• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

satsat

Registered User
لایک‌ها
32
یه مقدار از سرمایت رو ببر سمت مشهد و اونورا یه مرغ داری بزرگ بزن با چند تا از تاجرای افغانی هم رفیق شو سود خیلی خوبی تو صادرات مرغ به افغانستان هست :blink:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
اقا بگو الان چقدر شده دیگه
خب ضرب و تقسيم کنیم چی میشه مگه؟

ها، نوشه :happy:

یه مقدار از سرمایت رو ببر سمت مشهد و اونورا یه مرغ داری بزرگ بزن با چند تا از تاجرای افغانی هم رفیق شو سود خیلی خوبی تو صادرات مرغ به افغانستان هست :blink:

خب میرم کابل یه مرغداری میزنم!!

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
خودرو وارد کن به اعضای هر 1 خودرو 300 الی 400 میلیون سود کن

http://forum.persiantools.com/t446560.html

4میلیارد چیپس میدن آخه تو این مملکت!..بیلیاردر هم باشی اینجا زندگی کردن بسی سخت است..جوون کندن بره هیچ...جوون کندن بره خرید یه ماشین 20هزاری دلاری که میدن 180 تومن...بره یه موتور 4 هزار دلاری که میدن 35تومن..بره اینترنتی 20 برابرگرانتر از قیمت واقعی و جهانی بره..................

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
داخل این مملکت هیچ چیز اندازه دلالی و مسکن و ملک پر سود نیست بعد از اون به نظر من صادرات و واردات از سود فوق العاده خوبی برخوردار هست.ما در ضمینه قارچ هم فعالیت داریم که سودش میتونم بگم با همه این ها برابری میکنه-اگر اضافه سرمایه مانده و میخواید به کار دیگری هم بزنید بهتره یک مشاوره در رابطه با قارچ هم داشته باشید.پولش به قولی جا نمیشه :D .......

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
خودرو وارد کن به اعضای هر 1 خودرو 300 الی 400 میلیون سود کن

http://forum.persiantools.com/t446560.html

4میلیارد چیپس میدن آخه تو این مملکت!..بیلیاردر هم باشی اینجا زندگی کردن بسی سخت است..جوون کندن بره هیچ...جوون کندن بره خرید یه ماشین 20هزاری دلاری که میدن 180 تومن...بره یه موتور 4 هزار دلاری که میدن 35تومن..بره اینترنتی 20 برابرگرانتر از قیمت واقعی و جهانی بره..................

من 5 دقيقه هست دارم فكر مي كنم به اعضاي كه شما نوشتي يعني چه؟

بعد ديدم منظور به "ازا" يعني هر يدونه هست كه اعضا نوشته شده گفتم لابد بايد عضو جايي باشيم كه به اون اعضا اين سود تعلق بگيره.

نه عزيز جان سودش انقدر نيست اشتباه به عرض رسوندن.

http://forum.persiantools.com/t139992-page131.html#post7808256

Last edited:

محمد ملکی

Registered User
لایک‌ها
46
بیا تو کار بازی های انلاین،درامدش خیلی زیاده دردسر خیلی کمی هم داره،من خودم یدونه نوشتم از 90 طول کشید،الانم گیز 4 تومن که تموم بشه
درامدش خیلی خیی زیاده

a162

Registered User
لایک‌ها
291
دبی هم شد جا!!! سر تا تهش 10 دقیقه میری تموم میشه بعد اینکه همه جاشو رفتی همه چی میشه تکراری و غمباد میگیره آدم.

حالا باز 4 جا دیگه رو میگفتی یه چیزی؟ دبی هم شد کشور؟

داداش بیکارم بشم وزیر تو چشم همه؟ نمیتونی بری بیرون یه رستوران شیک شام بخوری! زندگی زهر مارت میشه، همش باید برای دیگران فیلم بازی کنی، بیکارم مگه دارم حال میکنم با زندگیم برم خودم رو تابلو کنم!!

تازه باید برک از 4 نفر رای اعتماد بگیرم که قد ... نمی فهمن تازه اونا میخوان ناز کنن بگن رای میدیم به شرطی که... سر انتخابات میان دفتر با اردنگی میندازمشون بیرون :دی

یه چیزی سرچ می کردم رفتم این صفحه
بابا تو دیگه کی هستی
روده بر شدییییم:p
اقا بیا بشو عاقا
اصلا بیا بشو اوباما
یا ناصر الدین شاه
دبی که یه ده کوره اس
بیا سانفرانسیکو رو بخر
چطوره؟

راستی سوای شوخی کپنهاگن رو بخر
شایدم خریدی و فروختی
اگر برات سبکه اصلا میدونی چیه
دیروز بوش پدر با کارتر زنگ زده بودن میگفتن میخان کاخ سفید رو بفروشن
گفتم اخه کاخ سفید هم جاییه
گفتن انباری چیزی استفاده کن
من گفتم باشه حالا تو دفتر یادداشت می کنم
میخای کاخ سفید رو بدم بهت
خودشم دوکله اس بر خیابون اصلیه
البته اگه مالی باشه برات

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
یه چیزی سرچ می کردم رفتم این صفحه
بابا تو دیگه کی هستی
روده بر شدییییم:p
اقا بیا بشو عاقا
اصلا بیا بشو اوباما
یا ناصر الدین شاه
دبی که یه ده کوره اس
بیا سانفرانسیکو رو بخر
چطوره؟

راستی سوای شوخی کپنهاگن رو بخر
شایدم خریدی و فروختی
اگر برات سبکه اصلا میدونی چیه
دیروز بوش پدر با کارتر زنگ زده بودن میگفتن میخان کاخ سفید رو بفروشن
گفتم اخه کاخ سفید هم جاییه
گفتن انباری چیزی استفاده کن
من گفتم باشه حالا تو دفتر یادداشت می کنم
میخای کاخ سفید رو بدم بهت
خودشم دوکله اس بر خیابون اصلیه
البته اگه مالی باشه برات

نه باو اون ماله خودت

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
یه چیز جالب بگم.

تاریخچه اسمش من رو کشته:

به گفتهٔ فدل هندهال (Fedel Handhal)، محقق تاریخ و فرهنگ امارات متحده عربی (یعنی شیتیل گرفته از برو بچ امارات تاریخ درست کرده در حد لالیگا)، کلمهٔ دبی ممکن است از کلمهٔ «دَبا» تشکیل شده باشد که اشاره‌ای به جریان آهستهٔ رودخانهٔ قدیمی این شهر با نام خور است.

همچنین احمد محمد عبید شاعر و محقق نیز می‌گوید (بابا خودشون بیچاره ها میدونن چی بودن) که ریشهٔ کلمهٔ دبی، دَبا است اما منظور از دبا نوعی ملخ بوده‌ است.

لابد دیدین تو ماهواره که تبلیغ شرکت الرحمانی رو میکنه بعد میگه ثبت شده در سال 1917 و با 90 سال سابقه!!!

خود دبی تا همین 20 سال پیش بیابون بود و فقط میدان ناصر بود و دیگر هیچ :دی

تو ویکی پدیا نوشته بود: اولین نشانه‌های شهرسازی در دبی به سال ۱۷۹۹ بر می‌گردد (یعنی آخر خنده) بعد اومده یه جدول جمعیتی بر اساس تاریخ زده:

بعد نوشته سرشماری در تاریخ 1968 انجام شده و سالهای قبل از اون تخمینی بوده (یعنی کشک)

حالا طبق این جدول سال 1900 جمعیت دبی بوده 10.000 نفر!! بعد ظرف 30 سال بعدش شده 20.000 نفر یعنی ظرف 30 سال 2 برابر شده که اونم تقریبیه تازه و هیچ سند تاریخی وجود نداره.

حالا این شرکت میگه ما از 1917 فعالیت های تجاری انجام میدادیم (احتمالا ملخ صادر میکردن به چادر بغلی) :دی

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
نه عزيز جان سودش انقدر نيست اشتباه به عرض رسوندن.
من چند تا دوست پولدار دوران نوجوانی دارم که همه از کار پارچه و موبایل رفتن تو کار واردات خودرو. اما مدتی هست از نزدیک ندیدمشون که چند و چون کار رو بپرسم.

... کلمهٔ «دَبا» تشکیل شده باشد که اشاره‌ای به جریان آهستهٔ رودخانهٔ قدیمی این شهر با نام خور است.
خور دبی رودخونه نیست که جریان داشته باشه.
یه شکاف رودخانه ماننده که آب دریا توش هست.
عجب تاریخدانی!

ی
لابد دیدین تو ماهواره که تبلیغ شرکت الرحمانی رو میکنه بعد میگه ثبت شده در سال 1917 و با 90 سال سابقه!!!

خود دبی تا همین 20 سال پیش بیابون بود و فقط میدان ناصر بود و دیگر هیچ :دی

یعنی این الرحمانی خدای وقاحته. توی تبلیغشم یه جلسه گرفته همه کارگرای هندی و فیلیپینیش جمعن که یعنی خیلی آدم های مهمی هستند.
آخه 90 سال توی ایران هم نداریم شرکت با سابقه.

البته دبی از چند سال قبل از انقلاب داشته کم کم آباد میشده.
و از بعد از انقلاب سرعت پیشرفتشون زیاد شد. 30 سال پیش هم جای آبادی بوده.

بهرحال از قدیم گفتن داشتم داشتم حساب نیست، دارم دارم حسابه.
فعلا که اون ها دارن و ما ...
ای، از ماست که برماست

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
بهرحال از قدیم گفتن داشتم داشتم حساب نیست، دارم دارم حسابه.
فعلا که اون ها دارن و ما ...
ای، از ماست که برماست

آخه دارم دارم بايد چيزي وجود داشته باشه كه بگه دارم، بعدشم اين قياس مع الفارقه عزيزم شما از نظر درآمد نفتي فقط ميتوني ايران و دبي رو مقايسه كني ولي تفاوت فاحششون در جمعيت ايرانه كه در حال حاضر 70 برلبر دبي هست و پهناوري سرزمين كه اين درآمد در جمعيت و سرزمين خرد ميشه و ميزان رفاه مشخص ميشه، دبي الان ساختاري نداره سر تا تهش يه مشت هتل و پاساژه كه ديدي ديگه سر جريان افت مسكن چه بلايي سرش اومد و خيلي راحت قانون رو عوض كرد و گفت اقامت نميديم بعدشم الان كه داره ايراني ها و بنگلادشيها و پاكستانيها و بعضي هندي ها رو ميريزه بيرون.
تعارف كه نداريم خيليا به اميد كار و شغل و زندگي بهتر ميرن اونجا شيخ نشينها هم كه كاره اي نيستن بهشون ميگن الان دبي چرا انقدر شلوغ شده بريز بيرون براي ما شلوغه اونم ميريزه بيرون فقط اونايي كه پولدارن و ميتونن خرج كنن رو نگه ميداره.

دارم دارم هم بايد تبديل بشه به اين كه آيا بعدا هم خواهم داشت؟
اگر اين فشاري كه رو ايرانه روي يكي از اين كشوراي حاشيه جنوبي خليج فارس بزارن بعد از 6 ماه همديگرو ميخورن.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
آخه دارم دارم بايد چيزي وجود داشته باشه كه بگه دارم، بعدشم اين قياس مع الفارقه عزيزم شما از نظر درآمد نفتي فقط ميتوني ايران و دبي رو مقايسه كني ولي تفاوت فاحششون در جمعيت ايرانه كه در حال حاضر 70 برلبر دبي هست و پهناوري سرزمين كه اين درآمد در جمعيت و سرزمين خرد ميشه و ميزان رفاه مشخص ميشه، دبي الان ساختاري نداره سر تا تهش يه مشت هتل و پاساژه كه ديدي ديگه سر جريان افت مسكن چه بلايي سرش اومد و خيلي راحت قانون رو عوض كرد و گفت اقامت نميديم بعدشم الان كه داره ايراني ها و بنگلادشيها و پاكستانيها و بعضي هندي ها رو ميريزه بيرون.
تعارف كه نداريم خيليا به اميد كار و شغل و زندگي بهتر ميرن اونجا شيخ نشينها هم كه كاره اي نيستن بهشون ميگن الان دبي چرا انقدر شلوغ شده بريز بيرون براي ما شلوغه اونم ميريزه بيرون فقط اونايي كه پولدارن و ميتونن خرج كنن رو نگه ميداره.

اگر اين فشاري كه رو ايرانه روي يكي از اين كشوراي حاشيه جنوبي خليج فارس بزارن بعد از 6 ماه همديگرو ميخورن.
دبی و کلاً امارات اصلاً به سبک خاورميانه اداره نميشه يه سری سياست کلی دارن که اونا همون عربی هستش
بقيه موارد همه دست امريکاييها و اروپاييها هستش مديريت که کلاً آمريکاييه
همه پست های موثر و کليدی دست بچز اروپاست آب ميخوان بخورن يه مشاور خارجی دارن
اصلاً هيچ تزی از خودشون نميدن
تقريباً اگه بخوای با دبی رقابت کنی فکر کن داری با يه کشور خفن اروپايی رقابت ميکنی
اصلاً ايران رو در مقام مقايسه با امارات نبايد آورد
ما چيزی به اسم مديريت که الان حرف اول رو در دنيا ميزنه نداريم و هيچ وقت هم نخواهيم داشت

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
اگه ميخوای يه درامد به دلار و مطمئن داشته باشی يه ديسکو خوب از يه هتل درست و حسابی اجاره کن(اجارش به شکل ايران نيست يه جور خاصی از سرقفلی ميشه)
يه لينک تو تهران پيدا کن که برات جنس!!! دست اول بفرسته با چنتا آژانس مسافرتی خوب لينک شو راحت بالای ماهی 200 هزار دلار داره
بعدش که هم تجربت تو ديسکو داری!!! رفت بالا راحت شرق اروپا ميتونی هم کازينو داشته باشی هم ديسکو هم ...!!!
ميشه به ماکائو هم فکر کرد
گنده تر که شدی برو آمريکا بهشت سرمايه داری
من خودم يه مدت ديگه کار کنم رفتم تو کار توريست فوق خفن سود داری اونم بدون هيچ سرمايه خاصی مهمتر از همه موارد شغلت ديگه شغل نيست همش حال و حوله

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
اگه ميخوای يه درامد به دلار و مطمئن داشته باشی يه ديسکو خوب از يه هتل درست و حسابی اجاره کن(اجارش به شکل ايران نيست يه جور خاصی از سرقفلی ميشه)
يه لينک تو تهران پيدا کن که برات جنس!!! دست اول بفرسته با چنتا آژانس مسافرتی خوب لينک شو راحت بالای ماهی 200 هزار دلار داره
بعدش که هم تجربت تو ديسکو داری!!! رفت بالا راحت شرق اروپا ميتونی هم کازينو داشته باشی هم ديسکو هم ...!!!
من خودم يه مدت ديگه کار کنم رفتم تو کار توريست فوق خفن سود داری اونم بدون هيچ سرمايه خاصی مهمتر از همه موارد شغلت ديگه شغل نيست همش حال و حوله

خيلي كشوراي دور بري و اروپايي براي سرمايه گزاري يه حالي بت ميدن برو بچز بايد در كشورهاي دوست و برادر عراق و تركيه سرمايه گزاري كني الان پول تو ايناس و دولت هم استقبال و حمايت ميكنه.

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109

یه جدول IQ کشورهای مختلف هست که چندین ساله تهیه کردن. دییدن اونو؟
ایران مثلا یه کشور متوسطه (و امارات). بعد سنگاپور و هنگ کنگ و کره و ... از همه بالاترن.
اساس رده بندی سطح هوش مردم کشور ها اینه که با توجه به امکانات موجود اون کشور در چه سطحی از پیشرفت و رفاه قرار داره.

ما خوب امکانات زیادی داریم. اما بلد نیستیم استفاده کنیم. این تقصیر بقیه دنیا نیست.
امارات یه بیابون بی آب و علفه. فقط نفت داره. اما از همین ها کشوری ساخته که سفر و زندگی در اون آروزی خیلی هاست.
به این میگن دارم دارم.

حالا اونا هم 100 سال بعد دوباره به همون بیابون سابق بدل بشن. بله ممکنه.
اونوقت هم باید به اون ها خورده گرفت که چرا سایق داشتین و الان ندارین.

----
دوست دیگرمان درست میگن.
اونجا اکثر مدیران سطح بالا آمریکایی و انگلیسی هستند.
حداقل این عرب ها می قهمند که خودشون قادر به تصمیم گیری برای همه چیز نیستند و از مدیر، مربی، و مشاور خارجی استفاده می کنند.
ما هم مدام میگیم ما ایرانی ها نسل فلان و فلان هستیم و هی عقب گرد می کنیم.
بعد هم میندازیم گردن بقیه دنیا.

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
خيلي كشوراي دور بري و اروپايي براي سرمايه گزاري يه حالي بت ميدن برو بچز بايد در كشورهاي دوست و برادر عراق و تركيه سرمايه گزاري كني الان پول تو ايناس و دولت هم استقبال و حمايت ميكنه.
استونی و لتونی چطوره؟

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

هرچی کشور مافيايی تر و فساد اداری بيشتر باشه ايرانی جماعت موفقتره
که به طور حتم اونم خودش نياز به يه فرد قالتاق داره
منم منظورم اين نبود که بريم سويس بيزنس بزنيم گفتم شرق اروپا برا همين بود
عراق امنيت لازم رو نداره برا کار توريستی شايد قسمت کرد نشينش خيلی بهتر باشه
اما يه سری مسايل دينی اونجا دست و پا رو ميبنده به خصوص که خود مردمش حساس هستن
ترکيه هم سمت اروپاش اون کشش توريستی رو داره ولی خوب حتماً با مردمش برای شروع تو اين بيزنس به مشکل ميخوره آدم
خيلی متقلب و دزد و غريب کش هستن مخصوصاً برا ايرانيها بايد با جای پای قوی و شناخت وارد شد
برا همين هم دبی رو اول گذشتم چون اون جای پا و شناخت و سرمايه لازم رو دست ميده
کلاً حرکت بايد به سمت قبله سرمايه يعنی آمريکا باشه چون به شدت پشت سرمايه و سرمايه دار رو ميگيره
بايد پله پله رفت تا به اونجا رسيد

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
ایران مثلا یه کشور متوسطه (و امارات). بعد سنگاپور و هنگ کنگ و کره و ... از همه بالاترن.
اساس رده بندی سطح هوش مردم کشور ها اینه که با توجه به امکانات موجود اون کشور در چه سطحی از پیشرفت و رفاه قرار داره.

ما خوب امکانات زیادی داریم. اما بلد نیستیم استفاده کنیم. این تقصیر بقیه دنیا نیست.
امارات یه بیابون بی آب و علفه. فقط نفت داره. اما از همین ها کشوری ساخته که سفر و زندگی در اون آروزی خیلی هاست.
به این میگن دارم دارم.

----
دوست دیگرمان درست میگن.
حداقل این عرب ها می قهمند که خودشون قادر به تصمیم گیری برای همه چیز نیستند و از مدیر، مربی، و مشاور خارجی استفاده می کنند.

خب اينم نظر شماست معتقدم نظراتمون با هم متفاوته و فكر مي كنم شما به مسايل خيلي سطحي نگاه ميكنيد انشا.. تجربتون كه بيشتر شد قطعا به مسايل عميقتر نگاه ميكنيد.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
هرچی کشور مافيايی تر و فساد اداری بيشتر باشه ايرانی جماعت موفقتره
که به طور حتم اونم خودش نياز به يه فرد قالتاق داره
منم منظورم اين نبود که بريم سويس بيزنس بزنيم گفتم شرق اروپا برا همين بود
عراق امنيت لازم رو نداره برا کار توريستی شايد قسمت کرد نشينش خيلی بهتر باشه
اما يه سری مسايل دينی اونجا دست و پا رو ميبنده به خصوص که خود مردمش حساس هستن
ترکيه هم سمت اروپاش اون کشش توريستی رو داره ولی خوب حتماً با مردمش برای شروع تو اين بيزنس به مشکل ميخوره آدم
خيلی متقلب و دزد و غريب کش هستن مخصوصاً برا ايرانيها بايد با جای پای قوی و شناخت وارد شد
برا همين هم دبی رو اول گذشتم چون اون جای پا و شناخت و سرمايه لازم رو دست ميده
کلاً حرکت بايد به سمت قبله سرمايه يعنی آمريکا باشه چون به شدت پشت سرمايه و سرمايه دار رو ميگيره
بايد پله پله رفت تا به اونجا رسيد

این جملتون شدیدا تایید میشه یعنی دیدم به چشم که میگم

به این میگن دارم دارم.

----
دوست دیگرمان درست میگن.

دوست گرامی شرمنده ولی ای کیو روانشناسای قرن میگن با ئی کیو در ارتباط نه امکانات دیگه کسی که ای کیو شو داشته باشه ولی تجربشون نداشته باشه غیرممکنه موفق بشه پس باید مشورت ومشاوره کنه که همون ئی کیو میشه که همون هوش اجتماعیه مثلا بدون شناخت کاملتر نمیتونی بری ترکیه ادم انجا دیسکو کلاب بزنه قسمت دومه حرفتم درمورد عربعا قبول دارم.

نیاز هرچه تکامل تر شکلش باشه بیشترباید تلاش کرد به نظرم چون انطرف بیشتربلدن از این کاذا کنن برا خوشی بهتره که این راه رو برین...........کلا یه ططوریه که نیاز به ارامش وخوراک بهترینه ومهم ترین چیزه بعد از فشار کاری برای انسان پس بدون شکم و خوشی دیگران رو تامین کنی به نتیجه میرسی ولی راه رو درمورد ادامش حتما مشورت کن. باافراد صاحب پیشه وفن..............

اقا حسین دیگه این دوران گذشته که ادم بدون هیچ تحقیقی پولشو بذاره انطرف وان طرف.............عراق که همشون رومزهبشون پایبندن ولی از این کارا نمیکنن ترکهاهم که گفتم بیشستر از ما متنفرن......

دبی و کلاً امارات اصلاً به سبک خاورميانه اداره نميشه يه سری سياست کلی دارن که اونا همون عربی هستش
بقيه موارد همه دست امريکاييها و اروپاييها هستش مديريت که کلاً آمريکاييه
همه پست های موثر و کليدی دست بچز اروپاست آب ميخوان بخورن يه مشاور خارجی دارن
اصلاً هيچ تزی از خودشون نميدن
تقريباً اگه بخوای با دبی رقابت کنی فکر کن داری با يه کشور خفن اروپايی رقابت ميکنی
اصلاً ايران رو در مقام مقايسه با امارات نبايد آورد
ما چيزی به اسم مديريت که الان حرف اول رو در دنيا ميزنه نداريم و هيچ وقت هم نخواهيم داشت

این که تزی ندارن شاید خوب باشه ولی لطمشو بعدن میخورن یعنی موقعه ای که نفتشون تموم شد.
ا

اشکالی نداره کلا عربها رو انجا نباید به خوب بودن نشون بدیم باتخصص یا باپول برو انجا....

خب اينم نظر شماست معتقدم نظراتمون با هم متفاوته و فكر مي كنم شما به مسايل خيلي سطحي نگاه ميكنيد انشا.. تجربتون كه بيشتر شد قطعا به مسايل عميقتر نگاه ميكنيد.

سطحی نگری و کلی نگری لازمه تفاوت انهاست ..............ادمی زاییده افکار خویش استووووبه نظر متفاوت نباید معتقد بود باید به عنوان یک نگرش دیگر حلاجیش کرد..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا