برگزیده های پرشین تولز

با Gold Quest چه كنم؟

ali_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه هااگر كسي اينجا خبر دقيقي در رابطه با افتتاح دفتر نمايندگي كمپاني داره بگه ممنون ميشم

mazdak_PMC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به كوري چشم اونايي كه نمي تونن ببينن امروز 1000 $ پورسانتم رو گرفتم :D
آقا دفتر نمايندگي داره موضوعش حل مي شه و به زودي افتتاح ميشه

marketer_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من تو کوئست نت کار می کنم و خیلی هم راضیم از این کمپانی و تا حالا هم 6000$ درآمد داشتم و 7 خرید کردم و مطمئنم که هیچ مس نمی تونه جلوشو بگیره

من به تازگی با مستر کارت هم کار می کنم برای ما که موئست نت کار می کنیم مکمل خوبی است اگر کسی می خواد با من تماس بگیره
emai://[email protected]

Lara7856

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خانم ها و آقايان محترم

آيا شايعه " بالاخره تابلوي گلد كوئست هم در تهران نصب شد " صحت دارد ؟

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از Lara7856 :
خانم ها و آقايان محترم

آيا شايعه " بالاخره تابلوي گلد كوئست هم در تهران نصب شد " صحت دارد ؟
كي گفته اينو؟!

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان تابلوي نمايندگي باشه يا نباشه چه اهميتي داره
مهم انه كه اين كار داره تو دنيا انجام مي شه برين يه سري گوگل بزنيد ببينيد تو نت ورك چند تا كمپاني دارن كار مي كنن
تازه خيلي هاشون هم كه فقط تو آمريكا و كانادا كار مي كنن

اما در مورد دفتر نمايندگي
چون اين كار رو مجلس براش قانوني نداره فعلا دفتر نمايندگي جهت حل شكايت شاكيان خصوصي آغاز به كار كرده و بعد از اينكه شكايت شكات مورد رسيدگي قرار گرفت مي رسيم به اينكه آيا مي شه دفتر نمايندگي رو تو تهران نصب كرد يا نه؟

به هر حال اگر تابلو نصب شده باشه هم براي رسيدگي به شكايت هاست اما اگر نمايدگي تهران كنسل هم بشه و يا مجلس غير قانوني هم اعلام كنه بازم من كار مي كنم چون من مطمئنم كه يه روزي مي فهمن كه اين كار درسته مثل ويدئو و ماهواره و هزار تا چيز ديگه كه غير قانوني بود

mazdak_PMC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبريك به همه بچه هاي كويست :p
دفتر نمايندگي هم رسما ثبت شد :happy:
براي اونايي كه نمي تونن ببينن :D
تشريف ببرن ميدان محسني دفتر نمايندگي رو از نزديك ببينن
حالا ديگه كي مي خواد حرف بزنه
شركت رسما در ايران هم ثبت شد :)

quest_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان انقدر نمایندگی رو بزرگ نکنید اینجا ایران است فردا نمایندگی رو جمع می کنن می خوره تو ذوقتون

کمپانی این همه نمایندگی تو دنیا داره اگه ایران هم نباشه مهم نیست همین که دولت هند اجازه فعالیت داده کافیه هیچی که نباشه از آخوندا که بهتر می فهمند

توکل به خدا کنید و به فعالیتتون ادامه بدید
من می خوام تو کاره مستر هم برم به پیشنهاد این دوستمون چون کار خوبیه

توصیه می کنم شما هم این کار رو بکنید چون مکمل خوبیه به گفته دوستان

aenemamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ببخشيد وسط اين حرفاتون مي پرم .
مي خواستم وارد سيستم بشم
يكي از بچه ها رو ديدم كه نوشته بود (شايان) قسطي
آلان هم هست ؟؟؟

market_markety

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aenemamir :
آقا ببخشيد وسط اين حرفاتون مي پرم .
مي خواستم وارد سيستم بشم
يكي از بچه ها رو ديدم كه نوشته بود (شايان) قسطي
آلان هم هست ؟؟؟

دوست عزيز اگر مايلي به من ايميل بزن. من كلكسيون نت ورك هستم از هر كدامش خوشت اومد عضو شو
مبلغ پرداختي هاشونم از 25 دلار ميتوني وارد بشي تا 2000دلار يعني به عبارتي پولدار و ندار را استاد ميكنيم.

marketer_teams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اگر كسي طرح جديد كاتالوگ پرزنت كوئست نت و كوئست وكيشن رو مي خواهد با من تماس بگيره به همراه متن كامل پرزنت

و اگر كسي كاتالوگ پرزنت جديد مستر كارت رو مي خواهد هم با من تماس بگيره

تا من هستم نت ورك ماركتينگ هم زندست

اگر كسي مستر كارت رو هم مي خواهد عضو بشه با من تماس بگيره
[email protected]

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
تاپیک خوبی میشد اگر کسی توش تبلیغ نمیکرد . . .
در صورت ادامه تاپیک رو میبندم

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
آقا تبليغ نكنين اين داش امين ما عصباني ميشه ها....نميشه....ميشه ديگه

eblis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
================
فارس - مسوول پيگيرى پرونده گلدكوئيست گفت: 4 نفر از سرشاخه‌ها و عوامل اصلى اين شبكه در ايران بازداشت شده‌اند و تحقيقات در رابطه با شناسايى عوامل ديگر ادامه دارد.

محمد شادابى در گفت‌وگو با فارس در خصوص چگونگى رسيدگى به اين پرونده گفت: درخصوص اقامه دعوا برعليه عوامل اصلى اين شبكه كه در خارج از كشور مستقر مى باشند از طريق پليس بين الملل اقدام شده است .

وى افزود: اداره كل مبارزه با جرايم رايانه‌اى اداره آگاهى به طور متمركز درحال رسيدگى به اين پرونده است كه در اين راستا نيز بازپرس اين پرونده رايزنى‌هايى را صورت داده است تا از طريق پليس بين الملل عليه عوامل اصلى اين باند اقامه دعوا شود .

مسوول پيگيرى پرونده گلدكوئيست افزود: از نظر مقامات قضايى افرادى كه تا قبل از تشكيل پرونده گلدكوئيست اقدام به جمع آورى

زير مجموعه مى‌كردند فاقد مسووليت مى‌باشند ولى از زمانى كه در زمينه كلاهبردارى‌هاى اين شركت اطلاع رسانى شده است چنانچه شخصى حتى يك نفر را تشويق به خريد محصول از گلدكوئيست كرده باشد از نظر قاضى به عنوان كلاهبردار تحت تعقيب قرار خواهد گرفت.

وى از مردم خواست چنانچه فردى با مراجعه به آنها قصد تبليغ و معرفى شركت گلدكوئيست و تشويق به خريد از اين شركت را داشت فورا مراتب را به دادسراى عمومى انقلاب تهران اعلام و يا از طريق پليس 110 گزارش نمايند.
================
موفق و پيروز باشيد
ابليس

meli

Registered User
لایک‌ها
23
يكي كمك كنه.
من بخرم يا نخرم؟
بالاخره چيكار كنم؟

eblis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
===============
براراقتصادی - با ورود دو محموله از سكه هاى شركت گلدكوئست، مسوولان پرونده اين شركت در قوه قضاييه در حال بررسى شكل تحويل و تعيين حجم خسارات وارده به مالباختگان هستند•

به گزارش خبرنگار گروه كامپيوتر ابرار اقتصادى قدمى بازپرس رسيدگى كننده به پرونده گلدكوئست در پاسخ به اين پرسش كه از چه زمانى و چگونه اين سكه ها در اختيار مالباختگان قرار مى گيرد گفت: ابتدا بايد مشخص شود كه حجم پول از دست رفته مالباختگان و حجم مبلغ وارد شده از قبال سكه ها چقدر است و سپس در مورد چگونگى پرداخت آن صحبت كرد•

قدمى افزود: همچنين بايد مشخص شود كه پول بايد به صورت نقد و يا سكه تحويل شود و يا چه اندازه اى ضرر مردم و چه اندازه ضرر كشور است كه در اين زمينه بحث هايى در آينده صورت خواهد گرفت•

وى همچنين در توضيح دلايل همكارى شركت گلدكوئست با ايران در بازگرداندن سكه ها و جبران خسارت ها گفت: پس از اين كه متوجه شدند با طرح شكايت مى توانيم منافع آنها را در كشورهايى كه به فعاليت مى پردازند تحت تعقيب قانونى قرار دهيم حاضر شدند كه خسارتها را جبران كنند و ارسال محموله اخير نيز در همين راستا بود•

وى با اشاره به اين كه نمى تواند تعداد بازداشت شدگان را اعلام كند افزود: مردم همچنان مى توانند از كسانى كه آنها را به اين سيستم وارد كرده اند (و نه لزوماً فرد مافوق شان در جدول) شكايت كنند تا مراحل رسيدگى و بازپرداخت مال و يا سكه آنها مورد توجه قرار گيرد•

وى همچنين در توضيح دلايل همكارى شركت گلدكوئست با ايران در بازگرداندن سكه ها و جبران خسارت ها گفت: پس از اين كه متوجه شدند با طرح شكايت مى توانيم منافع آنها را در كشورهايى كه به فعاليت مى پردازند تحت تعقيب قانونى قرار دهيم حاضر شدند كه خسارتها را جبران كنند و ارسال محموله اخير نيز در همين راستا بود•

وى با اشاره به اين كه نمى تواند تعداد بازداشت شدگان را اعلام كند افزود: مردم همچنان مى توانند از كسانى كه آنها را به اين سيستم وارد كرده اند (و نه لزوماً فرد مافوق شان در جدول) شكايت كنند تا مراحل رسيدگى و بازپرداخت مال و يا سكه آنها مورد توجه قرار گيرد•اما روزنامه >حمايت< ارگان سازمان زندانها نيز نوشت: اين محموله ها هم اكنون در گمرك نگهدارى مى شود تا متعاقباً با نظر مراجع قضايى در خصوص چگونگى مصرف و واگذارى به مالباختگان تصميم گيرى شود•

بر اساس اين گزارش از جمله مشكلات براى استرداد اموال به مالباختگان مشخص نشدن تعداد شاكيان است كه اين موضوع از علل اصلى به طول انجاميدن نتيجه خواهد بود•

اين گزارش مى افزايد: طى رايزنى ها و هماهنگى هايى كه بين مراجع قضايى و شوراى پول و اعتبار به عمل آمده مجوز ورود اين محموله به كشور صادر شده تا پس از ورود به كشور در خصوص چگونگى جبران خسارتهاى وارده به مالباختگان تصميم گيرى شود•

اين دو محموله شامل وزن تقريبى پانصد كيلوگرم سكه و مقدارى نيز ساعت نفيس است، همچنين محموله ديگرى نيز از كشور هنگ كنگ در راه ايران است•

اين در حالى است كه هنوز مسوولان قوه قضاييه زمان دقيقى را براى استرداد اموال مالباختگان اعلام نكرده اند•
============
موفق و پيروز باشيد
ابليس

Superman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی ....
من طبق اتفاق افتادم توی این وبلاگ و دلم نیومد چیزی ننویسم .
در هر حال ما اینجا از چیزی طرفداری نمیکنیم و تنها کار خودمون رو انجام میدهیم ولی به نظر من خود سیستم هم هدف اصلیش به عنوان یک کمپانی بین المللی اولا ایجاد یک دهکده ی جهانی . دوما فروش محصولاتش به طریق بازاریابی شبکه ای و سوما راضی نگه داشتن مشتریهاش است .
اما نکته قابل توجه اینجاست که آموزشهای سیستم در تمام زندگی مشتریهاش تاثیر مثبت میگذاره به نحوی که به تمامی قدرتهای خودشون آگاه میشن و میفهمن که به چه جاهایی میتونن برسن که اصلا فکرش رو هم نمیکردن و در آخر این کل صحبتی بود که میخواستم بزنم .
این دیگه بستگی به شما داره که ازش برداشت مثبت بکنید یا نکنید و یا روی حرفهای من حساب کنید .
حالا هر صحبتی که میخواد بشه .
:cool: ;)

hamidsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خيليها هستن كه توي Goldquest سود مي كنن !
اما اينجا چند تا مشكل هست ! يكي اينكه طلا قيمت خريدش با فروشش خيلي متفاوت هست !
دوم هم بالانس 3 به 3

من خودم تجارت مستر كارت رو خيلي بيشتر دوست دارم
اول اينكه به شما يك مستر كارت داده مي شه ...( يك كالاي كاربردي به جاي يك جنس لوكس)
دوم اينكه يك كارت IAPA داده مي شه كه اگه (www.iapa.com) رو ببينيد متوجه كاربردي بودن اون مي شويد
سوم هم اينكه بالانسش 1 به يك هستش !
خيلي ها فقط براي گرفتن مستر كارتش ميان توي سيستم ! ( يعني به اميد سود بازاريابي نمي ان كه يك روز بگن كلاه رفته سر ما )

توضيحات بيشتر رو اينجا ببينيد
http://www.iranamoozesh.com/forum

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
يه روز تو روزنامه مينويسه طلاهاش تقلبيه و يه روز مينويسه ميخوان طلاهايه مردم وارد كنند و بهشون بدن
پس ميبيني همش خالي بندي و شرو وره
من قول ميدم بعد از مدتي دوباره راه ميفته پس اگر بفروشي خودت ضرر ميكني!
همونطور كه تو پرزنتت گفتند:كه دولت دست ميزاره رويه...
:D :)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از daftarekhaterat :
با عرض سلام و خسته نباشيد. معاملات شبكهاى و زنجيرهاى وجود دارد (مثل گلدكوئيست و الماس) كه شركت اقدام به فروش طلا يا الماس از طريق بازاريابى شبكهاى كرده است به اين صورت كه شخص مبلغى به حساب آنان واريز مى‏كند و سپس براى شركت بازاريابى مى‏كند و به ازاى هر چند مشترى كه بواسطه اين فرد ثبت نام كرده و براى خريد الماس يا طلا پيش پرداخت بدهند و زنجيره به حد نصاب برسد، مبلغى به عنوان كميسيون به حساب وى واريز مى‏شود و يا امتياز خريد ساير محصولات شركت به وى داده مى‏ شود معامله به اين شيوه چه حكمى‏ دارد؟ همچنين حكم بازاريابي براي شركتهاي خارجي از طريق اينترنت و كليه مسائل از اين قبيل كه جديدا مرسوم شده است. لطفا در صورتي كه نظرات كليه مراجع تقليد در دست رستان مي باشد همه را برايم ارسال كنيد و به طور كلي كليه استفتاءاتي كه در اين گونه موارد در اختيارتان مي باشد را ارسال بفرماييد و يا آدرس و لينك ان را بر سايت وزينتان را در اختيار ما بگذاريد، خيلي به آن نيازمندم. البته هر چه در اختيارتان است لطف بفرماييد و لازم نيست كه خود را در زحمت بياندازيد و بخواهيد استفتاء كامل بفرماييد فقط با عرض پوزش كمي عجله داريم. با تشكر و سپاس.
پاسخ : با عرض سلام و تحيت. دوست محترم! اكثر مراجع اين گونه معاملات را جايز نمى‏دانند و تعبير بعضى از فقها اين است كه اين معاملات نوعى اكل مال به باطل است. (خوردن مالى كه معلوم نيست به چه كسى تعلق دارد)، طبق سؤال كتبي از دفتر مقام معظم رهبري، فرموده اند: اين گونه تحصيل ثروت جايز نيست. (استفتا از دفتر معظم له) خريد و فروش الماس اشكال ندارد. لكن معامله با شركت مذكور به طريقى كه فعلاً رواج پيدا كرده جايز نيست و اگر پولى به حساب شما واريز شود بايد به صاحبش برگردانيد و اگر صاحب آن را نمى‏شناسيد حكم مجهول‏المالك دارد كه بايد به فقير غير سيد با اجازه مجتهد صدقه بدهيد. (استفتا از دفتر آيت الله فاضل) كسب مال از طريق اين گونه معاملات جايز نيست و از تبليغ و بازاريابي براي آن اجتناب نمائيد. (طبق استفتاء كتبي از مقام معظم رهبري) موفق باشيد. مشاوره مذهبي- قم.
سايتهاي Paid to click هم مورد دارن؟ :(

بالا