برگزیده های پرشین تولز

با Gold Quest چه كنم؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
Originally Posted by mammad81
آقا به نظر من یک کم عقل هم خوب چیزیه نمیدونم جریان اون کسی رو که شطرنج رو اختراع کرده بلدید یا نه میگن پادشاه از کسی که شطرنج رو اختراع کرد خواست که هر چی میخواد بگه اون هم گفت من چیزی نمی خوام فقط توی خونه اول صفه یه دونه گندم بذارید، خونه دوم دوتا ،سوم چهارتا، چهارم پنج تا تا آخر اول گفتن باشه ولی وقتی حساب کردن دیدن باید یه چیزی حدود 18446744 میلیون تن گندم(اگر هر دونه گندم رو یک گرم حساب کنیم) فقط برای خونه 64 ام بهش بدن باقیش پیشکش
خيلي عجيبه!! :eek:
با اين حساب كه گفتي خونه 64 ميشه 65 تا گندم!! :D
من نميدونم چطوري حساب كردي تا به اون رقم رسيدي!! :lol:

tomboyish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از marketer_teams :
سلام دوستان
اگر كسي طرح جديد كاتالوگ پرزنت كوئست نت و كوئست وكيشن رو مي خواهد با من تماس بگيره به همراه متن كامل پرزنت

و اگر كسي كاتالوگ پرزنت جديد مستر كارت رو مي خواهد هم با من تماس بگيره

تا من هستم نت ورك ماركتينگ هم زندست

اگر كسي مستر كارت رو هم مي خواهد عضو بشه با من تماس بگيره
[email protected]
با درود و فروتني خدمت همه دوستان
اگه ميشه لطفا در مورد قيمت و نحوه دريافت آن توضيح بدين
برات ايميل هم زده ام

tomboyish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ديروز شنيدم كه از به بعد در بانكهاي صادرات و ملي ميتوان چكهاي گلد كوئست رو نقد كرد . درسته ؟

questere

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ميدونيد , ميخام بگم من به شخصه به اين صنعت بيشتر از خودم اعتغاد دارم.
تنها دليل اينكه از اين تجارت بد گوئي ميكنند كه بارها و بارها و بارها گفته شده اينه كه:
اگه ميخاي به ايرانيها حكومت كني اونا رو بي سواد و گرسنه نگه دار و اگه ميخاي به اعراب حكومت كني اونا رو
سير و بيسواد.
بي رودرواسي آخوند جماعت هر كاري ميكنه تا مردم رو فقير و بد بخت نگه داره با اين كار هم به اين دليل مخالفت ميكنه چون ميدونه مردم ميتونن از اين كار نون خوبي در بيارند .
حالا هر كي به حرفشون گوش كنه همون بدبختي كه بوده ميمونه . اگه واقعا ميخاهيد واسه خودتون و مملكت كاري بكنيد حالا وقتشه

undefinedخود دانيد :hmm:

omidna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

اگر می‌خواهيد در مورد بازاريابی شبکه‌ای بيش‌تر بدانيد سری به وبلاگ کلاه‌برداری زنجيره‌ای بزنيد.

454C62D5FA.gif

بالا