برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد انواع مودم

rits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو سایت aopen هم رفتم چیزی گیر نیاوردم شما اگه ادرسشو بلدید به مام بگید

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم تایید می کنم:D
کاملا با x64 سازگاره

rits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخوام بدونم خود ویندوز xp64 نصبش میکنه و میشه باهاش کانکت شد یا باید درایور 64bit رونصب کنی

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از rits :
میخوام بدونم خود ویندوز xp64 نصبش میکنه و میشه باهاش کانکت شد یا باید درایور 64bit رونصب کنی

نه باید درایور 64 بیتش رو نصب کنی
من الان Aopen دارم خیلیم راضیم
تو 64 هم نصب میشه 5 سال هم گارانتی آلبالو داره ;)

rits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه راهنمایی خواستم شما همه رو اینجوری راهنمایی میکنید؟

rits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amd>intel :
شما اگه مودمت گيگا هست من لينك بدم

شما لینک رو لطف کنید تا درایورشو دانلود کنم بعد مودم و بخرم!:rolleyes:

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
به نقل از amd>intel :
سلام ، مال من گیگا هست از همین 8 تومنی ها، موقع نصب ویندوز 64 شناخته میشه اما کار نمی کنه ، یک داریور 2 و خورده مگی هم از ااُپن دانلود کردم اما وقتی می خوام آپدین داریور کنم با اون نصب(آپدیت) نمیشه . شما لینک رو بده ببینم همونه که من دانلود کردم یا نه . مرسی

rits

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amd>intel :

سلام. عزیز جان لطف کن این لینک رو بده بزار چهار نفر استفاده کنند;)

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30

گولممد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سيم اينترنت را اشتباها به برق زدم ايا مودم سوخته؟ ايا بايد تعويض شود يا تعمير ؟ ايا كسي از دوستان ميتونه بياد خونه يكي وصل كنه؟لطفا ايميل بزنيد تا با شما تماس بگيرم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از گولممد :
من سيم اينترنت را اشتباها به برق زدم ايا مودم سوخته؟ ايا بايد تعويض شود يا تعمير ؟ ايا كسي از دوستان ميتونه بياد خونه يكي وصل كنه؟لطفا ايميل بزنيد تا با شما تماس بگيرم
اگر كار نمي كنه ودر صورتي كه به برق زديد دود ازش بلند شده احتمالا سوخته ولي اگر به اينترنت وصل ميشه و يا يه شماره رو ميگيره نسوخته و فقط برد يا قطعه ايي كه براي محافظت در مقابل برق بوده سوخته به هر حال اگر كار نمي كنه سوخته و اگر اينترناله ارزش درست كردن رو نداره برو يه نوشو بخر 8 تومن

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از Kako :
سلام
من یه مودم جنیوس ( آخرین باریه که جنس جنیوس میخرم . هر چیز جنیوس داشتم اذیتم کرده ) دارم که تا چند وقت پیشا عین آدمیزاد کار میکرد . (در ضمن من خونم کرجه و اونجا اینترنت با بدترین کیفیت و ترافیک خیلی بالا و تقاضای از اون هم بالاتر زیر ساعتی 400 500 تومن نیست !!!!! بریم ISP بزنیم )
الان دو هفته است مودمم درست دیال میکنه ولی همش توی این بوق بوقای قبل از Verify یوزر و پس گیر میکنه و به وریفای نمیرسه !!!

مودممو توی تهران امتحان کردم با کمی تاخیر وریفای میکند ولی بالاخره میتوان باهاش وصل شد .
یکی از رفقا گفت در ستینگ مودم حداکثر سرعت کانکت رو پایین بیاورم ولی فایده نداشت .
نمیدونم چیکار کنم ؟ :(

من هم مدل GM56PCI رو دارم و الان بعد از 4 سال که بدون مشکل کار میکرد 2 -3 ماهی هست که دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده. حتی درایور جدیدش رو گرفتم ولی مشکل حل نشد. مجبور میشم هر وقت گیر کرد دوباره درایور رو نصب کنم تا چند صباحی کار کنه.:( :( :(

Razieh_H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از adeliry :
من هم مدل GM56PCI رو دارم و الان بعد از 4 سال که بدون مشکل کار میکرد 2 -3 ماهی هست که دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده. حتی درایور جدیدش رو گرفتم ولی مشکل حل نشد. مجبور میشم هر وقت گیر کرد دوباره درایور رو نصب کنم تا چند صباحی کار کنه.:( :( :(

خوب بريد يكي ديگه بخريد :p مثلا از اين مدلاييكه در آدرسه :http://www.istgah.com/advertise/kid_...o_0/77752.html ازش تعريف شده :cool: بعدشم نتيجه رو به ماهم خبر بدين . :happy:

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از Razieh_H :
خوب بريد يكي ديگه بخريد :p مثلا از اين مدلاييكه در آدرسه :http://www.istgah.com/advertise/kid_...o_0/77752.html ازش تعريف شده :cool: بعدشم نتيجه رو به ماهم خبر بدين . :happy:

خرید مودم جدید رو نمیشه بعنوان راه حل مطرح کرد. دوست داشتم علت قضیه رو بدونم نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنم.;)

Razieh_H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از adeliry :
خرید مودم جدید رو نمیشه بعنوان راه حل مطرح کرد. دوست داشتم علت قضیه رو بدونم نه اینکه صورت مسئله رو پاک کنم.;)

معذرت ميخوام دوست عزيز :blush: نمي خواستم مشكل شمارو ناديده بگيرم فقط ميخواستم توجه دوستان رو به شعارهايي كه در مورد مودم هاي اكسترنال مطرح شده در آدرسي كه ذكر كرده بودم جلب كنم تا شايد يكي كه اونها رو امتحان كرده خبر خوب يا بد بودنشونو بما بده .
در مورد مشكل شما هم فكر ميكنم اشكال از خط مخابرات باشه .:happy:

بالا