• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
سلام برای تست 8 گیگ خریداری شد
الان یه مشکل بزرگ اینه که توی لینک های من فاصل هست که به طور ناخواه % میشه وقتی پیست میکنی توی اون تکست باکس
الان باید چه کاری انجام بدم ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام برای تست 8 گیگ خریداری شد
الان یه مشکل بزرگ اینه که توی لینک های من فاصل هست که به طور ناخواه % میشه وقتی پیست میکنی توی اون تکست باکس
الان باید چه کاری انجام بدم ؟

با تشکر از شما
برای دانلود این لینک ها می توانید آن ها را از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر همراه با نام کاربری خود برای ما ارسال بفرمایید تا تمامی آن ها دانلود و به حساب کاربری شما اضافه شوند.

[email protected]

با احترام

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
با تشکر از شما
برای دانلود این لینک ها می توانید آن ها را از همین طریق یا با استفاده از آدرس زیر همراه با نام کاربری خود برای ما ارسال بفرمایید تا تمامی آن ها دانلود و به حساب کاربری شما اضافه شوند.

[email protected]

با احترام

ممنون! الان این کارو میکنم

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
نسخه جدید سایت راه اندازی شد
در این نسخه امکانات بیشتری از جمله دانلود لینک های VIP و غیر مستقیم اضافه شده است

images-postdata-2-4.png

از طریق بخش " دانلود فایل ها با لینک غیر مستقیم " می توانید لینک های VIP و غیر مستقیم خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن دانلود و به حساب کاربری شما اضافه شوند

images-postdata-2-2.png

بخش مدیریت فایل های دانلود شده

images-postdata-2-3.png

danlod98

Registered User
لایک‌ها
29
عزیز خوشحالم که به این زودی در حال پیشرفت هستید فقط لطف کنید ببینید بسته 3 تا فایل من هنوز ارسال نشده ؟یا شده است

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
عزیز خوشحالم که به این زودی در حال پیشرفت هستید فقط لطف کنید ببینید بسته 3 تا فایل من هنوز ارسال نشده ؟یا شده است

یک پیام جهت پیگیری بیشتر برای شما ارسال شده است.

با احترام

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام
امکانش هست بعد از اماده شدن dvd ها بجای پست برام پیک کنید؟
البته اگه تهران هستید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
امکانش هست بعد از اماده شدن dvd ها بجای پست برام پیک کنید؟
البته اگه تهران هستید

ضمن پوزش از شما ما کرج هستیم اما می توانیم با پست پیشتاز ارسال کنیم که معمولا مدت زمان تحویل آن 24 ساعت است.

با احترام

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
ضمن پوزش از شما ما کرج هستیم اما می توانیم با پست پیشتاز ارسال کنیم که معمولا مدت زمان تحویل آن 24 ساعت است.

با احترام

لینک های من با ای پی ایران قابل دانلود شدن هستند
مشکلی پیش میاد برای دانلود یا نه ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
لینک های من با ای پی ایران قابل دانلود شدن هستند
مشکلی پیش میاد برای دانلود یا نه ؟

بله هیچ مشکلی از این لحاظ وجود ندارد همچنین سرعت دانلود برای سرور های داخلی نیز بالاتر می باشد.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
شرمنده اینجا پست میدم،ولی پاسخ پ.خ. رو نفرستادید(ساعت 10:20 آخرین پیام فرستاده شده)
اکانت:[email protected]
من حدود10 گیگ بصورت غیرمستقیم برای دانلود گذاشتم ولی متاسفانه بهلیستم اضافه نشده اند

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
راستش من الان از این سیستم جدیدتون سر در نمیارم
اشتراک خانگی بخرم؟
بعد لینک رو بذارم روی دانلود؟
بعد چیجوری واسم پست میشه؟
مرسی

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
شرمنده اینجا پست میدم،ولی پاسخ پ.خ. رو نفرستادید(ساعت 10:20 آخرین پیام فرستاده شده)
اکانت:[email protected]
من حدود10 گیگ بصورت غیرمستقیم برای دانلود گذاشتم ولی متاسفانه بهلیستم اضافه نشده اند

ضمن پوزش از شما من بررسی کردم پاسخ شما ارسال شده است اما مجددا همان پاسخ را دوباره برای شما ارسال کردم.
در رابطه با پرسش شما به اطلاع می سانم تمامی لینک های دانلود شما ثبت شده است و به نوبت در حال دانلود در سروری دیگر می باشد هر لینکی برای ما از همین طریق یا حساب کاربری ارسال بفرمایید که ان.شاالله تا فردا شب دانلود و شنبه برای شما ارسال شوند.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
راستش من الان از این سیستم جدیدتون سر در نمیارم
اشتراک خانگی بخرم؟
بعد لینک رو بذارم روی دانلود؟
بعد چیجوری واسم پست میشه؟
مرسی

بله ابتدا در سایت ثبت نام بفرمایید سپس از طریق بخش " خرید ترافیک دانلود " حساب خود را شارژ بفرمایید و سپس لینک های مستقیم خود را برای دانلود قرار دهید یا اگر لینک ها غیر مستقیم می باشد از همین طریق یا آدرس زیر برای ما ارسال بفرمایید تا توسط ما دانلود و به حساب کاربری شما اضافه شوند پس از دانلود تمامی فایل ها در DVD برای شما ارسال خواهند شد.

[email protected]

با احترام

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
با سلام ؛

ضمن عذرخواهی جهت تاخیر در اطلاع رسانی ؛ بنده هم بسته رو دریافت کردم. کاملا عالی ، با کیفیت ، با سرعت و فوق العاده. قیمت ها عالی و پشتیبانی ها فوق العاده. واقعا از همکاری با پارس اسپیس لذت بردم و قطعا سفارش دیگر را بزودی خریداری می کنم.

+ امتیاز بازارچه داده شد.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام ؛

ضمن عذرخواهی جهت تاخیر در اطلاع رسانی ؛ بنده هم بسته رو دریافت کردم. کاملا عالی ، با کیفیت ، با سرعت و فوق العاده. قیمت ها عالی و پشتیبانی ها فوق العاده. واقعا از همکاری با پارس اسپیس لذت بردم و قطعا سفارش دیگر را بزودی خریداری می کنم.

+ امتیاز بازارچه داده شد.

با تشکر از شما
در خدمت هستیم.

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
سلام
من بیشتر از یک هفته قبل 60 گیگ سفارش دادم اول گفتند دوشنبه میفرستند بعد گفتند قطعا تا روز شنبه میفرستند . امروز صبح بهشون پیام دادم که فرستادند یا نه ولی پاسخی داده نشده .

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
من بیشتر از یک هفته قبل 60 گیگ سفارش دادم اول گفتند دوشنبه میفرستند بعد گفتند قطعا تا روز شنبه میفرستند . امروز صبح بهشون پیام دادم که فرستادند یا نه ولی پاسخی داده نشده .

ضمن پوزش از شما
امروز صبح پس از ارسال مرسولات برای دوستان من در حدود 5 الی 6 ساعت به دلیل 48 ساعت کم خوابی نتوانستم آنلاین شوم و پاسخ های کاربران و شما را دهم که از این بابت عذر خواهم و برای شما در حال حاضر یک پیام فرستادم.

با احترام

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
ضمن پوزش از شما
امروز صبح پس از ارسال مرسولات برای دوستان من در حدود 5 الی 6 ساعت به دلیل 48 ساعت کم خوابی نتوانستم آنلاین شوم و پاسخ های کاربران و شما را دهم که از این بابت عذر خواهم و برای شما در حال حاضر یک پیام فرستادم.

با احترام
اوکی جواب دادم
حله

m558

Registered User
لایک‌ها
1,489
تشکر عزیز / بسته منم رسید / ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا