• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان هزینه تبدیل یه قالب psd به html ,css چقدر هست؟

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
بلاگفا اونقدر محدودیت برای کاربرانش ایجاد کرده که داره از لیست 10 سایت اول ایران خارج میشه, با این وضعیتی که داره ادامه میده و رقبایی مثل شاپرک-اینستاگرام و... دیگه نمیتونه به جایگاه قبلش برگرده !

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بلاگفا اونقدر محدودیت برای کاربرانش ایجاد کرده که داره از لیست 10 سایت اول ایران خارج میشه, با این وضعیتی که داره ادامه میده و رقبایی مثل شاپرک-اینستاگرام و... دیگه نمیتونه به جایگاه قبلش برگرده !
الان کدوم سرویس ها دارن پیشرفت میکنن

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
دوستان شما درگاه گرفتین برا سایتتون؟
کدوم بانک سخت گیر نیست؟

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
الان کدوم سرویس ها دارن پیشرفت میکنن
blog.ir پیشرفت خوبی داشته با توجه به امکانات زیادی که داره میتونه جای بلاگفا رو بگیره فقط مشکلش پولی بودنش هست
سرویس میهن بلاگ هم از نظر آزادی خیلی عالیه, گرچه قبلا رتبه 8 رو داشت اما الان به 20 رسیده, مشکل میهن بلاگ ادیتور درج مطلبش هست که بعضی وقتها اذیت میکنه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه کاربری بود..کار های ترجمه و نویسندگی انجام میداد..اینجا هم پست داده بود...آیدیشو کسی نمیدونه چیه؟

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
دوستان کسی با اذر انلاین کار کرده؟ پشتیبانی؟سرورا؟ کسی اطلاع داره؟
azaronline.com

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

Hamed98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دوستان کسی با اذر انلاین کار کرده؟ پشتیبانی؟سرورا؟ کسی اطلاع داره؟
azaronline.com

2 سال پیش ازش هاست پربازدید گرفته بودم. اما سر ریستور کردن بک آپ اذیت کردن و فقط سایت با کنترل پنل سی پنل رو ریستور میکردن و دایرکت ادمین رو میگفتن خودت باید ریستور کنی. ولی در کل کیفیت هاستش خوب بود. پشتیبانیش هم که بیشتر مواقع آنلاین هست. اون موقع سرور فقط از هلند داشت که الان مثل اینکه آمریکا رو هم اضافه کرده که سرعت و آپ تایم دیتاسنتر اونجا خوبه. اگر سرویسی میخواید بگیرید به اسم دیتاسنترش توجه کنید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
با یکی واسه نویسندگی حرف میزدم..گفتم قیمت هر پست چند؟

گفت 18 تا 25/// گفتم عمو..من نویسنده زومیت داشتم 8 ت میگرفت..تو به قیمت تایلند حساب کردی یا عمریکا؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تجربه ی من در استفاده از هاست موقعیت ایران

آقا از من میشنوین.. سایتتونو به هیچ وجه روی هاست ایران نیارید..حتی بهترین هاستینگ و بهترین دیتاستر...
هاست ایران = نابودی سایت
من یکماه سایتم روی هاست ایران بود...توی وبمسترتولز روزی میانگین 50 ارور عدم دسترسی به سایت میخورد.. بخش dns زرد شده بود و بخش server connet هم قرمز...
داشتم تمام رتبه های گوگلمو از دست میدادم و از دست دادم..قدرت دامنم به قدری پایین اومده بود که یه سایت زپرتی ازم کپی میکرد یا خبر خوان ها من میرفتم پایین...
البته غول هایی مثل YJC هم که کپی میکردن..کلا از نتایج حذف میشدم!!

در کل خیلی بد موقعیتی بود....مطالب رتبه نمیگرفتن و دیر ایندکس میشد...مثلا بعضی از مطالب 3-4 ساعت طول میکشید بیاد تو گوگل و خبرخوان ها میزدن که نتیجه اش رتبه نگرفتن من بود. در حالی که من روی ovh هلند بودم..مطالب همون 2-3 دقیقه اول ایندکس میشدن!

اینو هم بگم که گول سرعت دسترسی زودتر به سایت را که بخاطر پینگ پایین و فاصله کمتر و حذف شدن ارتباطات ماهواره ای و اتصال به شبکه داخلی رو نخورید...پینگ بهتر فقط باعث میشه سایت شما زودتر شروع به لود شدن کنه..اما به خاطر پایین بودن کیفیت دیتاسنتر های ایرانی..آخرش سایتتون از همون هاست آمریکا که دور ترین موقعیت را نسبت به ما داره دیر تر لودش تموم میشه...

نتیجه گیری:
1- از هرجایی هاست میگیرید دقت کنید که از چه دیتاسنتر و موقعیتی هستش...دیتاسنتر خوب خیلی تو بهتر شدن سایتتون کمک میکنه
2- هاست ایران اصلا جالب نیست طبق تجربه بنده
3- گول پینگ پایین تر و سرعت دسترسی بیشتر رو نخورید.
4- اگه از vps استفاده کنید..میبینید که سرعت دانلود و آپلود با vps در هاست های ایران خیلی پایینه..حدود 5 مگابایت هستش!!

پ.ن: سایتم داره بعد انتقالش به کانادا و دیتاسنتر yesup کم کم جون میگیره و بازدیدم دوباره بر میگرده جای اولش / کانادا با اینکه دور هست..ولی بازم زود باز میشه

امیدوارم تجربه بنده رو که دارای یک سایت تخصصی و کمی با بازدید متوسط هستش را استفاده بکنید.
موفق و پیروز باشید.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
کروم هست، اسمش full page screen capture
فایر فاکس هم افزونه مشابه داره
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/fireshot/

پ.ن : درباره سوال این تاپیک هم یه مطلب بنویسی خیلی ممنون میشم :D
http://forum.persiantools.com/threads/چطور-لینک-طبیعی-بسازیم-؟.825334/

آهان.. اره کرومه...من اون افزونه الکسا رو دیدم..فکر کردم فایرفاکسه..آخه کروم و فایرفاکس الان خیلی شبیه هم شدن..بنظر من فایرفاکس تو چند ورژن قبل که شکل تب هاشو تغییر داد..از روی کروم اسکی رفت..

من این مطلب رو سیو کردم...تا چند روز دیگه آموزشش رو بنویسم واسه کروم....کروم هم بنده ی خدا هست..گناه داره آموزش اسکرین شات ازش نباشه تو سایتم:D

پ.ن:
این مطلب رو خوندی؟
http://idehbank.com/Natural-Link-Building

به نظر من چند تا وبلاگ قوی بخر...مثل وبلاگ جناب نجفی:general307: و مطلب بنویس توشون و لینک بده..این فکر کنم لینک طبیعی هست...
من قراره خودم وبلاگ قوی بخرم و اینکارو کنم..
البته اساتید سئو بهتر میدونن بازم..

لینک های سایت های اشتراک لینک هم که نوفالو هست..تاثیرش نسبت به فالو خیلی کمتره..
فیسبوق و جوجل پلاس هم که نوفالو هست..
توی انجمن ها هم که پست کنی اونا هم نوفالو هست
خبرخوان ها و سایت های اسپم هم که نوفالو هست..

البته میتونی ریپورتاژ هم بخری که خرجت میره بالا و زیاد توجیه اقتصادی نداره..بهتره همون وبلاگ رو بگیری..

یا مثلا میتونی به یه مدیر وبلاگ مشابه یه پولی بدی بگی مطالبمو کپی کن

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
anetwork امار های کلیک شده را روز بعد نشون میده؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
تجربه ی من در استفاده از هاست موقعیت ایران

آقا از من میشنوین.. سایتتونو به هیچ وجه روی هاست ایران نیارید..حتی بهترین هاستینگ و بهترین دیتاستر...
هاست ایران = نابودی سایت
من یکماه سایتم روی هاست ایران بود...توی وبمسترتولز روزی میانگین 50 ارور عدم دسترسی به سایت میخورد.. بخش dns زرد شده بود و بخش server connet هم قرمز...
داشتم تمام رتبه های گوگلمو از دست میدادم و از دست دادم..قدرت دامنم به قدری پایین اومده بود که یه سایت زپرتی ازم کپی میکرد یا خبر خوان ها من میرفتم پایین...
البته غول هایی مثل YJC هم که کپی میکردن..کلا از نتایج حذف میشدم!!

در کل خیلی بد موقعیتی بود....مطالب رتبه نمیگرفتن و دیر ایندکس میشد...مثلا بعضی از مطالب 3-4 ساعت طول میکشید بیاد تو گوگل و خبرخوان ها میزدن که نتیجه اش رتبه نگرفتن من بود. در حالی که من روی ovh هلند بودم..مطالب همون 2-3 دقیقه اول ایندکس میشدن!

اینو هم بگم که گول سرعت دسترسی زودتر به سایت را که بخاطر پینگ پایین و فاصله کمتر و حذف شدن ارتباطات ماهواره ای و اتصال به شبکه داخلی رو نخورید...پینگ بهتر فقط باعث میشه سایت شما زودتر شروع به لود شدن کنه..اما به خاطر پایین بودن کیفیت دیتاسنتر های ایرانی..آخرش سایتتون از همون هاست آمریکا که دور ترین موقعیت را نسبت به ما داره دیر تر لودش تموم میشه...

نتیجه گیری:
1- از هرجایی هاست میگیرید دقت کنید که از چه دیتاسنتر و موقعیتی هستش...دیتاسنتر خوب خیلی تو بهتر شدن سایتتون کمک میکنه
2- هاست ایران اصلا جالب نیست طبق تجربه بنده
3- گول پینگ پایین تر و سرعت دسترسی بیشتر رو نخورید.
4- اگه از vps استفاده کنید..میبینید که سرعت دانلود و آپلود با vps در هاست های ایران خیلی پایینه..حدود 5 مگابایت هستش!!

پ.ن: سایتم داره بعد انتقالش به کانادا و دیتاسنتر yesup کم کم جون میگیره و بازدیدم دوباره بر میگرده جای اولش / کانادا با اینکه دور هست..ولی بازم زود باز میشه

امیدوارم تجربه بنده رو که دارای یک سایت تخصصی و کمی با بازدید متوسط هستش را استفاده بکنید.
موفق و پیروز باشید.
من دو سه سال پیش این اتفاق برام افتاد. یکی از سایتهام با کله سقوط کرد. از اون موقع هم به همه گفتم که هاست ایران نگیرید اما کو گوش شنوا؟! طرف تا خودش با چشمای خودش نابودی سایتشو نبینه از تجربه دیگران استفاده نمیکنه.

ArYaIeIrAn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگی به شبکه اون هاستینگ داره اگر دیتاسنتر یه لینک اینترنت داشته باشه از این مشکلات براش پیش میاد
باید لااقل چندین لینک بکاب داشته باشن هر لینک خراب شد سرویس ها دچار مشکل نشن

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من دو سه سال پیش این اتفاق برام افتاد. یکی از سایتهام با کله سقوط کرد. از اون موقع هم به همه گفتم که هاست ایران نگیرید اما کو گوش شنوا؟! طرف تا خودش با چشمای خودش نابودی سایتشو نبینه از تجربه دیگران استفاده نمیکنه.
دقیقا! :D
والا ما زبونمون مو در آورد آنقدر که گفتیم هاست ایران بدرد نمیخوره و مساوی هست با نابودی سایت o_O

بالا