برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد ایفون 4

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بی خیال برادر مگه با گوشیت دیسکو راه میندازی...همین الان 3GS من به اندازه کافی بلند و خوب هست...دیگه نمیدونم چی میخواید؟

Mp4 که سال هاست ساپورت میکنه..

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
^ البته این نظر شما هست و دلیلی نیست که درست باشه...

شما از کجا میدانید بنده مثلا کتاب نمیخوانم؟ یا از کجا میدانید خریداران ایفون فقط جوانان و نوجوانانی هستند که به شدت مقهور تکنولوژی هستند؟ از کجا میدانید که مثلا من چند سالمه؟ 16 سالمه یا 40 سال؟

یه چیزهایی ادم میشنوه که نمیدونه چی بگه....پست ها بی محتوا به این میگن ها....

هرکی ایفون میخره دیگه از همه چی میبره و به شدت مقهور تکنولوژی میشه؟!!!!!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
فکر نکنم لذتی بیشتر از این باشه که هر روز بتونی 10 ها بازی جدید رو گوشیت نصب کنی و کلی برنامه های fun داشته باشی....صفحه نمایش با کیفیت عالی داشته باشی...یا بتونی هرجا خواستی بشینی یه قسمت از سریال مورد علاقه ات رو ببینی؟ دوربین خوبی داشته باشی و عکس ها و فیلم های با کیفیت بگیری تو 32 گیگ فضا که راحت باشی....و... و....

کدوم تکنولوژی به شما امکان این رو میده؟ لپ تاپ؟ مگه تو جیبت جا میشه؟ همیشه همراهته؟

دوست من تفاوت عقیده من و شما درست همینجاست که من فکر میکنم بازی کردن بهترین بازی جهان روی ال سی دی 3.5 اینچ ارزش 1 ملیون هزینه رو نداره و شما میفرمایید داره.

یه گوشی نسبتا خوب امروز 500 تومن هست و شما معتقدی بازی کردن یا چند تا ویژگی خاص که توی آیفون هست ارزش 500 تومن هزینه بیشتر رو داره ولی من معتقدم اگه آب حوض هم برام خالی کنه ته تهش یه گوشی هست و نه بیشتر.

این تفاوت در عقیده باعث میشه من نخرم ولی شما بخری که یا 1 ملیون برات پولی نیست و میخری و کیفش رو میبری و یا به زحمت تهیه میکنی و بازم کیفش رو میبری. "حالت دیگه ای هم هست؟"

میتونی بشینی حساب کنی که با 1 ملیون الان چیا میتونی بخری. تکنولوژی این روزها خیلی ارزون شده. ولی آیفون در ایران اینجوری نیست.

در این مورد خیلی بحث ها میشه کرد ولی این نکته رو بگم که تمام این بحث های من در مورد کسی صادق هست که 1 ملیون براش پول هست و نه پول خرد.

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من کلا با این آیفون حال نمیکنم.یعنی حال میکنما اما نه با 1 ملیونش.اگه یه روز رفتم آمریکا میخرم حداکثر 200 دلار حالشو میبرم.
آخه چرا آیفون تو آمریکا 200 دلاره اینجا 1 تومن؟این خیلی برا من سوال نمیدونم چرا یه چیزی باید 400% تفاوت قیمت با کمپانی داشته باشه؟

این 4g الان تو آمریکا یا انگلیس چنده؟
اصلا چرا بعضیا تو آمریکا به جای اینکه 200 دلار پای آیفون بدن میان 500 دلار پای N900 میدن مثلا؟

یکی بیاد منو توجیح کنههههههههههههههههههه.

gba

Registered User
لایک‌ها
25
من کلا با این آیفون حال نمیکنم.یعنی حال میکنما اما نه با 1 ملیونش.اگه یه روز رفتم آمریکا میخرم حداکثر 200 دلار حالشو میبرم.
آخه چرا آیفون تو آمریکا 200 دلاره اینجا 1 تومن؟این خیلی برا من سوال نمیدونم چرا یه چیزی باید 400% تفاوت قیمت با کمپانی داشته باشه؟

این 4g الان تو آمریکا یا انگلیس چنده؟
اصلا چرا بعضیا تو آمریکا به جای اینکه 200 دلار پای آیفون بدن میان 500 دلار پای N900 میدن مثلا؟

یکی بیاد منو توجیح کنههههههههههههههههههه.

بابام جان اونها کانترکت (قرارداد) دارند. حداقل ماهی 70$ تیغشون می زنند. آنلاکش هم اونجا 700$ ـه. ایران هم فقط اول کار 1 تومن بود. بعدش متعادل میشه.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
استفاده از آیفون توی ایران بدون حتی 3g و این وضع تحریم از هر جهت "ماشالا" ناامید کننده هست. اینجا فقط یه GPRS هست که اونم از بس بی کیفیت و گرون هست که از استفادش پشیمون بشید. در واقع دوستان آیفون دارمون توی ایران نمیتونن حتی نصف قابلیتهای این گوشی رو استفاده کنند.

اینم حساب کنید 700$ برای یه آمریکایی یا اروپایی چقدر پوله و برای یه ایرانی چقدر.

این بحث در مورد همه گوشی های نسبتا گرون قیمت صادق هست.

با احترام به تمام دوستان گوشی باز "حالا از هر برندش" دلیل خرید گوشی های گرون قیمت در ایران در بیشتر مواقع "نه همیشه" کارایی نیست و فقط و فقط بالا بردن پرستیژ هست.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من اصلا بحثی ندارم...اگر با ایفون کار کرده باشید که این حرفها رو نمیزدید....اگر هم کار نکردید که هیچی ....همین نظرات رو میتونید داشته باشید و توجیه کنید.

کلا هرکی دوست داشت بخره هرکی هم نخواست نخره...هرکی هم فکر میکنه گرونه باز میتونه نخره....

کلا بی خیال....ایفون دارها میدونن بنده چی میگم//شما هم هر موقع خواستی پرستیژ پیدا کنی سعی کن ایفون بخری چون خیلی خوبه!!

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
من هم با نظر مازیار موافقم
همه دنیا دارن ایفون رو تحسین وتمجید میکنن بعد شما میای میگی.......هه هه هه (خنده داره):D
هرکسی با ایفون کار کرده باشه میدونه ایفون چقدر با بقیه گوشی ها متفاوت هست اصلا انگار بقیه واقعا تعطیل هستن
من با هرگوشی بگی کار کردم از htc , hp ,گرفته تا نوکیا هیچی ایفون نمیشه
بعدشم شما که هی میگی میشه با یک میلیون لپ تاپ خرید شما میتونی لپ تاپت رو هرجا دوست داری ببری(دیدی نمیتونی)

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
کلا تنها کسی با آیفون مخالفت میکنه که تا حالا ازش استفاده نکرده باشه ( هر چند که طبق عادات ایرانی بودنمون الان همه میان میگن ما داشتیم و و مخالفیم اما راحت میشه اثبات کرد که نداشتند )

من در حال حاضر هم کارم طوری هست که روزانه با تمام گوشی های جدید سرو کار دارم به جرات میتونم بگم در مجموع هیچ گوشی ای در حال حاضر به گرد پای آیفون هم نمیرسه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مازیار حامی اپل در ایران.....لول.....من که مک بوک دارم این همه طرفداری نمیکنم.....لول

پ ن:علیرضا عذرخواهی میکنم که این پست رو زدم....راستش با پستهای مازی من هم وسوسه شدم این آیفون 4 رو بخرم .....لول

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
علی جون فکر کنم یکمی پست هات پشت سر هم زیاد شده یهو ، تکثیر شده :D
خیلی گوشی نازیه !!!
اپل کم آورد ، روز اول در مدت 7 ساعت 600 هزار تا گوشی پیش فروش شد ، و بدین سان عرضه برای 24 جون تموم شد :D
منم سفارش بدادم تحویلش رفت برای جولای

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
آقا این استیو پول یکی از این آیفنها رو بده یک دست لباس بگیره. همون لباس 4 سال پیش تنشه.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
علی جون فکر کنم یکمی پست هات پشت سر هم زیاد شده یهو ، تکثیر شده :D
خیلی گوشی نازیه !!!
اپل کم آورد ، روز اول در مدت 7 ساعت 600 هزار تا گوشی پیش فروش شد ، و بدین سان عرضه برای 24 جون تموم شد :D
منم سفارش بدادم تحویلش رفت برای جولای

شما چطوری سفارش دادی؟ انلاک؟ چند؟منم بخوام میتونی سفارش بدی؟

مازیار حامی اپل در ایران.....لول.....من که مک بوک دارم این همه طرفداری نمیکنم.....لول

پ ن:علیرضا عذرخواهی میکنم که این پست رو زدم....راستش با پستهای مازی من هم وسوسه شدم این آیفون 4 رو بخرم .....لول

بخر علی خیلی خوبه :)

پست هات چرا انقدر بچه کرده زیاد شده؟!!:D

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
سایت expansys ایفون 4 رو به صورت pre-order گذاشته

قیمتش مناسبه انصافا

16 گیگ 2799 درهم امارات حدود 720 تومن

32 گیگ 3299 درهم امارات حدود 820 تومن

http://www.expansys.ae/s.aspx?search=Apple iPhone 4

15 جولای توزیعش اغاز میشه ! نمیدونم میارزه ادم از الان رزو کنه یا صبر کنیم بهتره !

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه خیر میارزه...از همین الان رزرو کن.

Hossein-Mostajab

Registered User
لایک‌ها
0

قیمتش مناسبه انصافا

15 جولای توزیعش اغاز میشه ! نمیدونم میارزه ادم از الان رزو کنه یا صبر کنیم بهتره !

ببینم این سایت به ایران هم می فرسته؟
کسانی که تازه تجربه اش رو دارند لطفا راهنمایی کنند

mohammad.kaveh

Registered User
لایک‌ها
4

قیمتش مناسبه انصافا

خوبه که حتما سفارش بده
من دادم رفیقم تو انگلیس سفارش بده خشک خشک 750 16 گیگ 900 تومن 32 میافته بدون هزینه ارسال !!!

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
iOS4 دقایقی قبل منتشر شد:

برای 3GS از اینجا بگیرید:

http://appldnld.apple.com.edgesuite...100621.5urG8/iPhone2,1_4.0_8A293_Restore.ipsw

----------------

برای 3G از اینجا:

http://appldnld.apple.com.edgesuite...100621.58Yt4/iPhone1,2_4.0_8A293_Restore.ipsw

------------------

برای ایفون 4 هم از اینجا:

http://appldnld.apple.com.edgesuite...100621,Vfgb5/iPhone3,1_4.0_8A293_Restore.ipsw

توجه کنید اگر گوشی تون انلاک فکتوری هست میتونید ریستور کنید اگر لاک هستید به هیچ وجه فعلا ریستور نکنید

بالا