برگزیده های پرشین تولز

با 30 میلیون چه میشه کرد ؟

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
سلام دوستان
من به تازگی یه وامی گرفتم میخواستم جای خرج کردنش بزنم تو یه کاری
یه بررسی کردم با ماین کردن اتریوم میتونم ماهی 1 تومن ازش دربیارم
میخواستم ببینم دوستان چه پیشنهادی دارن هرچند میدونم مبلغی نیست

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
یه مقدار از کار فعلیتون و تخصص و علایقتون بگید بقیه بهتر میتونن پیشنهاد بدن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
با اجازه استارتر :
منم تقریبا همینقدر دارم..
وبمستری
و هرچیزی مرتبط با سایت باشه..

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ماین غیر قانونی هست دردسر هم داره، روش قانونیش هم برای 30 میلیون امکان پذیر و سودده نیست.

شما اگر به کریپتو علاقه و باور داری، همون اتر رو به روش صحیح و اصولی خریداری کن، نگهداری کن و بفروش ریسکش کمتره.

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
من خودم کار گرافیکی انجام میدم ولی تو هر زمینه ای باشه مهم نیست دنبال راه های مختلفم

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
خرید طلا و فروشش ریسکه؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
با 30 تومن دوتا کارت نمیتونی ببندی یدونه هم سودی نداره اصلا

ماین غیر قانونی هست دردسر هم داره، روش قانونیش هم برای 30 میلیون امکان پذیر و سودده نیست.

شما اگر به کریپتو علاقه و باور داری، همون اتر رو به روش صحیح و اصولی خریداری کن، نگهداری کن و بفروش ریسکش کمتره.
آقا الان یه دونه rx580 درمیاد حدود 17
و میشه باهاش روزی 1.8 دلار درآورد به طور میانگین که میشه حدودا ماهی 50 دلار. من کف قیمت هم گفتم ماهی 1 تومن وگرنه حدودا بیشتر میشه
مابقی قطعات رو هم دارم سیستم خودم اوکی هست فقط یه گرافیک بندازم آماده ماینه
فکر نمیکنم حتی با 2تا گرافیک هم مشکل قانونی پیش بیاد اگه برق زیاد مصرف کنی شک میکنن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آقا الان یه دونه rx580 درمیاد حدود 17
و میشه باهاش روزی 1.8 دلار درآورد به طور میانگین که میشه حدودا ماهی 50 دلار. من کف قیمت هم گفتم ماهی 1 تومن وگرنه حدودا بیشتر میشه
مابقی قطعات رو هم دارم سیستم خودم اوکی هست فقط یه گرافیک بندازم آماده ماینه
فکر نمیکنم حتی با 2تا گرافیک هم مشکل قانونی پیش بیاد اگه برق زیاد مصرف کنی شک میکنن

اکی حساب میکنیم :D

17 میلیون شما در حال حاضر اگر تبدیل به اتریوم بشه =

کد:
17,000,000/24500=$693.87

693.87/$2000 [ETH price]= 0.3469 ETH

اگر اتر شما بعد از 3 سال 3 برابر بشه یعنی 6 هزار دلار و قیمت ها هم قیمت همین امروز باشه موجودی شما میشه:

کد:
0.3469*6000 = $2081

$2081*24500= 51 میلیون

حال اگر شما ماهانه 50 دلار در آمد داشته باشید بدون احتساب ریسک و خرابی و موارد دیگر، شما بعد از 3 سال 1800 دلار گیرتون میاد، حالا از مواردی همچون هزینه ی نگهداری، برق، خرابی و قیمت اتر هم فاکتور گرفتیم.

اینم در نظر بگیرید که شاید اتر بعد از 1 سال 2 برابر بشه و یا حتی 3 برابر بشه، اگرم اتر ریزش کنه که خب باز فرقی با ماین نداره و اگر ماین هم بکنید باید با قیمت کمتری بفروشید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
این مورد رو هم در جریان هستم که شما در پایان یک ریگ یا دستگاه دارید که میتونید اون رو بفروشید، ولی اگر بازار سخت افزار هم کاهشی بشه و با توجه به کارکرد دستگاه شما دیگه اون قیمتی که خرید کردید از شما نمیخرن و باید با قیمت خیلی پایین تر بفروشید.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
با ماهی 1 تومن شما 17 ماه طول میکشه سرمایت برگرده ! ریسک خرابی کارت هم مطرحه کارت های ماین شده الان حدود 10 تا 11 تومن معامله میشن یعنی 17 ماه دیگه شما همینقدر سودته.

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
درسته، به این نتیجه رسیدم با این سرمایه ماین کردن به صرفه نیست
به نظرم جنسای کوچک تهیه کن و توی دیوار و سایتای دیگه مثل همین پی تی یا ایسام بفروش .
مثل چی ؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
درسته، به این نتیجه رسیدم با این سرمایه ماین کردن به صرفه نیست

مثل چی ؟
کول دیسک...
جانبی موبایل..
هرچیزی..
ترجیحا جنسی که بهش شناخت داری ک موقع خرید عمده ش کلاه سرت نمیره و برای فروشش هم تسلط داسته باشی

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
موقعیتهای با سود بالا ۹۹% سکرتند در واقع اگه پابلیک شدند سودشونو از دست میدهند و هیچکس کاری که سودش بالاست رو به دیگری پیشنهاد نمیدهد مگر به هم اعتماد بالا داشته باشند و خواهان پیشرفت یکدیگر...
تجارت یکسری قواعد مبنایی داره که اگه خوب فرا بگیرید دیگه احتیاجی به مشاوره ندارید فقط مقداری سرمایه جهت استارت کفایت میکند.
اگه تخصص کافی ندارید با چند کاسب آشنا همکاری کنید تا راه میفتید هر چند پول کمی است و مشکله اما تمام تخم مرغهارو بهتره هیچوقت تو یک سبد نذارید منظورم این که ۳تا ۱۰م به ۳مغازه دار آشنا یجورایی قرض بدید و سود ثابت ماهانه بگیرید البته باید خوب بگردید راحت پیدا نمیشن!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
بانک و سود گزینه روی میز می تونه باشه دوستان؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
توصیه اول من از دست ندادن همین پول اولیه هست
توصیه دوم من وارد نشدن در بازاری که تخصصی در اون ندارید (بورس - طلا - دلار)
توصیه آخر من سرمایه گذاری در کاری که بلد هستید و اگر کاری بلد نیستید در زمان فعلی بانک گزینه خوبی هست

در شرایط کنونی این توصیه هنوز هم کار میکنه
اون موقع دلار 30 تومن بود و الان دلار 24 تومن،اگر استارتر اون تاپیک دلار و سکه خریده بود توی این 1 ساله چقدر ضرر مالی و فکری خورده بود
پست های اون تاپیک رو با دقت بخونید که چند نفر پیشنهاد دادن استارتر سکه بگیره و سکه اون موقع 16 میلیون تومان بود و الان 10 تومن
فقط یه تغییری رخ داده و بورس جاش با بازار رمز ارز عوض شده :D (اگر قصد ورود به این بازار رو داشتید خط اولی که نقل قول کردم رو یه بار دیگه بخونید)
به نظر من کار خودتون رو توسعه بدید، روی خودتون سرمایه گذاری کنید،هر اتفاقی هم بیوفته پولی که روی خودتون سرمایه گذاری کردید از بین نمیره(اگر بگید کار من قابلیت توسعه نداره پس کارتون رو اشتباه انتخاب کردید)

پ ن : باز خدا رو شکر از پیشنهاد های آسیاب کردن ادویه، بسته بندی حبوبات و تولید خیار شور فاصله گرفتیم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
در شرایط کنونی این توصیه هنوز هم کار میکنه
اون موقع دلار 30 تومن بود و الان دلار 24 تومن،اگر استارتر اون تاپیک دلار و سکه خریده بود توی این 1 ساله چقدر ضرر مالی و فکری خورده بود
پست های اون تاپیک رو با دقت بخونید که چند نفر پیشنهاد دادن استارتر سکه بگیره و سکه اون موقع 16 میلیون تومان بود و الان 10 تومن
فقط یه تغییری رخ داده و بورس جاش با بازار رمز ارز عوض شده :D (اگر قصد ورود به این بازار رو داشتید خط اولی که نقل قول کردم رو یه بار دیگه بخونید)
به نظر من کار خودتون رو توسعه بدید، روی خودتون سرمایه گذاری کنید،هر اتفاقی هم بیوفته پولی که روی خودتون سرمایه گذاری کردید از بین نمیره(اگر بگید کار من قابلیت توسعه نداره پس کارتون رو اشتباه انتخاب کردید)

پ ن : باز خدا رو شکر از پیشنهاد های آسیاب کردن ادویه، بسته بندی حبوبات و تولید خیار شور فاصله گرفتیم
برای من که تو حوزه وبمستری فعالیت دارم چی پشینهاد میدی؟
مثلا الان دیدم خیلی از بچه هایی که سایت های با بازدیدد بالا دارن ..مثلا 13k در روز..ماهی 2 تومن درآمد دارن..
یعنی برای درج اگهی توی سایتشون با آدم کنار میان..ولی نمیدونم چی بذارم تو سایت هاشون و بفروشم..

بالا