• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
اتفاقا بهشون پیام دادم
این یه پلتفرم روسی هست که اومدن ترجمه ش کردن به فارسی و تحت لیسانسه
گفتن امکانات بیشتری رو اضافه میکنیم بعدا
من تست هم کردم اتفاقا از یه سایتم 950 صفحه پیدا کرد ولی ترجیح دادم ببینم چند ماه اول چطور کار میکنه
اره ظاهرش تابلویه ، فقط مشکلی که هست این قیمتش نامعقوله آخه صفحه سایت که زیاده شما فک کن یه سایت با هزار مطلب هزار صفحه میشه هر مطلبم ده تا برچسب داشته باشه .... چقدر صفحه میشه ، یه روزه برشکست میشه البته اگه تسویه ماهانه باشه میزنن آخرماه مسدود میکنن[emoji23]

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
اره ظاهرش تابلویه ، فقط مشکلی که هست این قیمتش نامعقوله آخه صفحه سایت که زیاده شما فک کن یه سایت با هزار مطلب هزار صفحه میشه هر مطلبم ده تا برچسب داشته باشه .... چقدر صفحه میشه ، یه روزه برشکست میشه البته اگه تسویه ماهانه باشه میزنن آخرماه مسدود میکنن[emoji23]
منم همین فکر رو کردم و صبر کردم تا ببینم چی میشه
من یه سایت فروشگاهی دارم 118000 ایندکس داره. قبول میکنن ؟

اره مثل ای نتورک نیست که بخواد تایید شه

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من یه سایت فروشگاهی دارم 118000 ایندکس داره. قبول میکنن ؟
به تعدادصفحاته ،اره قبول کردنش مشکلی ندارن تو پول دادنش آدم شک داره که سر ماه نیان مسدود کنن الان شما اینقدر این ایندکس داره حداقل +۳۰۰ هزار صفحه داره سایتت خب دوتا چارتا کن ماهی +۱۰ میلیون باید درآمد بدن به یه نفر ! اونم واسه تبلیغ متنی بک لینک!

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
اقا چی شد؟ زنده ای هنوز؟
نترسید بابا چیز جدی ای نیست خخخ
هنوز زنگ نزده واسه هماهنگی...این موضوعو اینجا مطرح کردم که اگر کسی تجربه ای داره بگه نه اینکه یه عده بیان خوشمزه بازی دربیارن!! از این به بعد چنین موضوعاتی رو دیگه مطرح نمیکنم خخخخ
بعد از این که رفتم حتما نتیجه رو توی تاپیک مینویسم تا دوستان استفاده کنن

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
نترسید بابا چیز جدی ای نیست خخخ
هنوز زنگ نزده واسه هماهنگی...این موضوعو اینجا مطرح کردم که اگر کسی تجربه ای داره بگه نه اینکه یه عده بیان خوشمزه بازی دربیارن!! از این به بعد چنین موضوعاتی رو دیگه مطرح نمیکنم خخخخ
بعد از این که رفتم حتما نتیجه رو توی تاپیک مینویسم تا دوستان استفاده کنن
خوشمزگی نی داداج میترسن سر خودشونم بیاد:general304:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان
ای نتورک باز سیستم جدیده uniplace.ir رو راه انداخته قیمتای فضایی هم داده ! نوشته سه لینک بعنوان بک لینک تو تمام صفحات سایتتون میزاریم هر لینک در هر صفحه ماهانه 525 تومن میدیم! یعنی برای یه سایت با هزار صفحه ماهی میشه 1000*525=525000[emoji15] درآمد!! به عقل جور در نمیاد اصلا! نظرتون چیه؟

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
من سایت دارم بالای یک میلیون صفحه ایندکس داره یعنی ماهی 525 میلیون تومن میدن؟!!!

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
من سایت دارم بالای یک میلیون صفحه ایندکس داره یعنی ماهی 525 میلیون تومن میدن؟!!!
اره ، یه شبه تریلیاردر میشی[emoji23]
شما اینکارو بکن یک چند روز مونده به آخر ماه وردار کدشونو بزار بعد هر روزم اسکرین شات بگیر آخر ماه درخواست واریزی بده اگه صفر کنن آبروشونو ببر[emoji2] فتا هم اگه حوصلشو داری شکایت کن (البته یه دفعه دیدی دادن[emoji2] یه شبه میشی میلیاردر)، البته اینا پشتشون چنان گرمه که فک نکنم اونم بتونه تکونشون بده[emoji16]

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اره ، یه شبه تریلیاردر میشی[emoji23]
شما اینکارو بکن یک چند روز مونده به آخر ماه وردار کدشونو بزار بعد هر روزم اسکرین شات بگیر آخر ماه درخواست واریزی بده اگه صفر کنن آبروشونو ببر[emoji2] فتا هم اگه حوصلشو داری شکایت کن (البته یه دفعه دیدی دادن[emoji2] یه شبه میشی میلیاردر)، البته اینا پشتشون چنان گرمه که فک نکنم اونم بتونه تکونشون بده[emoji16]
بابت هر صفحه 525 فکر نمیکنم بدن. اما حتی اگه بابت هر صفحه 5 تا تک تومنی هم بدن باز ماهی 5 میلیون تومن میشه.
سرماه واریز میکنند و حد نصاب نداره؟ سایتشون راه افتاده یا در مرحله آزمایش هست؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
تا الان 630 صفحه پیدا کرده. همین میشه ماهی 600*500=300.000
ماهی 300 هزار :general609:
اگه اینجوری باشه یه هفته ای ورشکست میشن.
همین 5 تا تک تومن که @ap3 گفت هم میرزه اگه پرداخت کنن!
خودش میگرده پیدا میکنه یا از ایندکس گوگل استفاده میکنه؟
بله دقیقا مثلا فکر کن سایتی مثل بلاگفا که نزدیک 20 میلیون صفحه ایندکس داره اگه بزاره میشه ماهی تقرییا 11 میلیارد تومن!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه سیستم بود که بعضی از کلمات رو به لینک تبدیل میکرد مثل infolinks که hossein online فک کنم سایت براش زده بود اما فعال نکرد

این سیستم هم اینطوری کار وکنه ؟

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان وردپرس اسپویلر نداره؟
منظورم هر چیزی که بشه متن یا عکس رو داخلش قرار داد و کاربر روش کلیک کنه و نشونش بده

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
بابت هر صفحه 525 فکر نمیکنم بدن. اما حتی اگه بابت هر صفحه 5 تا تک تومنی هم بدن باز ماهی 5 میلیون تومن میشه.
سرماه واریز میکنند و حد نصاب نداره؟ سایتشون راه افتاده یا در مرحله آزمایش هست؟
ساعت یازده از ای نتورک ایمیل زدن و محتوای زیر رو داره (شرمنده گوشیم اسکرین شات نمیگیره[emoji16] )
"امروز می‌خواهیم برای افزایش درآمد شما، سرویس جدیدی را معرفی کنیم؛ Uniplace نام سرویس جدیدی برای درآمدزایی است که امکان کسب درآمد از طریق جای‌گذاری لینک را به صورت اتوماتیک فراهم کرده است.
سیستم درآمدزایی در Uniplace به شیوه تسهیم درآمد (Revenue Sharing) است که به صورت ۷۰٪ نمایش‌دهنده و ۳۰٪ Uniplace تسهیم صورت می‌گیرد.
بطور کلی ۳ عدد بک‌لینک در هر صفحه از وب‌سایت شما که شرایط قرار گرفتن لینک در آن محیا باشد، به صورت اتوماتیک توسط پلتفرم قرار می‌گیرد و به ازای هر صفحه از وب‌سایت‌تان ماهیانه ۵۲۵۰ ریال (۱۷۵۰ ریال به ازای هر لینک) کسب درآمد خواهید کرد.
*محدودیتی در تعداد صفحات وب‌سایت شما وجود ندارد."

----
سایت همونطور که گفتن اسکریپت روسیه اومدن فارسیش کردن ، اینقدرم عجله داشتن که پول بزنن به جیب[emoji23] داکیومنت های روسیش هستش ، هنگام ثبت نام قوانین رو بزن لینک pdf محتواش روسیه،ادرس شرکتشم زده [emoji2] ، اینقدرم ضایع کپی پیست کار کردن که آمار سایت رو هم آمار سایت روسی رو زدن[emoji55] همین اول کار با دروغ شروع میکنن دیگه چه بشه آخرش ، اینم سایت روسیش : www.uniplace.ru

Last edited:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
اینو نوشته :
اسکریپت‌ها وارد شدند. پروسه اضافه کردن صفحه در سرور چند ساعت طول می‌کشد

فکر کنم خودشون اسکریپت نوشتن که سایت رو بگرده.
بله روس ها زحمتشو کشیدن[emoji2] uniplace.ru

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

من دو هاست دارم
یکی هاست اصلی (که SNI فعال نیست) یکی هاست فرعی دارای SNI فعال

میخام در هاست اصلی یک زیر دامنه بسازم و اون رو با HTTPS باز کنمش
به همین خاطر من هم در هاست اصلی و هم در هاست فرعی زیر دامنه رو ساختم مثلا به این شکل :

sub.domain.com

میخام به این شکل باز بشه:
https://sub.domain.com

(البته توی هر دو هاست نمیدونم چرا توی public html نرفتم و توی روت ساخته شدن پوشه ساب دامنه- سی پنل هست)

در هاست اصلی رفتم به بخش Advanced Zone Editor حالا type , name, ttl رو چی باید وارد کنم؟ (آدرس که آی پی هاست فرعی میشه)

این کار رو که کردم دیگه چی کار باید کنم که اون آدرس زیر دامنه ـم با https باز بشه به این شکل ؟
https://sub.domain.com

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
هاست نامحدود (ایران نمیخوام!) از کجا بگیرم خوب باشه؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
دوستان اهل فن ، طراح قالب فروشگاهی ووکامرس حرفه ای که از ممد فامو و ای وحید ارزونتر بگیره و کارش عالی باشه سراغ دارید؟؟؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@l3est چقدر دنگ و فنگ و دردسر داره گذاشتن کد تبلیغاتش. چرا مثل آدم یه کد نمیده راحت بزاریم توی سایت؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
نمیدونم. من که برای وردپرس میخواستم پلاگین داشت.
من بهشون ایمیل زدم و نحوه درآمدو پرسیدم اینو جواب دادن:
درامد به ازای هر بک لینک ۱۷۵ تومان در ماه است
و تعداد ماکسیمم در هر پیج ۳بک لینک می باشد

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
نمیدونم. من که برای وردپرس میخواستم پلاگین داشت.
برای وبلاگ نمیشه؟!:general106::D

پ.ن:راستی اون همکاری در فروش رو تو یه سری از سایت ها ثبت کردم ولی لامصب کسی نمیخره!:general710:

بالا