• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اقا میشه بگید این سرعت رو چطور گرفتید میشه برای خونه وصل کرد در کل جریانش چیه ممنون میشم جواب بدین

این پهنای باند Dedicated هست.
برای دریافت این پهنای باند تجهیزات زیادی باید نصب شود از جمله آنتن های پهنای باند بالای میکروتیک یا ubnt که روی دکل نصب می شود.

Hokmlazem

Registered User
لایک‌ها
3
ممنون. دوست عزيز من چطوري ميتونم متوجه بشم چقدر از حجمم مونده و چي دانلود كردم؟ الان ٨ گيگ شارژ كردم حدود ٣ گيگ دانلود كردم اما الان حجمي ندارم.
[email protected]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
ممنون. دوست عزيز من چطوري ميتونم متوجه بشم چقدر از حجمم مونده و چي دانلود كردم؟ الان ٨ گيگ شارژ كردم حدود ٣ گيگ دانلود كردم اما الان حجمي ندارم.
[email protected]
Sent from my iPhone using Tapatalk

در صفحه اصلی حساب کاربری زیر کادر لینک های دانلود میزان باقی مانده از حجم سرویش شما نمایش داده می شود.

حجم ترافیک دانلود باقی مانده برای شما در حال حاضر معادل 5941 مگابایت می باشد.

momo55

Registered User
لایک‌ها
66
این پهنای باند Dedicated هست.
برای دریافت این پهنای باند تجهیزات زیادی باید نصب شود از جمله آنتن های پهنای باند بالای میکروتیک یا ubnt که روی دکل نصب می شود.
هزینه راه اندازی چقدر میشه ماهیانه یا سالیانه بعد شما میتونید راه اندازی کنید برای من

M!R@

Registered User
لایک‌ها
73
منم 16 گیگ خریدم تشکر از استارتر عزیز :)

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اقا چی شد نمیشه

ضمن پوزش از شما
مناطقی که من شرکت های مطمئنی را در آن می شناسم تهران ، کرج ، قزوین و مشهد می باشد اما باز پیگیری می کنم و نتیجه را خدمت شما عرض می کنم.

با احترام

talood

Registered User
لایک‌ها
78
قیمت برای دوستانی که دانلود کم دارند خوب هست اما برای دوستانی مانند من که 1 ترا یا 2 ترا در ماه لازم دارم مناسب نیست الان دوستان عزیز یک ترا برام داخل همین انجمن حدود 240 تومان برام دانلود میکنه یعنی هر 1 گیگ حدود 250 الی 270 تومان در هر صورت موفق باشید

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بله
بنده بسته رو تحویل گرفتم.
همه چیز عالی بود از استارتر واقعا تشکر می کنم.

با تشکر از اطلاع رسانی شما

قیمت برای دوستانی که دانلود کم دارند خوب هست اما برای دوستانی مانند من که 1 ترا یا 2 ترا در ماه لازم دارم مناسب نیست الان دوستان عزیز یک ترا برام داخل همین انجمن حدود 240 تومان برام دانلود میکنه یعنی هر 1 گیگ حدود 250 الی 270 تومان در هر صورت موفق باشید

بخش زیادی از هزینه سرویس های حجیم برای DVD ها صرف می شود در صورتی که کاربر برای ما هارد اکسترنال ارسال کند این هزینه کسر می شود و امکان این را خواهیم داشت هزینه را به 250 هزار تومان برای یک ترابایت کاهش دهیم.

با احترام

talood

Registered User
لایک‌ها
78
بله

با تشکر از اطلاع رسانی شما

بخش زیادی از هزینه سرویس های حجیم برای DVD ها صرف می شود در صورتی که کاربر برای ما هارد اکسترنال ارسال کند این هزینه کسر می شود و امکان این را خواهیم داشت هزینه را به 250 هزار تومان برای یک ترابایت کاهش دهیم.

با احترام
تشکر حتما شخصی که 1ترا به بالا دانلود میکنه دیتا را روی هارد میگیردچون کمی سخت هست روی دیسکت مخصوصا زمانی که فایل بالای 10 گیگ حجم باشند

سوال دیگر خدمت شما داشتم شماره پشتیبانی شما الان صحیح هست

026-33353151

چون تماس گرفتم شخصی برداشت و شماره اشتباه اعلام کرد

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
تشکر حتما شخصی که 1ترا به بالا دانلود میکنه دیتا را روی هارد میگیردچون کمی سخت هست روی دیسکت مخصوصا زمانی که فایل بالای 10 گیگ حجم باشند
سوال دیگر خدمت شما داشتم شماره پشتیبانی شما الان صحیح هست
026-33353151
چون تماس گرفتم شخصی برداشت و شماره اشتباه اعلام کرد

پس از این لحاظ مشکلی اگر هارد داشته باشید حتی با قیمت کمتر هم می توانیم برای شما این کار را انجام دهیم.

من برای شما یک پیام فرستادم.

با احترام

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
اینک لینک مورد نظر منه چک کنید لطفا اگه امکان دانلود داره من روال کار رو انجام بدم.
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Windows-8/productID.264951000
فقط با ای پی امریکا باید دانلود انجام بشه در غیر این صورت حتی صفحه هم نمایش داده نمیشه

آیا لینک آن برای کاربران آمریکایی مستقیم است ؟
اگر لینکش مستقیم است ما ابتدا فایل را به سرور آمریکا سایت منتقل و سپس آن را به ایران منتقل می کنیم.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
آیا لینک آن برای کاربران آمریکایی مستقیم است ؟
اگر لینکش مستقیم است ما ابتدا فایل را به سرور آمریکا سایت منتقل و سپس آن را به ایران منتقل می کنیم.

اره برا امریکا مستقیمه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا