• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز هر کدوم از اعداد وارقام من مشکل داره بگین تا اثبات کنم.
از کجا معلوم اعداد وارقام شما درست باشه ؟
شما به مطلبی که از یه سایت دیگه اوردین اعتماد دارین که اونم معلوم نیست از کجا کپی کرده و تو سایتش زده
ولی به من که مستقیم با واردات خودرو در ارتباطم و چندسال تجربه دارم اعتماد ندارین
نمیدونم منظورتون از این حرف ها و حواشی چیه ولی برو ببین کجا میتونی همچین اطلاعاتی رو که ملت واسه بدست اوردنش عرق ریختن
رو میتونی مجانی بدست بیاری .
اگرم منظورتون اینه که میخوام تو این وسط واسه خودم کاسبی رابندازم و مشتری جذب کنم برو خودت قیمت نهایی منو (120 میلیون)با قیمت سایتی (122)که میگی
از ما معتبرتره مقایسه کن .
علاوه بر قیمت اگر تونستی تو 45 روز با پرداخت 3 مرحله ای صاحب یه خودرو مدل 2014 بشی من همینجا رسما واردات خودرو رو میبوسم میذارم کنار.

در جواب اون دوست عزیزم هم بگم کلا ماشین دست دوم وارداتش ممنوعه و نمیشه اورد.
ولی در مورد اون سوالت هم بگم که ثروت و پول پشت دیوار ترسه پس اگر میبینی اقوام و دوستانت دارن تو زمینه واردات خودرو خوب سود میکنند و درامد دارند واسه
اینه که بین فقر وثروت یکی رو انتخاب کردن و حالا هم دارن ثمره شو میبینند .
پس بدون برای ثروتمند شدن باید جرات و شجاعت ریسک و از دست دادن سرمایه رو هم داشت ولی با تفکر ریسک رو کنترول کرد .
اگر میخوای تو هم کاری داشته باشی که واقعا سوداوریش بالا باشه باید ترس و دودلی و امنیت خواهی رو کنار بگذاری

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
هرکدوم از دوستان سرمایه داره من یه پیشنهاد دارم
سرمایه گذاری که همه چیزش مشخص وشفافه
و سودشم واقعا خوبه میتونید برید سوال کنید .
پیش خرید خودروهای وارداتی 2014
چون این خودروها تا مهرماه پلاک گذاری نمیشن میتونید تواین 45روز باقیمونده سود خوبی بکنید .
من خودم شرکت بازرگانی دارم و یکی از کارامون واردات
خودرو هست و واقعا واسه هرکی پیشنهاد دادم و انجام داده راضی بوده و حالا داره چندسالیه که تواین زمینه فعالیت میکنه چون بی دردسره و کسی هم نمیتونه سرت کلاه بذاره چون حساب وکتابش شفافه و همه چیز طبق فاکتور هست .
یه مثال میزنم روشنتر شه شما یه ماشینو واسه پیش خرید انتخاب میکنید مثلا کیا اپتیما 2014 فول اپشن
30% مبلغ رو ابتدا پرداخت میکنید بعد از 20 روز ماشینو تو نمایندگی دبی تحویل میدن و اونوقت موقع تحویل بقیه مبلغ رو پرداخت میکنید پس شد خرید خودرو در دو مرحله
بعد میمونه حمل اون بوسیله لنج یا کشتی به بندر که یه میلیون کرایه ورمیداره و مدت زمان تحویل خودرو تا ترخیص کامل و پلاک گذاری 20 روز میشه که شما باید تقریبا 40میلیون هم بابت هزینه های گمرکی پرداخت کنید تا خودرو کلا بنام خودتون بشه و اگر خواستید همونجا واستون میفروشیم و اگر خودتون مشتریشو داشتید که خودتون انجام میدید کل هزینه واردات یه اپتیما 2014 میشه 120میلیون
که تو بازار تا 140 هم میتونید بفروشید .
پس شد 120 میلیون در سه قسمت سرمایه گذاری کردین و تو 40 روز هم سرمایه تون و هم 20 میلیون سود کردید.

در مورد واردات خودرو اين مطلب رو بخونيد بد نيست. فقط دقت كنيد كه الان دلار دولتي 2.500 تومان است نه 1123 تومان!!

قیمت خودرو در شهر دبی + نحوه محاسبه واردات خودرو - انجمنهای دان آلفا

من نگفتم نمیخرن گفتم بد میخرن دلیلم رو در همونجا هم گفتم ماشینهایی که در ایران نمایندگی دارن وقتی شما وارد میکنید گارانتی بهشون تعلق نمیگیره.

هیچی شما موضوع رو خیلی کلی مطرح کرده بودین در تاپیک من ، من هم هزینه های ریزشو گذاشتم و نظرم رو هم گفتم.

دوست عزیز هر کدوم از اعداد وارقام من مشکل داره بگین تا اثبات کنم.
از کجا معلوم اعداد وارقام شما درست باشه ؟
شما به مطلبی که از یه سایت دیگه اوردین اعتماد دارین که اونم معلوم نیست از کجا کپی کرده و تو سایتش زده
ولی به من که مستقیم با واردات خودرو در ارتباطم و چندسال تجربه دارم اعتماد ندارین
نمیدونم منظورتون از این حرف ها و حواشی چیه ولی برو ببین کجا میتونی همچین اطلاعاتی رو که ملت واسه بدست اوردنش عرق ریختن
رو میتونی مجانی بدست بیاری .
اگرم منظورتون اینه که میخوام تو این وسط واسه خودم کاسبی رابندازم و مشتری جذب کنم برو خودت قیمت نهایی منو (120 میلیون)با قیمت سایتی (122)که میگی
از ما معتبرتره مقایسه کن .
علاوه بر قیمت اگر تونستی تو 45 روز با پرداخت 3 مرحله ای صاحب یه خودرو مدل 2014 بشی من همینجا رسما واردات خودرو رو میبوسم میذارم کنار.

برادر، من كه شما رو نميشناسم بخيل هم كه نيستم بگم كسي با شما كار بكنه يا كار نكنه ولي اگر شما دنبال اين هستي كه اينجا كسي بياد به شما 100 ميليون بده و شما ماشين وارد بكني خيالت راحت كه كسي به شما اينجا 100 هزار تومن هم نميده.(علتشم اينه كه انقدر تو همين سايت به عناوين مختلف متاسفانه كلاه برداري شده كه اگر هم شخصي واقعا بخواد كمك كنه هيچكس اعتماد نميكنه)

پستاي خودت و خودم رو گذاشتم كه دوباره يه نگاه بندازي من هيچ جا نگفتم ارقام شما غلطه من اومدم جزييات اين كار و ارقام پرداختي رو درج كردم ، شما ميگي اون ارقام غلطه خب مشكلي نيست تحليل كن و بگو اون مقاله كجاهاش ايراد داره(لينك ماله اون سايته و مطلب مربوط به يه سايت اقتصادي هست كه روند رو توضيح داده حالا شما ميگي اينجوري نيست بيا بگو فلان مورد اينجوري نيست)

يادش به خير اون زمان كه با ضمانتنامه بانكي و دلار 1000 تومن ما ماشين رو وارد ميكرديم گذشت اونموقع سود داشت الان كه ديگه سودش كمه و نميصرفه نسبت به دردسرش.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
در جواب اون دوست عزیزم هم بگم کلا ماشین دست دوم وارداتش ممنوعه و نمیشه اورد.

میدونم آقا. اگر آزاد بود که دیگه پارتی نمیخواستم:blush: . من یه منبع آئودی و بنز و bmw دست دوم- در حد نو - دارم که قیمتهاش خیلی پایینه.زیر قیمت عرف بین المللی. اگر میتونی کسی رو پیدا کنی که یجوری دیاگ گذاری رو ماستمالی کنه به من خبر بده:)
ولی در مورد اون سوالت هم بگم که ثروت و پول پشت دیوار ترسه پس اگر میبینی اقوام و دوستانت دارن تو زمینه واردات خودرو خوب سود میکنند و درامد دارند واسه
اینه که بین فقر وثروت یکی رو انتخاب کردن و حالا هم دارن ثمره شو میبینند .
پس بدون برای ثروتمند شدن باید جرات و شجاعت ریسک و از دست دادن سرمایه رو هم داشت ولی با تفکر ریسک رو کنترول کرد .
اگر میخوای تو هم کاری داشته باشی که واقعا سوداوریش بالا باشه باید ترس و دودلی و امنیت خواهی رو کنار بگذاری
من شخصا ترجیح میدم در کاری ریسک کنم که گمرک توش دخیل نباشه:D

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز من ناراحت نشدم از اینکه بتونیم گفته ها ونظرات همدیگه رو به چالش بکشیم استقبال میکنم
در مورد واردات ماشین هم بگم که ما فقط کارمزدمون رو میگیریم و مراحل رو با نحوه انجام اون به سرمایه گذار نشون میدیم
و اون خودش مبالغ رو پرداخت خواهد کرد.
برای واردات ماشین دست دوم راه هست ولی نه برای بنز وبی ام دبلیو چون کلا ورودشون ممنوعه شما باید خودرویی رو بتونید
با قیمت مناسب و دست دوم خریداری کنید که مجوز ورود داشته باشه و ثبت وسفارشش منعی نداشته باشه
مثلا اسپورتیج صفرش 110 هزار درهم هست و میشه یه 2013 رو که 20تا30 هزارتا کمتر یا بیشتر کار کرده با 50 هزار درهم (تقریبا 42الی 43 میلیون)خرید و
با تکنیک های خاص خودش وارد کرد.

farajoon

Registered User
لایک‌ها
131
اگه پول تو وارداته، خب اين موضوع محدود به خودرو نمي شه. واردات دارو هم پرسودتره، هم واجب تر. اينم از پيشنهاد من.

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دارو سوداوره ولی محدودیت ورود به اون هم باید در نظر گرفت فقط شرکت هایی که از وزارت بهداشت مجوز دارند حق واردات دارن و شخص نمیونه دارو وارد کنه

mmzhr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
به کمک نیاز دارم
تورو خدا در حد توانتون کمک کنید

شماره حساب جام ملت
4285971285

شماره کارت ملت
6104337098907122

بنام محمد مظاهری

mo30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

در تاریخی که تاپیک ایجاد شد یعنی 10 نوامبر 2009 خیلی از دوستان با نیت خوب و به قصد مشورت پست دادن ولی خب بعضی از .... هم فکر کردن تاپیک خالی بندیه و شروع به اذیت و توهین کردن که نمونش رو تو صفحات تاپیک میتونید ببینید، امروز داشتم فکر میکردم که شاید درست نباشه من این مسایل رو اینجا مطرح کنم، من هم تو این مدت دوستای خوبی رو در اینجا (محیط مجازی) پیدا کردم و البته در محیط واقعی هم دوستان زیادی رو پیدا کردم که نقش شریک برام دارن و از برادر به من نزدیکترن.

در زمان استارت تاپیک یعنی در سال 2009 این سوالات مطرح شد:

1. سرمایه گذاری در مسکن.
2. مغازه بگیری و کار کنی.
3. خرید و فروش دلار .
4. بساز بفروشی .
5. سرمایه گذاری در فرکس و بورس ایران.
6. خرید تلویزیون از بانه و لوازم خانگی و ....
7. زدن پیتزایی و رستوران .
8. سرمایه گذاری در اینترنت و سایت و ....
9. زدن صندوق قرض الحسنه و ارائه وام.

بعد بین سال 2009 تا 2011 و قبل از افزایش قیمت دلار و تحریمها این کارها انجام شد:

مورد 1 رو کامل انجام دادم هم خرید کلنگی و هم ساخت و هم شریک شدن در ساخت و هم ساخت و فروش و اجاره.
مورد 2 رو انجام ندادم البته کارایی پیشنهاد شد ولی به علت مشخص نبودن میزان ریسک انجام نشد.
مورد 3 رو انجام دادم البته بیشتر به صورت سرمایه گذاری خارجی بود.
مورد 4 در مورد 1 توضیح کامل داده شد.
مورد 5 قسمت بورس انجام شد که بسیار سود ده بود البته نه به اندازه ملک.
مورد 6 انجام نشد.
مورد 7 به صورت شراکتی انجام شد.
مورد 8 انجام شد.
مورد 9 قسمت دوم در ارتباط با موارد خاص انجام شد.

در حال حاضر فقط کار ملک انجام میشه.

الان دوستان اگر سوالی داشته باشن من در خدمت هستم و میتونم با توجه به آدمایی که دور و برم هستن اطلاعات درست بگیرم بدم ضمن اینکه خودمم تو بازارهای مختلف آپدیت میشم.

لطفا سوالاتي مانند الان چقدر داري؟ ميزان سرمايت الان چقدر شده؟ و .... نپرسيد چون اين يك سوال شخصي هستش.

زکات علم نشر آن است. مولی علی (ع)

موفق باشید و همیشه سربلند

با تشکر از شما که تجربیات خودتو دراختیار دیگران میگذاری

دیگه ماشاالله برای خودت یه کوه تجربه شدی
اقا من توی همین بخش یه سوال گذاشتم و اونکه مشاوره از دوستان برای یک فست فود (کنتاکی و پیتزا) و راهنمایی خواستم
دیدم شما توی این زمینه نوشتید که شراکت کردید میشه دوست عزیز من را راهنمایی کنید حالا یا توی همون پست یا همینجا
و اینکه میشه درباره جایی که شراکت کردید اسم و محلشو نام ببرید (اگر دوست ندارید پخ کنید و اگر هم باز دوست ندارید مشکلی ندارد ) بازار کار رو چطور میبینید ایا اشباه نشده ایا جا برای کار داره و .....

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام
به کمک نیاز دارم
تورو خدا در حد توانتون کمک کنید

شماره حساب جام ملت
4285971285

شماره کارت ملت
6104337098907122

بنام محمد مظاهری

من به شما گفتم در پیغام خصوصی که اینکار رو نکنید دوست عزیز، این کار زشتی هست شما باید مسئولیت اشتباهاتتون رو بپذیرید و یاد بگیرید خودتون جبران خسارت قدم اشتباه رو بپردازید.

با تشکر از شما که تجربیات خودتو دراختیار دیگران میگذاری

دیگه ماشاالله برای خودت یه کوه تجربه شدی
اقا من توی همین بخش یه سوال گذاشتم و اونکه مشاوره از دوستان برای یک فست فود (کنتاکی و پیتزا) و راهنمایی خواستم
دیدم شما توی این زمینه نوشتید که شراکت کردید میشه دوست عزیز من را راهنمایی کنید حالا یا توی همون پست یا همینجا
و اینکه میشه درباره جایی که شراکت کردید اسم و محلشو نام ببرید (اگر دوست ندارید پخ کنید و اگر هم باز دوست ندارید مشکلی ندارد ) بازار کار رو چطور میبینید ایا اشباه نشده ایا جا برای کار داره و .....

سلام دوست عزیز
لینک پستتون رو بزارید در خدمتم.
رستوران ما در برج فرمانیه بود البته الان یکسالی هست جمع شده، جا برای کار که داره و خیلی هم خوب جواب میده ولی باید وقت بزارید براش و خودتون تمام وقت اونجا باشید و مدیریت کنید و ملک رو هم حداقل 5 ساله اجاره کنید با قیمت ثابت و تمدید هر ساله یا اگر قبول کرد قرارداد 5 ساله یه جا ببندین.

mo30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به شما گفتم در پیغام خصوصی که اینکار رو نکنید دوست عزیز، این کار زشتی هست شما باید مسئولیت اشتباهاتتون رو بپذیرید و یاد بگیرید خودتون جبران خسارت قدم اشتباه رو بپردازید.

سلام دوست عزیز
لینک پستتون رو بزارید در خدمتم.
رستوران ما در برج فرمانیه بود البته الان یکسالی هست جمع شده، جا برای کار که داره و خیلی هم خوب جواب میده ولی باید وقت بزارید براش و خودتون تمام وقت اونجا باشید و مدیریت کنید و ملک رو هم حداقل 5 ساله اجاره کنید با قیمت ثابت و تمدید هر ساله یا اگر قبول کرد قرارداد 5 ساله یه جا ببندین.

با تشکر
http://forum.persiantools.com/t438124.html

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
عرض اردات خدمت حاج حسین
دیروز رفته بودم یکی از شعبه های ساعت تراست
از شرایط نمایندگی پرسیدم، واسه کسی که مغازه جای خوب داره شرایط خوبی داشت
همه چی رو ( ساعت، کامپیوتر و نرم افزار و حتی دکور ) رو میدن، 25% از فروش برای مغازه دار

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
استاد بیا یه دیتاسنتر بزن تو ایران،پولت از پارو بالا میره(اونقدر هم نمیخواد)
اگه توی روسیه بزنی که دیگه آخر پول میشه!

یه شرکت راه بنداز،چنتا مخترع هم استخدام کن تا فقط فکر کنن و ایده و اختراع بدن بیرون!
به یکی رشوه بده تا بکنت وزیر کشور!
و...

اگه این کارا رو کردی شیرینی ما یادت نره

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
استاد بیا یه دیتاسنتر بزن تو ایران،پولت از پارو بالا میره(اونقدر هم نمیخواد)
اگه توی روسیه بزنی که دیگه آخر پول میشه!

والا من به یکی از دوستان گفتم دیتا سنتر رو ولی نمی دونم چرا انچام نمیده.

یه شرکت راه بنداز،چنتا مخترع هم استخدام کن تا فقط فکر کنن و ایده و اختراع بدن بیرون!

به یکی رشوه بده تا بکنت وزیر کشور!
و...
اگه این کارا رو کردی شیرینی ما یادت نره

داداش بیکارم بشم وزیر تو چشم همه؟ نمیتونی بری بیرون یه رستوران شیک شام بخوری! زندگی زهر مارت میشه، همش باید برای دیگران فیلم بازی کنی، بیکارم مگه دارم حال میکنم با زندگیم برم خودم رو تابلو کنم!!

تازه باید برک از 4 نفر رای اعتماد بگیرم که قد ... نمی فهمن تازه اونا میخوان ناز کنن بگن رای میدیم به شرطی که... سر انتخابات میان دفتر با اردنگی میندازمشون بیرون :دی

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
والا من به یکی از دوستان گفتم دیتا سنتر رو ولی نمی دونم چرا انچام نمیده.

داداش بیکارم بشم وزیر تو چشم همه؟ نمیتونی بری بیرون یه رستوران شیک شام بخوری! زندگی زهر مارت میشه، همش باید برای دیگران فیلم بازی کنی، بیکارم مگه دارم حال میکنم با زندگیم برم خودم رو تابلو کنم!!

تازه باید برک از 4 نفر رای اعتماد بگیرم که قد ... نمی فهمن تازه اونا میخوان ناز کنن بگن رای میدیم به شرطی که... سر انتخابات میان دفتر با اردنگی میندازمشون بیرون :دی
روی دیتا سنتر فکر کن،اولش یکم دنگ و فنگ داره ولی کلی سود داره!!
میتونی یه چنتا دکه هم بخری،چنتا از همین بچه های پی تی رو هم بزاری توش واست شبا جیگر بدن دست مردم،اونم خیلی سود داره!

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
عرض اردات خدمت حاج حسین
دیروز رفته بودم یکی از شعبه های ساعت تراست
از شرایط نمایندگی پرسیدم، واسه کسی که مغازه جای خوب داره شرایط خوبی داشت
همه چی رو ( ساعت، کامپیوتر و نرم افزار و حتی دکور ) رو میدن، 25% از فروش برای مغازه دار

مغازه میخوای اجاره بدی فقط بقالی.

روی دیتا سنتر فکر کن،اولش یکم دنگ و فنگ داره ولی کلی سود داره!!
میتونی یه چنتا دکه هم بخری،چنتا از همین بچه های پی تی رو هم بزاری توش واست شبا جیگر بدن دست مردم،اونم خیلی سود داره!

این ژیگرو خوب اومدی

pouyajabbarisani

Registered User
لایک‌ها
58
سلام

در تاریخی که تاپیک ایجاد شد یعنی 10 نوامبر 2009 خیلی از دوستان با نیت خوب و به قصد مشورت پست دادن ولی خب بعضی از .... هم فکر کردن تاپیک خالی بندیه و شروع به اذیت و توهین کردن که نمونش رو تو صفحات تاپیک میتونید ببینید، امروز داشتم فکر میکردم که شاید درست نباشه من این مسایل رو اینجا مطرح کنم، من هم تو این مدت دوستای خوبی رو در اینجا (محیط مجازی) پیدا کردم و البته در محیط واقعی هم دوستان زیادی رو پیدا کردم که نقش شریک برام دارن و از برادر به من نزدیکترن.

در زمان استارت تاپیک یعنی در سال 2009 این سوالات مطرح شد:

1. سرمایه گذاری در مسکن.
2. مغازه بگیری و کار کنی.
3. خرید و فروش دلار .
4. بساز بفروشی .
5. سرمایه گذاری در فرکس و بورس ایران.
6. خرید تلویزیون از بانه و لوازم خانگی و ....
7. زدن پیتزایی و رستوران .
8. سرمایه گذاری در اینترنت و سایت و ....
9. زدن صندوق قرض الحسنه و ارائه وام.

بعد بین سال 2009 تا 2011 و قبل از افزایش قیمت دلار و تحریمها این کارها انجام شد:

مورد 1 رو کامل انجام دادم هم خرید کلنگی و هم ساخت و هم شریک شدن در ساخت و هم ساخت و فروش و اجاره.
مورد 2 رو انجام ندادم البته کارایی پیشنهاد شد ولی به علت مشخص نبودن میزان ریسک انجام نشد.
مورد 3 رو انجام دادم البته بیشتر به صورت سرمایه گذاری خارجی بود.
مورد 4 در مورد 1 توضیح کامل داده شد.
مورد 5 قسمت بورس انجام شد که بسیار سود ده بود البته نه به اندازه ملک.
مورد 6 انجام نشد.
مورد 7 به صورت شراکتی انجام شد.
مورد 8 انجام شد.
مورد 9 قسمت دوم در ارتباط با موارد خاص انجام شد.

در حال حاضر فقط کار ملک انجام میشه.

الان دوستان اگر سوالی داشته باشن من در خدمت هستم و میتونم با توجه به آدمایی که دور و برم هستن اطلاعات درست بگیرم بدم ضمن اینکه خودمم تو بازارهای مختلف آپدیت میشم.

لطفا سوالاتي مانند الان چقدر داري؟ ميزان سرمايت الان چقدر شده؟ و .... نپرسيد چون اين يك سوال شخصي هستش.

زکات علم نشر آن است. مولی علی (ع)

موفق باشید و همیشه سربلند

اقا شما این همه کار کردی کار اصلی رو که با اون پول میشه کرد نکردی :دی
ببین می ری دبی یک نمایندگی از یک کارخونه می گیری واحد فروش اونجا می شی اونوقت می فهمی سود یعنی چی ...

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
اقا شما این همه کار کردی کار اصلی رو که با اون پول میشه کرد نکردی :دی
ببین می ری دبی یک نمایندگی از یک کارخونه می گیری واحد فروش اونجا می شی اونوقت می فهمی سود یعنی چی ...

دبی هم شد جا!!! سر تا تهش 10 دقیقه میری تموم میشه بعد اینکه همه جاشو رفتی همه چی میشه تکراری و غمباد میگیره آدم.

حالا باز 4 جا دیگه رو میگفتی یه چیزی؟ دبی هم شد کشور؟

odise2004

Registered User
لایک‌ها
16
حاجی نظرت در مورد پمپ گاز چیه؟
میگن(دروغ یا راست) ماهی تا 50 تومن نون داره توش!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا