برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
در هر صورت استاد دفاع تیمی و اتوبوسی بود ولی با کیروش تا 100 سال دیگه هم به جایی نمیرسیدیم...اینو از بازی با عراقش میشد فهمید
این پست من 11 تیر 1401 هست...البته من از روز ازل به کیروش اعتقادی نداشتم و نخواهم داشت...

بدشانسی کیروش اینه که بعضی مجری ها دیگه الان نیستن تا بازم بعد باخت ازش قهرمان بسازن
کیروش خوش شانس ترین آدم روی زمین بود..باید بهش گفت لوک خوش شانس..الان قلعه نوعی 6-2 باخته بود دارش که زده بودن هیچی آتیشش هم میزدن!
بنظرم یه روزی این پادشاه عریان(کیروش) باید لو میرفت و بوقچی هاش(کیروشی پور) باید رسوا میشدن!
بالاخره یه روزی مردم باید میفهمیدن که این سرمربی بدرد تیم ما نمیخوره..ولی حیف که بهای سنگینی پرداختیم
هنوز بعضیا میگن اگر کیروش نبود وضعمون بدترین از این بود! امسال عربستان هم آرژانتین رو برد! اینا هنوز تو خواب خرگوشی هستند
حیف که چه تیمی داشتیم..چه بازیکنایی خط خوردن..
از 26 تا جای خالی بازیکن، 25 تا بردیم..اونم پیرترین تیم جام شدیم! 4 دروازه بان ، سه مهاجم!:)
تازه اینقدر بهش رو دادیم هنوز تهرانه..میخواد تو آسیا هم برامون سرمربیگری کنه! حالا نمیگم فرهاد مجیدی و جواد نکونام و یحیی گل محمدی و قلعه نوعی بیان، ولی الان یه گندی کیروش زده من مهدی تارتار رو بیشتر از این کیروش قبول دارم!
تاتفکرات تاج و کیروشی پور هست تیم فوتبال مون به هیچ جا نمیرسه!

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این پست من 11 تیر 1401 هست...البته من از روز ازل به کیروش اعتقادی نداشتم و نخواهم داشت...

کیروش خوش شانس ترین آدم روی زمین بود..باید بهش گفت لوک خوش شانس..الان قلعه نوعی 6-2 باخته بود دارش که زده بودن هیچی آتیشش هم میزدن!
بنظرم یه روزی این پادشاه عریان(کیروش) باید لو میرفت و بوقچی هاش(کیروشی پور) باید رسوا میشدن!
بالاخره یه روزی مردم باید میفهمیدن که این سرمربی بدرد تیم ما نمیخوره..ولی حیف که بهای سنگینی پرداختیم
هنوز بعضیا میگن اگر کیروش نبود وضعمون بدترین از این بود! امسال عربستان هم آرژانتین رو برد! اینا هنوز تو خواب خرگوشی هستند
حیف که چه تیمی داشتیم..چه بازیکنایی خط خوردن..
از 26 تا جای خالی بازیکن، 25 تا بردیم..اونم پیرترین تیم جام شدیم! 4 دروازه بان ، سه مهاجم!:)
تازه اینقدر بهش رو دادیم هنوز تهرانه..میخواد تو آسیا هم برامون سرمربیگری کنه! حالا نمیگم فرهاد مجیدی و جواد نکونام و یحیی گل محمدی و قلعه نوعی بیان، ولی الان یه گندی کیروش زده من مهدی تارتار رو بیشتر از این کیروش قبول دارم!
تاتفکرات تاج و کیروشی پور هست تیم فوتبال مون به هیچ جا نمیرسه!
کیروشی پور منظورتون فردوسی پور هست؟ :unsure: 🤭
فردوسی پور مگه هنوز کار میکنه؟
پ.ن: خیلی ساله طرفدار فوتبال نیستم. محض کنجکاوی پرسیدم!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
آقای تاج واقعا خدماتت(خیانتت) به فوتبال ایران رو هیچ وقت فراموش نمیکنم...هم سر ویلموتس و هم سر این بلایی که امسال سر تیم آوردی!
کیروشی پور منظورتون فردوسی پور هست؟ :unsure: 🤭
فردوسی پور مگه هنوز کار میکنه؟
پ.ن: خیلی ساله طرفدار فوتبال نیستم. محض کنجکاوی پرسیدم!
یه زمانی ممد مایلی کهن خیلی از دست فردوسی پور شاکی بود...بهش لقب کیروشی پور رو هدیه کرد..
کیروشی پور یه زمانی خیلی پرکار بود.....کلا رئیس هواشناسی بود..چون اختیار جوّ را کامپلت داده بودن به ایشون!
دهه چندی هستی داداش اینا یادت نمیاد؟:)

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
یه زمانی ممد مایلی کهن خیلی از دست فردوسی پور شاکی بود...بهش لقب کیروشی پور رو هدیه کرد..
کیروشی پور یه زمانی خیلی پرکار بود.....کلا رئیس هواشناسی بود..چون اختیار جوّ را کامپلت داده بودن به ایشون!
دهه چندی هستی داداش اینا یادت نمیاد؟:)
من اوایل دهه 70 هستم
اما علاقه ای به فوتبال و دنبال کردن حواشی اش ندارم

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من اوایل دهه 70 هستم
اما علاقه ای به فوتبال و دنبال کردن حواشی اش ندارم
کار خوبی میکنی داداش...ما هم پشیمونیم عمرمون رو صرف این پیگیری این فوتبال کردیم...

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,241

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
جلالی: ولز را با فوتبال ایرانی بردیم، نه کی‌روشی
---------------
یه طور میگه "فوتبال ایرانی" انگار صاحب سبک در فوتبال هستند یا این تیم هر دفعه قهرمان آسیا میشه یا تیم های باشگاهیش هر سال کاپ AFC رو میبرن :D 🤭
چند دهه هست که توی همین آسیا یدونه قهرمانی نداشتن.
-----------
دم دروازه میدن عدس پلو،🤭:D تیمت بردار و برو

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
علاوه بر اینکه مجید جلالی صحبت های دقیق و درستی انجام داده، محمود فکری هم بنظرم حرفاش درسته البته بجز اونجاش که گفت اسکوچیچ میتونست تیم رو کنترل کنه..

درس مهم این است که دیگر برگشت به عقب نداشته باشیم که متاسفانه ما بارها این کار را انجام دادیم. به عقب برگشتیم و مربی را که درست کار کرد، خیلی خوب بود و می‌توانست تیم را کنترل کند کنار گذاشتیم و کسی را بالای سر تیم آوردیم که مصداق بارز بازگشت به عقب بود. من نمی‌خواهم بیشتر از این موضوع را باز کنم. کی‌روش نتوانسته تیم های خوب دنیا را به جام جهانی ببرد بعد ما انتظار داشتیم که ایران را خوشبخت کند. باید از همه این موضوعات درس بگیریم و ببینیم تیم های آسیایی چه کاری کرده اند که الان اینقدر خوب هستند و با تیم‌های بزرگ دنیا برابری می‌کنند. درحالی که ما به مساوی یا باخت شرافتمندانه مقابل تیم های بزرگ دنیا افتخار می کنیم.

Last edited:

mehrane.toosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
علی دایی ستاره ست واقعا چرا افتخار افرینان رو براشون ارزش قائل نیستیم؟

mehrane.toosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد یحیی گل‌محمدی هنوز لیستی به باشگاه نداده و تمام گمانه‌زنی‌ها در این‌باره شایعه است. این خبر راسته ؟
نظرتون چیه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید حمید سجادی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از پولادگر خواهش کردم این موضوع را پیگیری کند تا زودتر انتخاب سرمربی تیم ملی تعیین تکلیف شود.
من نمیفهمم واقعا الان چرا باید تیم ملی ما سرمربی نداشته باشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ورزش 4 رو ک باز میکنی انگار سایت خاله زنکی نینی سایت رفتی
1674714070124.png

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

چه میراثی جز تو لیگ ایران نمیشه باهاش نتیجه گرفت خارج از ایران همون اولش زارت جلوتو میگیرن و این حامیان دست از پا درازتر برمیگردند

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خدا رحمتش کنه
از این کیروش بیشتر فوتبال حالیش میشد...