• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
الکی پول قالب نده یه قالب اماده استفاده کن بده یه مقدار برات سبکش کنن استفاده کن قالب اختصاصی فقط هزینه الکی هست مخصوصا الان که ماشالا طراحا به خودشون زحمت نمیدن دو تا خط کد جدید بنویسن یه دفعه یه چیزی رو طراحی کردن روی 100 تا قالب کپیش میکنن ...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
الکی پول قالب نده یه قالب اماده استفاده کن بده یه مقدار برات سبکش کنن استفاده کن قالب اختصاصی فقط هزینه الکی هست مخصوصا الان که ماشالا طراحا به خودشون زحمت نمیدن دو تا خط کد جدید بنویسن یه دفعه یه چیزی رو طراحی کردن روی 100 تا قالب کپیش میکنن ...
آره همین تصمیم رو دارم .فقط کسی رو معرفی میکنید برای دستکاری هایی روی قالب و کارای گرافیکی؟؟؟

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان این uniplace.ir مشکوک میزنه اسکریپت که از uniplace.ru گرفته شده که روسی هست یه مقایسه بشه معلومه تعداد لینک هایی که سایت ایرانی میزنه از همون روسی گرفته شده آخه تقریبا تعداد لینک های سیستمشون نزدیک به همه طرف ایرانی حتی لینک بیشتر داره!
نه صفحه تماس با مایی نه تیکتی میشه زد آخه به چی میشه اعتماد کرد با اینها کی این مبلغ 525 تومن برا هر صفحه رو درآورده اصلا منبع درستی هست که انتورک پشت این سایت و مالکش هست آخه اگر بود که الان الکساش اینجور بالا نبود ای نتورک سایت 54 ایرانه تو چند روز میتونه همچی سایتی رو برسونه زیر 1000 ایران
اصلا چی به چی هست نکنه اینها میخوان اطلاعات سایت ها رو با این پلاگین و اسکریپت در بیارن؟؟؟

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
الان خودم ایمیل هام رو چک کردم دقیقا برا خودم هم از اینفو ای نتورک تو اسپم این ایمیل بود برام عجیبه همچین اسکریپتی از ای نت ورک نظر دوستان چیه؟:general311:

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
یک و چارصد .

الان با فرجاد مشورت کردم میگه قالب آماده استفاده کن بهتره . قراره فروشگاه کیف و کفش بشه ، شما چ قالب و کی رو برای ویرایش پیشنهاد میکنید ؟

قیمتش بد نبوده
برو تمزفا یه چندتا قالب رایگاه داره به صورت بسته نصبی
خوب بودن
اما خب دوتاشون رو من نصب کردم گوگل وبمستر موقع fetch لینک از .js هاش ایراد گرفت

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بچه ها
من تازه دارم با فرم و اینپوت های html کار میکنم٬ تقریبا همین مبحث ازش مونده
الان یه فرم درست کردم برا عضویت در خبرنامه
میخام که متنی رو که تو textbox گذاشتم رو وقتی کاربر روش کلیک میکنه که ایمیلشو وارد کنه حذف کنه تا کاربر بتونه ایملشو وارد کنه
توی خود html میشه یا باید با jquery اینکارو انجام بدم؟
برا فرم تماس با ما هم همین کارو میخام کنم٬ مثلا قسمتی که کاربر میخاد پیام خودشو بزاره٬ حالت دیفالتش این پیام توی تکست باکسه ("لطفا پیام خود را بگذارید ...") و میخام با کلیک روش اون حذف شه

upload_2016-10-5_23-10-10.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
برای اینکار میتونی از خصیصه placeholder استفاده کنی :
کد:
<input type="text" name="email" placeholder="ایمیل">
<textarea name="message" placeholder="لطفا پیام خود را بگذارید..."></textarea>
ممنون
برا غیر فعال کردن این قسمت هم میشه کاری کرد ؟

upload_2016-10-5_23-38-49.png

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
کد:
textarea {
   resize: none;
}

یه توصیه هم به همه دوستانی که html راستچین کار میکنن. همیشه این کد رو تو خط های اول cssتون بزارید :
کد:
*{
direction:rtl;
}
ممنون
نه اون متن رو برا تست زدم ببینم کارکردش چطوره٬ وگرنه قالبم فارسی نیست :D

داشتم تو مستندات بوت استراپ جستجو میکردم به این برخوردم
اصلا بوت‌استراپ هرچیزی بخام آماده داره o_O
upload_2016-10-5_23-43-20.png

HTML:
    <div class="input-group">
      <input type="text" class="form-control" placeholder="Search for...">
      <span class="input-group-btn">
        <button class="btn btn-default" type="button">Go!</button>
      </span>
    </div><!-- /input-group -->

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان این uniplace.ir مشکوک میزنه اسکریپت که از uniplace.ru گرفته شده که روسی هست یه مقایسه بشه معلومه تعداد لینک هایی که سایت ایرانی میزنه از همون روسی گرفته شده آخه تقریبا تعداد لینک های سیستمشون نزدیک به همه طرف ایرانی حتی لینک بیشتر داره!
نه صفحه تماس با مایی نه تیکتی میشه زد آخه به چی میشه اعتماد کرد با اینها کی این مبلغ 525 تومن برا هر صفحه رو درآورده اصلا منبع درستی هست که انتورک پشت این سایت و مالکش هست آخه اگر بود که الان الکساش اینجور بالا نبود ای نتورک سایت 54 ایرانه تو چند روز میتونه همچی سایتی رو برسونه زیر 1000 ایران
اصلا چی به چی هست نکنه اینها میخوان اطلاعات سایت ها رو با این پلاگین و اسکریپت در بیارن؟؟؟
این سایت اصلی روسی به محتوی انگلیسی هم تبلیغات میده یا فقط زبون روسی ؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سوال مهم

دوستان سلام

برای درگاه به نظرتون میشه کاری کرد که کاربر فقط از یک شماره کارت مشخص ( که قبلا تایید شده ) خرید کنه؟

به طور مثال من در پنل کاربریم شماره کارت 1111 2222 3333 4444 رو ادد میکنم ، و بعد برای پرداخت از طریق درگاه فقط بتونم از این شماره ریال بزنم؟؟

خیلی ممنون

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
سوال مهم

دوستان سلام

برای درگاه به نظرتون میشه کاری کرد که کاربر فقط از یک شماره کارت مشخص ( که قبلا تایید شده ) خرید کنه؟

به طور مثال من در پنل کاربریم شماره کارت 1111 2222 3333 4444 رو ادد میکنم ، و بعد برای پرداخت از طریق درگاه فقط بتونم از این شماره ریال بزنم؟؟

خیلی ممنون
منم 2 بار در مورد درگاه بانکی سوال پرسیدم کسی جواب نداد متاسفانه .
به نظرم یه تاپیک در مورد درگاه بانک ایجاد کنیم همه تجربیاتشونو بگن من گشتم همچین تاپیکی ندیدم .
البته چون یوزرت قدیمیه جواب بدن

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
نقشه سایت خود را هم اکنون به روزرسانی کنید!
http://www.feedmap.ir/مشکل-در-نقشه-سایت/
مشکل در نقشه سایت استاندارد گوگل . آیا می دانید نقشه سایت شما دارای الگوهای قدیمی ساخت نقشه سایت می باشد؟ پیشنهاد می کنم مقاله جدید و کوتاه درباره سئو و نقشه سایت را بخوانید.
من دقیقا نمیدونم کی این مقاله رو نوشته و از کجاش در آورده! :D
ولی صرفا جهت اصلاع بگم که نمونه ساختار زیر:
کد:
 <sitemap>
  <loc></loc>
  <lastmod></lastmod>
 </sitemap>
برای SiteMap Index هست و ربطی به سایت مپ مطلب نداره اصلا!

استاندارد sitemap index:
http://www.sitemaps.org/protocol.html#index

استاندارد sitemap:
http://www.sitemaps.org/protocol.html#sitemapXMLExample

هیچ ساختاری تغییر نکرده ...

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
سوال مهم

دوستان سلام

خیلی ممنون
سلام

لازمه اینکار همکاری شاپرک با شماست که همکاری نمیکنه!
تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه طوری سیستم طراحی بشه که موقع برگشت از درگاه بانک شماره کارتی که باهاش پرداخت انجام شده هم جز پارامتر های ارسالی به وبسایت شما باشه بعد شماره کارت هارو تطبیق بده اگه یکی بودن اوکی بده یکی نبودن پرداختو رد کنه که بانک مجددا وجه رو به اون حساب برگردونه , ولی این راه حل جالبی نیست:D

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
نترسید بابا چیز جدی ای نیست خخخ
هنوز زنگ نزده واسه هماهنگی...این موضوعو اینجا مطرح کردم که اگر کسی تجربه ای داره بگه نه اینکه یه عده بیان خوشمزه بازی دربیارن!! از این به بعد چنین موضوعاتی رو دیگه مطرح نمیکنم خخخخ
بعد از این که رفتم حتما نتیجه رو توی تاپیک مینویسم تا دوستان استفاده کنن
بیا و خوبی کن حالشو بپرس :|

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بیا و خوبی کن حالشو بپرس :|
احساس نداره نمیدونه این چند روزی که نبود تو دلت چی گذشته 154fs232528.gif
-----------

توی گوگل درایو٬ وقتی که یه ویدئو رو بخایم تو وبلاگ یا سایتمون بزاریم حتما باید به وسیله کد embed اونو قرار بدیدم
در صورتی که من میخام لینک مستقیم اون ویدئو رو فقط بزارم (با پلیری که خودم دارم میخام پخشش کنم)
ولی مشکل اینجاس که حتما باید بازدید کننده توی اکانت گوگلش لاگین کرده باشه٬ حتی لینک مستقیم ویدئو رو برای نمایش با پلیر html5 مربوط به مرورگر هم که میدم بازم ارور میده (در صورتی که لاگین نکرده باشم)

upload_2016-10-6_9-49-33.png

سایتای زیادی دیدم که لینک مستقیم رو قرار میدم و با پلیر خودشون (jwplayer) اونو بدون مشکل پخش میکنن و حتی لینک مستقیم نمایش آنلاینشون هم مشکلی پیدا نمیکنه (مثه لینک زیر(نیاز به لیفتر شکن))
https://redirector.googlevideo.com/...=IgpwcjAzLmFtczE2KgkxMjcuMC4wLjE&pl=64&sc=yes
لینکی مثه بالارو چطور باید از گوگل درایو در بیارم؟

این روش هم توی stackoverflow توضیح داده بودن که به صورت زیر لینکو بسازیدکه درسته٬ اما بازم برا نمایش آنلاین افرادی که لاگین نکردن کاربردی نداره و فقط میشه دانلودش کرد
https://drive.google.com/uc?id=[fileid]
https://drive.google.com/uc?id=0B2amJrIsZApBSXAwTmNuQzhGYWc

ویدئو هم توی تنظیماتش قرار دادم روی حالت نمایش برای همه افراد (چه اونایی که لاگین کردن چه نکردن)
روشی هست؟

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
دوستان کدوم بانک خوبه برای گرفتن درگاه اینترنتی؟ یا اصلا سیستمش جداست؟
من میخوام برای یه سایت دیگه درگاه بگیرم و بزارمش رو سایتی که نماد نمیدن بهش آیا امکانپذیره؟
لطفا راهنمایی کنید باتجربه ها
بدون نماد بهتون درگاه مستقیم نمیدن مگر اینکه از درگاه واسط مثل زرین پال و... استفاده کنید.
آدرس و آیپی سایت رو داخل فرم قراردادشون ازتون میخوان و برای جای دیگه کار نمیکنه و فقط برای اون آدرسی که دادید ست می کنند.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از اونجا مونده، از اينجا رونده
سایتی که لیفتر شد و با لیفتر شکن هم اجازه ورود بهت نمیده :D

upload_2016-10-6_10-34-5.png

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
این سایت اصلی روسی به محتوی انگلیسی هم تبلیغات میده یا فقط زبون روسی ؟
سایت اصلی که روسی هست به نظر میاد که آگهی هاش هم روسی هست ولی من نمیدونم که انگلیسی هم تبلیغات میده یا نه

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
Sorry, you are trying to access a blocked site.

This page is blocked by company policy.

درست شد . کاش امکان حذف پست بود

بالا