برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر راجب گارانتی سازگار

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
همينطور كه دوست خوبمون اشاره كرد سازگار داراي كارت ميباشد . و خيلي بهتر از ويستا ميباشد .

دوست عزیز در پست قبل هم عرض کردم که کارت گارنتی(یا هر چیزی که شما اسمشو بذارید) برچسب شده بود رو کاور طوری که قابل جدا شدن نبود.و موضوع این نیست در واقع..
من با ویستا کار نکردم ولی از شواهد پیداست که ویستا خوب نیست ولی شما خودتو بذار جای من ببین جای دفاع داره.؟،انتخاب بین بد و بدتر هست..

من همین چند روزه برای رفع مشکل دی وی دی رایتر به نمایندگی مراجعه میکنم ببینم چی میشه ....

فیدبک رو هم اینجا میذارم.

مرسی، تا ببینیم چی میشه.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سازگار هميشه خوب بوده. من در شركت رقيب سازگار كار ميكنم . تو قسمت تخقيقات شركت دريا هستم . سازكار هميشه خوب بوده ولي ويستا ايراداتاتي از هاردتون ميگيره كه البته نتونستن من رو توجيح كنند . من خودم معرفي نكردم ولي كاملا مديرشون رو توجيح كردم

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
سازگار هميشه خوب بوده. من در شركت رقيب سازگار كار ميكنم . تو قسمت تخقيقات شركت دريا هستم . سازكار هميشه خوب بوده ولي ويستا ايراداتاتي از هاردتون ميگيره كه البته نتونستن من رو توجيح كنند . من خودم معرفي نكردم ولي كاملا مديرشون رو توجيح كردم

دوست عزیز فعلا که میبینید من این مشکلو باهاش پیدا کردم، اگر هم خواستید لینک دیگران رو هم که مشکل پیدا کردن خدمتون بدم.والا منم قصد داشتم مدیر قسمت فنی سازگار رو توجیح کنم، ولی ایشون سوزنشون رو یه کلمه گیر کرده بود و من هر چی گفتم ایشون همون حرفو تکرار میکرد..

دوست من مشکل من این نیست که مثلا گفته باشن، هارد شما ضربه خورده، یا اتصالی کرده، یا اینجاش چرا اینجوریه و .. مشکل من اینه که سازگار منو سرکار گذاشت که شرح ما وقع رو نوشتم، اگر با دقت مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد چه اتفاقی افتاده.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
از مديريت بخش تقاضا دارم عنوان تاپيك رو از ايني كه هست به انتقاد از گارانتي تغيير دهند . قبلا يك تاپيك براي گارانتي ها بود كه در يكجا باشه بهتره

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
جالبه، من استارتر تاپیکم، شما تقاضای تغییر عنوان تاپیک رو میدی.؟؟
دوست عزیز اتفاقن عنوان تاپیک کاملن برازنده ی این گارنتی هست، و شما اگر فکر میکنی که سازگار پارادایس هست، اگر تجربه مثبتی با این گارنتی دارید عنوان کنید که روش بحث بشه..هر چند که نمیتونه این واقعیت رو از بین ببره و این مطلب رو نقض کنه.
و اینکه بنده حق دارم اگر حقی از من زایل شد، و تجربه بدی داشتم بیام و عنوان کنم که دیگران دوباره اون مراحل رو نرن، و باز هم میگم نه پول اون هارد واسم مهمه نه پول تیپاکس، صرفا فقط بابت اون سرکار گذاشتن و اون ظلمی که شده تاپیک رو زدم.
لیکن هنوز متوجه نشدم چرا به من گفتن هاردو بفرستم، و اگر این سادیسم نباشه چه اسمی میشه روش گذاشت.؟؟
قدیمیا میگفتن اگر 100 هزار تومن پول حلال به دست بیاری و 1000 تومن حروم بزاری روش اون 100 هزار تومنم حروم میشه.
دوست من فاصله بین انصاف و بی انصافی به اندازه یه خط باریکه، با اطمینان کامل میگم در این موضوع و طرح موضوع حتی یک سر سوزن از این خط پامو اونور نذاشتم.

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
از مدیر محترم بخش میخوام که عنوان تاپیک رو به همون "گارنتی آشغال سازگار" تغییر بدن و اگر دوست داشتن یه تاپیک جدید ایجاد کنن برای بحث و تبادل نظر.
این تغییر مثل این میمونه که من تو قسمت روابط عمومی تاپیک بزنم با عنوان "شکایت از کاربر فلان" بعد مدیریت تبدیلش کنه به "بحث و تبادل نظر راجع به کاربر فلان." که 2 چیز کاملن متفاوت هست.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
عنوانی که انتخاب کردید درست نبوده برای این مبحث. به هر حال اینجا یک فروم سرشناس هست و نمیشه هر عنوانی رو برای مباحث انتخاب کرد. تو حوزه ی اختیارات من تا حد امکان قراره این بخش خالی از توهین باشه و بیشتر مباحث فنی پیگیری بشه.
من فکر میکنم با عنوان جدید اتفاقا چیزی که مورد نظر شماست راحتر اتفاق میوفته تا عنوانی که خودتون انتخاب کردید.
به هر حال بنده هم با سازگار سالهاست که دارم کار میکنم . هم بدی های زیادی دیدم ازش و هر کارهایی که وظیفه اش بوده رو گاهی درست انجام داده.
بهتره شما مطالبتون رو با صحت و سلامت بیان کنید و دوستان خودشون به قضاوت بنشینند که کیفیت گارانتی چطوره و ... .

mboveiri

Registered User
لایک‌ها
34
عنوانی که انتخاب کردید درست نبوده برای این مبحث. به هر حال اینجا یک فروم سرشناس هست و نمیشه هر عنوانی رو برای مباحث انتخاب کرد. تو حوزه ی اختیارات من تا حد امکان قراره این بخش خالی از توهین باشه و بیشتر مباحث فنی پیگیری بشه.
من فکر میکنم با عنوان جدید اتفاقا چیزی که مورد نظر شماست راحتر اتفاق میوفته تا عنوانی که خودتون انتخاب کردید.
به هر حال بنده هم با سازگار سالهاست که دارم کار میکنم . هم بدی های زیادی دیدم ازش و هر کارهایی که وظیفه اش بوده رو گاهی درست انجام داده.
بهتره شما مطالبتون رو با صحت و سلامت بیان کنید و دوستان خودشون به قضاوت بنشینند که کیفیت گارانتی چطوره و ... .

از این نظر حق با شماست، هر چند که ماهیت کل تاپیکو عوض میکنه ولی در نهایت یه تصویر کلی رو بیان میکنه.
مطالب من در صحت کامل بیان شدن و قابل آزمون و آزمایش.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوستان كه مشكلي با سازگار دارند تو پيغام با من در يميان بگذاريد كمك ميكنم

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
هاردم خراب شده گارانتی سازگار هست به نظرتون هارد رو تعیض میکنن؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
اگر ایراد فیزیکی نداشته باشه نباید تو تعویضش مشکلی باشه.

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
در کل به گارانتی زیاد نمیشه دل خوش کرد ولی باز برای هارد سازگار به نسبت ویستا گارانتی بهتریه من تو هر دوشون تجربه داشتم الان قطعه ای که گارانتی ویستا باشه اصلا نمیگیرم

بالا