• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
این آفر واقعا عالی می باشد
واقعا از ایشون ممنون هستم

worldfiles.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام واقعا عالی هستش منهم یه بار گرفته بودم و میخوام تا اخر هفته یکی دیگه بگیرم خیلی ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با توجه به استقبال کاربران به 20 گیگابایت افزایش یافت

در خدمت هستیم.

-------------------------------------------

دانلود تعداد زیادی از کاربران کاملا انجام و پیام کوتاه جهت اطلاع رسانی ارسال شده است با توجه به اینکه تا الان هیچ گونه پاسخی جهت تایید ارسال دریافت نکرده ایم و منابع ما نیز محدود می باشد لذا فردا صبح همکاران من با شماره های زیر جهت هماهنگی خدمت این عزیزان تماس می گیرند.

026-33353241
026-33353251

از کاربران درخواست داریم به شماره های ذکر شده بالا پاسخ دهند.

با تشکر

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
واقعا پشتیبانی به این خوبی تا حالا ندیده بودم

نظر لطف شماست.
برای پشتیبانی تلفنی 24 ساعته تعدادی کارمند حضوری استخدام کردیم تا بتوانیم در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت کاربران باشیم.
در بخش پشتیبانی تیکتی متاسفانه کمی ضعف داریم که ان.شاالله با استخدام کارمندان جدید این مشکل نیز برطرف می شود و پاسخ گویی در بخش نیز روی 30 دقیقه ثابت می شود.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
آقا من دانلودهام تموم شده یکی به ما جواب بده بیبینم آخه...
اینم کاربری من [email protected]
دانلود های من یکم بیشتر از 60تاست این چطور میشه؟

در صورت وجود هر گونه پرسش یا مشکلی در هر زمان ما از همین طریق ، تلفن یا آدرس زیر در خدمت شما هستیم :

[email protected]

لطفا کد پیگیری خود را به آدرس بالا ارسال بفرمایید تا اطلاعات خدمت شما ارسال شود همچنین اگر حجم فایل ها دو برابر مقدار شارژ حساب کاربری هم باشد ما دانلود ها را متوقف نمی کنیم از این لحاظ نگرانی نداشته باشید.

با احترام

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
چطور میشه سرویس 4 گیگ رو خریداری کرد؟
توی پنل خرید ترافیکم از 30 گیگ به بالا داره فقط
هزینه دی وی وی و ارسال تهران رایگانه؟
سپاس

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
چطور میشه سرویس 4 گیگ رو خریداری کرد؟
توی پنل خرید ترافیکم از 30 گیگ به بالا داره فقط
هزینه دی وی وی و ارسال تهران رایگانه؟
سپاس

ضمن پوزش از شما به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای ما و کاربران سرویس های 4 ، 8 و 16 گیگابایت از سایت حذف شده اند همچنین در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال بر عهده کاربران می باشد.

با احترام

tofane69

Registered User
لایک‌ها
8
من ۲ تا سفارش دادم دانلود قبلیم و تو ایمیل گفتید فردا حاظر میشه میتونم هر ۲ رو با هم سفارش ارسال بدم
چون حجم سفارش دومی کمه امکانش هست اونم فردا تموم شه ۳۳۳۰۰۳۵۸ ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من ۲ تا سفارش دادم دانلود قبلیم و تو ایمیل گفتید فردا حاظر میشه میتونم هر ۲ رو با هم سفارش ارسال بدم
چون حجم سفارش دومی کمه امکانش هست اونم فردا تموم شه ۳۳۳۰۰۳۵۸ ؟

بله به همکاران اطلاع داده شد بزودی ان.شاالله یک ایمیل دریافت می کنید.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
*** اطلاع رسانی بسیار مهم ***
با توجه به حجم بسیار بالای سفارشات و ارسال روزانه بیش از 6 ترابایت اطلاعات در هارد و DVD متاسفانه تا چند روز آینده از دریافت هر گونه سفارش جدید معذور هستیم.

کاربران گرامی می توانند از همین طریق ، شماره تلفن های 24 ساعته دفتر مرکزی یا با استفاده از آدرس زیر با ما تماس بگیرند :

[email protected]

در صورت وجود سفارش جدید کاربران می توانند از طریق نمایندگان فعال ما در این سایت اقدام کنند.

با تشکر

kpax_wolfman

Registered User
لایک‌ها
28
سلام خدمت همه دوستان.
امروز بسته بنده رسید و از تمام زحماتشون تشکر میکنم.
هر چه قدر در رابطه با اخلاق فوق العاده عالی ایشون صحبت کنم کم گفتم! بسیار با اخلاق هستند و ...
اما در رابطه با بسته ها. همه چیز عالی بسته بندی شده بود و تمام فایل ها به صورت مرتب و کامل قرار گرفته بودند.
فقط یک تاخیر کوچک در ارسال داشتند که با دادن مزایای بسیار ویژه کاملا جبران کردند.
در کل بنده نمیتونستم امتیاز مثبت بدم و مجبور شدم در اینجا زحماتشون رو قدردانی کنم. مطمئن باشید در این زمینه بهترین هستند.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
*** اطلاعیه مهم **
تاپیک به دلیل جلوگیری از دریافت سفارشات جدید تا پنج شنبه مورخ 11 دی ماه 1393 بسته می باشد.
ما ان.شاالله با ارسال 35 ترابایت سفارش باقی مانده از شنبه هفته آینده در خدمت تمای کاربران هستیم.

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام و احترام
پس از حل شدن چندین مشکل شرکت پس از 2 سال تاخیر مجددا با تیم مدیریت جدید و در حدود 300 مگابیت پهنای باند مجددا شروع به کار کرده ایم و همانند قبل آماده ارائه خدمات دانلود با قیمت های بسیار مناسب به تمامی کاربران در سر تا سر کشور هستیم.

لیست تعرفه ها بزودی اطلاع رسانی می شود.

با تشکر

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سیستم همکاری تون هم فعال میشه؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
لیست تعرفه های سرویس ها

netresan-service.png

netresan-service2.png

هزینه رایت رایگان می باشد
هزینه DVD رایگان می باشد
هزینه ارسال رایگان می باشد ( به مدت محدود )

دانلود از سایت های زیر نیازی به اکانت VIP ندارد

Uploadboy.com
Uploadbaz.com
Filemoney.com
Iranfilm.com
Tinymoviez.net
Warez.in

شماره تلگرام و مشاوره قبل از خرید

09036482610

پیمان مهاجر

با تشکر

kalantarahura

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. تبریک ویژه برای راه اندازی مجدد سیستم. یه پیشنهاد داشتم. کاش برای حجم های یک ترا به بالا ارسال روی هارد اکسترنال رو هم مدنظر بگیرین (همانند سه ترا). یک ترا حدود 220 تا DVD نیاز داره (تقریبا چهار پک که حدود 50-80000 هزینشه. از طرفی افرادی زیادی هستند که فقط روی هارد ارشسو میکنن. با تمام این اوصاف امیدوارم با قدرت به کارتون ادامه بدین

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام. تبریک ویژه برای راه اندازی مجدد سیستم. یه پیشنهاد داشتم. کاش برای حجم های یک ترا به بالا ارسال روی هارد اکسترنال رو هم مدنظر بگیرین (همانند سه ترا). یک ترا حدود 220 تا DVD نیاز داره (تقریبا چهار پک که حدود 50-80000 هزینشه. از طرفی افرادی زیادی هستند که فقط روی هارد ارشسو میکنن. با تمام این اوصاف امیدوارم با قدرت به کارتون ادامه بدین

با سلام و احترام
ضمن تشکر از شما
بله تمامی سرویس قابلیت ارسال روی هارد اکسترنال یا اینترنال را دارند. که برای خرید لازم هست از همین طریق یا خط تلگرام با دفتر هماهنگی شود. تعرفه ارسال روی هارد نیز بسیار بسیار مناسب تر می باشد.

در خدمت هستیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا