانگی،طبیعت و این چیزا
حرفه ای نیستم
اولویتم اول فیلم برداری با بهترین کیفیت باشه،بدون لگ و نویزو این چیزا،بعد زوم کردنش که حد اقل 20 ایکس باشه،سی باشه که عالیه
به نظرم این دوتا که خوب باشه حتما عکس هم خوبه چون من به عکس گالاکسی اس 2 هم قانع ام،فیلمبرداریش فول اچ دی باشه
Canon PowerShot SX160 IS چطوره به نظرتون؟​

Last edited:

richard.sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند تا دوربین مدنظرم هست که بخرم لطفا یکی بهم بگه بینشون کدوم بهتره؟ برای استفاده خانگی میخوام که حملش راحت بشه منظورم اینه که مسافرتی باشه و بزرگ نباشه ضمن اینکه به لحاظ امکانات چیزی مثل dslr باشه. یه چیزی میخوام که تا سالها برام دوام بیاره ومجبور نشم عوضش کنم.پولش هم تا 17000000 تومان اوکی هست.خیلی در مورد ویژگیهای یک دوربین خوب تحقیق کردم اما از اونجائیکه تا بحال نخریدم نمیدونم که کدوم برند واقعا به لحاظ کیفیت عکس خوبه و کدومشون واقعیه؟
لطفا بین دوربینهای زیر بهم بگید کدومش خوبتره و به درد من میخوره؟
canon g1x
canon s100
canon s110
canon s120
panasonic tz 30
panasonic lx 7
panasonic Lf1
panasonic sz7
panasonic tz 25
samsung EX2f
samsung nx 2000
samsung nx 1100
sasung nx 1000
sony RX100 II

اما حقیقت اینه که از اول تصمیم داشتم g1x بگیرم اما خیلی دودل بودم چون خودم یک دوربین فیلمبرداری panasonic SD900 دارم که خیلی ازش راضی هستم.علت اینکه قصد خرید دوربین عکاسی رو دارم اینه که میخوام در عین اینکه کیفیت عکسش فوق العاده باشه(در حدdslr) فیلمبرداریش هم درحد عالی باشه.نمیدونم g1x کیفیت فیلمبرداریش درچه حد هست ولی میخوام بتونم جایگزینی برای دروبین فیلمبرداریم هم بشه و دیگه نیازی نباشه دوتا دوربینم رو همراه خودم به مسافرت ببرم.همینطور که گفتم برام سایز و زوم و خیلی چیزها مهمند.مثلا میخوام در جاهایی مثل زیارتگاهها که امکان بردن دروبین های بزرگ نیست بتونم تو جیبم جاش بدم و یواشکی عکس وفیلم بگیرم .برای همین خیلی مردد هستم چی بگیرم که کیفیت عکس g1x رو داشته باشه و در عین حال فیلمبرداریش هم خوب باشه و بتونم از فواصل دور عکس و فیلم بگیرم بدون نویز و ....
یکی میگه سونی بگیر ،یکی میگه پانا سونیک و...
یکی میگه سونی رنگهاش اغراق آمیز و مصنوعیه و مشخصات فنی تجاری داره و یکی میگه پاناسونیک رنگهاش سرد و بی روحه.خلاصه نمیدونم چی بگیرم.لطفا خودتون رو جای من بگذارید و با توجه به تجربه و اطلاعات فنی بالاتون برام یک دوربین معرفی کنیدیا از لیست بالایی یا هر چی که خودتون میفرمایید.
لطفا زود جواب بدید چون نیاز فوری دارم
ممنون از همتون

richard.sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند تا دوربین مدنظرم هست که بخرم لطفا یکی بهم بگه بینشون کدوم بهتره؟ برای استفاده خانگی میخوام که حملش راحت بشه منظورم اینه که مسافرتی باشه و بزرگ نباشه ضمن اینکه به لحاظ امکانات چیزی مثل dslr باشه. یه چیزی میخوام که تا سالها برام دوام بیاره ومجبور نشم عوضش کنم.پولش هم تا 17000000 تومان اوکی هست.خیلی در مورد ویژگیهای یک دوربین خوب تحقیق کردم اما از اونجائیکه تا بحال نخریدم نمیدونم که کدوم برند واقعا به لحاظ کیفیت عکس خوبه و کدومشون واقعیه؟
canon g1x
canon s100
canon s110
canon s120
panasonic tz 30
panasonic lx 7
panasonic Lf1
panasonic sz7
panasonic tz 25
samsung EX2f
samsung nx 2000
samsung nx 1100
sasung nx 1000
sony RX100 II

اما حقیقت اینه که از اول تصمیم داشتم g1x بگیرم اما خیلی دودل بودم چون خودم یک دوربین فیلمبرداری panasonic SD900 دارم که خیلی ازش راضی هستم.علت اینکه قصد خرید دوربین عکاسی رو دارم اینه که میخوام در عین اینکه کیفیت عکسش فوق العاده باشه(در حدdslr) فیلمبرداریش هم درحد عالی باشه.نمیدونم g1x کیفیت فیلمبرداریش درچه حد هست ولی میخوام بتونم جایگزینی برای دروبین فیلمبرداریم هم بشه و دیگه نیازی نباشه دوتا دوربینم رو همراه خودم به مسافرت ببرم.همینطور که گفتم برام سایز و زوم و خیلی چیزها مهمند.مثلا میخوام در جاهایی مثل زیارتگاهها که امکان بردن دروبین های بزرگ نیست بتونم تو جیبم جاش بدم و یواشکی عکس وفیلم بگیرم .برای همین خیلی مردد هستم چی بگیرم که کیفیت عکس g1x رو داشته باشه و در عین حال فیلمبرداریش هم خوب باشه و بتونم از فواصل دور عکس و فیلم بگیرم بدون نویز و ....
یکی میگه سونی رنگهاش اغراق آمیز و مصنوعیه و مشخصات فنی تجاری داره و یکی میگه پاناسونیک رنگهاش سرد و بی روحه.خلاصه نمیدونم چی بگیرم.لطفا خودتون رو جای من بگذارید و با توجه به تجربه و اطلاعات فنی بالاتون برام یک دوربین معرفی کنیدیا از لیست بالایی یا هر چی که خودتون میفرمایید.
ممنون از همتون

Shayan.Ariyana

Registered User
لایک‌ها
5

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
canon g1x
canon s100
canon s110
canon s120
panasonic tz 30
panasonic lx 7
panasonic Lf1
panasonic sz7
panasonic tz 25
samsung EX2f
samsung nx 2000
samsung nx 1100
sasung nx 1000
sony RX100 II

ممنون از همتون
الان فقط فقط CANON S110 با قیمت 670 تومن

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام
من 200 دارم چه دوربینی بهم پیشنهاد میکنید ؟

mostafa-zz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میخواستم ببینم پیشنهاد شما برای خرید دوربین تا دومیلیون تومان چی هست.
من مدتی هست که با توجه به علاقم به عکاسی تصمیم گرفتم وارد این دنیا بشم. به طور کلی اماتورم تو این زمینه و بیشتر دنبال چیزی هستم که نیازهام رو براورده کنه. بیشتر از طبیعت عکاسی میکنم و سوژهای جالبی که به چشمم بیاد.
با توجه به بودجم به مدلهای زیر رسیم:
canon 650d
canon 100d
canon 700d
,
nikon d5200
طوری که تو ریویوها خوندم d5200 برتری داره نسبت به بقیه اما خب کار کردن با یه دوربین داستانش متفاوته پیشنهاد شما چیه و آیا پیشنها دیگه ای دارید؟
و سوال دومم اینه که sony hx300 هم زوم فوق العاده ای داشت که به نظرم خیلی بدرد بخور باشه و پیشنهاد چندتا از دوستانم بود به نظر برای من به عنوان یه اماتور دوبین های سوپر زوم بهتره یا dslr ها؟
و سوال سوم اینکه
با چقدر هزینه برای لنز میتونم به قدرت زومی در حد دوربین های سوپر زوم برسم؟
با تشکر

mostafa-zz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میخواستم ببینم پیشنهاد شما برای خرید دوربین تا دومیلیون تومان چی هست.
من مدتی هست که با توجه به علاقم به عکاسی تصمیم گرفتم وارد این دنیا بشم. به طور کلی اماتورم تو این زمینه و بیشتر دنبال چیزی هستم که نیازهام رو براورده کنه. بیشتر از طبیعت عکاسی میکنم و سوژهای جالبی که به چشمم بیاد.
با توجه به بودجم به مدلهای زیر رسیم:
canon 650d
canon 100d
canon 700d
,
nikon d5200
طوری که تو ریویوها خوندم d5200 برتری داره نسبت به بقیه اما خب کار کردن با یه دوربین داستانش متفاوته پیشنهاد شما چیه و آیا پیشنها دیگه ای دارید؟
و سوال دومم اینه که sony hx300 هم زوم فوق العاده ای داشت که به نظرم خیلی بدرد بخور باشه و پیشنهاد چندتا از دوستانم بود به نظر برای من به عنوان یه اماتور دوبین های سوپر زوم بهتره یا dslr ها؟
و سوال سوم اینکه
با چقدر هزینه برای لنز میتونم به قدرت زومی در حد دوربین های سوپر زوم برسم؟
با تشکر

imana41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
با بودجه حداکثر 2 میلیون دوربین حرفه ای می خوام بگیرم . چه مدلی پیشنهاد می کنید . اولویت کیفیت عکاس برداری در شرایط مختلف هست !
با تشکر

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
سلام
با بودجه حداکثر 2 میلیون دوربین حرفه ای می خوام بگیرم . چه مدلی پیشنهاد می کنید . اولویت کیفیت عکاس برداری در شرایط مختلف هست !
با تشکر
میتونید به d5100 یا d5200 با لنز 18-105 فکر کنید.البته یه ذره از مبلغتون میزنه بالاتر

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,758
با تشکر نظرتون در مورد Canon EOS 700D چیه ؟ با لنز 18-55 2میلیون و 105

700D هم دوربین خوبیه.منتها به خاطر لنز بهتر (18-105 در مقابل 18-55) من پیشنهاد اون مدل رو دادم.اگر مشکلی با دست دوم ندارید به نظرم یه بدنه ی 600D بخرید با یه لنز دست دوم 17-85 بهتر از هر دوی این هاست.منتها اگر میخواید نو بخرید همون 18-55 هم راضی کننده است و میتونید 700D با لنز کیت بخرید

navid136220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
رنج قیمت یک میلیون تا 1.5 ، چه دوربینی با چه مشخصات بخرم که هم فیلمبرداریش و هم عکس کیفیت زیادی داشته باشند.
متشکرم

8706612

Registered User
لایک‌ها
88
سلام مپتدی هستم
از 1.5 میلیون تا 2میلیون!

خودم 1100dرو انتخاب کردم...

بالا