برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد وطن کلیک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
من که با وطن کلیک کار نکردم اما اگر واقعا کلاهبرداری کرده باید صدای بقیه اعضاش هم در بیاد به هر حال باید صبر کنیم ببینیم جوابی می دن یا نه؟
اما با این اوصاف خدا اوکسین ادز و بقیه سیستمهای درستکار را حفظ کند.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اگر لازمه که بقیه هم چیزی بگن من هم میگم!
اصولا سیستم یا باید پرداخت کنه یا دلیل عدم پرداخت رو ذکر کنه. بنده 2 ماه قبل یک پرداخت داشتم
ماه قبل (اواخبر خرداد) درخواست دادم!
طبق این خبر در سایت:
سلام . دوستاني كه تا قبل از 5 تير درخواست واريز دهند واريزي آنها در روز هفتم تير انجام خواهد شد. با تشكر از همكاري شما دوستان گرامي
نوشته شده در تاریخ : ۱۳۸۸/۴/۲
باید الان به حساب من واریز شده باشه!
1- هیچ واریزی اتفاق نیفتاده
2-موجودی هم صفر نشده
3- جواب ایمیل هم داده نشده

اگر این وضع ادامه پیدا کنه چند روز دیگه تبلیغ رو بر میدارم.... البته دوست دارم خود ایشون هم پاسخی بدن

Last edited:

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
مطمئن باش تا چند روز دیگه هم جواب نمیدن
من 50 تا ایمیل و پیغام واسشون هم از طریق ایمیل و هم از طریق خود سایتشون واسه مدیریتشون فرستادم و تقاضا کردم که واریز کنن تا مشکلی پیش نیاد ولی اینها هیچ کدوم رو بجز اولی جواب ندادن که اون رو هم اینجا نوشتم

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
اگر لازمه که بقیه هم چیزی بگن من هم میگم!
اصولا سیستم یا باید پرداخت کنه یا دلیل عدم پرداخت رو ذکر کنه. بنده 2 ماه قبل یک پرداخت داشتم
ماه قبل (اواخبر خرداد) درخواست دادم!
طبق این خبر در سایت:

باید الان به حساب من واریز شده باشه!
1- هیچ واریزی اتفاق نیفتاده
2-موجودی هم صفر نشده
3- جواب ایمیل هم داده نشده

اگر این وضع ادامه پیدا کنه چند روز دیگه تبلیغ رو بر میدارم.... البته دوست دارم خود ایشون هم پاسخی بدن

ما هم همگی دوست داریم جواب بدن ولی مثل اینکه اونها دوست ندارن پاسخی بدن!!!!

click-click

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم اگر این وطن کلیکی ها الان جواب بدن که باید جور و پلاس خودشون رو جمع کنند . فعلا تا جایی که راه داره ، صبر میکنند تا مشتریاشون نپره ... وگرنه لیست پرداخت هاشو نگاه کنید ، برای یک ماه و نیم قبل ، البته من بهشون زنگ نمیزنم چون در شان من نیست برای 38000 تومن به کسی زنگ بزنم ... ولی این چندمین سیستم کلیکی بود که اینکار رو کرد و انگار باید دست بکار بشیم که دیگه اگر کسی سیستم کلیکی راه اندازی میکنه ، حتما باید مجوز بگیره و تمامی حقوق وبمستر ها رو تضمین کنه ، نه اینکه یه تیتر بزنه که ما فروشگاه داریم و فروشگاهمون بزرگه ، پس پرداختمون تضمینه !!!

بحث زیاده ... ولی همین ها اگر به فرض بگیریم که در بدترین شرایط روزی فقط 50 تا سی دی بفروشند! (با توجه به 4000 وبمستر که عضوند) هر سی دی رو هم 4500 تومن (با کسر هزینه پستی) در نظر بگیریم . میشه روزانه 225 هزار تومان سود برای این شرکت های کلیکی در یک روز فقط ! ... حالا اگر فروشگاهشون معروف بشه از طریق وبمسترها بعد از مدتی این ها دیگه لزومی نمیبینند که با وبمستر ها همکاری کنند و 10.20 درصد سودشون رو بریزن توی جیب وبمستر ها ... نهایتا یک مدت سکوت میکنند (مثل جناب وطن کلیک) وبعد سایتشون رو جمع میکنند و با یک نام دیگه میان ! توی این 3.4 سال فکر کنم دهمین سیستم کلیکی بوده که اینکار رو انجام داده .
البته همه سایت های کلیکی اینطور نیستند و مثلا سوران و اکسین ، صادقانه کار میکنند و مشتریانشون هم همیشه راضی هستند . البته من از رکلاملار هم 5.6 بار پول گرفتم و اینبار هم درخواست واریز دادم که فراز و نشیب داره ولی تا به حال همیشه واریز کرده و ما هم سعی میکنیم همکاری کنیم و طرف مقابل رو درک کنیم .​

این هم برای اون فردی که گفته بود اگر کلاهبراداره چرا صدای بقیه در نمیاد! از من که 38000 تومن خورد یه لیوان آب هم روش ...​

بهتره شما یک سرچ توی گوگل انجام بدین :
اینم نمونه : نظرات در این وبلاگ درباره وطن کلیک رو بخونید :​

1388/04/14 14:53
سلام
وطن کلیک در سایتش شماره تلفن های زیر رو گذاشته.
به همه دوستان میگم که به هیچ وجه با این شماره ها تماس نگیرند
چون اصلا مربوط به وطن کلیک نیستن
02613403111 - 02613402911 - 02613409130​

در ضمن من پورسانتم به 23 هزار تومن رسید و 4 هفته است که درخواست پرداخت دادم ولی پرداخت نکرده
وطن کلیک
1388/04/14 14:10
سلام . دوست عزیز ، وطن کلیک ورشکست شده و مدت 1.5 ماه است که هیچ گونه پرداختی به وبمستر ها نداشته (لیست واریزی های کنار خود سایتشان را هم که ببینید ، مجموعا 100 هزار تومان هم واریزی نداشته اند و آن هم مربوط به ماهها قبل است ... )
http://www.vatanclick.com
سمیه
1388/04/7 12:21
سایت وطن کلیک کلاه برداره
من از هر کسی میپرسم میگه پرداخت نمیکنه
محمد یاوری
1388/04/6 07:46
سلام
من سقف پرداختم در وطم کلیک به 35 هزار تومان رسیده . ولی سایت وطن کلیک رد پاسخ به من که گفتم چرا پرداخت نمی کنید گفت :​

دیگه سیستم ما ورشکست شده!!!​

از همه دوستان میخوام عضو این سیستم نشن
مهندس
1388/04/4 13:16
سلام
وطن کلیک کلاهبردار واقعیه
من 30 هزار تومان پورسانت دارم . الان 20 روزه درخواست دادم ولی پرداخت نکرده
علی
1388/03/22 01:51
با سلام​

سایت وطن کلیک نیز کلاهبردار است . من 10 روز است به حداقل پرداخت رسیدم و درخواست داده ام ولی پرداخت نمیکند .. مدیر سایت نیز 10 روز است جواب ایمیلها را نمیدهد​

با تشکر

.
وطن كلیك دیگه پول نمی ده كارش تمام شد.​

.
/​

اكسین ادز هم از هر 100 كلیك یكی را می شمرد.
.
.
.​

Last edited:

click-click

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکس از وطن کلیک طلبی داره حتما در این سایت گزارش بده:
وطن کلیک مبالغ زیادی از وبمستر ها به جیب زده ، هرکس که از این سیستم متقلب ، طلبی داره ، حتما با ذکر مستندات و میزان دقیق (بهتر است از کنترل پنل و موجودی عکس بگیرید و یا مبلغ و کلیک ها و ... را کپی کنید) به سایت زیر ارسال کنه ، این سایت دقیقا پیگیری میکنه و اگر مدیران وطن کلیک پایخ ندادند ، اون رو در لیست سایت های متقلب به مردم معرفی میکنه . سایت زیر خیلی معتبر و با سابقه است و همه مدیران سیستم های کلیکی ، پرداخت هاشون رو به اون اعلام میکنند و آکهی دهندگان و وبمستر ها هم میتوانند جهت مشاهده سیستم های متقلب مثل وطن کلیک یا زر سی دی و ... و سابقه آنها به این سایت مراجعه نمایند .
(مطالب و شکایت خودتون رو در قسمت تجربیات شما در این سایت ارسال نمایید)

http://www.tablighinfo.com/contact-us/

farsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من از وطن کلیک اطلاعی ندارم ولی دیدم خیلی ها از رکلاملار تعریف می کنند
خواستم بگم که این سیستم هم رفت به باقالیا
10 روز پیش در خواست دادم جواب نداد
به مدیر پیام دادم جواب نداد
به عصر رایانه (صاحب امتیاز) پیام دادم جواب نداد
34000 تومان از دست رفت
تمامی بنر های سیستم هم از کار افتاد

حالا برید از صداقت این سیستم تشکر کنید

www.tafrihy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من از وطن کلیک اطلاعی ندارم ولی دیدم خیلی ها از رکلاملار تعریف می کنند
خواستم بگم که این سیستم هم رفت به باقالیا
10 روز پیش در خواست دادم جواب نداد
به مدیر پیام دادم جواب نداد
به عصر رایانه (صاحب امتیاز) پیام دادم جواب نداد
34000 تومان از دست رفت
تمامی بنر های سیستم هم از کار افتاد

حالا برید از صداقت این سیستم تشکر کنید

سلام . رکلاملار برای من 3.4 بار بین 35 تا 45 هزار تومان وریز کرد ولی اینبار به 35000 تومان رسیدم و درخواست واریز دادم ، اما 2 هفته ای است که گذشته ولی واریز نکرده . با توجه به اینکه بنرهاشون رو قطع کردند ، احتمالا مشکلی براشون پیش اومده . ولی باز هم گلی بر جمال رکلاملار که حداقل بنر هاش رو قطع کرده تا اعضا متوجه شوند و تبلیغات رو بردارند .

این وطن کلیک که 53000 تومن از من خورد و یک لیوان آب هم روش !!! :rolleyes:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
خون من که از دست اینطور سیستم های کلاهبرداری به جوش اومده !
هیچ کار هم نمیشه کرد
فقط میشه گفت گندشون بزنه و دعا کنیم کرم بشه تو بدنشون

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من نزدیک به سه ماه میشه که برداشتم
از ششم اردیبهشت به اینو دیگه پرداختی نداشته
دزدهای مال مردم خوری هستن این نامردا
با کمال پروریی هنوز فروشگاهشون هم بازه

اینها میخوان ره هزار شب رو یک شبه طی کنن

Last edited:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
این سیستم ها دارن من رو یاد هایپ ها می ندازن

App313

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
همین الان کلاه من رو هم خیلی باحال برداشتند.
ایمیل زده شده به من :

کد:
On ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش., at ۱۸:۲۹, VatanClick <[email protected]> wrote:

با سلام
با برسی وب سایت های شما متوجه شدیم که شما در حال ارسال بازدید مصنوعی به سایت های خود هستید
ظرف 24 ساعت آینده کلیه سایت هایی که از این روش برای ارسال بازدید استفاده کرده یا میکنند مسدود خواهند شد و درآمد آنها نیز بلوکه میشود

لطفا کد های وطن کلیک را طی این مدت از سایت خود حذف نمایید
با تشکر

روش جدید پرداخت نکردن پول

App313

Registered User
لایک‌ها
8
دزدی که شاخ و دم نداره.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام
همین الان کلاه من رو هم خیلی باحال برداشتند.
ایمیل زده شده به من :

کد:
On ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش., at ۱۸:۲۹, VatanClick <[email protected]> wrote:

با سلام
با برسی وب سایت های شما متوجه شدیم که شما در حال ارسال بازدید مصنوعی به سایت های خود هستید
ظرف 24 ساعت آینده کلیه سایت هایی که از این روش برای ارسال بازدید استفاده کرده یا میکنند مسدود خواهند شد و درآمد آنها نیز بلوکه میشود

لطفا کد های وطن کلیک را طی این مدت از سایت خود حذف نمایید
با تشکر

روش جدید پرداخت نکردن پول
!!!!!
چه مسخره !

vatanclick.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به اینکه تاریخ ایجاد این تاپیک مربوط به سال 2009 می باشد و مربوط به سایتی با آدرس vatanclick.com که ظاهرا یک سایت PTC بوده و اکنون نیز غیر فعال می باشد و نام و آدرس آن سایت بسیار نزدیک به سایت شبکه تبلیغات بنری وطن کلیک به آدرس www.vatanclick.ir می باشد لذا ضمن ارائه توضیحات زیر جهت جلوگیری از شک شبه میان کاربران خواستار حذف این تاپیک از انجمن می باشیم

شبکه تبلیغات وطن کلیک و دامنه آن (vatanclick.ir) در سال 2014 میلادی به ثبت رسیده و در هنگام ایجاد این تاپیک (در سال 2009 ) وجود نداشته است و مطالبی که در این تاپیک نوشته شده است ارتباطی با این شبکه ندارد ( این مطلب به راحتی با چک کردن Domain Age شبکه قابل اثبات است )

در آخرین پست تاپیک که توسط یکی از کاربران ناراضی با نام آقای امیرحسین یاقوتی که سایت ایشان به دلیل ارسال بازدید مصنوعی در هفته اول فعالیت شناسایی و ضمن اعلام به ایشان خدمات به آن متوقف شده است نیز ایشان فقط بخشی از متن ایمیل ارسالی را در اینجا ذکر نموده و شرح موارد تخلف خود را که به ایشان به صورت کامل توضیح داده شده را حذف نمودند. جهت اثبات این مدعا نیز تصویری اسکرین شات دو عدد از سایت های ایشان با آدرس های nakam.ir و yekiha.com که حتی یک جمله محتوا نداشته و و فقط پر از تبلیغات شبکه وطن کلیک بوده و برای افزایش بازدید آن از ارسال کاربران با آی پی خارجی استفاده می شده و هر کسی با یک نگاه به آن متوجه دلیل انسداد آن خواهد شد به پیوست ارائه شده است

شبکه تبلیغات وطن کلیک در حال حاضر یکی از 5 شبکه بزرگ تبلیغات بنری کشور به شمار می رود که با داشتن شبکه ای متشکل از هزاران نمایش دهنده و آگهی دهنده سهم بالایی از تبلیغات بنری کشور را دارا می باشد.
در صورت داشتن هر گونه سوال ، انتقاد و پیشنهادی می توانید در ساعات اداری با شماره های پشتیبانی شبکه 07132324466 07132360521 و یا آدرس ایمیل info at vatanclick.ir در ارتباط باشید
با تشکر

فایل های ضمیمه

• nakam.ir.png
    nakam.ir.png
    188.2 KB · نمایش ها: 34
  • yekiha.com.png
    yekiha.com.png
    200.6 KB · نمایش ها: 31

سایت دان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سیستم صبا ویژن عالیه

wisgoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با توجه به اینکه تاریخ ایجاد این تاپیک مربوط به سال 2009 می باشد و مربوط به سایتی با آدرس vatanclick.com که ظاهرا یک سایت PTC بوده و اکنون نیز غیر فعال می باشد و نام و آدرس آن سایت بسیار نزدیک به سایت شبکه تبلیغات بنری وطن کلیک به آدرس www.vatanclick.ir می باشد لذا ضمن ارائه توضیحات زیر جهت جلوگیری از شک شبه میان کاربران خواستار حذف این تاپیک از انجمن می باشیم

شبکه تبلیغات وطن کلیک و دامنه آن (vatanclick.ir) در سال 2014 میلادی به ثبت رسیده و در هنگام ایجاد این تاپیک (در سال 2009 ) وجود نداشته است و مطالبی که در این تاپیک نوشته شده است ارتباطی با این شبکه ندارد ( این مطلب به راحتی با چک کردن Domain Age شبکه قابل اثبات است )

در آخرین پست تاپیک که توسط یکی از کاربران ناراضی با نام آقای امیرحسین یاقوتی که سایت ایشان به دلیل ارسال بازدید مصنوعی در هفته اول فعالیت شناسایی و ضمن اعلام به ایشان خدمات به آن متوقف شده است نیز ایشان فقط بخشی از متن ایمیل ارسالی را در اینجا ذکر نموده و شرح موارد تخلف خود را که به ایشان به صورت کامل توضیح داده شده را حذف نمودند. جهت اثبات این مدعا نیز تصویری اسکرین شات دو عدد از سایت های ایشان با آدرس های nakam.ir و yekiha.com که حتی یک جمله محتوا نداشته و و فقط پر از تبلیغات شبکه وطن کلیک بوده و برای افزایش بازدید آن از ارسال کاربران با آی پی خارجی استفاده می شده و هر کسی با یک نگاه به آن متوجه دلیل انسداد آن خواهد شد به پیوست ارائه شده است

شبکه تبلیغات وطن کلیک در حال حاضر یکی از 5 شبکه بزرگ تبلیغات بنری کشور به شمار می رود که با داشتن شبکه ای متشکل از هزاران نمایش دهنده و آگهی دهنده سهم بالایی از تبلیغات بنری کشور را دارا می باشد.
در صورت داشتن هر گونه سوال ، انتقاد و پیشنهادی می توانید در ساعات اداری با شماره های پشتیبانی شبکه 07132324466 07132360521 و یا آدرس ایمیل info at vatanclick.ir در ارتباط باشید
با تشکر

بله اتفاقا خواستم همین نکته رو عرض کنم که متاسفانه بعضی کاربرا با تقلب سعی در گرفتن بازدید و کسب درآمد نامشروع دارن و موقعی که دستشون رو میشه عوض پاسخگویی تازه طلبکار هم هستن و قصد بدنام کردن دیگران رو دارن !

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
وطن کلیک دات آی آر تأیید می شود. من چند ماهی با این شبکه کار کردم و مشکلی نداشتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا