برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد ایفون 4

Cinderella Man

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
حالا که بحث قیمت ایفون پیش اومد منم نظر شخصیم رو بگم ، گر چه ممکنه ایراد داشته باشه و قابلیت بحث طبیعتا خواهد داشت که دیدگاه بقیه دوستان هم استفاده کنیم .

قیمت این گوشی به نظرم با شروع هدفمند کردن یارانه ها به حدود 800 هزار تومن میرسه ( اگه شروع طرح رو مهر در نظر بگیرید قاعدتا قیمت گوشی از روز عرضه در کشور از حدود 1 ملیون و خرده به مرور تا اواسط مهر به 800 هزار تومن میرسه ، چون قیمت جهانی این گوشی حدود 700 تا 800 دلار هست ) . به نظرم میاد توی این طرح کالاهای لوکس مصرفی به سرعت قیمتشون پایین میاد ( چون تقاضا به شدت کاهش پیدا می کنه ) و به قیمت های جهانی نزدیک میشن ...

البته این بحث مربوط به کسانی هست که می خوان حساب و کتاب خرجشون رو دقیق داشته باشن و گرنه هستند کسانی که گوشی رو 1.5 ملیون هم باشه به محض عرضه میخرن !

Last edited:

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
وای به نظرم که خیلی قشنگه
حالا حالاها Htc و نوکیا برن بوق بزنن تا بتونن به اینجا برسن
عجب ال سی دی داره کیفیتش توپه توپه:D

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
به نظرم، فقط ژیروسکوپ و صفحه نمایشش مهمترین نکته این گوشی اپل هست و البته ظاهر بدش!

هنوز اونقدر امکانات و خدمات نمی ده که منو راضی کنه 1 تومن بدم برای خرید این گوشی.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
پسر آدم 1 ملیون میده پای یه گوشی زپرتی؟ هر اتمی باشه آخرش بازم گوشی هست ولاغیر.

گوشی بیشتر از 350 تومن خریدن جیگر میخواد ایــــــــــــــــــــــــــــــن هوا.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
به نظر من همه چیزش خوبه فقط ظاهرش کمی بد شده دلیلش هم که صافش کردند اینه که مشخص شده ترک هایی که بعضی وقت ها روی گوشی های قبلی به وجود میومده به خاطر همین انحنا بوده.
قیمتش فکر کنم 1 تومن بشه ولی این رو در نظر داشته باشید که از این به بعد 3gs فقط مشکی و فقط 8 گیگ تولید میشه پس افت نمی کنه مدل های 32 گیگ;)
در پاسخ کسی هم که به این گوشی میگه زپرتی: اولا که اشتباهت همین جاست این فقط یک گوشی نیست! و ثانیا فکر نکنم تا حالا این گوشی رو گرفته باشی دستت. اینجاست که ضرب المثل معروف رو می زنند که گربه دستش به گوشت نمی رسید ...:D

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
به نظر من همه چیزش خوبه فقط ظاهرش کمی بد شده دلیلش هم که صافش کردند اینه که مشخص شده ترک هایی که بعضی وقت ها روی گوشی های قبلی به وجود میومده به خاطر همین انحنا بوده.
قیمتش فکر کنم 1 تومن بشه ولی این رو در نظر داشته باشید که از این به بعد 3gs فقط مشکی و فقط 8 گیگ تولید میشه پس افت نمی کنه مدل های 32 گیگ;)
در پاسخ کسی هم که به این گوشی میگه زپرتی: اولا که اشتباهت همین جاست این فقط یک گوشی نیست! و ثانیا فکر نکنم تا حالا این گوشی رو گرفته باشی دستت. اینجاست که ضرب المثل معروف رو می زنند که گربه دستش به گوشت نمی رسید ...:D

اول اینکه منظور من از زپرتی آیفون نبود و کلا گوشی موبایل رو میگفتم.

عزیز اون اوایل که p1 جدید اومده بود من خریدمش فکر کنم 450.

چند روز پیش یه لپتاپ دل استودیو 1558 با 1300 تومن گرفتیم واسه یکی از دوستان که آدم حظ میکرد از اونهمه قدرت و سرعت. کانفیگش رو حتما خودت میدونی و میتونی حساب کنی دستگاهی با اون عظمت و قدرت در برابر یه گوشی تلفن که 900 تومن هست یکم گرونتر از مفت هست.

با 900 تومن اگه حساب کنی میتونی خیلی چیزا بخری که خیلی بهتر از یه گوشی بابت استفادش لذت ببری.

اما اگه شما 900 تومن برات پولی نیست و درآمد 10 روزت هست خوب حقته بخری.

اصولا این بحثها رو نباید با طرفداران خرده فرهنگ اپل کرد چون اونا در عوالم دیگه ای سیر میکنند.

بین دوستانم کسایی هستند که مک بوک پرو دارند ولی روش ویندوز میزنن و تمام لذتی که از 900 تومنی که بابت گوشی دادند اینکه اس ام اس هارو دسته بندی میکنه یا مولتی تاچ هست یا پشتیبانی قوی داره و ....

استدلال هاشون در مورد ضعف بلوتوس یا نبود مولتی تسک یا مسائل دیگه واقعا شنیدنی هست.

ایشالا بخریش و ازش لذت ببری.

حالا خوب شد این جابز مرام به خرج داد و بعد از 10 سالی که ازقرن 21 گذشته مولتی تسک رو آزاد کرد.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
برای اولین بار به طور جدی وسوسه شدم ایفون بخرم !

خدا اخر و عاقبت رو بخیر کنه !

واقعا امسال اپل ترکونده

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
عجب....واقعا خدا به خیر بگزرونه....

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
قیافش تو عکس یه جوریه اما مطمئنا از نزدیک خیلی قشنگ تره.

r10ronaldinho

Registered User
لایک‌ها
0
اول اینکه منظور من از زپرتی آیفون نبود و کلا گوشی موبایل رو میگفتم.

عزیز اون اوایل که p1 جدید اومده بود من خریدمش فکر کنم 450.

چند روز پیش یه لپتاپ دل استودیو 1558 با 1300 تومن گرفتیم واسه یکی از دوستان که آدم حظ میکرد از اونهمه قدرت و سرعت. کانفیگش رو حتما خودت میدونی و میتونی حساب کنی دستگاهی با اون عظمت و قدرت در برابر یه گوشی تلفن که 900 تومن هست یکم گرونتر از مفت هست.

با 900 تومن اگه حساب کنی میتونی خیلی چیزا بخری که خیلی بهتر از یه گوشی بابت استفادش لذت ببری.

اما اگه شما 900 تومن برات پولی نیست و درآمد 10 روزت هست خوب حقته بخری.

اصولا این بحثها رو نباید با طرفداران خرده فرهنگ اپل کرد چون اونا در عوالم دیگه ای سیر میکنند.

بین دوستانم کسایی هستند که مک بوک پرو دارند ولی روش ویندوز میزنن و تمام لذتی که از 900 تومنی که بابت گوشی دادند اینکه اس ام اس هارو دسته بندی میکنه یا مولتی تاچ هست یا پشتیبانی قوی داره و ....

استدلال هاشون در مورد ضعف بلوتوس یا نبود مولتی تسک یا مسائل دیگه واقعا شنیدنی هست.

ایشالا بخریش و ازش لذت ببری.

حالا خوب شد این جابز مرام به خرج داد و بعد از 10 سالی که ازقرن 21 گذشته مولتی تسک رو آزاد کرد.

به نظرم اگه با آیفون کار کنید نظرتون عوض میشه ;)

hesamsh

Registered User
لایک‌ها
0
من تا حدودی حق رو به amir3408 می دم. آدم با 1 تومن می تونه بیشتر از آیفون از تکنولوژی لذت ببره!
آیفون از اون دسته تکنولوژی هاس که من اونو لوکس طبقه بندی می کنم (البته با این قیمت تو ایران)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
now thats really worth thinking about......lol

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
وقتی الآن گوشی های معمولی 500 تومنه معلومه می ارزه که با 1 تومن یک گوشی داشتی باشی که از هر نظر عالیه من همین الآنم با 3gs به اندازه کافی لذت می برم درسته که قیمتش گرونه ولی هرچه قدر پول بدی آش می خوری.
کسانی که من رو می شناسند می دونند کار من فقط به دسته بندی sms جمع نمیشه!
بدورد;)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
من تا حدودی حق رو به amir3408 می دم. آدم با 1 تومن می تونه بیشتر از آیفون از تکنولوژی لذت ببره!
آیفون از اون دسته تکنولوژی هاس که من اونو لوکس طبقه بندی می کنم (البته با این قیمت تو ایران)

فکر نکنم لذتی بیشتر از این باشه که هر روز بتونی 10 ها بازی جدید رو گوشیت نصب کنی و کلی برنامه های fun داشته باشی....صفحه نمایش با کیفیت عالی داشته باشی...یا بتونی هرجا خواستی بشینی یه قسمت از سریال مورد علاقه ات رو ببینی؟ دوربین خوبی داشته باشی و عکس ها و فیلم های با کیفیت بگیری تو 32 گیگ فضا که راحت باشی....و... و....

کدوم تکنولوژی به شما امکان این رو میده؟ لپ تاپ؟ مگه تو جیبت جا میشه؟ همیشه همراهته؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فکر نکنم لذتی بیشتر از این باشه که هر روز بتونی 10 ها بازی جدید رو گوشیت نصب کنی و کلی برنامه های fun داشته باشی....صفحه نمایش با کیفیت عالی داشته باشی...یا بتونی هرجا خواستی بشینی یه قسمت از سریال مورد علاقه ات رو ببینی؟ دوربین خوبی داشته باشی و عکس ها و فیلم های با کیفیت بگیری تو 32 گیگ فضا که راحت باشی....و... و....

کدوم تکنولوژی به شما امکان این رو میده؟ لپ تاپ؟ مگه تو جیبت جا میشه؟ همیشه همراهته؟
مازی اگه ال سی دی ، 4 به بالا بود ، میخریدم

اچ دی2 آدم رو بد عادت کرده ، واقعا" الان 3.5 اینچ کمه . قبول داری ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
^ من حقیقت بعد از تجربه تلخی که با N900 داشتم سر اندازه و ضخامت و این چیزها دیگه چشمم ترسیده...به نظرم 3.5 اینچ ایده ال هست دیگه....

حقیقتش ترجیح میدم یه گوشی با صفحه نمایش مناسب و ایده ال داشته باشم که راحت بره تو جیبم و حمل و نقل اش راحت باشه برام تا یه گوشی بگیرم که صفحه بزرگتری داشته باشه ولی همش عذابم بده...

من با همین 3.5 راحتم فعلا....دی: اصرار نکن....قبول نمیکنم/!!!

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
بلندی صداش مثله نوکیا میشه؟
ویدئو های mp4 ساپورت می کنه؟

بالا