• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دوست عزیز من 2 پی ام به پیغام شما داده ام که یکی برای دو روز پیش است. مشاهده میکنم که مکررا هم آنلاین هستید اما هیچ پاسخی به پیام ها نمی دهید. دلیل چیست ؟!!

بله ما یک پیام شما را در رابطه با همکاری در بخش پشتیبانی دریافت کردیم لطفا مدتی صبر بفرمایید تا پاسخی قطعی را خدمت شما ارسال کنیم.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
بله ما یک پیام شما را در رابطه با همکاری در بخش پشتیبانی دریافت کردیم لطفا مدتی صبر بفرمایید تا پاسخی قطعی را خدمت شما ارسال کنیم.

با احترام

بله - در همین رابطه بود و من در پست قبلی مثل شما با حروف bold عنوان را ننوشتم! گفتم که شاید علاقه ندارید در روم موضوع عمومی شود.
بهتر بود همین خبری را که دادید لااقل در یک پیغام کوتاه در بخش خصوصی اظهار می کردید که لازم نباشه پیگیر موضوع در اینجا باشم پس از دو روز !
انشاالله در آینده کار با شما دارای قرائن ای اینچنینی نباشد

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بله - در همین رابطه بود و من در پست قبلی مثل شما با حروف bold عنوان را ننوشتم! گفتم که شاید علاقه ندارید در روم موضوع عمومی شود.
بهتر بود همین خبری را که دادید لااقل در یک پیغام کوتاه در بخش خصوصی اظهار می کردید که لازم نباشه پیگیر موضوع در اینجا باشم پس از دو روز !
انشاالله در آینده کار با شما دارای قرائن ای اینچنینی نباشد

بله حق با شماست با توجه به اینکه ما موظف به پاسخ گویی زیر 10 دقیقه الی 2 ساعت به کاربران هستیم برای جلوگیری از هر گونه سوتفاهم موضوع ذکر شد.
برای شما خبر های خوبی داریم که لازم بود ابتدا با سایر همکاران مطرح شود لذا مدتی طول کشید و ان.شاالله بصورت خصوصی اطلاعات را برای شما ارسال می کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
** طرح جدید **
بزودی ان.شاالله امکان ارائه تعدادی محدود سرور اختصاصی با ویندوز سرور 2008 برای کاربران اضافه می شود.

با استفاده از این سرور ها کاربران می توانند با سرعت 20 مگابیت روزانه و 60 مگابیت بعد از ساعت 6 بعد از ظهر اقدام به گشت زنی در اینترنت یا دانلود فایل های خود کنند.

به دلیل ارائه دسترسی کامل حساسیت های زیادی در استفاده از سرویس ها وجود دارد و تحت هیچ شرایطی امکان دانلود از سایت های غیر اخلاقی و ضد انقلاب نظیر برخی مستند ها وجود ندارد.

تعرفه دانلود این سرور ها دقیقا مانند سرویس های معمولی می باشد اما هزینه ای مشخص برای اجاره سرور به سرویس اضافه می شود.

لیست کامل تعرفه اجاره سرور ها بزودی اعلام می شود.

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
** طرح جدید **
بزودی ان.شاالله امکان ارائه تعدادی محدود سرور اختصاصی با ویندوز سرور 2008 برای کاربران اضافه می شود.

با استفاده از این سرور ها کاربران می توانند با سرعت 20 مگابیت روزانه و 60 مگابیت بعد از ساعت 6 بعد از ظهر اقدام به گشت زنی در اینترنت یا دانلود فایل های خود کنند.

به دلیل ارائه دسترسی کامل حساسیت های زیادی در استفاده از سرویس ها وجود دارد و تحت هیچ شرایطی امکان دانلود از سایت های غیر اخلاقی و ضد انقلاب نظیر برخی مستند ها وجود ندارد.

تعرفه دانلود این سرور ها دقیقا مانند سرویس های معمولی می باشد اما هزینه ای مشخص برای اجاره سرور به سرویس اضافه می شود.

لیست کامل تعرفه اجاره سرور ها بزودی اعلام می شود.

این سرور هایی که میگین هم میشه دانلود و آپلود کرد؟

worldfiles.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بعد این سرور ها چیزی که دانلود میکنیم در سرور قرار میگیره و بعد باید انتقالش بدیم به کامپیوتر خودمون ؟

shaker99

Registered User
لایک‌ها
42
من دیشب پک 60 گیگ خریدم و لیست دانلودها رو هم ضمیمه کردم ولی هنوز خبری نشده و دیشب البته تیکت به پشتیبانی هم زدم ولی ظاهرا هیچ کس حضور نداره که پاسخگو باشه و هنوز تو همون مرحله دریافت لینک دانلود مونده و حتی شروع به دانلود هم نکرده .
فکر کنم بخش پشتیبانی ضعیف باشه .

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
این سرور هایی که میگین هم میشه دانلود و آپلود کرد؟

بله توسط این سرور ها می توان هم عملیات دانلود و هم عملیات آپلود را با سرعت بسیار بالا انجام داد.

مدت زمان آماده سازی مشخص نمی باشد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بعد این سرور ها چیزی که دانلود میکنیم در سرور قرار میگیره و بعد باید انتقالش بدیم به کامپیوتر خودمون ؟

در این سرور ها می توانید فایل های خود را دانلود کنید و پس از اتمام دانلود با ارسال یک درخواست ما فایل ها را به آدرس پستی شما ارسال می کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
من دیشب پک 60 گیگ خریدم و لیست دانلودها رو هم ضمیمه کردم ولی هنوز خبری نشده و دیشب البته تیکت به پشتیبانی هم زدم ولی ظاهرا هیچ کس حضور نداره که پاسخگو باشه و هنوز تو همون مرحله دریافت لینک دانلود مونده و حتی شروع به دانلود هم نکرده .
فکر کنم بخش پشتیبانی ضعیف باشه .

ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم همانطور که در صفحه فروش سایت ذکر شده است مدت زمان تحویل 6 روز کاری می باشد همچنین بین 24 الی 48 ساعت فایل ها در نوبت دانلود قرار می گیرند.

با احترام

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام به همه دوستان
بسته دوم من هم رسید
کاملا راضی هستم
در ضمن جا دارد که اعلام کنم به خاطر مشکلاتی که برای سرور پیش اومده بود .بسته منو با تیباکس ارسال کردند

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من نیاز به آپلود یک فایل 4 گیگ روی اکانت اف.تی.پی سایتم دارم. آیا چنین کاری هم انجام میدید؟
قیمت چقدره و شما کجا تشریف دارید؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
من نیاز به آپلود یک فایل 4 گیگ روی اکانت اف.تی.پی سایتم دارم. آیا چنین کاری هم انجام میدید؟
قیمت چقدره و شما کجا تشریف دارید؟

بله رایگان برای شما انجام می دهیم اما هزینه پست اطلاعات برعهده شما می باشد.

با احترام

amirfazaaaaaaaaaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هزینه هر ترابایت دانلود چقدر؟
تمامش از سایت اپلود بوی
من dvd نمیخوام هزینه هارد هم جداگانه حساب کنید

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
بی زحمت سفارش ما رو هم بررسی کنید اگر دانلود شدند ارسال کنید

سپاس

keratos2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود
من تازه اشنا شدم با شما و در پست اولتون ، تعرفه برای 4 گیگابایت دانلود هم در نظر گرفته بودید و الان که عضو شدم خبری ازش نبود و از 30 گیگابایت شروع میشد
الان شرایط من به گونه ای هست که فقط نیاز به 4 گیگ دانلود دارم و نمیتونم اضافه تر خرید کنم
امکانش هست 4 گیگابایت دانلود رو هم انجام بدید یا خیر؟
باتشکر

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
هزینه هر ترابایت دانلود چقدر؟
تمامش از سایت اپلود بوی
من dvd نمیخوام هزینه هارد هم جداگانه حساب کنید

به اطلاع می رسانیم هزینه هر ترابایت با DVD در حدود 300 هزار تومان می باشد اما در صورت ریختن اطلاعات روی هارد ما 50 هزار تومان تخفیف لحاظ می کنیم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
درود
من تازه اشنا شدم با شما و در پست اولتون ، تعرفه برای 4 گیگابایت دانلود هم در نظر گرفته بودید و الان که عضو شدم خبری ازش نبود و از 30 گیگابایت شروع میشد
الان شرایط من به گونه ای هست که فقط نیاز به 4 گیگ دانلود دارم و نمیتونم اضافه تر خرید کنم
امکانش هست 4 گیگابایت دانلود رو هم انجام بدید یا خیر؟
باتشکر

بله مدتی پیش تعرفه ها بروز رسانی شدند و سرور های 4 ، 8 و 16 گیگابایت به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای ما و کاربران از سایت حذف شده اند ما دانلود شما را رایگان انجام می دهیم اما هزینه پست بر عهده شما می باشد.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا