• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mobah1983

Registered User
لایک‌ها
25
بله موافقم با اينكه اين كارها خوبه اما براي من كه در تهران زندگي ميكنم نه! براي شخصي كه در اطراف اونجا يا در همونجا ساكنه.

الان هیچکدوم از سرمایه گذارا تو استان بوشهر نیستند.همه تهرانن.باید تهران باشی اما منبع درامدت بوشهر.شما نمیخاد 4 تومنو سرمایه گذاری کنی.با 1 تومن یه کشتی صیادی میگیری و تو 1 سال اونو به 3 تا تبدیل میکنی.تسهیلاتی که میدن عالیه.شما که تهران میشینی راحت میتونی اینکارارو کنی کارای اداری رو تهران دنبال میکنی نمایندتم کارای اونجاتو میکنه.فکر نکنم شما کارکن باشی.اینجا هرکس راهنمایی میکنه شما بهونه میاری.الان سوپر میلیاردرهای تهران دارن از منطقه ما بلند میشن.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,849
سلام مایه دار خوبی ؟ 4 میلیارد داری ؟ :wacko: اگه برام اون ماشینی که تو امضامه رو بخری منو به ارزوم رسوندی (جدی)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,767
سلام مایه دار خوبی ؟ 4 میلیارد داری ؟ :wacko: اگه برام اون ماشینی که تو امضامه رو بخری منو به ارزوم رسوندی (جدی)

10668256560998495423.jpg
از اینا خواستین بخریم یکیم به ما بدین
coolsmiley02.gif
:دی

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
الان هیچکدوم از سرمایه گذارا تو استان بوشهر نیستند.همه تهرانن.باید تهران باشی اما منبع درامدت بوشهر.شما نمیخاد 4 تومنو سرمایه گذاری کنی.با 1 تومن یه کشتی صیادی میگیری و تو 1 سال اونو به 3 تا تبدیل میکنی.تسهیلاتی که میدن عالیه.شما که تهران میشینی راحت میتونی اینکارارو کنی کارای اداری رو تهران دنبال میکنی نمایندتم کارای اونجاتو میکنه.فکر نکنم شما کارکن باشی.اینجا هرکس راهنمایی میکنه شما بهونه میاری.الان سوپر میلیاردرهای تهران دارن از منطقه ما بلند میشن.

کار توليدی همه ديگه ميدونن که تو اين مملکت پشم هست اونوقت 1-2 ميليارد پول بزاری روش که چی بشه؟با دلالی خيلی بيشتر از اين رو ميشه در آورد
در ضمن اون کشتی صيادی نيست يه لنج معمولی هست(با 300 هزار دلار تو صنعت کشتی تف هم کف دستت نميندازن) که فروش سهميه گازويل منبع اصلی درامد صاحباش هست نه صيد ماهی!!!
اون سوپر ميلياردر هايی که شما ميگين 99 درصد رانت خوار هستن و اصلاً يک ريال از خودشون نزاشتن کارشون هم در مناطق جنوب فقط و فقط قاچاق هست
تمام افرادی که در ايران پولدار سنگين هستن حتماً در فساد حکومتی دست دارن در غير اين صورت بهشت زهرا منتظر اونهاست

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

بله من بهونه میارم چون:
1. با هر کسی کار نمی کنم، شرکایی که باشون کار میکنم رو باید بشناسم، باهاشون حداقل 2-3 تا کار کرده باشم و یا فرد معتبری تاییدشون کنه.
2. نیازی ندارم کاری رو انجام بدم که اولا ازش سر رشته ای ندارم و دوما جلو چشم خودم نباشه.
3. عزیز دل برادر 1000 جور کار هست که میشه ازش پول به دست آورد منم فعلا 2-3 تاش رو دارم انجام میدم که یکیش سرمایه گذاری در ساخته و اون دوتا هم برای اینه که بیکار نباشم و سرم به یه کاری گرم باشه و خدا رو شکر خوبه و راضیم ، حرص پول درآوردن که ندارم هرکاری انجام بدم.

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
بله من بهونه میارم چون:
1. با هر کسی کار نمی کنم، شرکایی که باشون کار میکنم رو باید بشناسم، باهاشون حداقل 2-3 تا کار کرده باشم و یا فرد معتبری تاییدشون کنه.
2. نیازی ندارم کاری رو انجام بدم که اولا ازش سر رشته ای ندارم و دوما جلو چشم خودم نباشه.
3. عزیز دل برادر 1000 جور کار هست که میشه ازش پول به دست آورد منم فعلا 2-3 تاش رو دارم انجام میدم که یکیش سرمایه گذاری در ساخته و اون دوتا هم برای اینه که بیکار نباشم و سرم به یه کاری گرم باشه و خدا رو شکر خوبه و راضیم ، حرص پول درآوردن که ندارم هرکاری انجام بدم.

حسين آقا سلام.
خدا بهت نظر لطف داره كه در مقابل اينهمه گير سي و سه پيچ، صبر ايوب داري. آقا دم شما گرم. ايول دادش.

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
حدود دو هفته پيش خيلي جدي شده بودم واسه اينكه خونه ام رو بفروشم و با شوهر خواهرم بزنم تو كار ساخت و ساز. كمي حساب كتاب كردم، از يه بنگاهي پرس و جو كردم، يكي دو تا آگهي روزنامه همشهري رو هم چك كردم. به نظرم رسيد براي ساخت يه چهار طبقه 60 متر زيربنا + 40 متر حيات تو حوالي بافت فرسوده نواب زير 750 تومن پول جواب نميده. استخاره گرفتم خيلي بد اومد و مشخصا هشدار داد كه «ثروتي را از دست ميدهيد.» خب تسليم شدم و كلا از اين كار پر خطر منصرف شدم.

به نظر شما كه كننده هستيد، حداقل سرمايه لازم براي ساخت زمين 100 متري يه ملك كلنگي تو نواب كه بافت فرسوده هست و امتيازاتي بهش تعلق ميگيره، با احتساب قيمت زمين، بشرط ساخت بنا در مدت 6 ماه، بشرطي كه مجوز 4 طبقه به اين متراژ از زمين تعلق بگيره، به قيمتاي امروز و به فرض افزايش حداكثر 25 درصدي قيمت ها تا سال آينده، چقدر است و چند درصد سودآوري داره؟ ممنون.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام اقا حسین لطفا نظرت در مورد این پنج کار را بگو وبازگو کن.

1.نمایندگی شرکت بیمه فعالیت گسترده 60میلیون و60میلیونم سرمایه دررگردش

2.شرکت حمل ونقل مثل واسطه کارو حمل ونقل این جوریا خودم سرمایه نذارم درحد 150 ومابقی تا سیصدتومن سرمایه درگردش

3.ویا بازرگانی خرید وفروش بادویست تومن 100تومن سرمایه درگردش سیسدتومن

4.ویا کارگاه تولیدی بازیافت کارتون با دویست تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

5.خرید وفروش کلی اجناس مثل لوله واتصالات ویا اهن و..........با سیصد تومن؟؟؟؟؟؟؟

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107

2.شرکت حمل ونقل مثل واسطه کارو حمل ونقل این جوریا خودم سرمایه نذارم درحد 150 ومابقی تا سیصدتومن سرمایه درگردش

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بله من بهونه میارم چون:

نصیحت برادر عزیز اقا حسین فقط هیچ وقت یادت نره توپولی که میزاری یه پشتوانه نقدیم داشته باشی خدایی نکرده تو این وضعیت ویا غیره نخوری زمین من سیصدتومنمو تو 5سال اینجوری جمع کردم یارو تو همین انجمن پیشنهاد کار میده با 30تومن چکارمیشه کرد بهش میگه برو وام بگیر فولان کارو کن یارو باوام میره کاروکاسبی شصت میلیون راه میندازه....ولی پشتوانه مالی نداره میخوره زمین.ضمنا باجمله دومیت خیلی حال کردم.
امیدوارم روز به روز توکارت پیشرفت کنی از یاد خدا وکمک به بندگانش غافل نشی

واین جمله رو همیشه به خودت بگو در دنیا به شایستگی میرسی نه به ارزو پس شایسته ارزوهایت باش. امیدوارم به شایستگی به ارزوهات برسی
دعاگویت میشوم تواین شبها دعایم کن.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
حدود دو هفته پيش خيلي جدي شده بودم واسه اينكه خونه ام رو بفروشم و با شوهر خواهرم بزنم تو كار ساخت و ساز. كمي حساب كتاب كردم، از يه بنگاهي پرس و جو كردم، يكي دو تا آگهي روزنامه همشهري رو هم چك كردم. به نظرم رسيد براي ساخت يه چهار طبقه 60 متر زيربنا + 40 متر حيات تو حوالي بافت فرسوده نواب زير 750 تومن پول جواب نميده. استخاره گرفتم خيلي بد اومد و مشخصا هشدار داد كه «ثروتي را از دست ميدهيد.» خب تسليم شدم و كلا از اين كار پر خطر منصرف شدم.

به نظر شما كه كننده هستيد، حداقل سرمايه لازم براي ساخت زمين 100 متري يه ملك كلنگي تو نواب كه بافت فرسوده هست و امتيازاتي بهش تعلق ميگيره، با احتساب قيمت زمين، بشرط ساخت بنا در مدت 6 ماه، بشرطي كه مجوز 4 طبقه به اين متراژ از زمين تعلق بگيره، به قيمتاي امروز و به فرض افزايش حداكثر 25 درصدي قيمت ها تا سال آينده، چقدر است و چند درصد سودآوري داره؟ ممنون.

من سازنده نيستم من فاينانسورم در واقع ولي بله ساختن نقدينگي ميخواد و شما بايد نوسنات رو هم در نظر بگيريد ولي چون ميتونيد پيش فروش كنيد وسط كار كه كم آوردين مثلا 2 واحد رو پول مياد دستتون و تمومش كنيد كار رو ولي احتمالا عدم تجربه باعث از دست دادن سرمايه ميشه.

من يادمه شما از من سوال كردي كه من برج 6 دارم ميرم آمريكا و فاند گرفتم از دانشگاه تگزاس، گفتي من سرمايه دارم و چيكار كنم من به شما گفتم چون تو ايران نيستي بهترين راهش اينه كه بزاري تو بانك يكي از اين حساباي كه سود بالا ميده و با خيالت راحت بري و به درست برسي ، حالا الان نميري براي ادامه تحصيل يا ميري بالاخره تا جوابت رو بدم راجع به اين كارايي كه گفتي.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
نه رفتنی که هستم ولی برا یه کاری که میخواستم بزنم فروشگاه بزرگ بود شهرداری بابت هر متر یه تومن میخواست........حالا اون جریان تمام شد میخوام بزارم رو این کارا داداشم هست فوق لیسانس مکانیک داره.پسرخالمم هست لیساتس الکتروتکنیک ویه دکترا زبان نیروی کاز هست چون شرایط تولید بده میخواستم این نیرو هارو داشته باشن برا یه کار حالا من میخواستم قبل رفتنم ببینم کدوم خوبه دیگران که مورد اطمینانم هستن کارکنن کدومشون که گفتم خوبه؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
نه رفتنی که هستم ولی برا یه کاری که میخواستم بزنم فروشگاه بزرگ بود شهرداری بابت هر متر یه تومن میخواست........حالا اون جریان تمام شد میخوام بزارم رو این کارا داداشم هست فوق لیسانس مکانیک داره.پسرخالمم هست لیساتس الکتروتکنیک ویه دکترا زبان نیروی کاز هست چون شرایط تولید بده میخواستم این نیرو هارو داشته باشن برا یه کار حالا من میخواستم قبل رفتنم ببینم کدوم خوبه دیگران که مورد اطمینانم هستن کارکنن کدومشون که گفتم خوبه؟

برای هر یه متر تجاری کردن یک میلیون خواستن؟:blink:

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
گفتش چون قبلا تجاری شده ولی الان ممکنه تو طرح باشه یه تومن گفتم یعنی چی گفت اگه تو طرح دربیاد ممکنه نشه....الکی بهونه برق امتیاز شهرداری گرفت گفت چون هفتادو پنج درصد قبلا ددادی الان باید متری یه تومنبدی حالا فردا دارم میرم ثبت احوال مدارک کلی یه کپی بگیرم بیام نشونش بدم این شهردازیم حرف مفت زیاد مییزنه .........کمیسیوت تفکیک اراضی بود یارو

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
گفتش چون قبلا تجاری شده ولی الان ممکنه تو طرح باشه یه تومن گفتم یعنی چی گفت اگه تو طرح دربیاد ممکنه نشه....الکی بهونه برق امتیاز شهرداری گرفت گفت چون هفتادو پنج درصد قبلا ددادی الان باید متری یه تومنبدی حالا فردا دارم میرم ثبت احوال مدارک کلی یه کپی بگیرم بیام نشونش بدم این شهردازیم حرف مفت زیاد مییزنه .........کمیسیوت تفکیک اراضی بود یارو

اگه قبلا تجاری شده دیگه هزینه تجاری شدن نباید بدین که

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

هر کاری که تجربش رو دارن عزیز

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
هر کاری که تجربش رو دارن عزیز

درود برتو داداش

عزیز از 5تا کاری که گفته شد کدومشو بهتر میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ضمنا خودم تو مورد یک سه پنج سررشته دارم ولی حیف که دارم میرم نمیشه

یه سوال اگه برم مثلا 5سال دیگه برگردم این 300تومن بشه 600تومن این کارا را چطوری میشه انجام داد سوالم اینه یعنی ممکنه که فرصت از دست بره چون دیگه میخوام یه کار توپ بزنم

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
من سازنده نيستم من فاينانسورم در واقع ولي بله ساختن نقدينگي ميخواد و شما بايد نوسنات رو هم در نظر بگيريد ولي چون ميتونيد پيش فروش كنيد وسط كار كه كم آوردين مثلا 2 واحد رو پول مياد دستتون و تمومش كنيد كار رو ولي احتمالا عدم تجربه باعث از دست دادن سرمايه ميشه.

ميشه بيشتر توضيح بدين؟ منظورت اينه كه كسايي كه توي ساخت پول كم ميارن رو باهاشون شريك ميشين و كار تموم ميشه و سود بين تون تقسيم ميشه؟ در ضمن نداشتن تجربه بيشتر در كدوم مرحله كار مي تونه باعث از بين رفتن سرمايه ميشه؟ خريد مصالح، خريد نيروي انساني، گرفتن مجوزها، موضوع اصلاحي ها و خريد زمين، يا اصلن خود مرحله ساخت بنا؟ ممنون.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
درود برتو داداش

عزیز از 5تا کاری که گفته شد کدومشو بهتر میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ضمنا خودم تو مورد یک سه پنج سررشته دارم ولی حیف که دارم میرم نمیشه

یه سوال اگه برم مثلا 5سال دیگه برگردم این 300تومن بشه 600تومن این کارا را چطوری میشه انجام داد سوالم اینه یعنی ممکنه که فرصت از دست بره چون دیگه میخوام یه کار توپ بزنم

ببين برادر من سر رشته براي اينكه بري تو اون زمينه كار كني كه فايده نداره بايد حداقل 2 سال تو اون زمينه كار كرده باشي، شما هي ميگي كدوم يكي از اين 5 تا؟! اولا شما علاقت چيه؟ دوما تو كدومش اون دوستان تجربه كاري دارن؟ سوما اينا همش سرمايه گزاريه شما بايد بري طرحهاي توجيهيشون رو ببيني معايب كار مزايا آخه ببخشيد خمر رنگ رزي نيست كه بگي من 300 ميليون دارم بگو از اين 5 تا كدومشون رو انجام بدم.

ضمن اينكه شما بري اونجا بياي كلي ديدت عوض ميشه كلي ايده ممكنه به ذهنت برسه، كه اونموقع با 600 ميليون به قول خودت 100 جور كار ميتوني بكني.

ميشه بيشتر توضيح بدين؟ منظورت اينه كه كسايي كه توي ساخت پول كم ميارن رو باهاشون شريك ميشين و كار تموم ميشه و سود بين تون تقسيم ميشه؟ در ضمن نداشتن تجربه بيشتر در كدوم مرحله كار مي تونه باعث از بين رفتن سرمايه ميشه؟ خريد مصالح، خريد نيروي انساني، گرفتن مجوزها، موضوع اصلاحي ها و خريد زمين، يا اصلن خود مرحله ساخت بنا؟ ممنون.

نه من با هر كسي كار نمي كنم.
افرادي هستن كه 15 ساله ميشناسمشون و از ابتدا تو اين كار بودن ولي آدماي درستي هستن، حتي ميدونم منشا پولي كه ميخوان بسازن و نوع مصالح و .... براشون مهم هست و فقط به سود فكر نميكنن كه البته رابطه 2 طرفس من هم چون ميشناسم اعتماد كامل دارم ، اجازه بديد راجع به ميزان سود و تقسيمش صحبت نكنم.
ولي من تامين كننده مالي هستم تا اونجايي كه بتونم! (يعني سرمايم بكشه) مثلا يكيشون هست كه چندين ساله كه تو اين كارن و خودشونم سرمايه دارن ولي تقريبا ميشه گفت اونا به من لطف دارن چون خودشون همه امكانات رو دارن و ميتونن اصلا از من پولي نگيرن ولي شريك ميشن با من، يا كسي بوده كه از صفر شروع كرده و من تامين كردم دقيقا از جنوب شهر شروع كرد و الان در فرشته سازندس و خب نيازي به سرمايه من نداره ولي ايشونم لطف داره و من رو شريك ميكنه تو پروژه هاش.

خب قطعا هم نداشتن تجريه رو خودتون بهتر ميدونيد چون تجربش رو ندارين ديگه تو اون زمينه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا