• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

n550

Registered User
لایک‌ها
523
چگونه میتوان بی پول پولدار گردید...بهترین راه رو در پ.خ پیشنهاد بدین.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
شرکت هواپیمایی امارات جهت رضایت مشتریان ویژه خود اقدام به ارائه سرویس رزرو جت های خصوصی لوکس برای مسیرهای پروازی ایشان کرده است.

لینکش رو میزارم ببینید:

Emirates Executive – Airbus A319 Private Jet Charter Service

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
این که تزی ندارن شاید خوب باشه ولی لطمشو بعدن میخورن یعنی موقعه ای که نفتشون تموم شد.
تا اون موقع که نفت بخواد تموم بشه اينقدر سرمايه گذاری کردن که 10 برابر پول نفت رو در مياره
همين قطر زپرتی خيلی پولا رو ميزاره بانک های سويس يا به اين کشور اون کشور وام ميده
همون عربستانی ها خيليشون خفن ترين کازينو های اروپا رو دارن
مثل ما که ثروت ملی رو نکردن يارانه از بينش ببرن

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
خب اينم نظر شماست معتقدم نظراتمون با هم متفاوته و فكر مي كنم شما به مسايل خيلي سطحي نگاه ميكنيد انشا.. تجربتون كه بيشتر شد قطعا به مسايل عميقتر نگاه ميكنيد.
تجربه من با بحث کردن و دونستن دیگر نظرات هم افزایش خواهد یافت.
اما من نظر شما رو متوجه نشدم. ظاهرا معتقدید امارات در جهت نادرستی حرکت می کند و ما در مسیر درست قرار داریم. اگر اشتباه می کنم تصحیح بفرمایید و در هر صورت دلیل و نظر خود را بگویید.

دوست گرامی شرمنده ولی ای کیو روانشناسای قرن میگن با ئی کیو در ارتباط نه امکانات دیگه کسی که ای کیو شو داشته باشه ولی تجربشون نداشته باشه غیرممکنه موفق بشه پس باید مشورت ومشاوره کنه که همون ئی کیو میشه که همون هوش اجتماعیه مثلا بدون شناخت کاملتر نمیتونی بری ترکیه ادم انجا دیسکو کلاب بزنه قسمت دومه حرفتم درمورد عربعا قبول دارم.
در علوم انسانی فاکتورها بسیار زیادند و معمولا نمی شود یک نظر قاطع داد.
برای مثال اثر همسایگان در رشد فرهنگی و اقتصادی یک کشور بسیار مهم است.

من نظر خودم را طبق نظر نویسندگان کتاب IQ و ثروت ملل آوردم.
ایشان می گویند:
«تفاوت متوسط IQ بین مردم کشورهای مختلف وابسته به عوامل ژنتیکی و محیطی است. آن ها معتقدند نرخ پایین تولید ناخالص ملی موجب پایین آمدن IQ می شود، همانطور که IQ پایین موجب پایین آمدن تولید ناخالص ملی خواهد شد.»
IQ and the Wealth of Nations - Wikipedia, the free encyclopedia

---
پ.ن برای همین ماهاتیر محمد سعی کرد به عنوان یک هدف GDP کشور مالزی را بالا ببرد.

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
تجربه من با بحث کردن و دونستن دیگر نظرات هم افزایش خواهد یافت.
اما من نظر شما رو متوجه نشدم. ظاهرا معتقدید امارات در جهت نادرستی حرکت می کند و ما در مسیر درست قرار داریم. اگر اشتباه می کنم تصحیح بفرمایید و در هر صورت دلیل و نظر خود را بگویید.

ایشان می گویند:
«تفاوت متوسط IQ بین مردم کشورهای مختلف وابسته به عوامل ژنتیکی و محیطی است. آن ها معتقدند نرخ پایین تولید ناخالص ملی موجب پایین آمدن IQ می شود، همانطور که IQ پایین موجب پایین آمدن تولید ناخالص ملی خواهد شد.»
IQ and the Wealth of Nations - Wikipedia, the free encyclopedia

---
پ.ن برای همین ماهاتیر محمد سعی کرد به عنوان یک هدف GDP کشور مالزی را بالا ببرد.

یامن منظورمو بدگفتم یا شما خوب متوجه شدین این حرفتون درست است

ولی

ایشان می گویند:
---------------------------------------------------
منم میگم وقتی ما ئی کیو هوش اجتماعیمونو بیشتر به کار میبریم.........و برا همین ای کیومون از متوسط پایین تره چون همه چیز شده پارتی بازی

چون نقطه تقابل ای کیو هوش فردی درمقابلش هوش اجتماعیه فرده...ئی کیو .. وربطی به نظر من ئی کیو که طرف رو به سمت اعتیاد میکشونه ............نداره............

اگه ای کیو پایین باشه بطبع فرهنگ و اقتصاد گشورهم ازبین میره درحالی که عوامل محیطی کامل با اجتماع است و ئی کیو فرد تحت این تاثیر به سمت این میره که از هوش اجتماعیش بیشتر استفاده کنه. مثل دلالی و....................
ولی این نظر که ما بین عراق ترکیه ترکمنستان و کشوذهای عربی وسط اقتصاد وفرهنگ این کشورها که هرکدوم یا چیزی دارن یا چیزی ندارن گرفتاریم برا همین باید هوش ای کیو اول وبعد ئی کیوم را بکارببندیم

زنگنه امده بود چندروز پیشا گفته که هوش ئی کیو نفت را برا بعد تولید نفت فعال میکنم.......همه هالان بهش دوهفتس میخندن هیچ کی متوجه نیست...........

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
تا اون موقع که نفت بخواد تموم بشه اينقدر سرمايه گذاری کردن که 10 برابر پول نفت رو در مياره
همين قطر زپرتی خيلی پولا رو ميزاره بانک های سويس يا به اين کشور اون کشور وام ميده
همون عربستانی ها خيليشون خفن ترين کازينو های اروپا رو دارن
مثل ما که ثروت ملی رو نکردن يارانه از بينش ببرن

اگه 100میلیون میتونی جورکنی من میتوم یکی رو بهت معرفی کنم که توکارصادرات میوه به کشورهای عربیه خیلی سود میبره ولی

کازینو سرمایه گذاری حساب نمیشه اونم دلالی پوله..................................تو اقتصاد اروپا والمان کازینو رو دلالی محسوب میکنن مالیات سنگینیم میبندن بذاشون....................

ولی بهتر بود که بگیم مانیز میتونیم از فرصت انها یه سرمایه گذاری بسازیم.....

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
زنگنه امده بود چندروز پیشا گفته که هوش ئی کیو نفت را برا بعد تولید نفت فعال میکنم.......همه هالان بهش دوهفتس میخندن هیچ کی متوجه نیست...........
زنگنه مرد کار بلد و باهوشیه. امیدوارم همیشه مردان بزرگ بر ما حکومت کنند.

راستش این بحث EQ و IQ رو هم چند سال قبل با یکی از دوستانم داشتم و او هم مثل شما فکر می کرد.
من هم از شما دوستان یاد میگیرم.
موفق باشید.

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
اگه 100میلیون میتونی جورکنی من میتوم یکی رو بهت معرفی کنم که توکارصادرات میوه به کشورهای عربیه خیلی سود میبره ولی

کازینو سرمایه گذاری حساب نمیشه اونم دلالی پوله..................................تو اقتصاد اروپا والمان کازینو رو دلالی محسوب میکنن مالیات سنگینیم میبندن بذاشون....................

ولی بهتر بود که بگیم مانیز میتونیم از فرصت انها یه سرمایه گذاری بسازیم.....
مهم همونه که بولد کردم ای کاش!!!

اين کار ميوه چجور هست؟ يه توضيح ميدی چون من خودم تو جايی هستم که سيب زمينی و سير بسيار ارزان و فراوان هست
به انگور و انار و همچنين گردو به قيمت خوب هم ميشه دسترسی داشت

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
مهم همونه که بولد کردم ای کاش!!!

اين کار ميوه چجور هست؟ يه توضيح ميدی چون من خودم تو جايی هستم که سيب زمينی و سير بسيار ارزان و فراوان هست
به انگور و انار و همچنين گردو به قيمت خوب هم ميشه دسترسی داشت

نگاه کنید اول نیاز اون ورو ببینببین اینهایی رو که گفتی میخوان بعد پیش یه اشنا تواصفهان معرفیت میکنم ببین میتونی کارکنی یانه اگه خودت رابطشو داری بهم بگو.........مثلا انگورو اناروگردو باید نباشه انور اول بازارشناسی بعد بازاریابی بعد خرید به بهترین نحوه و قیمت وبعد فروش وگرفتن قیمت کل معامله یا درصدتون درصورت نداشتن سرمایه.......متوجه توضیح این جانب شدین.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
نگاه کنید اول نیاز اون ورو ببینببین اینهایی رو که گفتی میخوان بعد پیش یه اشنا تواصفهان معرفیت میکنم ببین میتونی کارکنی یانه اگه خودت رابطشو داری بهم بگو.........مثلا انگورو اناروگردو باید نباشه انور اول بازارشناسی بعد بازاریابی بعد خرید به بهترین نحوه و قیمت وبعد فروش وگرفتن قیمت کل معامله یا درصدتون درصورت نداشتن سرمایه.......متوجه توضیح این جانب شدین.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

از نظر سرمايه که مشکلی نيست فقط اين سودش در سال چند درصد ميشه؟
مثلاً 100 چوق بزاريم تو يه سال چقدر ميشه ازش کشيد بيرون؟
100 چوق مثلاً هستش خيلی بيشتر ميشه گذاشت اگه توجيح داشته باشه

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
از نظر سرمايه که مشکلی نيست فقط اين سودش در سال چند درصد ميشه؟
مثلاً 100 چوق بزاريم تو يه سال چقدر ميشه ازش کشيد بيرون؟
100 چوق مثلاً هستش خيلی بيشتر ميشه گذاشت اگه توجيح داشته باشه

هر کاری ریسک و سختیهای خودش رو داره و برای هر کاری نمیشه گفت فیکس جقدر سود میزاره!

amir95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
الان شما با اين تجربه ، شغلي بهتر از دلالي هم ميشناسيد ؟
نظرتون در مورده معاملاته آهن
و محصولاته اپل چي هست ؟
تشكر

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
الان شما با اين تجربه ، شغلي بهتر از دلالي هم ميشناسيد ؟
نظرتون در مورده معاملاته آهن
و محصولاته اپل چي هست ؟
تشكر

1. دلالی شغل نیست، دلال شخصی است که از ناآگاهی فرد فروشنده کالا یا خدمات استفاده میکنه با قیمتی پایینتر اون کالا یا خدمت رو میخره و با قیمتی بالاتر از قیمت خریداری اون محصول رو به فرد خریدار میفروشه بدون اینکه هیچ اثر و نقشی رو در ارزش افزوده محصول ایجاد کنه.
2. به نظر من دلالی نمونه بارز حق الناسه در مسایل دینی.
3. معاملات آهن خوبه ولی به سرمایه و تجربه نیاز داره.
4. محصولات اپل هم خوبه.

amir95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
1. دلالی شغل نیست، دلال شخصی است که از ناآگاهی فرد فروشنده کالا یا خدمات استفاده میکنه با قیمتی پایینتر اون کالا یا خدمت رو میخره و با قیمتی بالاتر از قیمت خریداری اون محصول رو به فرد خریدار میفروشه بدون اینکه هیچ اثر و نقشی رو در ارزش افزوده محصول ایجاد کنه.
2. به نظر من دلالی نمونه بارز حق الناسه در مسایل دینی.
3. معاملات آهن خوبه ولی به سرمایه و تجربه نیاز داره.
4. محصولات اپل هم خوبه.

خب راه هست كه حق الناس نشه ، و به هر حال الان اكثر شغل ها دلالي هست اما با شيوه هايه مختلف .
توصيتون به كساني كه دنباله كار هستن چيه ؟
و كسايي كه هنوز شغلي انتخاب نكردن .
تشكر فراااوان

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
خب راه هست كه حق الناس نشه ، و به هر حال الان اكثر شغل ها دلالي هست اما با شيوه هايه مختلف .
توصيتون به كساني كه دنباله كار هستن چيه ؟
و كسايي كه هنوز شغلي انتخاب نكردن .
تشكر فراااوان

دلالي كه هيچ شيوه مشخص نداره به نظر من، شيوه كه ميگين ميشه چهارچوب مشخص دلالي چهارچوب نداره و صد در صد نفع دلاله كه حفظ ميشه تو يه معامله.
1. توصيه ام به جوونا اينه كه به كار به عنوان كسب تجربه و تلاش و پيشرفت نگاه كنن، هر وقت ديدتون اين باشه مسايل ديگه هم كه الان نقل مجلس همه هست مثل پول درآوردن براتون اتفاق ميفته، اينا مكمل هم ديگه هستن ولي وقتي هدف فقط ميشه پول درآوردن نه تلاشي هست و نه لذتي از كاري كه انجام ميديد و شايد به جاي پيشرفت هم 1000 جور مشكل ناخواسته براي فرد درست بشه چون هدف اصولي كار كردن نبوده و ....
2. به شغلي كه انجام ميديد بايد به قول بازاري هاي توش تجربه كسب كنيد و علاقه داشته باشيد وگرنه انگيتون رو از دست ميدين و سرخورده ميشين. براي كسب درآمد هميشه فرصت هست اما براي كسب تجربه و يادگيري زمان از دست ميره

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
من 300 میلیون پول دارم که می خوام باهاش سرمایه گذاری کنم.
دنبال یه سرمایه گذاری مطمئن می گردم فعلا چند مورد پیدا کردم دارم بررسی می کنم.
نکته مهم اینه که من دنبال یه ابزار کاهش ریسک می گردم، که اصل 300 تومنم رو بتونم تضمین کنم.
خودم ایده ای که به ذهنم رسیده اینه که با 300 تومن یه آپارتمان بخرم روش 200 250 وام بگیرم(اگه بشه) و مثلا 50 رهن بدم، دوباره 300 دارم با یه سند. الان با این 300 کار کنم.سند رو هم بزارم زیر بالشم، شبا راحت تر بخوابم.
ولی می ترسم ملک بکشه پایین، الان قیمت ها زیادی توهمی شده.
شنیدم بعضی موسسات روی سپرده بلند مدت بدون سند تا 90 درصد وام میدن. با این کار هم میشه به هدف من رسید؟ کسی می دونه شرایطش چجوریه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا