• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
ببخشید یه سوال
بنده توی سایتی ثبت نام کردم که لینک رو مستقیم میکنه !
بعد از مستقیم کردن لینک شما نمیتونید دانلود کنید چون یوزر و پسورد بنده رو ندارید
لینک مستقیم رایگان هم کم هست
شما چی پیشنهاد میدید برای لینک های غیر مستقیم ؟

ما از بیشتر سایت های آپلود غیر مستقیم می توانیم دانلود کنیم همچنین اگر لینک شما نیز لیچ شده می باشد از طریق حساب کاربری می توانید نسخه لیچ شده آن ها را همراه با نام کاربری و رمز عبور برای ما ارسال بفرمایید تا ما آن ها را دانلود و برای شما ارسال کنیم.

با احترام

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
امکان تحویل حضوری و دریافت هارد میسر هست یا خیر؟
با تشکر

بله امکان تحویل حضوری در کرج وجود دارد و همچنین در حجم های بالا نیز امکان دریافت هارد هم وجود دارد و در صورت ارسال با پست تمامی هزینه آن با ما می باشد.

با احترام

damharas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام
مهدس
من یک 60 گیگ گرفتم ببینم چی طوری هست در ضمن اینکه نوشتید که از سایت ها یی مثل Tiney Moviez دانلود می کنید یعنی دیگه لازم نیست اسم اکانت vip خودمون را در قسمت نام کاربری که در سایت شما می خواد وارد کنیم خودتون با نام کاربری خودتون دانلود می کنید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
مهدس
من یک 60 گیگ گرفتم ببینم چی طوری هست در ضمن اینکه نوشتید که از سایت ها یی مثل Tiney Moviez دانلود می کنید یعنی دیگه لازم نیست اسم اکانت vip خودمون را در قسمت نام کاربری که در سایت شما می خواد وارد کنیم خودتون با نام کاربری خودتون دانلود می کنید

ضمن تشکر از شما
بله به دلیل درخواست زیاد کاربران دیگر برای سایت های گفته شده نیاز به اکانت VIP نیست و دانلود از این سایت ها کاملا رایگان انجام می شود فقط کافی است لینک مطلب را از طریق حساب کاربری برای ما ارسال بفرمایید تا دانلود انجام شود.

با احترام

xcalibo

Registered User
لایک‌ها
16
دوست عزیز من دوتا لیست گزاشتم برا دانلود ولی وقتی میرم پیگیری. وضیعت دانلود رو نوشته در نوبت دانلود.
میخواستم بپرسم دانلود بلافاصله انجام نمیشه ؟
امکان این هم نیست که ببینیم تا چه مقدار دانلود شده ؟
و چقدر دیگه میتونیم لیست دانلود اضافه کنیم.
ممنون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
دوست عزیز من دوتا لیست گزاشتم برا دانلود ولی وقتی میرم پیگیری. وضیعت دانلود رو نوشته در نوبت دانلود.
میخواستم بپرسم دانلود بلافاصله انجام نمیشه ؟
امکان این هم نیست که ببینیم تا چه مقدار دانلود شده ؟
و چقدر دیگه میتونیم لیست دانلود اضافه کنیم.
ممنون

ضمن تشکر از شما
در نسخه جدید لینک ها به دلیل جلوگیری از هر گونه اختلال بصورت اتوماتیک دانلود نمی شوند و پس از ثبت درخواست بصورت دستی توسط یکی از همکاران دانلود ها انجام می شود همچنین پس از دانلود حجم دقیق فایل ها با توجه به نوع انتخاب اطلاع رسانی به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال می شود.

لطفا تمامی لینک های خود را از طریق حساب کاربری ارسال بفرمایید ما گزارش دقیق را پس از بررسی برای شما ارسال می کنیم.

با احترام

mahdi aziz

Registered User
لایک‌ها
85
سلام به همگی
امروز سفارشای من رسید
همه چیز کاملا عالی بود
کیفیت دی وی دی ها خوبه
قیمت هم عالی
و ارسال بسیار سریع به صورتی که شب ساعت 11 دانلودای من تموم شد و ایشون صبح برای من ارسال کردند
از ایشون بسیار ممنونم
به امید سفارشات بعدی...

majofempire

Registered User
لایک‌ها
90
سلام
فایل قبلی های من دیده نمیشه!
اینترفیس جدید خیلی بده!
جان مولا عوض کنید!

mehditm43

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
بنده سرویس دانلود 60 گیگ رو خریداری کردم و مبلغ رو هم واریز کردم اما اکانت بنده شارژنشده و مثل قبل حالت free هستش

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
سلام دوست عزیز هنوز dvd رایگان هست ینی هزینه dvd نباید بدیم؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سلام،عزیز شما مجموعه موزیک خارجی ندارید؟ مثلا کل خواننده های معروفتر خارجی دنیا حدودا آلبوماشون شاید 500 گیگ بشه،شما دارین تمامش رو از قبل؟ یا حتما باید لینک بدیم؟;)

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام دوست عزیز
بنده سرویس دانلود 60 گیگ رو خریداری کردم و مبلغ رو هم واریز کردم اما اکانت بنده شارژنشده و مثل قبل حالت free هستش

برای پیگیری هر چه سریع تر یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام دوست عزیز هنوز dvd رایگان هست ینی هزینه dvd نباید بدیم؟

بله در تمامی سرویس ها هزینه DVD ها رایگان می باشد همچنین در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر هزینه ارسال نیز بر عهده ما می باشد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام،عزیز شما مجموعه موزیک خارجی ندارید؟ مثلا کل خواننده های معروفتر خارجی دنیا حدودا آلبوماشون شاید 500 گیگ بشه،شما دارین تمامش رو از قبل؟ یا حتما باید لینک بدیم؟;)

ما متاسفانه آرشیو آهنگ نداریم اما اگر لینک فرستاده ارسال شود دانلود و برای شما ارسال می کنیم.

با احترام

mehditm43

Registered User
لایک‌ها
2
بله در تمامی سرویس ها هزینه DVD ها رایگان می باشد همچنین در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر هزینه ارسال نیز بر عهده ما می باشد.

با احترام
رسیدگی و مشتری مداری شما واقعا قابل ستایش و تقدیره
پاسخ دادم خدمتتون بزرگوار

Morteza@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
از کجا میشه فهمید حسابمون چقدر شارژ داره؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
از کجا میشه فهمید حسابمون چقدر شارژ داره؟

پس از ثبت درخواست و دانلود فایل ها مرحله به مرحله برای شما با توجه به انتخاب " نوع اطلاع رسانی " برای شما ایمیل یا پیام کوتاه ارسال می شود و همچنین حجم باقی مانده سرویس نیز هم از همین طریق به شما اطلاع داده می شود.

با احترام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا