• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
یه سوال یکی از کاربرا پرسیده بودند شما ،متوجه سوالشون نشده بودید.من هم همین سوال برام پیش اومده:
اگر کسی 60 گیگ خریداری کنه و 16 گیگ دانلود داشته باشه ،برای ارسال باید کل 60 گیگ را استفاده کنه یا همان 16 گیگ را دانلود کنه براش میفرستین؟؟؟
ممنون

به اطلاع می رسانیم در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر هزینه 2 بار ارسال بر عهده ما می باشد و هیچ محدودیتی در حجم یا تعداد DVD ها نمی باشد.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
درود بر شما. بنده سری اول لینک هام رو 14 ام گذاشتم برا دانلود هنوز وضعیت در حال دانلود دارند. میشه یک بررسی بکنید میخوام یک چند سری دیگه بفرستم نمیدونم چند گیگ دیگه از حجمم باقی مونده.
email : [email protected]

بله در حدود 60 درصد از فایل های شما دانلود شده اند تا ساعاتی دیگر حجم و اطلاعات برای شما ارسال می شود.

با احترام

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
لطفا شرایط نمایندگی را برای بنده نیز ارسال کنید

kamiketi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممکنه شرایط نمایندگی رو برا منم بفرستین؟
ممنون

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
امکان دانلود فیلم سینمایی زبان اصلی هم هست؟ از تورنت هم دانلود دارید؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
امکان دانلود فیلم سینمایی زبان اصلی هم هست؟ از تورنت هم دانلود دارید؟

بله دانلود از سایت های مانند Iran Fim ، Tiny Moviez ، Warez و ... بدون نیاز به اکانت VIP انجام می شود لینک تورنت هم باید بررسی شود در صورتی که افت سرعت یا قطعی نداشته باشد از آن نیز دانلود انجام می شود.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام یک سوال
آیا شما امکان آپلود فایل هم دارید ؟
من میزان زیادی فیلم زیپ شده و قفل دار جهت قرارگیری در اکانت خودم در سایت filefactory دارم که نیازه همه آپلود شه ... آیا این کار هم میتونید انجام دهید ؟
مرسی

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام یک سوال
آیا شما امکان آپلود فایل هم دارید ؟
من میزان زیادی فیلم زیپ شده و قفل دار جهت قرارگیری در اکانت خودم در سایت filefactory دارم که نیازه همه آپلود شه ... آیا این کار هم میتونید انجام دهید ؟
مرسی

بله امکان آپلود هم وجود دارد.
روش کار به این صورت می باشد که شما اطلاعات را در DVD یا هارد به آدرس صندوق پستی ما ارسال می فرمایید و ما در سرور انتخابی شما آن را آپلود می کنیم اما در صورتی که سایت فیلتر باشد امکان آپلود وجود ندارد همچنین امکان میزبانی فایل های شما نیز وجود دارد.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
بله امکان آپلود هم وجود دارد.
روش کار به این صورت می باشد که شما اطلاعات را در DVD یا هارد به آدرس صندوق پستی ما ارسال می فرمایید و ما در سرور انتخابی شما آن را آپلود می کنیم اما در صورتی که سایت فیلتر باشد امکان آپلود وجود ندارد همچنین امکان میزبانی فایل های شما نیز وجود دارد.

با احترام

بسیار عالی
پس لطفا بفرمایید قیمت هر گیگ آپلود چقدر محاسبه می شود و میزان سیر نزول قیمت در صورت افزایش مقدار حجم فایل به چه صورت هست ؟ (البته امید است با توجه به اینکه هزینه ی اپلود در بسیاری از ای اس پی ها گرفته نمی شود و یا با قیمت بسیار کمی است، شما نیز این مورد را لحاظ فرمایید )
همین طور لطفا چک کنید که سایت هایی نظیر www.filefactory.com برایتان فیلتر شده است یا امکان کار بر روی این هاست فراهم می باشد ؟
و در آخر لطفا شرایط میزبانی فایل در حد یک ترابایت را از لحاظ قیمت و مسایل فنی توضیح دهید.

متشکرم

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بسیار عالی
پس لطفا بفرمایید قیمت هر گیگ آپلود چقدر محاسبه می شود و میزان سیر نزول قیمت در صورت افزایش مقدار حجم فایل به چه صورت هست ؟ (البته امید است با توجه به اینکه هزینه ی اپلود در بسیاری از ای اس پی ها گرفته نمی شود و یا با قیمت بسیار کمی است، شما نیز این مورد را لحاظ فرمایید )
همین طور لطفا چک کنید که سایت هایی نظیر www.filefactory.com برایتان فیلتر شده است یا امکان کار بر روی این هاست فراهم می باشد ؟
و در آخر لطفا شرایط میزبانی فایل در حد یک ترابایت را از لحاظ قیمت و مسایل فنی توضیح دهید.

متشکرم

در سرویس های زیر 860 گیگابایت هزینه آپلود برابر با دانلود می باشد اما در سرویس های 860 گیگابایت و بالاتر هزینه آپلود را می توانیم هر گیگابایت 350 تومان محاسبه کنیم همچنین در سایت Filefactory.com نیز امکان آپلود وجود دارد.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
در سرویس های زیر 860 گیگابایت هزینه آپلود برابر با دانلود می باشد اما در سرویس های 860 گیگابایت و بالاتر هزینه آپلود را می توانیم هر گیگابایت 350 تومان محاسبه کنیم همچنین در سایت Filefactory.com نیز امکان آپلود وجود دارد.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام
با سپاس
به پیغام شده پاسخ داده شد

pro4

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
من یه سریال از ایران فیلم میخوام برام دانلود کنید 50 گیگ

هزینه دی وی دی و ارسالو خودتون میدید ؟

وضعیت