• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
از بین این دو تا به کدوم قسمت گردشگری بیشتر علاقه داری؟
ساخت هتل اقامتگاه
توسعه جاذبه های گردشگری

تو هر دو

یکی از چیزهای که دیدم این خارجیا دارن و جاش تو مملکت خالیه اقامتگاه هایی که خدمات کاهش وزن می دن
یه مجموعه ویلا مثلا تو شمال در نظر بگیر که دکتر تغذیه و بدنساز داره، هم اونجا از شهر دوری و استراحت می کنی هم بدن رو میاری سر وزن

اين تو ايران جواب نميده عزيز

عزیزجان میدونی چنتا مهندس و مهندس و دکتر نام ! کار میکنن روش تا یه همچین لگنی رو بیرون بدن!:دی

والا منم فكر كنم ساختن يه همچين چيز من درآوردي دكتر كه هيچي فوق دكترا ميخواد!

parsa2011

Registered User
لایک‌ها
21
جسارتا کار ملک در سال دربهترین شرایط چند درصد سود میده _ منظورم کار شما نیست کلا میپرسم
تو زمینه نفتی فعالیت داشتید شما؟

پ.خ ارسال شد.

Last edited:

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
اين تو ايران جواب نميده عزيز

Booking.com : Sabah Gurses Villas , Antalya, Turkey . Book your hotel now!
یه مجموعه ویلایی مثل این به نظرم هنوز تو شمال یا تو کیش همیشه sold out میشه
تو کیش که الان ویلاهای سیمرغ راه نداره خالی باشه
تو شمال هم فکر کنم جواب بده
کلا یه اقامتگاه ویلایی همه چی تموم ( روم سرویس داشته باشه، استخر و سالن بدن سازی و تفریحاتش کامل باشه، تمام وعده های غذایی رو سرویس بده و ... ) جاش خالی و اگه اصولی کار بشه آژانس هایی هستند که کل سال رو گارانتی کنن و بفروشنش، به خصوص تو کیش

حالا همین مجموعه که داره به مسافر سرویس بده می تونی یه بخش فیتنس هم توش داشته باشه و ازین قسمتش هم کسب درآمد کنی
صرف فیتنس معلومه جواب نمیده

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
جسارتا کار ملک در سال دربهترین شرایط چند درصد سود میده _ منظورم کار شما نیست کلا میپرسم
تو زمینه نفتی فعالیت داشتید شما؟

پ.خ ارسال شد.

كلا بين 50 تا 70 درصد داره البته بستگي خيلي چيزا داره مثل موقعيت منطقه ، نوع مصالح ، كاربري هاي استفاده شده در پروژه و ....

پخ رو جواب دادم

Booking.com : Sabah Gurses Villas , Antalya, Turkey . Book your hotel now!
یه مجموعه ویلایی مثل این به نظرم هنوز تو شمال یا تو کیش همیشه sold out میشه
تو کیش که الان ویلاهای سیمرغ راه نداره خالی باشه
تو شمال هم فکر کنم جواب بده
کلا یه اقامتگاه ویلایی همه چی تموم ( روم سرویس داشته باشه، استخر و سالن بدن سازی و تفریحاتش کامل باشه، تمام وعده های غذایی رو سرویس بده و ... ) جاش خالی و اگه اصولی کار بشه آژانس هایی هستند که کل سال رو گارانتی کنن و بفروشنش، به خصوص تو کیش

حالا همین مجموعه که داره به مسافر سرویس بده می تونی یه بخش فیتنس هم توش داشته باشه و ازین قسمتش هم کسب درآمد کنی
صرف فیتنس معلومه جواب نمیده

من نگفتم بزني خالي ميمونه من گفتم جواب نميده منظورم براي سرمايه گزار بود و اون انتظاري كه از برگشت سرمايه داره جواب نميده وگرنه ممكنه هميشه پر باشه اون ويلا كه تو زمستون قطعا خاليه.

Last edited:

sepul.boy

Registered User
لایک‌ها
138
پس از نظرت چجور اقامتگاهی تو کیش یا شمال جواب میده؟

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
من نگفتم بزني خالي ميمونه من گفتم جواب نميده منظورم براي سرمايه گزار بود و اون انتظاري كه از برگشت سرمايه داره جواب نميده وگرنه ممكنه هميشه پر باشه اون ويلا كه تو زمستون قطعا خاليه.

زمستونا میتونه بکنتش پاتوق، یا مکان!!

parsa2011

Registered User
لایک‌ها
21
كلا بين 50 تا 70 درصد داره البته بستگي خيلي چيزا داره مثل موقعيت منطقه ، نوع مصالح ، كاربري هاي استفاده شده در پروژه و ....

پخ رو جواب دادم

مرسی از پاسختون

در مورد اون کار حوزه نفتی شما نسبت به کار ملک سالی چقدر سود میده؟ باز هم جسارت به فعالیت شما نباشه میزان حدودی کلی درسال رو میخوام بدونم.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
مرسی از پاسختون

در مورد اون کار حوزه نفتی شما نسبت به کار ملک سالی چقدر سود میده؟ باز هم جسارت به فعالیت شما نباشه میزان حدودی کلی درسال رو میخوام بدونم.

اون كار حوزه نفتي كه داره انجام ميشه سودش خوبه ولي بازي بازي ميكنيم خيلي فعال نيستيم من هم تنها نيستم تو اين بخش يك زنجيره هست، با ملك كه يه كار مستمر و چند سالس نميشه مقايسه كرد.

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238

پخ رو جواب دادم

50 درصد نسبت به کل سرمایه سود داره?
یعنی اگه 1 تومن تموم بشه(زمین+ساخت) تا 1.5 تومن فروش میره?

Galaxy 3.5 using Tapale HD

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
7 تا سهم بود که تا 400% رشد داشتن در بورس در همین 3 ماهه اخیر . اگر زرنگ بودی الان باید از موقعی که این تاپیک رو زده بودی پولت کم کم 3 میلیارد شده بود .

وجود این تاپیک و این 159 صفحه نمی دونم برای چی هست

اگر من باب زکات علم هست . با این رقم اگر بخوایید استاتر بزنید بر فرض اینکه هیچ سودی از زمان استارت تاپیک نکردید باز خیلی کارا میشه کرد که 100% به سود ختم بشه . منظورم اینکه پروژه ضرر دهی نباشه و با توجه به نرخ تورم سود دهی داشته باشه .

زکات علم موقعی میشه ای که کسی بلد باشه از 1 میلیون سود دهی ایجاد کنه نا با این رقم

ARYOU

Registered User
لایک‌ها
238
7 تا سهم بود که تا 400% رشد داشتن در بورس در همین 3 ماهه اخیر . اگر زرنگ بودی الان باید از موقعی که این تاپیک رو زده بودی پولت کم کم 3 میلیارد شده بود .

اگر من باب زکات علم هست . با این رقم اگر بخوایید استاتر بزنید بر فرض اینکه هیچ سودی از زمان استارت تاپیک نکردید باز خیلی کارا میشه کرد که 100% به سود ختم بشه . منظورم اینکه پروژه ضرر دهی نباشه و با توجه به نرخ تورم سود دهی داشته باشه .

زکات علم موقعی میشه ای که کسی بلد باشه از 1 میلیون سود دهی ایجاد کنه نا با این رقم

کدوم سهام دکتر

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
50 درصد نسبت به کل سرمایه سود داره?
یعنی اگه 1 تومن تموم بشه(زمین+ساخت) تا 1.5 تومن فروش میره?

نه بدون زمين ضمن اينكه من كلي گفتم و گفتم به خيلي چيزا بستگي داره

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

بورس بيشتر شبيه کازينو هست تا بورس

parsa2011

Registered User
لایک‌ها
21
اون كار حوزه نفتي كه داره انجام ميشه سودش خوبه ولي بازي بازي ميكنيم خيلي فعال نيستيم من هم تنها نيستم تو اين بخش يك زنجيره هست، با ملك كه يه كار مستمر و چند سالس نميشه مقايسه كرد.

مرسی از پاسخ لطفا پ.خ چک شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا