• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

با Gold Quest چه كنم؟

Lara7856

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

لطفا راهنمائي كنيد!!!!!!!

من حدود 6 ماه پيش عضو گلو كوئست شدم. يك سكه قسطي برداشتم كه هنوز هم آزاد نشده!

- فقط يك نفر رو براي سمت راست معرفي كردم كه تا حالا 60 نفر شده.اما براي سمت چپ كاري نكردم.

- علاوه بر مطالب جنجالي روزنامه كيهان . حدود يكماه پيش اخبار ساعت 7 بعد از ظهر شبكه اول سيما بطور مبسوط به جرائم اينترنتي پرداخت و اسم گلد كوئست رو هم آورد و گفت كه به شدت با اونها مقابله خواهد شد.گفت اين شركت در ايران به ثبت نرسيده.حتما همه هم مي دونيد كه اگه قرار بشه باهاش مخالفت بشه ميشه!

- بر اثر اين خبر و واكنش آن : اعضا ميگن كه طي دو هفته گذشته گلد كوئست بالاخره دفتر خودش رو در تهران ( خ نفت)ثبت تجاري كرده !!!

- من شنيدم (تاكيد ميكنم فقط شنيدم كه ليدرهاي بالا سري ما الان هفته اي ميليوني درآمد دارد)

- مشتري هم براي TCO ام پيدا شده و ميتونم بفروشمش!

به نظر شما با اين شرايط ادامه كار به صلاح هست يا نه؟ چون من كه هنوز هيچ پولي هم دريافت نكردم كه خيالم راحت بشه!!!

ehsaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نظر من نـــــــــــــــــع به صلاح نيس اگه ميتوني از شرش خلاص شو

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
چرا براي شاخه چپ كاري نكردي؟ بهتر نبود اون رو فعال كني تا عملكرد و ارسال پول اونها رو يه تستي زده باشي؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
منم با دوستم 3 تا سكه دارم ... قسطي ! 2 تاش زير يكيشه ! :D

نصف قيمت ميدم ! ضرب هر 3تاش هم تموم شده ... يكيش هم مسيح ه !

هر كاري براي خودت كردي ... بگو منم بكنم !

ehsaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اين قوه قضاييه هم كه آخر حاله

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Lara7856 :
سلام

لطفا راهنمائي كنيد!!!!!!!

من حدود 6 ماه پيش عضو گلو كوئست شدم. يك سكه قسطي برداشتم كه هنوز هم آزاد نشده!

- فقط يك نفر رو براي سمت راست معرفي كردم كه تا حالا 60 نفر شده.اما براي سمت چپ كاري نكردم.

- علاوه بر مطالب جنجالي روزنامه كيهان . حدود يكماه پيش اخبار ساعت 7 بعد از ظهر شبكه اول سيما بطور مبسوط به جرائم اينترنتي پرداخت و اسم گلد كوئست رو هم آورد و گفت كه به شدت با اونها مقابله خواهد شد.گفت اين شركت در ايران به ثبت نرسيده.حتما همه هم مي دونيد كه اگه قرار بشه باهاش مخالفت بشه ميشه!

- بر اثر اين خبر و واكنش آن : اعضا ميگن كه طي دو هفته گذشته گلد كوئست بالاخره دفتر خودش رو در تهران ( خ نفت)ثبت تجاري كرده !!!

- من شنيدم (تاكيد ميكنم فقط شنيدم كه ليدرهاي بالا سري ما الان هفته اي ميليوني درآمد دارد)

- مشتري هم براي TCO ام پيدا شده و ميتونم بفروشمش!

به نظر شما با اين شرايط ادامه كار به صلاح هست يا نه؟ چون من كه هنوز هيچ پولي هم دريافت نكردم كه خيالم راحت بشه!!!
عزيز جان اين ملا ها ميخوان همه چي دست خودشون باشه!
حالا هم كه گلد گوئيست همه جا پيشرفت كرده اينا ناراحتند!در ضمن گلد كوئيست داره با بانك مركزي ايران قرار داد مي بنده كه رسما كارت هاشون به صورت فيزيكي در ايران باشه و ايراني ها هم پسته صادر كنند بجاش!
يه چيز ديگه هم كه اين شركت در كيش هم شعبه زده!

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از شايان :
منم با دوستم 3 تا سكه دارم ... قسطي ! 2 تاش زير يكيشه ! :D

نصف قيمت ميدم ! ضرب هر 3تاش هم تموم شده ... يكيش هم مسيح ه !

هر كاري براي خودت كردي ... بگو منم بكنم !

شايان تو چرا پشيمون شدي؟
لطفا دليلشو بگين كه ما هم يه چيزايي ياد بگيريم.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من پشيمون نشدم ! اين كار يه نفر بيكار ميخواد دنبالش باشه ! من و دوستم هم هيچ كدوم نه وقت اينكارو داريم ... نه حوصله !

اگه يكي باشه دنبالش باشه ... بتونه زير شاخه جور كنه واسه خودش ... خيلي توش پول داره !

fsh-group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به هيچ وجه نفروش خودت فعاليت كن
سعي كن تعادلت رو در سمت ديگت درست كني
بالاسري هاي من ماهي هزاران دلار دارن ميگيرن
پس به كارت ادامه بده​
undefined

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من ميدونم چه قدر درآمد داره ! :D

ولي اگر وقت داشتم و حوصله ... نميگفتم ميخوام بفروشم !

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
شنبه 21 شهريور 1383 همشهري
بازپرس شعبه چهارم دادسراي عمومي وانقلاب قزوين گفت: فعاليت شركت هاي خارجي كه از طريق شبكه هاي رايانه اي اقدام به خريد و فروش سكه مي كنند غير قانوني است.

منصور مختاري افزود: با ارجاع پرونده فعاليت شركت هاي خارجي موسوم به گلدكوئست و شركت هاي مشابه مانند گلدماين از سوي دادستان عمومي و انقلاب به اين شعبه، دستورات لازم براي جلوگيري از فعاليت آنها به ضابطان قضائي صادر شده است.

وي به دست آوردن ثروت از راه نامشروع را از اهداف اين شركت ها دانست و گفت: شركت هاي مذكور با ترفندهاي گوناگون اقدام به كلاهبرداري كرده اند.
مختاري اضافه كرد: شركت هاي يادشده با ادعاي جايز دانستن اين كار از سوي تعدادي از مراجع تقليد اقدام به خريد و فروش سكه ها كرده و به فعاليت خود مشروعيت بخشيده اند.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
بازپرس شعبه چهارم دادسراي عمومي وانقلاب قزوين گفت: فعاليت شركت هاي خارجي كه از طريق شبكه هاي رايانه اي اقدام به خريد و فروش سكه مي كنند غير قانوني است.

منصور مختاري افزود: با ارجاع پرونده فعاليت شركت هاي خارجي موسوم به گلدكوئست و شركت هاي مشابه مانند گلدماين از سوي دادستان عمومي و انقلاب به اين شعبه، دستورات لازم براي جلوگيري از فعاليت آنها به ضابطان قضائي صادر شده است.

وي به دست آوردن ثروت از راه نامشروع را از اهداف اين شركت ها دانست و گفت: شركت هاي مذكور با ترفندهاي گوناگون اقدام به كلاهبرداري كرده اند.
مختاري اضافه كرد: شركت هاي يادشده با ادعاي جايز دانستن اين كار از سوي تعدادي از مراجع تقليد اقدام به خريد و فروش سكه ها كرده و به فعاليت خود مشروعيت بخشيده اند.
مثلا اين يارو چيکارست ؟

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از daftarekhaterat :

محمد جان اينا الكي مخالفت ميكنن!شايد خودشون هم عضو اين سيستم باشن پدر سوخته ها
يكي از صميمي ترين دوستام تو اين سايت عضوه و خدا رو شاهد ميگيرم حد اقل هفته اي 800 دلار در آمد داره از همين سايت :blink:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از roozbeh :
محمد جان اينا الكي مخالفت ميكنن!شايد خودشون هم عضو اين سيستم باشن پدر سوخته ها
يكي از صميمي ترين دوستام تو اين سايت عضوه و خدا رو شاهد ميگيرم حد اقل هفته اي 800 دلار در آمد داره از همين سايت :blink:
موافقم... قبلا هم كه تب اين جور شركتها بيشتر داغ بود توي شهر ما چند تا موسسه شروع به كار كردن. وقتي خوب پول پارو كردن يه دفعه جلوشون رو گرفتن و اموالشون رو ضبط كردن... انگار تا اونموقع اين شركتها زير زمين كار ميكردن!
روزبه جان به اون دوست صميمي خودت بگو نميشه هفته اي 10 دلار وقف كارهاي خير مثل كمك به من بكنه؟! :)

faras

Registered User
لایک‌ها
2
منم 3 تا سکه خريده ام . به اين حرفا هم کاری ندارم . پول خودم بوده خريد کرده ام . اين دادگستری قزوين هم گفته که شرکته کارش غير قانونیه در صورتيکه شرکت توی هنگ کنگه به قزوينِها چکار؟ :happy:
من 7 نفر زير مجموعه دارم . عجله ای هم نيست چند سال ديگه ميليونر ميشم :lol:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
با عرض سلام و خسته نباشيد. معاملات شبكهاى و زنجيرهاى وجود دارد (مثل گلدكوئيست و الماس) كه شركت اقدام به فروش طلا يا الماس از طريق بازاريابى شبكهاى كرده است به اين صورت كه شخص مبلغى به حساب آنان واريز مى‏كند و سپس براى شركت بازاريابى مى‏كند و به ازاى هر چند مشترى كه بواسطه اين فرد ثبت نام كرده و براى خريد الماس يا طلا پيش پرداخت بدهند و زنجيره به حد نصاب برسد، مبلغى به عنوان كميسيون به حساب وى واريز مى‏شود و يا امتياز خريد ساير محصولات شركت به وى داده مى‏ شود معامله به اين شيوه چه حكمى‏ دارد؟ همچنين حكم بازاريابي براي شركتهاي خارجي از طريق اينترنت و كليه مسائل از اين قبيل كه جديدا مرسوم شده است. لطفا در صورتي كه نظرات كليه مراجع تقليد در دست رستان مي باشد همه را برايم ارسال كنيد و به طور كلي كليه استفتاءاتي كه در اين گونه موارد در اختيارتان مي باشد را ارسال بفرماييد و يا آدرس و لينك ان را بر سايت وزينتان را در اختيار ما بگذاريد، خيلي به آن نيازمندم. البته هر چه در اختيارتان است لطف بفرماييد و لازم نيست كه خود را در زحمت بياندازيد و بخواهيد استفتاء كامل بفرماييد فقط با عرض پوزش كمي عجله داريم. با تشكر و سپاس.
پاسخ : با عرض سلام و تحيت. دوست محترم! اكثر مراجع اين گونه معاملات را جايز نمى‏دانند و تعبير بعضى از فقها اين است كه اين معاملات نوعى اكل مال به باطل است. (خوردن مالى كه معلوم نيست به چه كسى تعلق دارد)، طبق سؤال كتبي از دفتر مقام معظم رهبري، فرموده اند: اين گونه تحصيل ثروت جايز نيست. (استفتا از دفتر معظم له) خريد و فروش الماس اشكال ندارد. لكن معامله با شركت مذكور به طريقى كه فعلاً رواج پيدا كرده جايز نيست و اگر پولى به حساب شما واريز شود بايد به صاحبش برگردانيد و اگر صاحب آن را نمى‏شناسيد حكم مجهول‏المالك دارد كه بايد به فقير غير سيد با اجازه مجتهد صدقه بدهيد. (استفتا از دفتر آيت الله فاضل) كسب مال از طريق اين گونه معاملات جايز نيست و از تبليغ و بازاريابي براي آن اجتناب نمائيد. (طبق استفتاء كتبي از مقام معظم رهبري) موفق باشيد. مشاوره مذهبي- قم.

بالا