• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a162

Registered User
لایک‌ها
291
من هر وقت میام این تاپیک یه عده در حال جر و بحث اند و چون نمی دونم کی با کی و از کجا بحث می کنه
اصلا نمی دونم چیکار کنم
دائما هم این تاپیک میاد بالا
این میسیو پول داره یا نداره بماند
ولی من اگه این پول رو داشتم
خرج همون راهی می کردم که با اون راه این پول رو بدست اوردم

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
بحث این نیست بحث زیادشدن اینجور تاپیکها دراکثر فرمهای اینترنتی است قصد توهین به استارتر ودوستم ندارم.فقط میخوام بگم کسی جدا تااین مبلغ رو جمع کرده راهی نداره دیگه ازاین راه بره که امده یادنبال راه جدیده بعد اکثره کسایی مشاورای خوبی هستن .راهنماگرای خوبی نمیشن ثابت شده تو این مملکته.................مامتوجه تاپیکنشدم راهنمایی میخوان یا مشاوره........رراهنمایی تامشاوره خیلی فرقشه ها اصول برای پیشرفت تو تجارت همه چیزو باید ریز دید امیدوارم متوجه شده باشین خواهشا ایم پست را پاک نکید باتشکرفراوان...............ضمنا پست قبلیمم تواین پست بخونید.....تابهتمتوجه شدیدباتشکرفراوان.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
خوب خيلي ممنون. هنوز فرصت نكردم برم پي ام رو ببينم. اما مطمئن هستم اطلاعات عالي دادي. بازم ممنون.
ديروز با يه سازنده آشنا شدم. موضوع رو پرسيدم. گفت هزينه ساخت و فقط ساخت، از متري 400 شروع ميشه و برو بالا. با هم رفيق شديم و تلفن داديم. شايد بتونم باهاش كار كنم. آدم مثبتي به نظر مي رسه.

آره ولي سازنده داريم تا سازنده اينو حواست رو جمع كن و با 4-5 نفر مشورت كن بعد تصميم بگير.

من هر وقت میام این تاپیک یه عده در حال جر و بحث اند و چون نمی دونم کی با کی و از کجا بحث می کنه

دوستان بالاخره هر كي يه اخلاقي داره و من هم همه جور آدمي ديدم ديگه ، برام مهم نيست هر چي ميخوان بيان بگن ما كاره خودمون رو ميكنيم.

اصلا نمی دونم چیکار کنم

هيچي زندگيتو بكن و به اين مسايل و پيامهاي بازرگاني توجهي نكن نه در زندگي مجازي و نه در زندگي واقعي

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
آره ولي سازنده داريم تا سازنده اينو حواست رو جمع كن و با 4-5 نفر مشورت كن بعد تصميم بگير.

دوستان بالاخره هر كي يه اخلاقي داره و من هم همه جور آدمي ديدم ديگه ، برام مهم نيست هر چي ميخوان بيان بگن ما كاره خودمون رو ميكنيم.

هيچي زندگيتو بكن و به اين مسايل و پيامهاي بازرگاني توجهي نكن نه در زندگي مجازي و نه در زندگي واقعي

این دوتاجمله یعنی اینکه عصبانی شدین پیامبازرگانی هرکی حرفس داره هو خودش مهمه هو...و........ .....

ماکه رفتنی هستیمو صلاح خویش را خسروان دانند ولی عقایدم میگه همه جای دنیا یکی است بااین ایران خراب شده.شاید ادم احساساتشوبده دست یکی ولی فکرشو بده ان بدبخت ترینه.ولی قاعده کلی از هیچی مستثنا نیست تو دنیای مجازی هیچ چیز غیرممکن نیست.......موفق باشی.

mmm555

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش بنظرت خريد زمين تو اطراف تهران بهتره يا اپارتمان داخل تهران وبعد يك سال فروختن؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
داداش بنظرت خريد زمين تو اطراف تهران بهتره يا اپارتمان داخل تهران وبعد يك سال فروختن؟

اطراف تهران کجا؟

آپارتمان داخل تهران خوبه بهتر از زمین اطراف تهرانه (البته آپارتمان اطراف تهرانم خوبه که اونم جاش مهمه) ولی نه برای یکسال چون الان که بازار راکده و همه نشستن ببینن چی میشه ممکنه بعد یکسال قیمتا کمی بیاد پایین اما در دراز مدت سرمایه گذاری خوبی خواهد بود میتونید بعد از خرید اجاره بدین و از اجاره بهره مند بشین که اینم خوبه.

Old Master

Registered User
لایک‌ها
27
بزرگوار در زمینه واردات و ترخیص و شماره گذاری خودروهای سبک و سنگین تجربه ای دارید؟
من چجوری میتونم اطلاعاتی جامع در رابطه با این موضوع کسب کنم که همه چیز برام شفاف و بدون ابهام باشه؟

new business

Registered User
لایک‌ها
76
هرکدوم از دوستان سرمایه داره من یه پیشنهاد دارم
سرمایه گذاری که همه چیزش مشخص وشفافه و سودشم واقعا خوبه میتونید برید سوال کنید .
پیش خرید خودروهای وارداتی 2014
چون این خودروها تا مهرماه پلاک گذاری نمیشن میتونید تواین 45روز باقیمونده سود خوبی بکنید .
من خودم شرکت بازرگانی دارم و یکی از کارامون واردات
خودرو هست و واقعا واسه هرکی پیشنهاد دادم و انجام داده راضی بوده و حالا داره چندسالیه که تواین زمینه فعالیت میکنه چون بی دردسره و کسی هم نمیتونه سرت کلاه بذاره چون حساب وکتابش شفافه و همه چیز طبق فاکتور هست .
یه مثال میزنم روشنتر شه شما یه ماشینو واسه پیش خرید انتخاب میکنید مثلا کیا اپتیما 2014 فول اپشن
30% مبلغ رو ابتدا پرداخت میکنید بعد از 20 روز ماشینو تو نمایندگی دبی تحویل میدن و اونوقت موقع تحویل بقیه مبلغ رو پرداخت میکنید پس شد خرید خودرو در دو مرحله
بعد میمونه حمل اون بوسیله لنج یا کشتی به بندر که یه میلیون کرایه ورمیداره و مدت زمان تحویل خودرو تا ترخیص کامل و پلاک گذاری 20 روز میشه که شما باید تقریبا 40میلیون هم بابت هزینه های گمرکی پرداخت کنید تا خودرو کلا بنام خودتون بشه و اگر خواستید همونجا واستون میفروشیم و اگر خودتون مشتریشو داشتید که خودتون انجام میدید کل هزینه واردات یه اپتیما 2014 میشه 120میلیون
که تو بازار تا 140 هم میتونید بفروشید .
پس شد 120 میلیون در سه قسمت سرمایه گذاری کردین و تو 40 روز هم سرمایه تون و هم 20 میلیون سود کردید.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سرمایه گذاری که همه چیزش مشخص وشفافه و سودشم واقعا خوبه میتونید برید سوال کنید .
چون این خودروها تا مهرماه پلاک گذاری نمیشن میتونید تواین 45روز باقیمونده سود خوبی بکنید .
خودرو هست و واقعا واسه هرکی پیشنهاد دادم و انجام داده راضی بوده و حالا داره چندسالیه که تواین زمینه فعالیت میکنه چون بی دردسره و کسی هم نمیتونه سرت کلاه بذاره چون حساب وکتابش شفافه و همه چیز طبق فاکتور هست .
یه مثال میزنم روشنتر شه شما یه ماشینو واسه پیش خرید انتخاب میکنید مثلا کیا اپتیما 2014 فول اپشن
30% مبلغ رو ابتدا پرداخت میکنید بعد از 20 روز ماشینو تو نمایندگی دبی تحویل میدن و اونوقت موقع تحویل بقیه مبلغ رو پرداخت میکنید پس شد خرید خودرو در دو مرحله
بعد میمونه حمل اون بوسیله لنج یا کشتی به بندر که یه میلیون کرایه ورمیداره و مدت زمان تحویل خودرو تا ترخیص کامل و پلاک گذاری 20 روز میشه که شما باید تقریبا 40میلیون هم بابت هزینه های گمرکی پرداخت کنید تا خودرو کلا بنام خودتون بشه و اگر خواستید همونجا واستون میفروشیم و اگر خودتون مشتریشو داشتید که خودتون انجام میدید کل هزینه واردات یه اپتیما 2014 میشه 120میلیون
پس شد 120 میلیون در سه قسمت سرمایه گذاری کردین و تو 40 روز هم سرمایه تون و هم 20 میلیون سود کردید.

بازار كه الان راكده، ضمن اينكه اين خودرويي كه شما مياري شامل گارانتي نميشه و بد ميخرن.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بازار كه الان راكده، ضمن اينكه اين خودرويي كه شما مياري شامل گارانتي نميشه و بد ميخرن.
میگه خودمون هم براتون می تونیم بفروشیم دیگه

چه خودروهایی رو میشه خرید ؟ مدلها و قیمتشون رو برام بفرستید

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز میشه لطف کنید و دلیل تون رو برای اثبات گفته هاتون بگید ( بازار راکده و ماشین شما رو نمیخرن )

new business

Registered User
لایک‌ها
76
یه سوال دیگه هم داشتم
منظورتون از قراردادن لینک قیمت خرید خودرو در دبی و همچنین قیمت دلار چیه؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دوست عزیز میشه لطف کنید و دلیل تون رو برای اثبات گفته هاتون بگید ( بازار راکده و ماشین شما رو نمیخرن )

من نگفتم نمیخرن گفتم بد میخرن دلیلم رو در همونجا هم گفتم ماشینهایی که در ایران نمایندگی دارن وقتی شما وارد میکنید گارانتی بهشون تعلق نمیگیره.

یه سوال دیگه هم داشتم
منظورتون از قراردادن لینک قیمت خرید خودرو در دبی و همچنین قیمت دلار چیه؟

هیچی شما موضوع رو خیلی کلی مطرح کرده بودین در تاپیک من ، من هم هزینه های ریزشو گذاشتم و نظرم رو هم گفتم.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

تایید میشه مشروط ! :D

تقریبا 2 ساله که این کار ، کار واقعا پر سود و خیلی کم ریسکیه . چند مورد آشناهای من هیوندا و کیا از عمان وارد کردن و سود خوبی کردن. اما من به این گمرک اعتماد نکردم و نمیکنم ، شانس که نداریم تا ما بخوایم وارد کنیم گیر میدن :D

آقا شما رابطه ای پارتی چیزی برای وارد کردن bmw دست دوم نداری ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا