• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام. ارسال هارد بصورت امانی هم دارید؟

با سلام و احترام
بله روی هارد هم امکان ارسال وجود دارد. همچنین تا چند روز آینده به سفارشات بالای یک ترابایت به جای DVD روی هارد رایگان تحویل داده می شود.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بله روی دیسک هم هزینه اش بیشتر هست و هم در تعداد بالا رایت دی وی دی ها با مشکل مواجه میشه من یک سفارش 256 گیگ داشتم
دو تا دی وی دی که کلا به اشتباه رایت نشده بودن و حدود 40 گیگ از دیتا کلا مشکل داشت حدود 12 ، 13 دی وی دی !
هارد گزینه مناسبی است ، البته ایشون هنوز سفارش 256 گیگ دومون رو تحویل ندادن ! ممکنه در اون هم خرابی داشته باشم

بله روی DVD امکان خرابی و اشتباه وجود داره با اینکه همیشه سعی کردیم بهترین DVD های بازار را استفاده کنیم. در هر صورت شرایط گارانتی هم داریم.

Cr0w

Registered User
لایک‌ها
56
بله روی DVD امکان خرابی و اشتباه وجود داره با اینکه همیشه سعی کردیم بهترین DVD های بازار را استفاده کنیم. در هر صورت شرایط گارانتی هم داریم.
نه بنده قصدم این نبود که بخوام کار خرابی کنم یا شما رو بی مسئولیت خطاب کنم منظور که در این صورت خیلی امکان از دست رفتن اطلاعات هست .
مخصوصا بنده که فایل هایی که برام دانلود کردید خیلی حساس هستند و حتی بعضی اوقات خودمم دانلود میکنن مشکل پیدا میکنن .

با سلام و احترام
بله روی هارد هم امکان ارسال وجود دارد. همچنین تا چند روز آینده به سفارشات بالای یک ترابایت به جای DVD روی هارد رایگان تحویل داده می شود.
اصلا اطلاعات بالای 100 گیگ به نظرم ضرر هست و چیزی نمیمونه ! حداقل 25 دی وی دی ! بخوایم با زحمت کپی اون هارو حساب کنیم خیلی اعصاب خرد کن هست .
این بار که نشد دفعه بعد در این باره باهاتون صحبت میکنم یک سفارش 300 گیگی دیگه دارم پس از دریافت این مرسوله بهتون میدم . که باید برام با هارد برفستین ;)
و همچنین از گارانتی شما اطمینان صد در صد داریم و مطمئنا ازش استفاده میکنیم و قصد بی احترامی به شما نداشتیم .
با تشکر و احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا