برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد سایت کلیکی کلیکس

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
من این هفته دو تا درخواست برداشت زدم یکیش رو الان زد تایید نشده اون یکی در حال بررسی هست هنوز.
100 هزار تومنی که تایید نکردن رو زدن کاهش توسط مدیریت
برای منم دقیقا همین کارو کردن زده توضیحات دارد وقتی میزنی هیچی نمیاره صفحه اصلی کلیکس رو باز میکنه !
به نظرم اینم رفت قاطی کلاهبردارها درآمد هفته پیش من تائید شده داخل سایت زده پرداخت شده هنوز یک ریالم به حسابم نیومده وقتی بهشون تیکت میزنم میگن : امید است بزودی پرداخت شود ! ( ینی سره کاری )
کلیک ها رو هم از 250 آورده روی 150 دیگه من یکی که کلا باهاش کار نمیکنم ، امیدوارم لاقل تسویه کنن باهامون !

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
برای منم دقیقا همین کارو کردن زده توضیحات دارد وقتی میزنی هیچی نمیاره صفحه اصلی کلیکس رو باز میکنه !
به نظرم اینم رفت قاطی کلاهبردارها درآمد هفته پیش من تائید شده داخل سایت زده پرداخت شده هنوز یک ریالم به حسابم نیومده وقتی بهشون تیکت میزنم میگن : امید است بزودی پرداخت شود ! ( ینی سره کاری )
کلیک ها رو هم از 250 آورده روی 150 دیگه من یکی که کلا باهاش کار نمیکنم ، امیدوارم لاقل تسویه کنن باهامون !
هنوز درآمد هفته قبل رو واریز نکردن هی میگن حتما تا فردا پرداخت میشه ولی هنوز ک هنوزه اون فردا نیومده.

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
پرداخت برای هر کلیک توی این سایت شده 150 تومان (250 بود) و پرداخت هم فقط با درنظر گرفتن 350 (200 تا بود) کلیک میسر میشه

عجججججب
o_Oo_Oo_O

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
هنوز درآمد هفته قبل رو واریز نکردن هی میگن حتما تا فردا پرداخت میشه ولی هنوز ک هنوزه اون فردا نیومده.
دقیقا ارتباط با ما ایمیل زدم میگه برای بررسی بیشتر تماس بگیرید ! اینم از این آقا پرید دیگه به حسابمون ریالی نمیاد ، قطعا میگم این سایت مثل آنتورک ، کلیک یاب و ... شد رفت خلاص !

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
پرداخت برای هر کلیک توی این سایت شده 150 تومان (250 بود) و پرداخت هم فقط با درنظر گرفتن 350 (200 تا بود) کلیک میسر میشه

عجججججب
o_Oo_Oo_O
بله دقیقا مشکل اینه خرش از پل گذشت بعید نیست 150 رو هم دو ماه دیگه 50 بکنن خلاص !

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
من دیروز بنرش رو برداشتم.
100 تومن هم دارم در حال پرداخت است!
فکر کنم با این اوضاع پرداخت هم نخواهد شد...

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
برای ما رو امروز واریز کرد.
اما دیگه با این شمارش و کم کردن قیمت هر کلیک و دیر واریز کردن دیگه نمیصرفه باهاشون کار کرد.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
100 تومن من هم واریز کرد.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
برای من هم مال هفته قبل هم این هفته رو واریز کردن ولی حیف 100 تومن رو تایید نکردن و زدن کاهش توسط مدیریت:general505::general505:

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
برای منم واریز شد بالاخره !
ولی دیگه نمیصرفه باهاش کار کنیم !
صد رحمت به پاپ آپ ، این هفته دقمون داد !

t450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
کلیکس دوباره مسخره بازیش رو شروع کرده من دو هفته اس منتظرم مبالغ رو به حسابم واریز کنم برای دو هفته قبل رو نریختم ایمیل زدم میگه توی این هفته هر دو هفته رو با هم میریزیم ، داخل سایتش قسمت پرداختی ها زده پرداخت شده ولی هنوز یک ریال هم به حساب من نیومده ، دوستان کلیکس برای شما هم این بازی رو در آورده ؟

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
کلیکس دوباره مسخره بازیش رو شروع کرده من دو هفته اس منتظرم مبالغ رو به حسابم واریز کنم برای دو هفته قبل رو نریختم ایمیل زدم میگه توی این هفته هر دو هفته رو با هم میریزیم ، داخل سایتش قسمت پرداختی ها زده پرداخت شده ولی هنوز یک ریال هم به حساب من نیومده ، دوستان کلیکس برای شما هم این بازی رو در آورده ؟
آره عزیز برای همه همینطوره.
من که هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن .هفته قبل در جواب ایمیل ما گقتن به دلیل مشکلات بانکی هست.
دوستان دیگر پنج شنبه زنگ زدن گفتن نهایت تا شنبه واریز میشه

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
آره عزیز برای همه همینطوره.
من که هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن .هفته قبل در جواب ایمیل ما گقتن به دلیل مشکلات بانکی هست.
دوستان دیگر پنج شنبه زنگ زدن گفتن نهایت تا شنبه واریز میشه
منم ایمیل زدم دقیقا همین رو گفتن میگن بانک کلیکس مشکل داره ، انگار بانک رو خریدن !
خلاصه که بهونه های الکی به نظرم بازم دارن یکارایی میکنن !
امیدوارم مبالغی که بدهکاریم بیاد من یکی دیگه دستمو داغ میکنم با کلیکس کار کنم !

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوباره
من امروز زنگ زدم کسی جواب نداد ، چند روز پیش هم ایمیل زدم جوابی ندادن ، دوستان برای شما هم اینجوریه ؟
اگه آره بیاین بریم یه شکایت بکنیم ازشون پولمون نپره !

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوباره
من امروز زنگ زدم کسی جواب نداد ، چند روز پیش هم ایمیل زدم جوابی ندادن ، دوستان برای شما هم اینجوریه ؟
اگه آره بیاین بریم یه شکایت بکنیم ازشون پولمون نپره !
نه پاسخگو نیستن.نه تلفن نه ایمیل.
الان هم که چک میکنم یه رب هست کلا بنرها خاموش شدن و مشکی

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
نه پاسخگو نیستن.نه تلفن نه ایمیل.
الان هم که چک میکنم یه رب هست کلا بنرها خاموش شدن و مشکی
خلاص شد ، گفتم پولمون رو میخوره خیره سرشون میگن ما زیرمجموعه کسب و کار ایرانیان هستیم و فلان بهمان با این بهوونه سر ما رو شیره مالیدن ، باید شکایت کنیم ازشون دسته جمعی که پدرشون رو در بیارن !
اینجوری باشه باید نت برگ و چیلیوری و ... که همشون ماله خودشونه هم جمع بشه !

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
اخه دوستان وقتی یک سایتی میاد برای هر کلیک 250 تومن میده شک نکنید که دوامی نمیاره و ورشکست می کنه

بالا