برگزیده های پرشین تولز

با Gold Quest چه كنم؟

Lara7856

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
ديگه اسم هرچي " كسب در آمد از اينترنت " و " سكه طلا" ميشنوم عصباني ميشم.

آقايان و خانمهاي گلد كوئيستي جواب بدهيد لطفا!
من هنوز سكه ام را نگرفته ام ديگه اصلا از خيرش هم گذشتم.
فقط خداوكيلي مي خوام بدونم
1- آيا واقعا تمام سكه و كل وزن اون طلاست يا روكش طلا داره؟
2- آيا ما واقعا سكه را به قيمت داريم مي خريم ( منظورم پشتوانه بانكي سكه نيست. منظورم قيمت چنين سكه به اصطلاح كم يابي ) است ؟
3- آيا گلد كوئيست كه بازارياب اصلي شركت ميورز آلمان هست خيلي خيلي خيلي سكه ها را گران نمي فروشد؟

مرسي

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تا حالا از خودتون پرسیدین چرا تو کشورهای اروپایی و آمریکا یه همچین شرکتهایی فعالیتشون قدغن شده ( تو امریکا از سالهای دهه شصت ) اگه یه سری به کتابهای ریاضی قدیمی بزنین مثالهای جالبی در این باره پیدا می کنین من واقعا تعجب می کنم که چرا اکثر آدم های تحصیل کرده تو دام یه همچین شرکت هایی می افتن !
تو یه همچین بازی هایی فقط افراد چند نسل اول یه سود کلان می برن بقیه هم تا آخر تو آرزوی پول دار شدن می مونن !
خودتون کاغذ قلم بردارین حساب کنین تو یه مملکت 60-70 میلیونی چند نفر حاضرا چند صد هزار تومن تو این کار سر مایه گذاری کنن بعد خیلی راحت و منصفانه می شه مو قعیت خودتون رو تو این درخت حساب کنین ببینین خداییش چیزی گیرتون می آد یا نه!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
چندلحظه پيش توي گفتگوي خبري شبكه 2 به شدت اين شركت درهم كوبيده شد! تكبير!

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pay :
تا حالا از خودتون پرسیدین چرا تو کشورهای اروپایی و آمریکا یه همچین شرکتهایی فعالیتشون قدغن شده ( تو امریکا از سالهای دهه شصت ) اگه یه سری به کتابهای ریاضی قدیمی بزنین مثالهای جالبی در این باره پیدا می کنین من واقعا تعجب می کنم که چرا اکثر آدم های تحصیل کرده تو دام یه همچین شرکت هایی می افتن !
تو یه همچین بازی هایی فقط افراد چند نسل اول یه سود کلان می برن بقیه هم تا آخر تو آرزوی پول دار شدن می مونن !
خودتون کاغذ قلم بردارین حساب کنین تو یه مملکت 60-70 میلیونی چند نفر حاضرا چند صد هزار تومن تو این کار سر مایه گذاری کنن بعد خیلی راحت و منصفانه می شه مو قعیت خودتون رو تو این درخت حساب کنین ببینین خداییش چیزی گیرتون می آد یا نه!

خوب بیاین بریم سراغ اینکه اولا بر فرض کسی سود نکنه کی ضرر کرده
فرض کنید محصولات گولد کوئست نقره هم نیست اصلا مس یا حتی بد تر از مس
اولا : بانک مرکزی لنگشو بیاره ما دو برابر می خریم
ثانیا: بابا تو کاتالوگش قبل از اینکه بخری چشماتو وا کن ببین نوشته چقدر طلاست چقدر نقره
حالا دیگه مرگتون چیه ؟

بابا تو 120 کشور دنیا داره انجام می شه ؟
یعنی مسولان امارات ، هند ، مالزی ، سنگاپور ، سوئد، کانادا و ... نمی فهمن ؟ یعنی 4 تا آخوند بیشتر نی فهمن ؟
تو هند فقط 5 تا نمایندگی داره تو العین تو خیلی از کشور ها
اونوقت این اقا کوچولو اومده داره می گه تو دنیا ممنوع شده !
آخه یکی نیست بگه کوچولو یا آهای آخوندای کون ناشور شما اصلا می دومید تو دنیا چه خبره؟
بابا تا چند سال دیگه نت ورک مارکتینگ و کارتهای اعتباری بانکهای ایران رو هم ورشکست می کنه !

دیگه حوصله ندارم ادامه بدم چون می تونم برم و با تشکر از روزمانه ها و تلویزیون بخاطر تبلیغ مجانی شون به مجموعه ام کمک کنم تا اونا سود کنن کور شه چشم هر کی نبینه

(نت ورک مارکتینگ یعنی ادغام فروشنده و خریدار و کمپانی این یه مفهوم جدیده اگه بتونی درکش کنی می فهمی عاقبت این کار از پول در آوردن من و امثال من خیلی قشنگ تر است)

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از daftarekhaterat :
اره. اون هم بدجور.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از quest_teams :
دیگه حوصله ندارم ادامه بدم چون می تونم برم و با تشکر از روزمانه ها و تلویزیون بخاطر تبلیغ مجانی شون به مجموعه ام کمک کنم تا اونا سود کنن کور شه چشم هر کی نبینه
يعني تو هنوز اميد داري كه كسي بياد و خريد كنه!؟ :lol:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
خوب بیاین بریم سراغ اینکه اولا بر فرض کسی سود نکنه کی ضرر کرده
فرض کنید محصولات گولد کوئست نقره هم نیست اصلا مس یا حتی بد تر از مس
اولا : بانک مرکزی لنگشو بیاره ما دو برابر می خریم
ثانیا: بابا تو کاتالوگش قبل از اینکه بخری چشماتو وا کن ببین نوشته چقدر طلاست چقدر نقره
حالا دیگه مرگتون چیه ؟

بابا تو 120 کشور دنیا داره انجام می شه ؟
یعنی مسولان امارات ، هند ، مالزی ، سنگاپور ، سوئد، کانادا و ... نمی فهمن ؟ یعنی 4 تا آخوند بیشتر نی فهمن ؟
تو هند فقط 5 تا نمایندگی داره تو العین تو خیلی از کشور ها
اونوقت این اقا کوچولو اومده داره می گه تو دنیا ممنوع شده !
آخه یکی نیست بگه کوچولو یا آهای آخوندای کون ناشور شما اصلا می دومید تو دنیا چه خبره؟
بابا تا چند سال دیگه نت ورک مارکتینگ و کارتهای اعتباری بانکهای ایران رو هم ورشکست می کنه !

(نت ورک مارکتینگ یعنی ادغام فروشنده و خریدار و کمپانی این یه مفهوم جدیده اگه بتونی درکش کنی می فهمی عاقبت این کار از پول در آوردن من و امثال من خیلی قشنگ تر است)
لطفا به همدیگر توهین نکنید

fsh-group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
ديگه اسم هرچي " كسب در آمد از اينترنت " و " سكه طلا" ميشنوم عصباني ميشم.

آقايان و خانمهاي گلد كوئيستي جواب بدهيد لطفا!
من هنوز سكه ام را نگرفته ام ديگه اصلا از خيرش هم گذشتم.
فقط خداوكيلي مي خوام بدونم
1- آيا واقعا تمام سكه و كل وزن اون طلاست يا روكش طلا داره؟
2- آيا ما واقعا سكه را به قيمت داريم مي خريم ( منظورم پشتوانه بانكي سكه نيست. منظورم قيمت چنين سكه به اصطلاح كم يابي ) است ؟
3- آيا گلد كوئيست كه بازارياب اصلي شركت ميورز آلمان هست خيلي خيلي خيلي سكه ها را گران نمي فروشد؟

مرسي

سلام دوست عزيز جواب سوال شما رو ميدم
شما سكه رو دريافت مي كنيد به شرط اينكه گروهي كه شما در ان فعاليت مي كنند شما رو گول نزده باشند
اينكه بعضي از ايراني ها ديگه گندش رو در اورده اند درسته
و واقعا بعضي ها شورش را در اورده اند و حتي اگر بهترين سيستم دنيا هم عرضه شود ان را با دروغ و نيرنگ و حقه بازي به گند مي كشند
پس اين گناه شركت گلد كوئست نيست گناه ايرانياني هست كه جز دروغ و حفه بازي و كلاهبرداري و كلاه سر هموطنان خود گذاشتن كاري بلد نيستند

سوالهاي شما
1-تمام سكه ها واقعا سكه 24 عيار است
براي اينكه باور كنيد
تشريف ببريد آريا شهر طلا فروشي كارتيه
انجا نمونه محصولات و سكه ها هست
هم از نزديك ببينيد هم بپرسيد و اگر خواستيد بخريد و بفروشيد

2-اينكه شما سكه را به قيمت مي خريد يا نه
اول اينكه اين سكه با دستگاه ضرب نميشه و تماما با دست ضرب ميشه
پس ارزش ان با طلاي معمولي فرق داره
پس طبيعي هست كه بايد پول بيشتري به خاطر ارزش ضرب ان بديم
طبيعي هست كه يك سكه 10 گرمي طلا كه با دست روي ان كار شده قيميتش با يك سكه 10 گرمي طلا كه هيچ كاري روي ان نشده و فقط گرد هست فرق داره
خاصيت بعدي كلكسيوني شدن ان هست
پس قيمت اوليه اين سكه كه ميديم بيشتر از ارزش طلاي واقي ان هست
اما با توجه به خاصيت كلكسيوني بودنش روز به روز به قيمتش اضافه ميشه
چرا فرشي كه با دست بافته ميشه با فرش ماشيني قيمتش فرق داره؟ در صورتي كه نقشون و اندازشون يكي هست
خوب هر دوتاشون از يك نخ استفاده مي كنند
اين سكه ها هم همانطور است
2 سال پيش سكه اژدها قيمتش 500 دلار بود و الان در دبي 1400 دلار معامله ميشه

3-به نظر من گلد كوئست با اين توضيحاتي كه دادم سكه هارو ارزان هم ميفروشه و فقط ما اين وسط سود ميكنيم حتي اگر هيچ فعاليتي نكنيم و پورسانتي هم نگيريم حداقل قيمت سكه ما زياد ميشه

fsh-group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ميشه بگين تو كدوم کشورهای اروپایی و آمریکا یه همچین شرکتهایی فعالیتشون قدغن شده ؟
در حال حاضر ايران تها جايي هست كه سعي مي كنه فعاليت اين شركت را مختل كنه اما امكان نداره بتونه

اگر بعضي ايراني ها هنوز نتونستن معني نتورك ماركتين را درك كنند و شعور اين كار را ندارن و همانطور كه گفتم سر هموطنانشون كلاه مي زارن
به شركت گلد كو’ست چه ربطي دار

شما بريد اول خودتون را اصلاح كنيد بعد شعار بدين

fsh-group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

به نظر من اين برنامه كه پخش شد ضعيف ترين برنامه اقتصادي بود و حتي خودشون هم اقرار كردند كه هم محصولات مياد هم پورسانتها
حتي ان اقايي كه اول راجع به اين سيستم حرف ميزد هيچ اطلاعي نداشت و اقاي اقتصاد دان به اشون گفت اين مطلبي كه شما گفتين مال پلان 2 سال قبله
همينطور اينها اعلام كرده بودند كه همه رو گرفتند
اما ان شب گفتند فقط 2 نفر دستگير شدند كه يك نفرش مربوط به گلد كو’ست هست

اينها هنوز هيچي راجع به اين سيستم نميدونن ميان برنامه ميزارن و همديگرو ضايع مي كنند
بهتر بود اول تحقيق مي كردند بعد حرف مي زدند تا انقر سوتي ندن

آنها حتي فرق IP با IT رو نمي دونستند چه برسه به گلد كو’ٍست

parandeh_ashegh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من يكي كه دلم حسابي خنك شد
با اين روزنامه ها و اين برنامه هايي كه پخش شد به نفع ما شد
و آن گروههايي كه داشتند تقلب مي كردند و غير اصولي كار مي كردند همه از هم پاشيدند و فقط اونهايي باقي ماندن كه از رو اصول پيش رفتند

چند نكته :
شركت گلد كويست كي گفته بود كه شما سكه بخريد ما دستون رو ميچينيم
يه عده گروه متقلب با اين دروغها سر يك عده مردم رو كلاه گذاشتن و به اسم گلد كويست سرشون كلاه گذاشتن
اگر اينها ها سكه تقلبي با روكش طلا رو جاي سكه اصلي به مردم قالب كردن به شركت چه
اتين مردم بيچاره جدا حق دارن شكايت كنند تا اين كلاه بردارهاي كه به اسم
گلد كويست كلاه برداري كردن زودتر دستگير بشن

من اگر جاي شركت بودم اصلا ورود ايراني ها رو ممنوع مي كردم چون ماها اصلا ظرفيت نداريم

اقا ايراد از خودمون به شركت هيچ ربطي نداره
ما ايراني ها كي ميخواييم دست از اين كارامون برداريم
و گناهمون را بندازيم گردن كساي ديگه

خدارو شكر گروه ما داره از رو اصول كارش رو انجام ميده و هنوز هم ورودي ميگيره
چون از اول با مردم و زير مجموعمون رو راست بوديم و دروغ نگفتيم

حالا اونايي كه دروغ گفتن حقشونه كه دستشون خوابيده

خدارو شكر كه حق به حقدار رسيد :)
undefined

mazdak_PMC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا چي ميگين شما
درد اينارو من ميدونم
اينا ميگن چرا ارز از كشور خارج ميشه و ديگه نميره
تو شكم اين آخونداي مفت خور
چرا ماليات نميدين
چرا دور هم جمع ميشين
اقا اينا از تجمع و گرد همايي مي ترسن

وگرنه اگر همه اين كارارو براشون مي كردين
24 ساعته برنامه تلويزيونشون و همه كانالاشون
ميشد گلد كوييست

اينا همش بهونست آقا
undefined

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور که در تلویزیون تبلیغ شد برامون

افراد روشنفکر و تحصیلکرده تو این کارن و اونایی که دارن درست کار می کنن همشون از این کمپانی راضی هستند

من در مورد قیمت بگم که اگر طلا فروش های بزرگ مثل مظفریان این طلا ها رو وارد می کردن عمرا به این قیمت نمی دادن بلکه 2 یا 3 برابر می فروختن بهتون و همه هم می رفتن به به و چه چه می کردن

اما حالا چون حذف واسطه شده و دارن یه عده افراد عادی سود می کنن باید بزنن تو سر مال
در ضمن سکه بهار آزادی رو ببرین تو دنیا ببیین چقدر ازتون می خرن ! فوقش 20$ یعنی 16 هزار تومن
اما سکه کعبه رو ببرین عربستان می خرن 4000$ در حالیکه اون کسیکه اول خریده 800$ خرید.

تو نت ورک مارنتینگ اجناس ارزونتر فروخته می شن چون واسطه نداره

اون شب تو تلویزیون حتی یک کلمه راجع به مایر مینت نگفتن چرا؟ چون مو لای درزش نمی ره و همه طلا ساز ها اسم مایر مینت آلمان رو مثل بنز در صنعت خودرو می شناسند.

هیچ وقت نگفتن که مایر مینت 130 ساله داره محصولاتشو با این قیمتها می فروشه آخه قیمت گذار که کوئست نت نیست بلکه مایر مینت است

به هر حال من به عنوان کسی که بعد از 2 سال تو این کارم دارم می گم که همیشه از کارم راضیم و سر سوزنی شک ندارم که همه از خریدشون راضین و تا حالا هم شاکی خصوصی نداشتم

به امید ایرانی آزاد ایرانی که بتونه مثل همه دنیا حرکت کنه

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mazdak_PMC :
بابا چي ميگين شما
درد اينارو من ميدونم
اينا ميگن چرا ارز از كشور خارج ميشه و ديگه نميره
تو شكم اين آخونداي مفت خور
چرا ماليات نميدين
چرا دور هم جمع ميشين
اقا اينا از تجمع و گرد همايي مي ترسن

وگرنه اگر همه اين كارارو براشون مي كردين
24 ساعته برنامه تلويزيونشون و همه كانالاشون
ميشد گلد كوييست

اينا همش بهونست آقا
undefined

100% باهات موافقم
نمی گن فلانی 500 میلیارد دلار تو کانادا سرمایه گذاشته
اون وقت کاری که 1میلیون و پانصد هزار نفر دارن انجام می دن رو می گن بده و داره ارز از کشور خارج می کنه

آخه باید فقط فلانی ارز از کشور خارج کنه

بله از تجمع هم بیشتر از همه می ترسن البته اینو من 2 سال پیش هم گفتم که خیلی تجمع نکنین اما بچه ها گوش ندادن خوب حالا کم کم همه چی درست می شه

از این به بعد اونایی این کار رو می کنن که لیاقتشو دارن

mazdak_PMC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرفات كاملا درسته quest team جان
اين وسط ماها چيزي از دست نداديم
و داريم كارمون رو مي كنيم
حداقل يه سودي داشت
اين بود كه گروهاي الكي خوابيدن

mazdak_PMC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه مثال در تاييد حرفاي اين دوستامون fsh-group و parandeh-ashegh مي زنم

مثلا باشگاه پرسپوليس يا استقلال مياد
يك سري سكه ياد بود توليد مي كنه
و به مردم ميفروشه
بعد به فرض مثال
آقاي ايكس ميره يه سكه هاي تقلبي شبيه اينا درست ميكنه
ميره تو بازار مي فروشه
فردا ميگن
باشگاه استقلال و پرسپوليس كلاه بردارن

به نظر شما اين انصافه
كه گند كاري آقاي ايكس بيوفته گردن اونا

به قول اين دوستامون
اول بريد خودتون رو درست كنيد

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید در جواب بگم مردم دارن خرید می کنن چون اگه تا حالا شک داشتن که این کار سود داره الان مطمئنن که این کار سود داره و مطمئنن که محصولشون رو می گیرن
به قول یکی از لیدر ها بریم که وقتمون بیشتر از اینا ارزش داره

تو ایران که کاره تیمی معنی نداره
این کار داره به معنی واقعی تیمی انجام می شه

ali_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما هنوز مثل قبل خريد داريم امروز هم جاتون خالي funبوديم...به كوري چشمشون!

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خيالتون راحت باشه كه هيچ مشنلي بوجود نخواهد امد من حتي اخيرا متوجه شدم كه مستر كارت هم يه سيستم نت ورك ماركتينگ داره كه مي خواهم خودم بخرم و اونجا هم فعاليت كنم
اميد وارم آخوندا نخوان بگن كه مستر كارت هم كلاهبردار است

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگر ايران عضو تجارت جهاني بود آيا خروج ارز معني داشت ؟
مشكل ما كار گولد كوئست نيست بلكه مشكل نژيوستن ايران به تجارت جهاني است

اگر ايران در تجارت جهاني سهم داشت ديگر خروج ارز معني نداشت پس تقصير ما نيست تقصير خود آخونداست كه به تجارت جهاني نمي پيوندند

و تا كي مي خواهيم خودمون رو از دنيا جدا كنيم من به عنوان يك نفر كه در اين دنيا زندگي مي كنم نبايد اينقدر نگران خروج پول باشم بايد نگران اين باشم كه چرا در دنيا همه دست به دست هم داده اند و دارن رشد مي كنن و ما در ايران فقط نشستيم و مي گيم فلان كشور دشمن ماست و بيسار كشور مي خواد ما بدبخت بشيم نه اين آخوندا هستن كه دشمن ما هستن و مي خوان ما بدبخت بشيم و خودشون خوشبخت

دوستان ما به دهكده جهاني تعلق داريم

بالا