• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

keratos2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مشکلی نیست...
امکان پرداخت پول پست درب منزل هست دیگه؟
اگه میشه راهنمای خرید بدین صورت رو ارسال کنید
ممنون

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
خب ظاهرا تلفن دفتر هم اعلام شده و حالبه که عنوان شده 24 ساعته ...
خودم به شخصه منتظر خبر شما برای فعالیت در بخش پشتیبانی با خبرهای خیلی خوبی که اظهار کرده بودید هستم ... :)

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
خب ظاهرا تلفن دفتر هم اعلام شده و حالبه که عنوان شده 24 ساعته ...
خودم به شخصه منتظر خبر شما برای فعالیت در بخش پشتیبانی با خبرهای خیلی خوبی که اظهار کرده بودید هستم ... :)

بله با توجه به اینکه پاسخ گویی از طریق تیکت مدت 2 الی 3 ساعت زمان می برد ما پشتیبانی 24 ساعته را از طریق تلفن با دو شیف کاری را راه اندازی کردیم.

یک پیام نیز برای شما ارسال شد.

با احترام

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
من یک اکانت 60 گیگ خریداری کردم
در یکی از دانلود هام نزدیک به 17 فایل قرار دادم ولی در یکی از صفحه های اولیه دیدم که گفتید فقط تا 10 فایل رو میشه در یک نوبت قرار داد.
در ضمن بعضی از سایت ها آدرس لینک هایشان بعد از چند ساعت عوض میشود، چگونه لینک این سایت ها را بدهیم؟
برای استفاده از سایت هایی که گفتید اشتراک آنهارا دارید باید چکار کنیم؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
من یک اکانت 60 گیگ خریداری کردم
در یکی از دانلود هام نزدیک به 17 فایل قرار دادم ولی در یکی از صفحه های اولیه دیدم که گفتید فقط تا 10 فایل رو میشه در یک نوبت قرار داد.
در ضمن بعضی از سایت ها آدرس لینک هایشان بعد از چند ساعت عوض میشود، چگونه لینک این سایت ها را بدهیم؟
برای استفاده از سایت هایی که گفتید اشتراک آنهارا دارید باید چکار کنیم؟

ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم مدتی از سیستم حساب کاربری بطور کامل عوض شده است لذا کاربران می توانند بدون محدودیت از نظر تعداد لینک اقدام به ارسال فایل ها کنند.
در رابطه با سوال دوم لطفا یک لینک نمونه برای ما ارسال بفرمایید همچنین برای دانلود از سایت هایی مانند IranFilm ، TinyMoviez و Warez می توانید لینک صفحه همراه با توضیحات در رابطه با کیفیت را برای ما ارسال بفرمایید.

با احترام

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
ضمن تشکر از شما به اطلاع می رسانیم مدتی از سیستم حساب کاربری بطور کامل عوض شده است لذا کاربران می توانند بدون محدودیت از نظر تعداد لینک اقدام به ارسال فایل ها کنند.
در رابطه با سوال دوم لطفا یک لینک نمونه برای ما ارسال بفرمایید همچنین برای دانلود از سایت هایی مانند IranFilm ، TinyMoviez و Warez می توانید لینک صفحه همراه با توضیحات در رابطه با کیفیت را برای ما ارسال بفرمایید.

با احترام
سلام
ممنونم از پاسختون
من میخوام این لینک رو هم به فایلهام اضافه کنم اما نمیدونم لینک اصلی رو بذارم یا نهایی : http://uploaded.net/file/erke6v3y

اگه میشه این فایل رو به بقیه دانلود هام اضافه کنید
محمد جلیلیان هستم. فکر کنم اینطوری بتونید تو سایت پیدام کنید

راستی از لینک های TrainBit هم میتونید دانلود کنید. من یه لینک از TrainBit (لینک نهایی) رو در درخواستهام قرار داده بودم.

aQoa

Registered User
لایک‌ها
140
بسته من هم رسید

ممنون از ایشون ، بسیار منظم و پیگیر کار بودن

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
ممنونم از پاسختون
من میخوام این لینک رو هم به فایلهام اضافه کنم اما نمیدونم لینک اصلی رو بذارم یا نهایی : http://uploaded.net/file/erke6v3y

اگه میشه این فایل رو به بقیه دانلود هام اضافه کنید
محمد جلیلیان هستم. فکر کنم اینطوری بتونید تو سایت پیدام کنید

راستی از لینک های TrainBit هم میتونید دانلود کنید. من یه لینک از TrainBit (لینک نهایی) رو در درخواستهام قرار داده بودم.

در رابطه با سایت هایی مانند Uploadboy.com ، FileMoney.com ، Uploadbaz.com و ... باید لینک اصلی را ارسال بفرمایید زیرا لینکی که در مرحله 2 به شما داده می شود فقط با IP شما دانلود می شود.

با احترام

tofane69

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

1.بنده حدودا 10 لینک با حجم حدود 40 گیگ رو ثبت کردم اما لینکهای من انقدر طولانی بودند که در یک سطر جا نشدند و هر لینک حدودا 3 سطر بود.خواستم بدونم از این نظر که مشکلی پیش نمیاد؟
2.در مورد ارسال فایلها کلا شما یکبار ارسال دارید؟یا میتونم مابقی حجم باقی مونده خودم رو دفعه بعد استفاده کنم و درخواست ارسال بدم؟
3.بنده هنگام ثبت نام اطلاعات خودم رو به طور کامل وارد نکردم.چطور میتونم الان این اطلاعات رو به صورت کامل و صحیح وارد کنم؟

bird1388

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
با سلام

من امروز از شما 100 گیگ خریداری کرده ام منتها هنوز به اکانت بنده داده نشده است .

ممنون میشم رسیدگی کنید .

با تشکر

Last edited by a moderator:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
1.بنده حدودا 10 لینک با حجم حدود 40 گیگ رو ثبت کردم اما لینکهای من انقدر طولانی بودند که در یک سطر جا نشدند و هر لینک حدودا 3 سطر بود.خواستم بدونم از این نظر که مشکلی پیش نمیاد؟
2.در مورد ارسال فایلها کلا شما یکبار ارسال دارید؟یا میتونم مابقی حجم باقی مونده خودم رو دفعه بعد استفاده کنم و درخواست ارسال بدم؟
3.بنده هنگام ثبت نام اطلاعات خودم رو به طور کامل وارد نکردم.چطور میتونم الان این اطلاعات رو به صورت کامل و صحیح وارد کنم؟

در خدمت شما هستیم.
پاسخ شماره 1 : مشکلی از این لحاظ وجود ندارد زیرا همکاران ابتدا لینک ها را اصلاح و سپس دانلود را شروع می کنند.
پاسخ شماره 2 : از لحاظ تعداد ارسال محدودیتی وجود ندارد همچنین بلافاصله پس از اتمام دانلود از طریق ایمیل یا پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود.
پاسخ شماره 3 : از طریق بخش " تنظیمات حساب کاربری " می توانید اطلاعاتی مانند رمز عبور و ... را اصلاح بفرمایید و همچنین از طریق بخش " درخواست ارسال لینک ها " نیز می توانید اطلاعات پستی خود را ارسال یا بروز رسانی کنید.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491

worldfiles.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خسته نباشید من خریدم لینک ها رو چون غیر مستقیم بود ایمیل کردم و ایمیل زدند پشتیبانی تمام شده کار ولی متاسفانه اکانتم صفر نشده و هنوز ترافیک هست میشه صفر کنید تا ترافیک جدید بخرم بعد هزینه پست هم دادم ولی الان چند روز گذشته و خبری نیستش از پست

ایمیلم تو پارسی اسپیس

[email protected]

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام خسته نباشید من خریدم لینک ها رو چون غیر مستقیم بود ایمیل کردم و ایمیل زدند پشتیبانی تمام شده کار ولی متاسفانه اکانتم صفر نشده و هنوز ترافیک هست میشه صفر کنید تا ترافیک جدید بخرم بعد هزینه پست هم دادم ولی الان چند روز گذشته و خبری نیستش از پست

ایمیلم تو پارسی اسپیس

[email protected]

ضمن پوزش از شما درخواست انجام شد.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

worldfiles.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خیلی متشکرم از شما یک پیام به جنابعالی ارسال کردم مطالعه فرمایید ممنون

arash1996

Registered User
لایک‌ها
81
در رابطه با سایت هایی مانند Uploadboy.com ، FileMoney.com ، Uploadbaz.com و ... باید لینک اصلی را ارسال بفرمایید زیرا لینکی که در مرحله 2 به شما داده می شود فقط با IP شما دانلود می شود.

با احترام
سلام
من چند فایلل اژ gofile گذاشتم با لینک نهایی؟میتونید بگیریدشون؟
در ضمن لینک uploded رو چطور بذارم؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
من چند فایلل اژ gofile گذاشتم با لینک نهایی؟میتونید بگیریدشون؟
در ضمن لینک uploded رو چطور بذارم؟

بله مشکلی در رابطه با دانلود از Gofile وجود ندارد و برای سایت Uploaded.net لطفا لینک اصلی را قرار دهید.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا