• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
داداش من الآن تمام دانلود هام رو انجام دادم. از چهارشنبه شروع کردم و الآن تموم شد. ولی فقط اولین دانلودم رو هم رهگیری میکنم میبینم دانلودش شروع نشده. بسته کی به دستم میرسه؟
ممنونم از پاسخگوییتون

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
من هم سه روزه که لیست دانلود دادم هنوز نوشته دریافت شده و پروژه بعدی تازه دانلود فایل هاست که البته سه روزه همین نوشته هست و تغییری نمی کنه .
اینم شانس ماست دیگه !!!

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
داداش من الآن تمام دانلود هام رو انجام دادم. از چهارشنبه شروع کردم و الآن تموم شد. ولی فقط اولین دانلودم رو هم رهگیری میکنم میبینم دانلودش شروع نشده. بسته کی به دستم میرسه؟
ممنونم از پاسخگوییتون

به اطلاع می رسانیم دانلود های شما شروع شده اند به دلیل ترافیک در بخش سفارشات کد های پیگیری اندکی دیر تر بروز رسانی می شوند.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من هم سه روزه که لیست دانلود دادم هنوز نوشته دریافت شده و پروژه بعدی تازه دانلود فایل هاست که البته سه روزه همین نوشته هست و تغییری نمی کنه .
اینم شانس ماست دیگه !!!

به اطلاع می رسانیم دانلود های شما شروع شده اند به دلیل ترافیک در بخش سفارشات کد های پیگیری اندکی دیر تر بروز رسانی می شوند.

با احترام

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81

با احترام
سلام
مگه هزینه پست سرویس 60GB رایگان نبود؟ وقتی میزنم روی درخواست ارسال فایل، میره به صفحه پرداخت اینترنتی به مبلغ 4500!

تو سایت اینجوری زده:
سفارش این سرویس
PD-S-1
60GB
نامحدود
6 روز
پست سفارشی
رایگان
پشتیبانی 24 ساعته
25000 تومان

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
مگه هزینه پست سرویس 60GB رایگان نبود؟ وقتی میزنم روی درخواست ارسال فایل، میره به صفحه پرداخت اینترنتی به مبلغ 4500!

تو سایت اینجوری زده:
سفارش این سرویس
PD-S-1
60GB
نامحدود
6 روز
پست سفارشی
رایگان
پشتیبانی 24 ساعته
25000 تومان

بله رایگان می باشد لطفا پس از ارسال درخواست صفحه را ببندید و مراحل پرداخت را انجام ندهید زیرا آن بخش پرداخت برای سرویس های زیر 60 گیگابایت می باشد.

با احترام

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
بله رایگان می باشد لطفا پس از ارسال درخواست صفحه را ببندید و مراحل پرداخت را انجام ندهید زیرا آن بخش پرداخت برای سرویس های زیر 60 گیگابایت می باشد.

با احترام
چقدر سریع جواب دادین :D
همین کار رو کردم. یعنی وقتی دانلودم تموم بشه دیگه نیازی نیست کاری کنم و شما خودتون بسته رو میفرستید؟ البته دوبار درخواست ارسال زدم، مشکلی که نداره؟
راستی به صورت حدودی بسته رو کی میتونید تحویل پست بدید؟

ببخشید انقدر سوال میپرسم. از وقتی دانلود شبانه رو قطع کردن دانلود درست و حسابی ندارم:(
منتظر این بسته هستم که فایل هایی که این چندوقته میخواستم رو بگیرم:p

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
چقدر سریع جواب دادین :D
همین کار رو کردم. یعنی وقتی دانلودم تموم بشه دیگه نیازی نیست کاری کنم و شما خودتون بسته رو میفرستید؟ البته دوبار درخواست ارسال زدم، مشکلی که نداره؟
راستی به صورت حدودی بسته رو کی میتونید تحویل پست بدید؟

ببخشید انقدر سوال میپرسم. از وقتی دانلود شبانه رو قطع کردن دانلود درست و حسابی ندارم:(
منتظر این بسته هستم که فایل هایی که این چندوقته میخواستم رو بگیرم:p

بله ان.شاالله به محض اتمام دانلود به شما اطلاع می دهیم و در صورت تایید بسته را خدمت شما ارسال می کنیم.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
قیمتها منصفانه است دوستان این شرایط خوب از دست ندین
درخواست نمایندگی داشتم

kev9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بسته دوم زود رسید ولی
ولی لینکی که بنده داده بودم و مهم ترین چیزی که در این بسته می خواستم نبود. تو دی وی دی ها نبود
:mad::general410:

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
خب بسته ما هم رسید کلی خندیدیم بعد از 14 روز 11 تا دی وی دی اومد که فقط 4 تاش همون چیزایی بود که می خواستم
:general710:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بسته دوم زود رسید ولی
ولی لینکی که بنده داده بودم و مهم ترین چیزی که در این بسته می خواستم نبود. تو دی وی دی ها نبود
:mad::general410:

لطفا لیست فایل هایی جا مانده است را ارسال بفرمایید که مجددا با پست پیشتاز خدمت شما ارسال کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
خب بسته ما هم رسید کلی خندیدیم بعد از 14 روز 11 تا دی وی دی اومد که فقط 4 تاش همون چیزایی بود که می خواستم
:general710:

دوست گرامی طبق درخواست شما ما باقی حجم را از آرشیو برای شما پر کردیم اما چناچه مورد پسند شما نبوده است اصلا نگران نباشید لینک های دقیق خود را ارسال بفرمایید ما دانلود و مجددا خدمت شما ارسال می کنیم.

با احترام

Last edited:

AaronP

Registered User
لایک‌ها
29
سلام برای 6 امین بار از سرویس ایشون استفاده میکنم هربار راضی تر از دفعه قبل :)
اینبار 60 گیگ دیتا به ایشون دادم همه فایل ها بدون هیچگونه مشکل و نقص دانلود شد و با نظم ترتیب رایت شد و سر وقت برام ارسال کردن
واقعا پیگیری و پشتیبانی پارسی اسپیس بیسته الان پیام بدید 2 ثانیه دیگه جوابتون رو میدن
انشالله هفته بعد هم حدود 200 گیگ دیتا موجوده دوباره از سرویسشون استفاده میکنم :)

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام یک پیام برای شما ارسال شد

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
*** کاربرانی که فقط یک بار از سرویس های ما استفاده کرده اند ***

برای تمامی کاربران که فقط یکبار از سرویس ما استفاده کرده اند در سفارشات جدید 20 گیگابایت رایگان لحاظ می شود.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا