برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
حکم مهدی طارمی از همون زمانی که ابلاغ شده اجرا میشه نه زمانی که بازی کرده آقای گلم شده. ریزه اسپور
دیر شکایت کرد وگرنه همون موقع میتونست حکم محرومیت رو بگیره.
اونم الهلال بهشون گفت وگرنه نمیرفتن شکایت کنن
فیفا که بچه بازی نیس اگر بود میگفت بازی هایی که حضور داره سه هیچ بشه حتی بازی های ملی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان مطلبی خوندم نشد نگم بنظرم این مطالب گفته نشه خیانت در حق استقلال و طرفدارهاش هست برای بار اول و آخر درموردش میگم

بعد از پرداخت طلب 8 میلیاردی ژوزه و 3 میلیارد و خورده ای طارمی که در راه هست امروز تمدید قرارداد بالای 2 یا 3 میلیون دلاری برانکو کلید خورد و ایشونم رضایتش ر اعلام کرده

تبریک میگم به استقلال و هوادارهاش با سرمربی 200 هزار دلاریش :) که این مبلغ هم با بیرون کردن مجتبی جباری تامین شده احتمالا
این حجم ناعدالتی در تمام 40 سالی که استقلالی بودم رو شاهد نبودم
بنظرم پروسه نابودی استقلال بصورت ریشه ای کلید خورده
اگر این تیم به اندازه سر سوزنی واسه وزارت ورزش ارزش داشت حتی اگر پول هم نمی خواست بده میتونست مدیریت باشگاه رو که عوض کنه

من که خسته شدم از بس اینا رو گفتم و دیگه هم نمیگم و بارآخر بود
استقلال رو نابود کنید ولی دو ستاره اش رو نمیتونید بگیرید
استقلال همیشه برترین تیم ایران با دو قهرمانی در آسیا باقی میمونه

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دوستان استقلالی خودم من به عنوان کسی که 31 ساله پرسپولیسیم بخدا اگر یک ذره ناراحت بشم دولت خرج تیم شمام بکنه حتی چندین برابر ولی دستم جایی بند نیست من از خدامه پول مردم خرج ورزش بشه تا بره خارج از کشور و چه بهتر که خرج تیمهای پر طرفدار بشه
امیدوارم با خصوصی شدن دوتیم به اونچه که لیاقتشو دارن برسن
خیلی دوست داشتم توی این برهه هواداران دو تیم یکصدا بشیم تا این خصوصی سازی در حد حرف نمونه و انجام بشه
فرق تیمهای بزرگ پایتخت اینه که هوادار دارن و خصوصی شدنشون مثل استیل آذین نخواهد شد.
موفق و پیروز باشید.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خداداد عزیزی بدون هیچ سابقه روشنی در مربی گری!!! میاد دو بازی روی نیمکت یه تیم میشینه! بعد هوادارا بهش فحش میدن! بعد مدیرعامل میگه ۳۰٪ از قراردادت رو بگیر استعفا بده.

مدیون هستید اگه فک کنید این ۳۰٪ برای ۲ بازی اونم با بدترین نتیجه ممکن! رو من و شما بتونیم با ۱۰ سال کار کردن به دست بیاریم!!!!

اینه این مملکت!!! کاش همون فوتبال رو ادامه میدادم...فوتبالم خیلی خوب بود ..مثل سگ پشیمونم!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
چرا رای بازی پرسپولیس سایپا رو اعلام نمیکنن؟ تا کی میخوان صبر کنن؟ تا نیم فصل دوم؟ ما بودیم همون شب همه رو تا اطلاع ثانوی محروم میکردن
تبعیض تا کی؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خنده دار ترین احکام ممکن رو طبق انتظار صادر کردن! چون تیم حکومتی بازیکن نداره!!! سزای بزن بزن برای بازیکنی که قبلا یک بار در همین لیگ توبیخ کتبی شده بوده توبیخ کتبی دوم هست!!!
واقعا متاسفم برای فوتبال ایران!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
عصر ایران, [27.02.19 09:20]
حسین هدایتی به صورت علنی محاکمه خواهد شد

حسین هدایتی در راستای ادامه رسیدگی به پرونده فساد در بانک سرمایه امروز در دادگاه انقلاب محاکمه می‌شود.

رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم و به ریاست قاضی مسعودی مقام صورت می‌گیرد./ فارس

asriran.com
@MyAsriran

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نماینده دادستان خطاب به حسین هدایتی:

کارخانه نبرد لوله اهواز را به مرز نابودی کشانده‌اید

شما دستور دادید که یک پول کلان از این کارخانه برای جشن قهرمانی یک تیم ورزشی هزینه شود در حالی که کارگران این کارخانه ۴ ماه بود حقوق نگرفته بودند

این متهم در روز برگزاری دربی‌ها مثلا ۱۰۰ سکه در جیبش می‌گذاشت و اگر تیم الف. بر تیم ب. برنده می‌شد به آن‌ها سکه هدیه می‌داد

چه افراد ورزشی و چه افراد غیر ورزشی بدانند که هر چه که پول از هدایتی گرفته‌اند پول مردم بوده است و باید بیایند پس بدهند تا دادسرا به آن ورود نکند

asriran.com
@MyAsriran

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چیزی که جالبه درست در بحبوحه ی انتخاب مربی و تمدید قرارداد بازیکنان این قرارداد ها اونم توسط تسنیم!!! رسانه ای میشه!!!
قراردادها هم کاملا متعارف بود
ولی حالا چرا استقلال؟!
میخوان جو راه بندازن در شرایطی که کشور ارز نداره ببینید این تیم داره مربی و بازیکن دیگه میاره...

رقم قرار داد این همه بازیکن طبیعیه ؟

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
رقم قرار داد این همه بازیکن طبیعیه ؟
بارها تذکر دادیم که هر بحثی رو در تاپیک خودش پیگیر بشید که همه بتونن در بحث شرکت کنن اما نمیدونم چه اصراری دارید شما که نظم تاپیک ها رو هم به هم بریزید!!! من بعد بحث های اینچنینی رو به تاپیک حواشی ببرید
قرارداد بازیکنای استقلال به همون اندازه طبیعین که قرارداد مربی های خارجی پرسپولیس مثل آریهان مصطفی دنیزلی و مانوئل ژوزه و همین برانکو طبیعی هستن!!! البته به نظر من این مربیا هم قراردادشون طبیعیه چون همشون کارنامه دار بودنو نرخشون هم همینه...
داستان بازیکن هم همینه شما نمیتونید تیامی که بازیکن یووه و اینتر بوده رو انتظار داشته باشید اندازه بودیمیری که تاثیرگذاریش از علیپور هم کمتر بوده پول بگیره البته شاید واقعا کمتر هم بگیره !!!

اصن همون به نسبت حساب کنید با اختلاف بیشترین معلومه برای کدوم تیمه ! موندم این پولا از کجا میاد .
شاید از جیب علی انصاری رفیق حسین هدایتی!!!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
اصن همون به نسبت حساب کنید با اختلاف بیشترین معلومه برای کدوم تیمه ! موندم این پولا از کجا میاد .
چطور مقایسه کردی ؟؟ مگه اسکن برگه-های قرارداد بازیکنان تیمهای رقیب هم منتشر شده ؟؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بارها تذکر دادیم که هر بحثی رو در تاپیک خودش پیگیر بشید که همه بتونن در بحث شرکت کنن اما نمیدونم چه اصراری دارید شما که نظم تاپیک ها رو هم به هم بریزید!!! من بعد بحث های اینچنینی رو به تاپیک حواشی ببرید
قرارداد بازیکنای استقلال به همون اندازه طبیعین که قرارداد مربی های خارجی پرسپولیس مثل آریهان مصطفی دنیزلی و مانوئل ژوزه و همین برانکو طبیعی هستن!!! البته به نظر من این مربیا هم قراردادشون طبیعیه چون همشون کارنامه دار بودنو نرخشون هم همینه...
داستان بازیکن هم همینه شما نمیتونید تیامی که بازیکن یووه و اینتر بوده رو انتظار داشته باشید اندازه بودیمیری که تاثیرگذاریش از علیپور هم کمتر بوده پول بگیره البته شاید واقعا کمتر هم بگیره !!!

شاید از جیب علی انصاری رفیق حسین هدایتی!!!

این اسامی که گفتید درسته منتها اون موقع دلار چهقدر بود؟ اون موقع راحت قراردادا پرداخت میشد(نسبت به الان ) .الان با وضع دلار 14 تومن چه جوری این همه خرج و ادعا اینکه ما هیچ پولی نداریم!! .
در مورد هدایتی مگه نگفتن هرکی پول گرفته پس بده برن بگیرن چرا نمیگیرن ؟ در کل منظورم تیم خاصی نیست موندم چهطور یه تیم این همه خرج کرده حتی اگر تیم خودمم بود نمونش بشار رسن و رقمی که درخواست کرده .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چطور مقایسه کردی ؟؟ مگه اسکن برگه-های قرارداد بازیکنان تیمهای رقیب هم منتشر شده ؟؟

وقتی با این ارقام چیزی که معلومه رو قبول نمیکنید چی بگیم شاید برانکو فقط در حد اینا باشه ولی بقیه مشخصه این ارقام نیست. بیشتر بحثشون این هست که با این وضع کسی بازیکن خارجی نگیره .

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
این اسامی که گفتید درسته منتها اون موقع دلار چهقدر بود؟ اون موقع راحت قراردادا پرداخت میشد(نسبت به الان ) .الان با وضع دلار 14 تومن چه جوری این همه خرج و ادعا اینکه ما هیچ پولی نداریم!! .
در مورد هدایتی مگه نگفتن هرکی پول گرفته پس بده برن بگیرن چرا نمیگیرن ؟ در کل منظورم تیم خاصی نیست موندم چهطور یه تیم این همه خرج کرده حتی اگر تیم خودمم بود نمونش بشار رسن و رقمی که درخواست کرده .
دلار دلاره !!! این پول ماست که ارزشش پایین میاد بازیکن خارجی هم با ریال قرارداد نمیبنده... تا جایی هم که یادمه اون موقع هم که دلار پایین تر بود قرارداد خارجی ها به راحتی پرداخت نمیشد هنوزم تو فیفا پر پرونده هست
هدایتی هم جای دفاع نداره و از اول کارشم تمام پرسپولیسی های اصیلی که حداقل من میشناسم مخالف این بابا و رویانیان بودند همونطوری که هیچ استقلالی نباید طرفدار علی انصاری باشه!!! کسی هم پول برنگردونده و نمیگردونه و سال ها همین بابا با پول مردم رقابت ناسالم تو لیگ درست کرد.
بشار رسن هم گفتن 700 هزار خواسته و هیچکدوم از قراردادهای استقلال اینقدر نبوده
در پایان تیم های فوتبال ما چه استقلال و پرسپولیس بخوان حرفی واسه گفتن داشته باشن باید خرج کنن بازیکن خوب و بدرد بخور با این هزینه های چند صد هزار دلاری هم به ایران نمیاند و نتیجش میشه وا دادن تو آسیا ...
شما شک نکن پارسال پرسپولیس چند تا خارجی بدربخور داشت میتونست آسیا رو بگیره. تفاوتش با تیم ژاپنی بازیکنای خارجی بود.
تا وقتی هم روال این باشه مطمئن باش تیم های ما مقابل ژاپن و کره حرفی واسه گفتن ندارن و سالهای پیش ذوب آهن سپاهان استقلال و پرسپولیس اینو نشون دادن

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
اوایل فصل گذشته بود که امیرحسین فتحی با ورودش به استقلال با قدرت اعلام کرد، هر طور که شده با تیام و جبارف قرارداد امضا خواهد کرد اما پس از مدتی مدعی شد، استقلال پول اضافی برای پرداخت به تیام ندارد و این بازیکن به سادگی از سر میز مذاکره بلند شد و به عجمان پیوست و این در حالی بود که تنها دو هفته بعد، استقلال با بودجه ای به مراتب بیشتر از رقم درخواستی تیام، با ۴ بازیکن جدید قرارداد امضا کرد!
+
داورزنی (معاون وزیر ورزش) در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه ها حاضرند 7 میلیارد تومان برای یک بازیکن (تیام) بپردازند می‌گوید: «وقتی سقف بودجه یک فصل برای کل بازیکنان و کادر فنی بزرگسالان و جوانان یک باشگاه حداکثر 30 الی 40 میلیارد تومان است چگونه چنین چیزی ممکن است؟ ضمن اینکه پرداخت بالا به یک بازیکن (تیام) روی عملکرد سایرین هم ممکن است تاثیر بگذارد و روحیه تیمی را دچار مشکل کند. توصیه من به مدیران این است که به جوانان اعتماد کنند. استقلال در مقطعی دچار مشکل شد و با همین جوانان خودش را بالا کشید. هرجا ریسک روی جوانان کردیم برنده بودیم و پاسخ این اعتماد را گرفتیم.»

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دلار دلاره !!! این پول ماست که ارزشش پایین میاد بازیکن خارجی هم با ریال قرارداد نمیبنده... تا جایی هم که یادمه اون موقع هم که دلار پایین تر بود قرارداد خارجی ها به راحتی پرداخت نمیشد هنوزم تو فیفا پر پرونده هست
هدایتی هم جای دفاع نداره و از اول کارشم تمام پرسپولیسی های اصیلی که حداقل من میشناسم مخالف این بابا و رویانیان بودند همونطوری که هیچ استقلالی نباید طرفدار علی انصاری باشه!!! کسی هم پول برنگردونده و نمیگردونه و سال ها همین بابا با پول مردم رقابت ناسالم تو لیگ درست کرد.
بشار رسن هم گفتن 700 هزار خواسته و هیچکدوم از قراردادهای استقلال اینقدر نبوده
در پایان تیم های فوتبال ما چه استقلال و پرسپولیس بخوان حرفی واسه گفتن داشته باشن باید خرج کنن بازیکن خوب و بدرد بخور با این هزینه های چند صد هزار دلاری هم به ایران نمیاند و نتیجش میشه وا دادن تو آسیا ...
شما شک نکن پارسال پرسپولیس چند تا خارجی بدربخور داشت میتونست آسیا رو بگیره. تفاوتش با تیم ژاپنی بازیکنای خارجی بود.
تا وقتی هم روال این باشه مطمئن باش تیم های ما مقابل ژاپن و کره حرفی واسه گفتن ندارن و سالهای پیش ذوب آهن سپاهان استقلال و پرسپولیس اینو نشون دادن

من الان متوجه نشدم این بازیکنایی که تیمتون گرفته قرارداد هاشون رو دیدین ؟( برای فصلی که گذشت ؟ ) بشار این فصل گفته 700 تا که فکر نکنم بمونه . مسئله اینه که چرا میگن ما هیچی پول نداریم اینو میشه یه توضیحی بدین ؟

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
من الان متوجه نشدم این بازیکنایی که تیمتون گرفته قرارداد هاشون رو دیدین ؟( برای فصلی که گذشت ؟ ) بشار این فصل گفته 700 تا که فکر نکنم بمونه . مسئله اینه که چرا میگن ما هیچی پول نداریم اینو میشه یه توضیحی بدین ؟
بحث همینه که هیچکدام از بازیکنا تا جایی که من دیدم 700 تا نگرفته که با بشار رسن مقایسه میکنید و مطمئنا بشار هم کمتر 300 400 هزار نگرفته که الان همچین رقمی رو پیشنهاد داده!!!
بحث هم در استقلال بیشتر سر ناعدالتی مادی و معنوی دستگاه حاکمیت که مالکیت دو تیم رو به عهده داره هست تا اینکه بگن مطلقا پول نداریم و اینکه چرا تبعیض میان دو تا تیم هست؟
کمک های هدایتی از بیت المال چرا فقط به سمت پرسپولیس بود؟!
اگر قرار به افشای قرارداد هست که به نظرم کار درستی هم هست اما چرا یک خبرگزاری با هویت معلوم میاد فقط بازیکنای استقلال رو افشا میکنه؟ الان قرارداد رادوشویچی که فقط رو نیمکت نشسته به نظرت 50 هزارتاست؟ یا همون بودیمیر؟ چرا هیچوقت قرارداد این همه مربی خارجی پرسپولیس که نتایجشون از مربی های داخلی بعضا بدتر هم بود رسانه ای نشد؟
بازم میگم من مخالف خرج کردن در فوتبال نیستم ولی یا تیم ها رو خصوصی کنن یا دست از تبعیض که با اهداف سیاسی هست بردارن...

بالا