برگزیده های پرشین تولز

بحث در مورد وطن کلیک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

بعد از اینکه هات هیت سرمون رو کلاه گذاشت به فکر افتادم با یه سیستم دیگه کار کنم

اگه کسی باهاش کار کرده و اگه پولی گرفته و اگه پولشو خوردن یا کلیک ها رو میخورن یا درسته هر چی میدونه بیاد بگه

چون این سیستم به ازای هر کلیک تا 50 تومن هم میده و حداقل پرداختشم 5000 تومن هست . راسته یا دروغ ؟

با تشکر

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سلام من خودم دریافتی نداشتم(15هم به 5 تومن نرسید) ولی آقای Hosseinproمیگه که بهش پرداخت کردن. البته اینطوری که من حساب کردم تعداد کلیکها رو هم معقول تا الان حساب کرده
به هر حال اگر حال کردی از اینجا ثبت نام کن

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
برای من که هر کلیک 28.4 حساب شده.تبلیغ 60 * 486 گذاشتم
حالا 50 تومن مال کدوم تبلیغشه نمی دونم

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
منظور از 50 تومن یعنی اینکه حداکثر بنر 50 تومنه
20 تومنی 30 تومنی 35 تومنی تعدادی محدودی هم هست که 50 تومنیه!
ولی خب
تا حالا 25000 تومن داده
این سری که مینیمم واریزی رو 5000 تومن تعیین کرده هنوز پرداخت نکرده
من رسیدم به 5000 تومن بعد درخواست دادم و تبلیغاتشو از تو وبلاگ برداشتم و تبلیغات دیگری رو جایگزین کردم
اگه دوباره پرداخت کرد شاید دوباره از اول تبلیغاتشو بذارم(چون معلوم نیست دوباره پرداخت کنه برداشتم که ضربه نخورم و اون هم زحمات ما رو برنداره بره)
البته این 72 ساعت پرداختی که میگه تا بحال سر وقت پرداخت نکرده و هر بار به بهانه ای عقب انداخته
من سوم may درخواست دادم ولی الان هفتم may هست و هنوز پرداخت نکرده ولی

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بله دیگه خود حسین عزیز توضیحات کافی رو دادن
راستی اینو هم تست کن!

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من در تاپیکهای دیگه دیدم گفتید سیستمش داون میشه .

در کل الان بهترین سیستم از لحاظ قیمت پرداخت و ... چیه؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نظر میرسه سیستم وطن کلیک هم به جمع کلاهبرداران اینترنتی پیوسته
خدا میدونه این سیستم واسه کدوم از خدا بی خبریه که اینقدر کلاهبرداری کرده
دیگه پرداخت نمیکنه
الان بیش از دو هفتس که پرداختی نداشته
دیگه عضو نشین تا جیب این کلاهبردار پر پول تر نشه و تبلیغاتشو از وبتون بردارید

Last edited:

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تازه داشتم تبلیغاتش رو ردیف میکردم بزنم تو سایت

دمت گرم داداش

نگفتی چقدر ازت بلند کرده؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
من چون حواسم جمع بوده و به صورت حساب شده صبر میکردم اولی رو پرداخت کنه و تبلیغات رو بر میداشتم تا زمانی که پرداخت کنه و بعد دوباره قرار میدادم ، صبر میکردم پرداخت کنه و دوباره قرار میدادم ، نتونسته زیاد کلاهبرداری کنه
"تقریبا 6000 تومن"

Last edited:

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
از من که 10 هزار تومن خورد:(

-------------------------------------------
آموزش اشپزی

Last edited:

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
من خودم باهاشون کار نکردم ولی شنیدم کارشون خوبه و تازگی هم ازشون دریافت داشتند.کلا با این حساب که هر کس در مورد هر سیستمی داره اظهار نظر می کنه اینطور به نظر می رسه که همه سیستمها کلاهبردار هستن!! البته خودم با سوران و اکسین ادز کار می کنم که راضی هستم البته خداوکیلی هیچ تقلب و تشویقی برای کلیک کردنها انجام نمی دم و اونها هم هر ماه پولمو می دن گرچه زیاد هم نیست.

podolski

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم باهاشون کار نکردم ولی شنیدم کارشون خوبه و تازگی هم ازشون دریافت داشتند.کلا با این حساب که هر کس در مورد هر سیستمی داره اظهار نظر می کنه اینطور به نظر می رسه که همه سیستمها کلاهبردار هستن!! البته خودم با سوران و اکسین ادز کار می کنم که راضی هستم البته خداوکیلی هیچ تقلب و تشویقی برای کلیک کردنها انجام نمی دم و اونها هم هر ماه پولمو می دن گرچه زیاد هم نیست.

منم که تقلبی نکردم این ادرس وبلاگ هایی که باهاشون کار میکردم خودت ببین که هیچ تقلبی تو کار نیست
برنامه موبایل

مدل لباس

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
از طرف من تخلفی نشده
من 4 بار دریافتی داشتم و بخوبی براشون تبلیغ میکردم
__
بفرما
این هم از اخبار جدیدشون

سلام دوستانی که 72 ساعت پس از انجام درخواست واریز هیچ واریزی نداشتند بلافاصله با شماره تماس های شرکت ( 02613403111 - 02613402911 - 02613409130 ) تماس حاصل نمایند و مشکل خود را گزارش بفرمائید . پس از دریافت گزارش مسئله برسی و واریز انجام میشود. این اختلالات و عدم واریز برخی از پورسانت ها به دلیل تغیرات برنامه نویسی سیستم و آپگرید امکانات سیستم میباشد که تا چند روز آینده برطرف خواهد شد. با تشکر

___
72 ساعت:lol:
خیلی از 72 ساعت گذشته:hmm:

اینقدر با این سیستم های کلیکی کار کردم که کاملا به کلک ها و حقه هاشون اشنایی دارم
این سیستم چرا باید بگه ما زنگ بزنیم؟؟؟؟
چرا ایمیل نمیده تا بهش میل بفرستیم؟
چرا به هیچ یک از پست های الکترونیکی که بهش میفرستیم پاسخ نمیده؟
این بهانه آپگرید کردن دیگه خز شده
من دور این سیستم رو به طور کامل خط قرمز کشیدم
حداکثر عمر این سیستم یکماه دیگه هستش و تمام!

Last edited:

vatanclick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از طرف من تخلفی نشده
من 4 بار دریافتی داشتم و بخوبی براشون تبلیغ میکردم
__
بفرما
این هم از اخبار جدیدشون

سلام دوستانی که 72 ساعت پس از انجام درخواست واریز هیچ واریزی نداشتند بلافاصله با شماره تماس های شرکت ( 02613403111 - 02613402911 - 02613409130 ) تماس حاصل نمایند و مشکل خود را گزارش بفرمائید . پس از دریافت گزارش مسئله برسی و واریز انجام میشود. این اختلالات و عدم واریز برخی از پورسانت ها به دلیل تغیرات برنامه نویسی سیستم و آپگرید امکانات سیستم میباشد که تا چند روز آینده برطرف خواهد شد. با تشکر

___
72 ساعت:lol:
خیلی از 72 ساعت گذشته:hmm:

اینقدر با این سیستم های کلیکی کار کردم که کاملا به کلک ها و حقه هاشون اشنایی دارم
این سیستم چرا باید بگه ما زنگ بزنیم؟؟؟؟
چرا ایمیل نمیده تا بهش میل بفرستیم؟
چرا به هیچ یک از پست های الکترونیکی که بهش میفرستیم پاسخ نمیده؟
این بهانه آپگرید کردن دیگه خز شده
من دور این سیستم رو به طور کامل خط قرمز کشیدم
حداکثر عمر این سیستم یکماه دیگه هستش و تمام!

سلام

دوست گرامي! شما ميتوني با سيستم همكاري نكني ولي حق اين رو نداري بر عليه سيستم تبليغات منفي كني! اگر سيستم وطن كليك پرداخت نداشت و رضايت همكاران رو جلب نمي كرد غير ممكن بود در كمتر از 3 ماه فعاليت نزديك به 4000 هزار يوزر را بدون هيچ تبليغاتي به خودش جلب كنه .
به دليل مشكلاتي در سيستم برخي از درخواست هاي واريز در سيستم ثبت نميشد كه باعث سو استفاده افراد سو استفاده گري مثل شما جهت تبليغات منفي گرديد.
در مورد ارسال ايميل بايد بگم كه ما ميتونستيم ايميل بفرستيم اما 4000 ايميل به نظر شما تو اسپم نميره؟ يا ميل سرور بلاك نميشه؟ خوب اينم از تجربيات كم شماست ! در غير اين صورت جواب مشخصه .
در ضمن تعداد درخواست هايي كه ثبت نشدن محدوده به همين دليل گزارش تلفني بهترن راه بود !
شما هم قبل از اين كه به ما توهين كنيد يه تماس با شركت مي گرفتيد هزينه اي براتون نداشت !
اولا مطمئن بشيد بد....
نهايت هم اين بود كه خيلي ضرر ميشد براتون هزينه تلفن رو به پورسانتتون اضافه مي كرديم!!!

درضمن فرموديد آپگريد كردن بهانه است ! به اميد خدا اونم در كمتر از 48 ساعت آينده مشخص خواهد شد و تمامي دوستان شاهد تغيرات بسيار زياد و افزوده شدن امكانات جديد به سيستم خواهند شد.
بي شك سيستمي كه قصد كلاهبرداري دارد به افزايش امكانات سيستم نمي پردازد چرا كه به قول اين دوستمان يك ماه بيشتر به عمرش نمانده !

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

دوست گرامي! شما ميتوني با سيستم همكاري نكني ولي حق اين رو نداري بر عليه سيستم تبليغات منفي كني! اگر سيستم وطن كليك پرداخت نداشت و رضايت همكاران رو جلب نمي كرد غير ممكن بود در كمتر از 3 ماه فعاليت نزديك به 4000 هزار يوزر را بدون هيچ تبليغاتي به خودش جلب كنه .
به دليل مشكلاتي در سيستم برخي از درخواست هاي واريز در سيستم ثبت نميشد كه باعث سو استفاده افراد سو استفاده گري مثل شما جهت تبليغات منفي گرديد.
در مورد ارسال ايميل بايد بگم كه ما ميتونستيم ايميل بفرستيم اما 4000 ايميل به نظر شما تو اسپم نميره؟ يا ميل سرور بلاك نميشه؟ خوب اينم از تجربيات كم شماست ! در غير اين صورت جواب مشخصه .
در ضمن تعداد درخواست هايي كه ثبت نشدن محدوده به همين دليل گزارش تلفني بهترن راه بود !
شما هم قبل از اين كه به ما توهين كنيد يه تماس با شركت مي گرفتيد هزينه اي براتون نداشت !
اولا مطمئن بشيد بد....
نهايت هم اين بود كه خيلي ضرر ميشد براتون هزينه تلفن رو به پورسانتتون اضافه مي كرديم!!!

درضمن فرموديد آپگريد كردن بهانه است ! به اميد خدا اونم در كمتر از 48 ساعت آينده مشخص خواهد شد و تمامي دوستان شاهد تغيرات بسيار زياد و افزوده شدن امكانات جديد به سيستم خواهند شد.
بي شك سيستمي كه قصد كلاهبرداري دارد به افزايش امكانات سيستم نمي پردازد چرا كه به قول اين دوستمان يك ماه بيشتر به عمرش نمانده !
سلام.من به شما حق میدم ناراحت باشید امیدوارم با عملکرد مثبتتون بتونید پاسخ این انتقادات را بدید.اصلا ممکن است برای یک سیستم یه مدت مشکلی پیش بیاد آیا باید زود بهش وصله های مختلفی بچسبونیم؟
متاسفانه بعضی از افراد که شاید بعلت تجربه کم و یا سن پایینشان از روی احساسات صحبت می کنند باعث بدگمانی سایر افراد نسبت به سیستمها می شن که البته عدم نظارت بر روی این نظرات باعث بی اعتبار شدن این فرومها می شن نمونش هم حرهایی که واسه سوران می زدند یا همین اوکسین ادز که واقعا الان بی رقیب شده و هیچ حرفی برای گفتن باقی نزاشته و همین پیشرفتها باعث می شه دروغگویی و غرض ورزی افرادی که ادعای کلاهبرداری این سیستمها را دارند بر ملا بشه.
البته من عضو وطن کلیک نیستم و قصد حمایت از اون و یا سیستم دیگه ای رو ندارم و فقط با گذشت زمان همه چیز مشخص می شه.نا گفته نمونه سیستمهایی که حق ملت رو پایمال کردن کم نبودن و شاید همین هم باعث یک سری بی اعتمادیها شده.

podolski

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اولا مطمئن بشيد بد....

والا چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معلوم نیست شما مدیران شرکتهای کلیکی چیکار میکنید

این دفعه سوم هست که خودم میبینم یه شرکت مثل شما این بهونه رو میاره
1-سوران
2-کلیک ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا