• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

اون نسخه واسه ايشون جواب ميداد كه تو رباط كريم بود ولي بخواي براي شما هم ميفرستم.

ولي تو پخ بيا يه كم درباره خودت و اوضاع احوالت و تجربياتت توضيح بده يه نسخه برات بپيچم.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
اون نسخه واسه ايشون جواب ميداد كه تو رباط كريم بود ولي بخواي براي شما هم ميفرستم.

ولي تو پخ بيا يه كم درباره خودت و اوضاع احوالت و تجربياتت توضيح بده يه نسخه برات بپيچم.

قبل از اینکه این پست رو ببینم پخ رو جواب دادم
تا عصر مختصری از اوضاع و احوالم هم برات میفرستم

odise2004

Registered User
لایک‌ها
16
سلام حاج حسین آقا.خوبی حاجی؟
به نظرت الان موقع مناسبی برای شروع کار بساز بفروشی هست؟منظورم از الان ، الان تا چند ماه آینده(3 4 ماه آینده) منظورمه!
به نظرت آینده ی این کار چطوره؟
ممنونم ازت.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
سلام
آقا میدونم که تو پست اولت گفتی که کار ملک انجام میدید ولی من یه پیشنهاد خوب دارم!
بیا تو کار پرورش ورمی کمپوست(پرورش کرم خاکی) اگه دوست داشتی پیغام خصوصی بده بیشتر توضیح بدم.

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
داداش با 100 میلیون چیکار میشه کرد
بنده اهواز هستم

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام حاج حسین آقا.خوبی حاجی؟
به نظرت الان موقع مناسبی برای شروع کار بساز بفروشی هست؟منظورم از الان ، الان تا چند ماه آینده(3 4 ماه آینده) منظورمه!
به نظرت آینده ی این کار چطوره؟
ممنونم ازت.

سلام بر شما
به نظر من بساز بفروشي در ايران هميشه سود داره حتي در دوره ركود، اما نكته مهمش اينه كه از ديد شما براتون مهمه كه اين پول در دوران ركود بخوابه و تبديل به نقدينگي نشه يا نه براتون مهم نيست، مزيتي كه اين نوع سرمايه گزاري داره نسبت به ساير سرمايه گذاري ها اينه كه شما سرمايتون سره جاشه و نه ميشه دزديدش و نه خراب ميشه و نه از بين ميره (برخلاف ساير صنوف). در دوره ركود ميشه اجاره داد و در دوره اي كه بازار خودش رو داره ميشه نقدش كرد ولي به شرايط سرمايه گزار برميگرده.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
آقا میدونم که تو پست اولت گفتی که کار ملک انجام میدید ولی من یه پیشنهاد خوب دارم!
بیا تو کار پرورش ورمی کمپوست(پرورش کرم خاکی) اگه دوست داشتی پیغام خصوصی بده بیشتر توضیح بدم.

نه دوست عزيز علاقه اي به اين كار ندارم.
ممنون

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
داداش با 100 میلیون چیکار میشه کرد
بنده اهواز هستم

تو پخ شرايطت رو برام توضيح بده.
سن؟
ميزان تحصيلات؟
شغل؟
ميزان سرمايه؟
در حال حاضر چه استفاده اي از اين 100 تومن داري انجام ميدي؟ خرجيت رو باش در مياري؟ تو بانكه سود ميگيري؟
تو پخ اينارو توضيح بده.

odise2004

Registered User
لایک‌ها
16
سلام بر شما
به نظر من بساز بفروشي در ايران هميشه سود داره حتي در دوره ركود، اما نكته مهمش اينه كه از ديد شما براتون مهمه كه اين پول در دوران ركود بخوابه و تبديل به نقدينگي نشه يا نه براتون مهم نيست، مزيتي كه اين نوع سرمايه گزاري داره نسبت به ساير سرمايه گذاري ها اينه كه شما سرمايتون سره جاشه و نه ميشه دزديدش و نه خراب ميشه و نه از بين ميره (برخلاف ساير صنوف). در دوره ركود ميشه اجاره داد و در دوره اي كه بازار خودش رو داره ميشه نقدش كرد ولي به شرايط سرمايه گزار برميگرده.
ممنونم ازت.
ولی من منظورم این بود که با توجه به گمانه زنی های در مورد اقدامات دولت آینده آیا احتمال سقوط قیمت ها به صورتی وجود داره که بعد از اتمام کار با ضرر مواجه بشیم؟
در مورد شرایطی هم که شما گفتین باید بگم که ما بیشتر منظورمون فروش هست نه نگه داشتن!
حالا با این شرایط نمیدونم کار پسندیده ای هست که شروع کنیم یا خیر!؟

پی نوشت: به صورت تقریبی هزینه ساخت هر متر چقدر در میاد؟
پی نوشت: یه شهر 80 90 هزار نفره هستم!
پی نوشت: به صورت تقریبی برای هر واحد چقدر(یا چند درصد) باید سود در نظر گرفت در شرایط معمولی؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
ممنونم ازت.
ولی من منظورم این بود که با توجه به گمانه زنی های در مورد اقدامات دولت آینده آیا احتمال سقوط قیمت ها به صورتی وجود داره که بعد از اتمام کار با ضرر مواجه بشیم؟
در مورد شرایطی هم که شما گفتین باید بگم که ما بیشتر منظورمون فروش هست نه نگه داشتن!
حالا با این شرایط نمیدونم کار پسندیده ای هست که شروع کنیم یا خیر!؟

پی نوشت: به صورت تقریبی هزینه ساخت هر متر چقدر در میاد؟
پی نوشت: یه شهر 80 90 هزار نفره هستم!
پی نوشت: به صورت تقریبی برای هر واحد چقدر(یا چند درصد) باید سود در نظر گرفت در شرایط معمولی؟

چون هم اينجا پست زده بودي و هم پخ كرده بودي پخ شد

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
تو بحث مالیات ارزش افزوده من نمی دونم چرا فقط از جیب مردم مالیات کم میشه و تولید کننده اصولا مالیاتی نمیده!

جالبه از قرارداد اجاره هم مالیات ارزش افزوده کم میشه، دیگه من نمی دونم اجاره ملک ساخته شده ارزش افزودش کجاشه!!

Eranico - مالیات 6درصدی بر معاملات مسکن - ارانیکو

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
آقا گذرمون خورد گفتیم یه سلامی عرض کنیم

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
تو بحث مالیات ارزش افزوده من نمی دونم چرا فقط از جیب مردم مالیات کم میشه و تولید کننده اصولا مالیاتی نمیده!

جالبه از قرارداد اجاره هم مالیات ارزش افزوده کم میشه، دیگه من نمی دونم اجاره ملک ساخته شده ارزش افزودش کجاشه!!

Eranico - مالیات 6درصدی بر معاملات مسکن - ارانیکو

اين ارزش افزوده رو چرا بايد کسی بده که ماليات بر مصرف رو هم داره ميده؟

660کامران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقاحسین دوست عزیز و گرامی
یکی از دوستان بنده مبلغ یک میلیارد داره که من به ایشون پیشنهاد سرمایه گداری در بانک رو دادم ، ینده چند روز قبل به موسسه مالی واعتباری کوثر مراجعه کردم که با توجه به سود روزانه 20% ، البته مبالغ بالای دویست میلیون توافقی میباشد تا 25% که اونا به من گفتند هر یک میلیارد 21 میلیون ماهیانه سود به حسابتون واریز میشه که چهار میلیارد حدود 84 میلیون تومان ماهیانه سود بدون ریسک ،که سالیانش بالای یک میلیارد میشه، البته بانک آینده هم به این صورت سود میده یا علی

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
یکی از دوستان بنده مبلغ یک میلیارد داره که من به ایشون پیشنهاد سرمایه گداری در بانک رو دادم ، ینده چند روز قبل به موسسه مالی واعتباری کوثر مراجعه کردم که با توجه به سود روزانه 20% ، البته مبالغ بالای دویست میلیون توافقی میباشد تا 25% که اونا به من گفتند هر یک میلیارد 21 میلیون ماهیانه سود به حسابتون واریز میشه که چهار میلیارد حدود 84 میلیون تومان ماهیانه سود بدون ریسک ،که سالیانش بالای یک میلیارد میشه، البته بانک آینده هم به این صورت سود میده یا علی
در بدترين شرايط سرمايه گذاری در مسکن همون84 ميليون رو به 100 ميليون ميرسونه
يعنی يه سود 30 درصدی به اضافه هرچی تورم که داريم

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
اين ارزش افزوده رو چرا بايد کسی بده که ماليات بر مصرف رو هم داره ميده؟

اصلا شما بگو در جامعه اسلامی وقتی خمس میدی دیگه مالیات برای چی میدی؟ یا بالعکس!! قاطی شدن 2 **** اسلامی و غربی نتیجش میشه همین، مثل شتر مرغ میگن بپر میگه من شترم میگن (یادم نیست) میگه من مرغم!

بله در جریان هستم، به ایشون بفرمایید فعلا در بانک باشه و سودش رو بگیرن و بعد که قیمت دلار ظرف 6 ماه آینده به ثبات رسید و تورم کاهش پیدا کرد، حتما مسکن خریداری کنن و بجای بانک از پول اجاره ها ارتزاق کنن.

mobah1983

Registered User
لایک‌ها
25
سلام.چند تا قطعه زمین با ارزش در استان بوشهر و در رابطه با پارس شمالی موجوده.این زمینها در قلب پارس شمالی واقع هستندو با شروع کار پارس شمالی ارزش جند برابری پیدا میکنند...بغیر از این میتونید روی کشتیهای صیادی یا سردخونه و بسته بندی میگو و ماهی و پرورش میگو و صادرات به اسیای شرقی و اروپا سرمایه گذاری کحنید.این طرحها همه توجیهی و تضمینی هستند.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام.چند تا قطعه زمین با ارزش در استان بوشهر و در رابطه با پارس شمالی موجوده.این زمینها در قلب پارس شمالی واقع هستندو با شروع کار پارس شمالی ارزش جند برابری پیدا میکنند...بغیر از این میتونید روی کشتیهای صیادی یا سردخونه و بسته بندی میگو و ماهی و پرورش میگو و صادرات به اسیای شرقی و اروپا سرمایه گذاری کحنید.این طرحها همه توجیهی و تضمینی هستند.

بله موافقم با اينكه اين كارها خوبه اما براي من كه در تهران زندگي ميكنم نه! براي شخصي كه در اطراف اونجا يا در همونجا ساكنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا