• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
بورس بيشتر شبيه کازينو هست تا بورس

بله خيلي ها ميگن بورس مثل قماره البته من شخصا اعتقادي به اين حرف ندارم ، چون قمار يعني كاملا شانس ولي بورس هم يك علمه و اگر شما تو بازارهاي مختلف وارد باشيد و سير پيشرفت يك شركت رو اطلاع داشته باشيد (در حد صورتهاي مالي و طرحهايي كه داره) و مولفه هاي رشد سهام رو اطلاع داشته باشيد ميتونيد تو اين بازار به سودهاي خوبي برسيد(البته غير از كساني كه از اطلاعات پشت پرده استفاده مي كنن)

مرسی از پاسخ لطفا پ.خ چک شود.

پخ شد دوست عزيز (ممنون از پيشنهاد ولي بايد پيشنهادتون رو توضيح بدبد صرف اينكه آقا سرمايه گزاري ميكني در اين زمينه خب من بايد بدونم پيشنهاد شما چيه؟)

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
دادا پیشنهاد آوردن جنس از چین رو بررسی کردی؟(اینم چون واسه خودم یه سودایی داره میگم!!!!!!:) یک مشدی خوب مشدی مرده اس)

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دادا پیشنهاد آوردن جنس از چین رو بررسی کردی؟(اینم چون واسه خودم یه سودایی داره میگم!!!!!!:) یک مشدی خوب مشدی مرده اس)

نه داداش قبلا هم سوال كردن گفتم نه
ممنون

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
در مورد پمپ بنزین تحقیق کردین؟سودش چقدر هست؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
در مورد پمپ بنزین تحقیق کردین؟سودش چقدر هست؟

بله يه زماني قرار بود ما شهرك غرب پمپ بنزين بزنيم فكر كنم 10 سال پيش بود اون موقع طرح توجيهي اقتصادي هم تهيه شد و .... جالب اين بود كه خود پخش و پالايش وامهاي خوبي رو اين قضيه ميداد البته طرح ما مشاركت با شهرداري منطقه بود كه همه چي هم انجام شد من اعداد و ارقام يادم نيست ولي در اون زمان مثبت بود الان رو نمي دونم ، اون زمان ما با شخص داشتيم مشاركت ميكرديم كه توي اين كار بود و با هم براي ادامه كار به توافق نرسيديم.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
بله يه زماني قرار بود ما شهرك غرب پمپ بنزين بزنيم فكر كنم 10 سال پيش بود اون موقع طرح توجيهي اقتصادي هم تهيه شد و .... جالب اين بود كه خود پخش و پالايش وامهاي خوبي رو اين قضيه ميداد البته طرح ما مشاركت با شهرداري منطقه بود كه همه چي هم انجام شد من اعداد و ارقام يادم نيست ولي در اون زمان مثبت بود الان رو نمي دونم ، اون زمان ما با شخص داشتيم مشاركت ميكرديم كه توي اين كار بود و با هم براي ادامه كار به توافق نرسيديم.
در مورد ورمی کمپوست چی؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
دوستان اگر در مورد ورمی کمپوست سوال دارن در خدمت هستیم...

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
خب يه توضيح كلي هم ميدادي راجع به ورمي كمپوست ديگه؟ و اينكه تو كجاي ورمي كمپوستي؟

چشم توضیح میدم!!!تو کجای ورمی کمپوستم؟: تو خودش :دی
بحث رو جدی کنیم :
شما بگید چه قدر ازش اطلاعات دارید؟چون باید بدونم از کجا شروع کنم.

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
توضیح کلّی:یه کرمایی که نژاد خاصی دارن (تا بهترین بهره وری و سرعت رو داشته باشن)رو میزارن توی خاک و کود حیوانی یا انسانی!! یا خاکبرگ و میزارن اینا قشنگ خاکو رد کنن،اینجوری کودی تولید میشه به نام ورمی کمپوست
بچه ها کرماشو میفروشن
اینم تاپیک:http://forum.persiantools.com/t442716.html
سی دی های آموزشیش هم هست،توی جهاد هم درس میدن کاراش و...
اونقدر صرفه نداره واست،اونقدر که کارای دیگه صرفه داره!

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
توضیح کلّی:یه کرمایی که نژاد خاصی دارن (تا بهترین بهره وری و سرعت رو داشته باشن)رو میزارن توی خاک و کود حیوانی یا انسانی!! یا خاکبرگ و میزارن اینا قشنگ خاکو رد کنن،اینجوری کودی تولید میشه به نام ورمی کمپوست
بچه ها کرماشو میفروشن
اینم تاپیک:http://forum.persiantools.com/t442716.html
سی دی های آموزشیش هم هست،توی جهاد هم درس میدن کاراش و...
اونقدر صرفه نداره واست،اونقدر که کارای دیگه صرفه داره!

اینی که شما عرض میکنید اصلا اون کاری که ما میکنیم نیست!
مطمئن باشید اگر با صرفه نبود ما سرمایه گذاری نمیکردیم!
کود ها هم کود انسانی نیست!
فقط کود گوسفندی و گاوی شسته شده است!
این کار در عرض یک سال تقریبا 1/5 برابر سرمایه ای که گذاشتید سود میده.
به این سادگی هایی هم که میگید نیست که کرم هارو میندازن تو خاک برگ بعدش کود ورمی کمپوست تولید میشه : نگهداری خاص و شدید خودش رو داره که اینجا جای توضیح نداره.
در ضمن کسی که تو این کار باشه کود رو میفروشه نه کرم رو.!
سوالی بود در خدمتم

Last edited:

new24-3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
اینی که شما عرض میکنید اصلا اون کاری که ما میکنیم نیست!
مطمئن باشید اگر با صرفه نبود ما سرمایه گذاری نمیکردیم!
کود ها هم کود انسانی نیست!
فقط کود گوسفندی و گاوی شسته شده است!
این کار در عرض یک سال تقریبا 1/5 برابر سرمایه ای که گذاشتید سود میده.
به این سادگی هایی هم که میگید نیست که کرم هارو میندازن تو خاک برگ بعدش کود ورمی کمپوست تولید میشه : نگهداری خاص و شدید خودش رو داره که اینجا جای توضیح نداره.
در ضمن کسی که تو این کار باشه کود رو میفروشه نه کرم رو.!
سوالی بود در خدمتم

نه دادا
داشتم کلّی توضیح میدادم!
کود انسانی هم معلوم بود شوخیه!
در ضمن کرمشو هم میفروشن!چرا نفروشن؟
آموزش هاشو هم گفتن کار هر کسی نیست و باید آموزش هاشو توی جهاد با محصولات آموزشی ببینن

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام سه نفرازدوستان هستن هرکدام پانزده میلیون دارن باسابقه بازرگانی میخوان جمعا چنجاه تومن سرمایه گذاری کن شماچی پیشنهادمیدین دوستان؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
پیامهای بازرگانی:D
انتقال مرد 580 کیلویی به بیمارستان (+عکس)

خالد محسن شهیری" شهروند عربستانی که در شهر الجیزان عربستان زندگی می کند با جرثقیل از خانه اش برای مداوا به بیمارستان منتقل می شود.
این مرد عربستانی بیش از 580 کیلو وزن دارد و به دلیل چاقی مفرط قادر به حرکت نیست.

304100_310.jpg

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
نه دادا
داشتم کلّی توضیح میدادم!
کود انسانی هم معلوم بود شوخیه!
در ضمن کرمشو هم میفروشن!چرا نفروشن؟
آموزش هاشو هم گفتن کار هر کسی نیست و باید آموزش هاشو توی جهاد با محصولات آموزشی ببینن

داداش اگه کرماش رو بفروشه که سود نمیکنه :دی
اگه انشاالله اومدی تو این کار می فهمی چی میگم : کرم رو تزریق میکنن تو سبد های دیگه و به این عمل تکثیر میگن که شما یه دفعه اول کار کرم میخری دیگه لازم به خرید نیستش و با زاد و ولد و جداسازی و ... کرم ها بیشتر میشن
در مورد آموزش ها هم ما خودمون آموزش های لازمه رو دیدیم و مدرک لازمه رو از دانشگاه تهران گرفتیم و مجوز هم از جهاد کشاورزی داریم!
و کارآموز ها و کسایی که میخوان بیان تو این کار میان پیش ما آموزش میبینن.
سرمایه گذاری هم تقریبا سنگین انجام دادیم ولی مثل استارتر عزیز نه ما تقریبا 1 میلیارد سرمایه گذاشتیم تو این کار.

simcart

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

در تاریخی که تاپیک ایجاد شد یعنی 10 نوامبر 2009 خیلی از دوستان با نیت خوب و به قصد مشورت پست دادن ولی خب بعضی از .... هم فکر کردن تاپیک خالی بندیه و شروع به اذیت و توهین کردن که نمونش رو تو صفحات تاپیک میتونید ببینید، امروز داشتم فکر میکردم که شاید درست نباشه من این مسایل رو اینجا مطرح کنم، من هم تو این مدت دوستای خوبی رو در اینجا (محیط مجازی) پیدا کردم و البته در محیط واقعی هم دوستان زیادی رو پیدا کردم که نقش شریک برام دارن و از برادر به من نزدیکترن.

در زمان استارت تاپیک یعنی در سال 2009 این سوالات مطرح شد:

1. سرمایه گذاری در مسکن.
2. مغازه بگیری و کار کنی.
3. خرید و فروش دلار .
4. بساز بفروشی .
5. سرمایه گذاری در فرکس و بورس ایران.
6. خرید تلویزیون از بانه و لوازم خانگی و ....
7. زدن پیتزایی و رستوران .
8. سرمایه گذاری در اینترنت و سایت و ....
9. زدن صندوق قرض الحسنه و ارائه وام.

بعد بین سال 2009 تا 2011 و قبل از افزایش قیمت دلار و تحریمها این کارها انجام شد:

مورد 1 رو کامل انجام دادم هم خرید کلنگی و هم ساخت و هم شریک شدن در ساخت و هم ساخت و فروش و اجاره.
مورد 2 رو انجام ندادم البته کارایی پیشنهاد شد ولی به علت مشخص نبودن میزان ریسک انجام نشد.
مورد 3 رو انجام دادم البته بیشتر به صورت سرمایه گذاری خارجی بود.
مورد 4 در مورد 1 توضیح کامل داده شد.
مورد 5 قسمت بورس انجام شد که بسیار سود ده بود البته نه به اندازه ملک.
مورد 6 انجام نشد.
مورد 7 به صورت شراکتی انجام شد.
مورد 8 انجام شد.
مورد 9 قسمت دوم در ارتباط با موارد خاص انجام شد.

در حال حاضر فقط کار ملک انجام میشه.

الان دوستان اگر سوالی داشته باشن من در خدمت هستم و میتونم با توجه به آدمایی که دور و برم هستن اطلاعات درست بگیرم بدم ضمن اینکه خودمم تو بازارهای مختلف آپدیت میشم.

لطفا سوالاتي مانند الان چقدر داري؟ ميزان سرمايت الان چقدر شده؟ و .... نپرسيد چون اين يك سوال شخصي هستش.

زکات علم نشر آن است. مولی علی (ع)

موفق باشید و همیشه سربلند

داداش بهت تبریک میگم بابت موفقیتات
یه راهنمایی ازت میخواستم
من دانشجو ام. دانشگاه تهران. و البته ساکن تهران هم هستیم
سرمایه ای از خودم ندارم. ولی خیلی آدم فعال و پیگیری هستم
تا الان درسم خیلی وقتمو میگرفت
برم سر اصل مطلب:
من یه دایی دارم حدود 350 میلیون پول داره و گذاشته بانک
ازون طرف یه رفیق دارم که یکی دو بار کار ساخت خونه انجام دادن
میگه پوله رو از داییت بگیر، با یه نفر که میخواد مشارکتی خونه بسازه شروع به کار کنیم
تو منطقه 22. دهکده المپیک. خونمونم همین جاست. از نظر اعتماد به اون بابت پوله و از نظر گرفتن از داییه هیچ مشکلی نیست.
فقط خواستم ببینم شما که تجربه داری حرفاشو تایید میکنی؟
میگه شروع میکنیم به ساخت. ساخت از ما ملک از یکی دیگه. اینجا هم اکثرا زمیناش 200 متریه. میگه در عرض 7 ماه یه آپارتمان 3 طبقه با 1طبقه پارکینگ میسازیم و خلاصه میگفت بعد 7 ماه 200 تومن سود خالص برامون میمونه که 100 تومنشو میدیم به داییت و 100 تومن باقی مانده هم نصف نصف.
واقعا همچین حسابی درسته؟ واقعا انقد میمونه؟ شدنیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنی. بدجور دنبال کسب پول حلالم

memphis44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

در تاریخی که تاپیک ایجاد شد یعنی 10 نوامبر 2009 خیلی از دوستان با نیت خوب و به قصد مشورت پست دادن ولی خب بعضی از .... هم فکر کردن تاپیک خالی بندیه و شروع به اذیت و توهین کردن که نمونش رو تو صفحات تاپیک میتونید ببینید، امروز داشتم فکر میکردم که شاید درست نباشه من این مسایل رو اینجا مطرح کنم، شارژ اينترنتي همراه اول من هم تو این مدت دوستای خوبی رو در اینجا (محیط مجازی) پیدا کردم و البته در محیط واقعی هم دوستان زیادی رو پیدا کردم که نقش شریک برام دارن و از برادر به من نزدیکترن.

در زمان استارت تاپیک یعنی در سال 2009 این سوالات مطرح شد:

1. سرمایه گذاری در مسکن.
2. مغازه بگیری و کار کنی.
3. خرید و فروش دلار .
4. بساز بفروشی .
5. سرمایه گذاری در فرکس و بورس ایران.
6. خرید تلویزیون از بانه و لوازم خانگی و ....
7. زدن پیتزایی و رستوران .
8. سرمایه گذاری در اینترنت و سایت و ....
9. زدن صندوق قرض الحسنه و ارائه وام.

بعد بین سال 2009 تا 2011 و قبل از افزایش قیمت دلار و تحریمها این کارها انجام شد:

مورد 1 رو کامل انجام دادم هم خرید کلنگی و هم ساخت و هم شریک شدن در ساخت و هم ساخت و فروش و اجاره.
مورد 2 رو انجام ندادم البته کارایی پیشنهاد شد ولی به علت مشخص نبودن میزان ریسک انجام نشد.
مورد 3 رو انجام دادم البته بیشتر به صورت سرمایه گذاری خارجی بود.
مورد 4 در مورد 1 توضیح کامل داده شد.
مورد 5 قسمت بورس انجام شد که بسیار سود ده بود البته نه به اندازه ملک.
مورد 6 انجام نشد.
مورد 7 به صورت شراکتی انجام شد.
مورد 8 انجام شد.
مورد 9 قسمت دوم در ارتباط با موارد خاص انجام شد.

در حال حاضر فقط کار ملک انجام میشه.

الان دوستان اگر سوالی داشته باشن من در خدمت هستم و میتونم با توجه به آدمایی که دور و برم هستن اطلاعات درست بگیرم بدم ضمن اینکه خودمم تو بازارهای مختلف آپدیت میشم.

لطفا سوالاتي مانند الان چقدر داري؟ ميزان سرمايت الان چقدر شده؟ و .... نپرسيد چون اين يك سوال شخصي هستش.

زکات علم نشر آن است. مولی علی (ع)

موفق باشید و همیشه سربلند

آدم باید از کسی که تجربشو داشته مشورت بگیره. واقعا به نظرت تو یه فروم اینترنتی ممکنه یه میلیاردر موفق پیدا کنی؟!! آخه کسی که بهت پیشنهاد میکنه بری یه دونه مغازه بزنی و توش کار کنی. یا اینکه بری بانه تلویزیون بیاری چی سرش میشه خدایی؟ بیا منم یه پیشنهاد جالب برات دارم: کل پولتو رشوه بده به رئیس اداره آب و فاضلاب تا به عنوان کارمند استخدامت کنه!!! ... من اون زمان که ارزش کل داراییم ۴ میلیارد بود چهار باب مغازه داشتم که داده بودم اجاره. یه آپارتمان و دوتا ماشین معمولی واسه خودم. و حدود یه میلیارد هم تو بورس. ... من نمیگم این کارو بکن یا اون کارو. ممکنه من تو یه کاری موفق باشم ولی تو نتونی و برعکس. این که چکاری کنی مطلقا بستگی به خودت داره. تنها توصیه‌م هم بهت اینه توی یه فیلد کار نکن. فیلدهای کاریتو هم الکی زیاد نکن. تو کاری که میکنی تمرکز داشته باش. تمرکز رمز موفقیته ... :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا