برگزیده های پرشین تولز

با 30 میلیون چه میشه کرد ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
استارتر عزیز این مورد رو هم در ارتباط با سرمایه گذاری در نظر داشته باش ( ترید منظورم نیست ).

همانطور که خیلی از بزرگان،عقلا و دانشمندان بر این باور هستند که سرمایه گذاری باید بلند مدت باشه و بنده هم قبول دارم شما میتونید سودی که در بازارهای زیر طی بازه ی مشخصی ( بر فرض مثال ) 4 سال داشتند رو بررسی کنید و به نتیجه برسید.

طلا
ارز
مسکن
خودرو
سخت افزار کامیپوتر ( موس، کیبورد، هارد، کارت گرافیک ) هر کدام که دوست داشتید
بیت کوین
و هر بازاری که دوستان شما پیشنهاد کردند، حالا بیاید از اول یعنی قیمت طلا ( به ریال ) رو در سال 2010 تا 2014 بعد 2014 تا 2018 و بعد 2018 تا 2021 مقایسه کنید، ارز،مسکن، خودرو و بیت کوین رو هم بررسی کنید ببینید در هر بازه کدام مورد بیشترین سود رو داده ( طبق منابع رسمی ) نه صرفا نظرات و باورهای بقیه.

نتیجه رو میتونید اینجا به اشتراک بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
دلار این سالها از طلا و سکه جا مونده چون انس این سالها صعودی بوده پس طلا و سکه بهترن
( نمودارها و قیمتها رو چک کن طی چند سال )
بورس ایران چون برای تامین کسری بودجه استفاده میشه اصلا سمتش نرو
(اینو مسئولین دولت اقرار کردند خودشون )
بورس و کریپتو قماره - شما شستا خریده باشی 6 تومن شد هزار تومن شتران یک پنجم
ولی طلا رو تو بدترین نطقه وارد شده باشی تهش پولت نصف میشه ( اون زمان که دلار از 18 شد 10 یا سکه 16 بود شده 10 تومن )
یوزر قدیمی هستی اینجا ترول زیاد داریم خودت چک کن همه چیز رو

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بانک و سود گزینه روی میز می تونه باشه دوستان؟
سودی بهش تعلق نمیگیره مبلغ کمی هست
ب نظرم قطعات ریفر کامپیوتر بخره هر چند عداد کم و تو ایسام بفروشه سود خوبی داره

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
اگر به نسبت سرمایه اولیه و درامد بخوام بگم با سی میلیون میشه یه برج تقطیر تمام استیل درست حسابی و تمام ادوات و ظروف و لوازم ازمایشگاهی مورد نیاز خرید و باهاش محصول تقطیری تولید کرد تا ماهی 200-300 لیتر که با حداقل قیمت لیتری صد هزار تومن میشه حدود 20-30 میلیون گردش مالی که حدود 75 درصد سود خالصه. البته ریسکهای قانونی خودش را هم داره و البته فروشش هم نیاز به یه شبکه مویرگی داره ولی تجربه چندتا از دوستان من (که چند نفر ارشیکت سازنده ساختمان های لوکس هستند ولی پنجشنبه و جمعه ها جمع میشن یه جایی که بهش میگن میکده و این محصول تولید میکنند) نشون داده که اگر محصول خوبی تولید بشه، شبکه فروشش ایجاد میشه پس از مدتی.

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
اگر به نسبت سرمایه اولیه و درامد بخوام بگم با سی میلیون میشه یه برج تقطیر تمام استیل درست حسابی و تمام ادوات و ظروف و لوازم ازمایشگاهی مورد نیاز خرید و باهاش محصول تقطیری تولید کرد تا ماهی 200-300 لیتر که با حداقل قیمت لیتری صد هزار تومن میشه حدود 20-30 میلیون گردش مالی که حدود 75 درصد سود خالصه. البته ریسکهای قانونی خودش را هم داره و البته فروشش هم نیاز به یه شبکه مویرگی داره ولی تجربه چندتا از دوستان من (که چند نفر ارشیکت سازنده ساختمان های لوکس هستند ولی پنجشنبه و جمعه ها جمع میشن یه جایی که بهش میگن میکده و این محصول تولید میکنند) نشون داده که اگر محصول خوبی تولید بشه، شبکه فروشش ایجاد میشه پس از مدتی.
شبرت یا گلاب؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
شبرت یا گلاب؟

گلاب شی مانی میده! شربت دیگه. این دوستای من بر اساس مطالعات من این محصول تولید میکنن یعنی خودشون بوق بودن من همه اطلاعات لازم را بهشون دادم که بتونن یه محصول بسیار با کیفیت و خالص بعد از دوبار تقطیر تولید کنند. آخرین دفعه آمارشونو دارم ماهی حدود ۷۰۰ لیتر تولید میکنند و همش فروش میره. لیتری هم ۱۴۰ تومن میفروشن. تقریبا ۷۵ میلیون سود خالص براشون داره. پنج نفر هستن میشه تقریبا نفری 15 میلیون. برای چهار روز کار در ماه بد هم نیست. سر کار اصلیشون اینقدر درامد ندارن!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,301
گلاب شی مانی میده! شربت دیگه. این دوستای من بر اساس مطالعات من این محصول تولید میکنن یعنی خودشون بوق بودن من همه اطلاعات لازم را بهشون دادم که بتونن یه محصول بسیار با کیفیت و خالص بعد از دوبار تقطیر تولید کنند. آخرین دفعه آمارشونو دارم ماهی حدود ۷۰۰ لیتر تولید میکنند و همش فروش میره. لیتری هم ۱۴۰ تومن میفروشن. تقریبا ۷۵ میلیون سود خالص براشون داره. پنج نفر هستن میشه تقریبا نفری 15 میلیون. برای چهار روز کار در ماه بد هم نیست. سر کار اصلیشون اینقدر درامد ندارن!

مدیریت باید ترتیبی اتخاذ کنند و از شما به عنوان کارآفرین برتر تقدیر و تشکر بشه 15.gif

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
اطلاعات فنی برای دریافت خلوص بالا رو چطور باید تهیه کرد؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
یاد breaking bad افتادم! الان شما اون معلم شیمی هستی؟!
uy37w17mluf0881bcp6c.gif

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
اطلاعات فنی برای دریافت خلوص بالا رو چطور باید تهیه کرد؟

تخمیر (fermentaion) و تقطیر (destillation)... هم کلی منابع و مآخذ درست حسابی روی اینترنت هست هم کلی اطلاعات مفید توی یوتیوب. اینترنت دانشگاهه! من چندتا کتاب خوندم و چند سال توی چندتا فوروم مربوط به moonshin و ... عضو بودم. اینکار به ظاهر ساده س ولی دقیقا مهارت های یه شیمیدان را نیاز داره و مهارت کنترل فرآیند و ... تفاوت خیلی زیاده وقتی اصولی انجام میشه.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
یاد breaking bad افتادم! الان شما اون معلم شیمی هستی؟!
uy37w17mluf0881bcp6c.gif

اره دقیقا. من سالها اینکار بعنوان یه هابی انجام دادم. هیچوقت نفروختم چیزی. میدم به دوستان حالشو ببرن ولی از نظر تنوع هر چیزی که در مخیله بگنجد را ساختم حتی موارد خیلی سختی مثل ویسکی سینگل مالت یا تکیلا و ابسنت و راکی و ... فقط باید روشش را دونست و کنترل فرآیند را درست انجام داد. البته شراب‌ها هم یه بخش بسیار لذتبخش کاره.

IMG_7052.JPG
IMG_7058.JPG

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
اگه شغل دیگه ای نداری که با این مبلغ سود زیادی نمی شه از ترید ارز دیجیتال درآورد مگه اینکه خیلی خرشانس باشی و فیوچرز کار کنی ! اما اگه برای شغل دومت می خوای بهم پیام بده یه کانال خوب معرفی کنم . این مبلغ را تو ترید نبازی اما زمان می بره تا پولت قابل توجه بشه .

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
Breaking bad.
،الان نقش اون کچله ای که والتر وایت نامش بود!
:)

بالا