• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام و خسته نباشید.. من مشکلی در رابطه با نحوه وارد کردن لینکهای دانلود در دانلود بصورت گروهی داشتم که با یه تیکت ارسال کردم(دیروز) ولی فعلا پاسخی داده نشده. لطفا بررسی کنید.
[email protected]
( چون لینکها رو از IDM اکسترکت کردم بصورت " هر لینک در یک خط جداگانه" نیست و بعضا هر لینک در دو خط وارد شده.. اگه مشکلی بوجود میاره بفرمایید تا اصلاح کنم)
ممنون

در صورت امکان لینک های خود را بصورت پیوست شده به آدرس زیر ارسال بفرمایید :

[email protected]

به دلیل تعداد بالای تیکت ها گاها پیش می آید پاسخ کاربران بصورت جا به جا ارسال می شود ما ان.شاالله این مشکل را حل می کنیم.

sabersm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.
قبل از خرید چندتا سوال داشتم:
1. بعد از اینکه اکانت گرفتم موقع وارد کردن لینک های مثلا اگه 60 گیگ بگیرم باید لینک های دانلود 60 باشن میشه 20 گیگ وارد کرد بعد مثلا چندساعت بعد 30 گیگ دیگه لینک وارد کرد؟
2. من الان چهل عدد فیلم آماده کردم لینکشو موقع دانلود بدم ولی از کجا بفهمم حجمشون چقدره؟
3. سیستمتون خودکار هست؟ یعنی وقت لینک بدم دانلود شروع میشه؟ یا خودتون دستی دانلود میکنید؟
4. برای دانلود از سایت تاینی مویز لینک دانلود بدم یا ادرس صفحه فیلم را؟
5. خودم میتونم حضوری بیام فایل هامو بگیرم از شرکتتون یا حتما باید پست بشه؟ اگر حضوری میشه کدوم استان هستین؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام.
قبل از خرید چندتا سوال داشتم:
1. بعد از اینکه اکانت گرفتم موقع وارد کردن لینک های مثلا اگه 60 گیگ بگیرم باید لینک های دانلود 60 باشن میشه 20 گیگ وارد کرد بعد مثلا چندساعت بعد 30 گیگ دیگه لینک وارد کرد؟
2. من الان چهل عدد فیلم آماده کردم لینکشو موقع دانلود بدم ولی از کجا بفهمم حجمشون چقدره؟
3. سیستمتون خودکار هست؟ یعنی وقت لینک بدم دانلود شروع میشه؟ یا خودتون دستی دانلود میکنید؟
4. برای دانلود از سایت تاینی مویز لینک دانلود بدم یا ادرس صفحه فیلم را؟
5. خودم میتونم حضوری بیام فایل هامو بگیرم از شرکتتون یا حتما باید پست بشه؟ اگر حضوری میشه کدوم استان هستین؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

در خدمت شما هستیم.

پاسخ شماره 1 : بله می توانید لینک های خود را بصورت چند سفارش ثبت بفرمایید.
پاسخ شماره 2 : با توجه به اینکه اکثر لینک فیلم ها غیر مستقیم یا VIP می باشند لذا محاسبه آن ها بصورت اتوماتیک غیر ممکن می باشد و ان.شاالله پس از اتمام دانلود از طریق ایمیل یا پیام کوتاه خدمت شما اطلاع رسانی می شود.
پاسخ شماره 3 : با توجه به تعداد بالای لینک ها پس از ثبت سفارش دانلود ها توسط همکاران بصورت دستی دانلود می شوند.
پاسخ شماره 4 : برای دانلود از این سایت بهتر است آدرس صفحه را همراه با ذکر توضیحات در رابطه با کیفیت ارسال بفرمایید.
پاسخ شماره 5 : بله امکان تحویل حضوری از دفتر هم هست ما کرج هستیم.

با احترام

sabersm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در خدمت شما هستیم.

پاسخ شماره 1 : بله می توانید لینک های خود را بصورت چند سفارش ثبت بفرمایید.
پاسخ شماره 2 : با توجه به اینکه اکثر لینک فیلم ها غیر مستقیم یا VIP می باشند لذا محاسبه آن ها بصورت اتوماتیک غیر ممکن می باشد و ان.شاالله پس از اتمام دانلود از طریق ایمیل یا پیام کوتاه خدمت شما اطلاع رسانی می شود.
پاسخ شماره 3 : با توجه به تعداد بالای لینک ها پس از ثبت سفارش دانلود ها توسط همکاران بصورت دستی دانلود می شوند.
پاسخ شماره 4 : برای دانلود از این سایت بهتر است آدرس صفحه را همراه با ذکر توضیحات در رابطه با کیفیت ارسال بفرمایید.
پاسخ شماره 5 : بله امکان تحویل حضوری از دفتر هم هست ما کرج هستیم.

با احترام
پس انشالله در زمان مناسب سفارش میدم. وقتی آماده شد خودم میام تحویل می گیرم.
یه تشکر هم بکنم از شما به خاطر اینکه اگر تنها فقط یک شرکت در ایران وجود داشته باشه که یه کار درست و به سود ملت انجام میده اون شمایید. شخص من اگر بخوام 100 گیگ دانلود کنم باید 500 هزارتومن هزینه اینترنت بدم. خودم همچین ایده ای از قبل تو سرم بود که مثلا برم از دیتاسنتر فایل هایی که تو سرور خودم هست را تحویل بگیرم ولی دیتاسنترها به خاطر مسائل امنیتی و اینجور چیزا همچین اجازه ای نمیدن. وقتی فهمیدن شرکتی در این مورد وجود داره داشتم بال در میاوردم از خوشحالی.

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
سلام
ببخشید راهی نیست که بتونیم بفهمیم الان چقدر از حجم خریداری شده استفاده شده و چقدر باقی مونده؟
الان من موندم حجم تموم شده و درخواست ارسال بدم یا هنوز حجم مونده و میتونم لینک بدم؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
پس انشالله در زمان مناسب سفارش میدم. وقتی آماده شد خودم میام تحویل می گیرم.
یه تشکر هم بکنم از شما به خاطر اینکه اگر تنها فقط یک شرکت در ایران وجود داشته باشه که یه کار درست و به سود ملت انجام میده اون شمایید. شخص من اگر بخوام 100 گیگ دانلود کنم باید 500 هزارتومن هزینه اینترنت بدم. خودم همچین ایده ای از قبل تو سرم بود که مثلا برم از دیتاسنتر فایل هایی که تو سرور خودم هست را تحویل بگیرم ولی دیتاسنترها به خاطر مسائل امنیتی و اینجور چیزا همچین اجازه ای نمیدن. وقتی فهمیدن شرکتی در این مورد وجود داره داشتم بال در میاوردم از خوشحالی.

نظر لطف شماست
در هر صورت ما در خدمت شما هستیم ان.شاالله پس از تکمیل می توانید برای دریافت آدرس دفتر مرکزی یا یکی از نمایندگان با ما از همین طریق یا آدرس زیر تماس بگیرید :

[email protected]

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
ببخشید راهی نیست که بتونیم بفهمیم الان چقدر از حجم خریداری شده استفاده شده و چقدر باقی مونده؟
الان من موندم حجم تموم شده و درخواست ارسال بدم یا هنوز حجم مونده و میتونم لینک بدم؟

بله پس از اتمام دانلود حجم باقی مانده برای کاربران ارسال می شود ولی در هر زمان می توانید از همین طریق یا آدرس زیر جهت دریافت حجم باقی مانده با ما تماس بگیرید :

[email protected]

با احترام

farhad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من همین الان یه 60 تایی خریدم.. ولی سوالاتی دارم

farhad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
1. توضیح راجع به vip و نحوه دریافت
2. اگه من 60 گیگ رو امروز دانلود کنم یعنی باید 6 روز صبر کنم تا بیاد؟خیلی طولانیه که
3.شاید من دلم نمیخواد کسی بدونه چی دانلود میکنم
4.چطور شارژم رو به 100 افزایش بدم
5.از hotfile.mediafire.rapidshare و غیره چطور دانلود کنیم
6. و مهمتر این که دانلود از سایت های یوتیوب و دیلی موشن و... به چه صورته؟

farhad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من میتونم نمایندگی شما رو در همدان داشته باشم؟ لطفا شرایط رو ارسال کنید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
1. توضیح راجع به vip و نحوه دریافت
2. اگه من 60 گیگ رو امروز دانلود کنم یعنی باید 6 روز صبر کنم تا بیاد؟خیلی طولانیه که
3.شاید من دلم نمیخواد کسی بدونه چی دانلود میکنم
4.چطور شارژم رو به 100 افزایش بدم
5.از hotfile.mediafire.rapidshare و غیره چطور دانلود کنیم
6. و مهمتر این که دانلود از سایت های یوتیوب و دیلی موشن و... به چه صورته؟

پاسخ شماره 1 : دانلود از برخی سایت های VIP مانند TinyMoviez ، IranFilm ، Warez و ... بصورت رایگان انجام می شود اما در صورتی که سایت شما در لیست ما نباشید در مرحله شماره 2 می توانید Username و Password را برای ما ارسال بفرمایید.
پارسخ شماره 2 : بله به دلیل اینکه فایل ها بصورت دستی دانلود می شوند متاسفانه با توجه به حجم بالای لینک ها زودتر از این مدت امکانش نمی باشد.
پاسخ شماره 3 : تمامی فایل ها برای جلوگیری از بوجود آمدن هر گونه اشتباه 2 بار توسط واحد کنترل بررسی می شوند همچنین دانلود هر گونه فایل غیر اخلاقی ، ضد انقلاب مانند مستند های شبکه من و تو و ... بطور کامل ممنوع می باشد مخصوصا هر گونه فایلی که در تضاد با **** باشد.
پاسخ شماره 4 : در صورتی که سرویس 60 گیگابایتی را خریداری کرده اید و قصد افزایش حساب را دارید می توانید با ما جهت ایجاد فاکتور اختصاصی 40 گیگابایتی از همین طریق یا آدرس زیر تماس بگیرید :

[email protected]

پاسخ شماره 5 : به اطلاع می رسانیم دانلود از سایت های Uploadboy.com ، Uploadbaz.com ، FileMoney.com ، MediaFire.com و ... رایگان می باشد.
پاسخ شماره 6 : دانلود از Youtube.com در صورتی که ویدئو ها برخلاف قوانین نباشید انجام می شود که ان.شاالله سیستم دانلود مستقیم آن تا آخر این هفته راه اندازی می شود.

با احترام

vitta

Registered User
لایک‌ها
93
درود بر شما
قربان چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید خیلی متشکر میشم ازتون:
1.تو سرویس 60 گیگ می تونیم مثلا دو تا 30 گیگ درخواست بدیم بعد هر کدوم از اینا رو مثلا طی دو مرحله دریافت کنیم؟ (مثلا یک بار 30 گیگ درخواست ارسال بزنیم مدت بعد یک بار دیگه 30 گیگ دوباره درخواست ارسال بدیم!)
2.من از کجا بفهمم فایل هام ارسال شده یا نه؟
3.بنده خودم کرج هستم اگه امکانش هست ادرس حضوری رو میدید که بیام حضوری ازتون بگیرم؟ (فقط قبلش می خوام بدونم ارسال شده یا نه اگه ارسال نشده بیام حضوری بگیرم)

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
درود بر شما
قربان چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید خیلی متشکر میشم ازتون:
1.تو سرویس 60 گیگ می تونیم مثلا دو تا 30 گیگ درخواست بدیم بعد هر کدوم از اینا رو مثلا طی دو مرحله دریافت کنیم؟ (مثلا یک بار 30 گیگ درخواست ارسال بزنیم مدت بعد یک بار دیگه 30 گیگ دوباره درخواست ارسال بدیم!)
2.من از کجا بفهمم فایل هام ارسال شده یا نه؟
3.بنده خودم کرج هستم اگه امکانش هست ادرس حضوری رو میدید که بیام حضوری ازتون بگیرم؟ (فقط قبلش می خوام بدونم ارسال شده یا نه اگه ارسال نشده بیام حضوری بگیرم)

در خدمت شما هستیم.

پاسخ شماره 1 : بله امکان پذیر است اما 2 بار ارسال رایگان بر عهده ما می باشد.
پاسخ شماره 2 : پس از ارسال از طریق ایمیل یا پیام کوتاه خدمت شما اطلاع رسانی می شود.
پاسخ شماره 3 : بله امکان تحویل از دفتر مرکزی وجود دارد.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

Cr0w

Registered User
لایک‌ها
56
برای سرویس 16 گیگ تون ، پست و دیسک ها رایگان هستند ؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
برای سرویس 16 گیگ تون ، پست و دیسک ها رایگان هستند ؟

ضمن پوزش از شما تعرفه ها بروز رسانی شده اند و سرویس های 4 ، 8 و 16 گیگابایت به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای ما و کاربران از سایت حذف شده اند.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز من 2 پی ام به پیغام شما داده ام که یکی برای دو روز پیش است. مشاهده میکنم که مکررا هم آنلاین هستید اما هیچ پاسخی به پیام ها نمی دهید. دلیل چیست ؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا