• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا، ماه بارش رحمت الهی، ماه بهار قرآن را به شما تبریک عرض می نماییم

مژده ای منتظران ماه خدا امده است / ماه شبهای مناجات و دعا امده است
ماه دلدادگی بنده به معبود رسید / بر سر سفره شاهانه گدا امده است . . .

این روابط عمومیت منو کشته :دی

ماه رمضان بر شما هم مبارک برادر (شایدم خواهر)

حالا عسل خوب چی داری؟

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
دادا حسین من چند تایی صفحه از این تایپیک را خوندم نفهمیدم شما چطور این سرمایه را بدست آوردی
میشه آدرس بدی یا خودت بگی واسمون ؟
میخوام بدونم شما چکار کردی که این سرمایه را بدست آوردی
چون اکثرا اینجا بچه پولدار نیست و همه از صفر شروع میکنن
غیر از توکل بر خدا و یاد خدا که ملاک کار شما بوده و برای همه هم هست
چکار کردی ؟
ممنون

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دادا حسین من چند تایی صفحه از این تایپیک را خوندم نفهمیدم شما چطور این سرمایه را بدست آوردی
میشه آدرس بدی یا خودت بگی واسمون ؟
میخوام بدونم شما چکار کردی که این سرمایه را بدست آوردی
چون اکثرا اینجا بچه پولدار نیست و همه از صفر شروع میکنن
غیر از توکل بر خدا و یاد خدا که ملاک کار شما بوده و برای همه هم هست
چکار کردی ؟
ممنون

خب یکی این که من از صفر شروع کردم ولی وقتی 15 سالم بود نیومدم وقتی 25 سالم شد اینجا پست بدم که من میخوام شروع کنم حالا چبکار کنم، یعنی من 10 سال تجربه 3-4 تا کار رو داشتم.

دو اینکه به تجربیات و مشاوره هایی که بهم داده شد مو به مو عمل کردم با صبر و حوصله و یک شبه نخواستم ره صد ساله برم و با مشاوره هایی که داده شد بهم فرصت های مختلف رو شناسایی کردم و مقدار زیادی هم ریسک کردم، یعنی اگر ظرف 10 سال ایکس تومن جمع کردم عین اون سرمایم رو در معامله ای قرار دادم که میتونست منو به درجه صفر برسونه ولی اینجا بود که توکل کردم و از خدا خواستم هر چی صلاحم هست برام بخواد و ... یعنیاز نظر تجربه و اقتصاد همه چی درست بود ولی کسی آینده رو خبر نداره جز خداوند ازش خواستم کمکم کنه و رشدم بده که این اتفاق افتاد و سود خیلی خوبی داشت و این معاملات با سرمایه گذاریهای من و مشاورت های سایرین ادامه داشت و شراکتهایی که انجام شد یه تعدادیش به مشکل خورد ولی خیلیاشم مثبت بود و دارای سود سرشار (این جمله ای که میگه اگر شریک خوب بود خدا هم برای خودش شریک میگرفت مسخره ترین جمله ای هست که شما ممکنه در یک شراکت از بدخواهانتون بشنوید) یعنی آدمیزاد خودش رو با نعوذ با... خالقش یکی میدونه و.... شما باید یاد بگیرین که با کار تیمی بتونین سرمایتون رو رشد بدین و با شرکایی که حلال و حروم سرشون میشه مشارکت کنید و یه اصولی رو در کار در نظر بگیرید (اصولها هم بارها گفته شد که عمومیت داره و مواردی هست که باعث باطل شدن معامله میشه)
همین و شما تاپیکم بخونی معاملاتی رو که انجام دادم بعضیاشو نوشتم.

سوم اینکه و مهمترین نکته اینکه در مواقعی که کاری نداشتم و وقت تفریحم بود اومدم پشت کامپیوتر نشستم! و وقتم رو پشت این دستگاه که الانم با وجود فیسبوک و ... تلف نکردم، من در حال حاضر اکانت فیسبوک هم ندارم.
موفق باشید

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
خب میشه اولین ریسکتون را با جزییات بگید
بله معاملات را خوندم چکارها کردین
ولی مهم واسم اینه که قبل این ثروت چکار کردین

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
خب میشه اولین ریسکتون را با جزییات بگید

من تا حالا 2000 تا کار کردم که تو پست اول کلیاتش رو گفتم و در صفحات تاپیک هم راجع به جرییاتش صحبت شده وقت بزاری بشینی بخونی به جوابات میرسی.

بله معاملات را خوندم چکارها کردین

تو صفحات یا پست اول؟
ولی مهم واسم اینه که قبل این ثروت چکار کردین

گفتم دیگه!

l3al3ak.kral

Registered User
لایک‌ها
113
با این پول میتونید یه پارک آبی نقلی و جم و جور بزنید

یکی از آشناها به صورت شرکتی تو تبریز با حدود 9 تومن یه پارک آبی زده اند که فکر کنم تا اواسط تابستون افتتاح بشه
داشتیم حساب میکردیم ماهی 35 تومن آورده داره
15 تومنش رو بذاری واسه خرج و مخارج و برق و آب و . . .بقیه ش سود خالصه

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
خب یکی این که من از صفر شروع کردم ولی وقتی 15 سالم بود نیومدم وقتی 25 سالم شد اینجا پست بدم که من میخوام شروع کنم حالا چبکار کنم، یعنی من 10 سال تجربه 3-4 تا کار رو داشتم.

دو اینکه به تجربیات و مشاوره هایی که بهم داده شد مو به مو عمل کردم با صبر و حوصله و یک شبه نخواستم ره صد ساله برم و با مشاوره هایی که داده شد بهم فرصت های مختلف رو شناسایی کردم و مقدار زیادی هم ریسک کردم، یعنی اگر ظرف 10 سال ایکس تومن جمع کردم عین اون سرمایم رو در معامله ای قرار دادم که میتونست منو به درجه صفر برسونه ولی اینجا بود که توکل کردم و از خدا خواستم هر چی صلاحم هست برام بخواد و ... یعنیاز نظر تجربه و اقتصاد همه چی درست بود ولی کسی آینده رو خبر نداره جز خداوند ازش خواستم کمکم کنه و رشدم بده که این اتفاق افتاد و سود خیلی خوبی داشت و این معاملات با سرمایه گذاریهای من و مشاورت های سایرین ادامه داشت و شراکتهایی که انجام شد یه تعدادیش به مشکل خورد ولی خیلیاشم مثبت بود و دارای سود سرشار (این جمله ای که میگه اگر شریک خوب بود خدا هم برای خودش شریک میگرفت مسخره ترین جمله ای هست که شما ممکنه در یک شراکت از بدخواهانتون بشنوید) یعنی آدمیزاد خودش رو با نعوذ با... خالقش یکی میدونه و.... شما باید یاد بگیرین که با کار تیمی بتونین سرمایتون رو رشد بدین و با شرکایی که حلال و حروم سرشون میشه مشارکت کنید و یه اصولی رو در کار در نظر بگیرید (اصولها هم بارها گفته شد که عمومیت داره و مواردی هست که باعث باطل شدن معامله میشه)
همین و شما تاپیکم بخونی معاملاتی رو که انجام دادم بعضیاشو نوشتم.

سوم اینکه و مهمترین نکته اینکه در مواقعی که کاری نداشتم و وقت تفریحم بود اومدم پشت کامپیوتر نشستم! و وقتم رو پشت این دستگاه که الانم با وجود فیسبوک و ... تلف نکردم، من در حال حاضر اکانت فیسبوک هم ندارم.
موفق باشید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست گرامی من نیز مانند شما یک سرمایه دار 300میلیونی هستم ولی انجایی که پولمو وکارم باهم یکی بود ریسک زیادی نمیکردم تو این چندسالم خیلی مدرک و............گرفتم هدفمم بیرون از این مملکت گرفتم برم امریکا

ریسک های تعداد زیادی کردم ولی همیشه میدونستم ادم باید پل بسازه طوری که پی ومصالحش محکم باشه مثلا اگه یارو 30میلیون نیاز بود نمیگفتم بهت نیدم میرفتم تحقیق میکردم باهاش شریک میشدم راه رو نشون میدادم چون خدایی نکرده برا بزرگی خودم نمیگم ولی من با انتونی رابینز و افراددیگری هم مشورت کردم واین راه رو درحد معقول رفتم خدایی نکرده قصد جسارت ندارم
فقط یک سوال داشتم از حصورتان میخواستم بگم که من طرفای برج 6 برا مقطع دکترا میرم امریکا حالا چون برادرمو دارم میخوام ببینم 300تومنو نمیبرم چون بورسیه شدم از دانشگاه تگزاس میخوام ببینم شما به غیر از خرید خونه چی پیشنهاد میکنید چون اینجامحلمون همش خونه بالای 400میلیون شما چی پیشننهاد میدین؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوست گرامی من نیز مانند شما یک سرمایه دار 300میلیونی هستم ولی انجایی که پولمو وکارم باهم یکی بود ریسک زیادی نمیکردم تو این چندسالم خیلی مدرک و............گرفتم هدفمم بیرون از این مملکت گرفتم برم امریکا

ریسک های تعداد زیادی کردم ولی همیشه میدونستم ادم باید پل بسازه طوری که پی ومصالحش محکم باشه مثلا اگه یارو 30میلیون نیاز بود نمیگفتم بهت نیدم میرفتم تحقیق میکردم باهاش شریک میشدم راه رو نشون میدادم چون خدایی نکرده برا بزرگی خودم نمیگم ولی من با انتونی رابینز و افراددیگری هم مشورت کردم واین راه رو درحد معقول رفتم خدایی نکرده قصد جسارت ندارم
فقط یک سوال داشتم از حصورتان میخواستم بگم که من طرفای برج 6 برا مقطع دکترا میرم امریکا حالا چون برادرمو دارم میخوام ببینم 300تومنو نمیبرم چون بورسیه شدم از دانشگاه تگزاس میخوام ببینم شما به غیر از خرید خونه چی پیشنهاد میکنید چون اینجامحلمون همش خونه بالای 400میلیون شما چی پیشننهاد میدین؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
این قسمت بولد شده منظورتون رو متوجه نشدم.

پ.ن: بهترین راه حل برای شما فعلا فقط تحصیله چون فرصتش رو دارید و نگران نباشید برای پول در آوردن، همیشه فرصت و ایده برای پول درآوردن هست اما درس و کتاب حوصله میخواد و سن خاصی داره و از درس جدا شدن دبگه به راحتی نیست که برگردی سر درس و کتاب.

اتفاقا یکی از دوستان من مهندسی پزشکی شریف فوق گرفت و از دانشگاه جان هاپکینز هم فاتد گرفت و الان دکترا گرفته در زمینه ژنتیک و داره با یه موسسه کار میکنه که روی درمان ژنتیکی سلولهای سرطانی تحقیق می کنند.
اونجا هم همه جور امکاناتی بهش دادن اعم از خونه و ماشین و حقوق عالی.

Mr_cute

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
دوست عزیز با 150-160 ملیون بهترین کاری که میشه کرد چیه که ریسکش هم کم باشه
ممنون میشم با توجه به تجربه زیادی که دارید راهی پیشنهاد بدید

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام دوست عزیز

پ.ن: بهترین راه حل برای شما فعلا فقط تحصیله چون فرصتش رو دارید و نگران نباشید برای پول در آوردن، همیشه فرصت و ایده برای پول درآوردن هست اما درس و کتاب حوصله میخواد و سن خاصی داره و از درس جدا شدن دبگه به راحتی نیست که برگردی سر درس و کتاب.

اتفاقا یکی از دوستان من مهندسی پزشکی شریف فوق گرفت و از دانشگاه جان هاپکینز هم فاتد گرفت و الان دکترا گرفته در زمینه ژنتیک و داره با یه موسسه کار میکنه که روی درمان ژنتیکی سلولهای سرطانی تحقیق می کنند.

ممنون از پاسخت میگم منم بافاند میرم ولی 300میلیون سرمایمو میخوا م بذارم تویه کاری که خوب باشه شما چکاری را پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟؟

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
سلام دوستان عزیز
نظرتون راجع به صادرات مرغ منجمد به کشورهای حوزه خلیج فارس چیه؟ ما یه ساعت تا بندرلنگه مسیرمونه و نزدیکیم به دریا.

اول اینکه اصلا صادرات به خارج در حال حاضر شدنیه یا بیخیالش بشیم؟ مجوز گرفتنش خیلی دشواره؟

و بنظرتون چکار کنم که جدا از کار اصلیم یه کار دیگه ای انجام بدم که نیاز به حضور دائمی من نباشه و سودش طوری باشه که بتونم همون سرمایه رو بذارم تو همون کار و توسعه ش بدم. واقعا همتشو دارم ریسک هم میتونم بکنم ولی نمیدونم از چه کاری شروه کنم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام دوست عزیز

ممنون از پاسخت میگم منم بافاند میرم ولی 300میلیون سرمایمو میخوا م بذارم تویه کاری که خوب باشه شما چکاری را پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
با این پول میتونید یه پارک آبی نقلی و جم و جور بزنید

یکی از آشناها به صورت شرکتی تو تبریز با حدود 9 تومن یه پارک آبی زده اند که فکر کنم تا اواسط تابستون افتتاح بشه
داشتیم حساب میکردیم ماهی 35 تومن آورده داره
15 تومنش رو بذاری واسه خرج و مخارج و برق و آب و . . .بقیه ش سود خالصه

ببینید هر بیزنسی نیاز به مطالعات اقتصادی داره که فرصت ها و تهدیدهای اون رو قبل از اجرایی شدن بررسی میکنه (که البته با وضعیت فعلی مطالعات اقتصادی میگه اصلا هیچ کاری نکن) این بیزنس هم سرمایه کمی نمیخواد اگر بخواد قابل رقابت باشه و مشتری جذب کنه و رو دستش کسی بلند نشه، ولی در کل اینجور کارها ریسک داره چون سرمایه بر هست و اگر نگیره و یا جواب نده و اگر سرمایتون فقط همین باشه شما رو تو دردسر میندازه و اگر وام بانکی هم گرفته باشید که میشه قوز بالا قوز، پس خواهشم از شما اینه که به اینجور بیزنس ها اصلا به صورت اینکه اینقدر میزارم و اگر در روز 100 نفر بیان بلیطشم انقدر باشه میشه فلان قد سود و هزینه در رفته میشه انقدر خالص به چه کار خوبیه بریم و انجامش بدیم(حالا این تفکر رو شما از یک کار کوچیک در نظر بگیر تا مثلا یک کارخانه سیمان).

دوست عزیز با 150-160 ملیون بهترین کاری که میشه کرد چیه که ریسکش هم کم باشه
ممنون میشم با توجه به تجربه زیادی که دارید راهی پیشنهاد بدید

ببینید شما میگید با ریسک کم، الان بازار بسیار آشفته هست و چیزی به نام ریسک کم وجود نداره برای چنین مبالغی، یه موقغ هست شما میگی من الان 160 میلیون دارم ولی میخوام یه کاری بکنم بیکار نباشم و مشغول باشم منم میگم 5 میلیونش رو مثلا با یه سوپر مارکت محل صحبت کن بگو یه میز بهت بده و یک محصول خاص رو که خودت باید بگردی و انتخاب کنی ، بزار بفروش یا مثلا شما اون محصول رو تامین کن برای طرف با تعداد پایین و محک بزن که فروشش چظوره و نظر مردم چیه و .... و این سود آوره با سرمایه کم و ریسک پایین که تازه مطمئنا شما اصل پولت برمیگرده اگر تهش سودم نکنی ولی برای شما تجربه میشه با همین سرمایه کم و شما 5 میلیون گذاشتی ظرف 3 ماه تجربه کسب کردید که با مغازه دار چجوری رفتار کنید سلیقه مردم رو متوجه میشین روابط عمومیتون بالا میره متوجه میشین مردم چه محصولی رو میپسندن بعد میتونین تنوع جنس بدید و .... اونموقع با تجربه ای که کسب کردید تصمیم میگیرید که کار رو توسعه بدید، حالا نسبت به سلیقتون ببینید چه کاری رو می پسندید و دوست دارین، بورس هم گزینه خوبیه ولی با همون 5 میلیون و کسب تجربه.

با توجه به اینکه شما در شهریور ماه عازم هستین و مدتی در ایران نخواهید بود و نمی تونین با شرایط اقتصادی فعلی هم تحصیل کنید و هم نگران پولتون نباشید بهترین راه برای شما سپرده های بانکی 5 ساله است که میتونید بدون دغدغه هم سرمایتون رو افزایش بدید و هم بدون نگرانی درستون بخونین.
بد نیست این تاپیک رو ببینید و تصمیم بگیرید ولی حتما خودتون تحقیق کنید: http://forum.persiantools.com/t372845.html

سلام دوستان عزیز
نظرتون راجع به صادرات مرغ منجمد به کشورهای حوزه خلیج فارس چیه؟ ما یه ساعت تا بندرلنگه مسیرمونه و نزدیکیم به دریا.

اول اینکه اصلا صادرات به خارج در حال حاضر شدنیه یا بیخیالش بشیم؟ مجوز گرفتنش خیلی دشواره؟

و بنظرتون چکار کنم که جدا از کار اصلیم یه کار دیگه ای انجام بدم که نیاز به حضور دائمی من نباشه و سودش طوری باشه که بتونم همون سرمایه رو بذارم تو همون کار و توسعه ش بدم. واقعا همتشو دارم ریسک هم میتونم بکنم ولی نمیدونم از چه کاری شروه کنم

قسمت اول سوالتون پیشنهاد خوبیه ولی نیاز به مطالعه اقتصادی داره، باید ببینید رقباتون کین و خیلی مولفه های دیگه.

قسمت دوم سوالتون رو میتونید در پاسخ به Mr_cute ببینید که در همین پست بهشون جواب دادم.

موفق باشید

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
دادا حسین من الان 15 تومنی سکه طلا دارم
تو گرونی هم خریدم
وقتی امامی 1.480 بود
هنوز نفروختم
به نظرتون چکارش کنم ؟
میخام بندازم تو کار زیادش کنم
از طرفی بفروشم حساب کردم حدود 30 درصد از اصل پول اون موقع که خریدم سکه کم میشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دادا حسین من الان 15 تومنی سکه طلا دارم
تو گرونی هم خریدم
وقتی امامی 1.480 بود
هنوز نفروختم
به نظرتون چکارش کنم ؟
میخام بندازم تو کار زیادش کنم
از طرفی بفروشم حساب کردم حدود 30 درصد از اصل پول اون موقع که خریدم سکه کم میشه
با توجه به اخبار و تحلیل ها پیشنهاد می کنم شما امروز یا صبح شنبه بفروش
البته ای کاش 2-3 روز اخیر خرید میکردید تا میزان ضرر رو کاهش بدید.
البته شما از آقا حسین نظر خواستید و نظر ایشون قطعا بر نظر بنده ارجحیت داره.

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
با توجه به اخبار و تحلیل ها پیشنهاد می کنم شما امروز یا صبح شنبه بفروش
البته ای کاش 2-3 روز اخیر خرید میکردید تا میزان ضرر رو کاهش بدید.
البته شما از آقا حسین نظر خواستید و نظر ایشون قطعا بر نظر بنده ارجحیت داره.

امروز که خب دیدم افزایشی بوده ظاهرا
بعد ضرر را چکار کنم ؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
امروز که خب دیدم افزایشی بوده ظاهرا
بعد ضرر را چکار کنم ؟
ضرر که دیگه چاره ای توش نیست.
شما 12 مرداد روز تنفیذ رو درنظر بگیر جو روانی بازار کاهشی هست.
البته اگه لازم نداری پولش رو پیشنهاد من فروشش در 6 ماهه دوم سال هست و مخصوصا در زمستان.
اگه نیازی دارید و میخواهید سرمایه رو به کار بزنید همین روزا خارج بشید . ضررش هم فدای سرتون با کار میتونید چند برابرش رو جبران کنید.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
1- یخورده به فقیر فقرا کمک کنید.
2- یخورده به من بدین نیاز دارم بعدن بهتون نمیدم.
3- خدا بده برکت!
4- بزار تو بانک سودشو بخور.
5- به قول دوستمون پارک آبی بزن خیلی خوبه.
6- هر کار دوست داری بکن.

Santana777

Registered User
لایک‌ها
62
پس جواب سوالو گرفتی دیگه داش.حالا عنوانتاپیک و عوض کن.نظر منم همون ساخت و ساز یه تجربه کوچیک داشتم.خیلی به صرفه تر از کارای دیگه اس.موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا