• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
این یه چیزی مثل سیم کارت و هات اسپاته

منم از صبانت استفاده کردم برای رایگان شدن اینترنت [emoji1] [emoji1] البته موشکولی پیش نیومد

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک
خخخ اخه اون موقعه کسی زیاد اینترنت نمیومد مثل الان که هر کی یه گوشی دستشه میاد نت
یادمه همزمان 4 تا مودم وایمکس وصل میکردم به یه اکانتم
اونم هیچ پولی نمیدادم
خخخخ هر کدوم مودم ها سرعتش 320 کیلوبایت بود
عشق حال میکردم برا خودم
ولی حیف این کار سه ماه بیشتر نتونستم انجام بدم
و بعدا هم جریمه دادم و دادگاهی شدم رفت
با سن کمم رفتم تو اداره پلیس فتا همه تعجب کرده بودن کارکنانش :general304::general304::general304: اون موقعه 13 14 بودم
همه تعجب کرده بودن
یادش بخیرررر :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خخخ اخه اون موقعه کسی زیاد اینترنت نمیومد مثل الان که هر کی یه گوشی دستشه میاد نت
یادمه همزمان 4 تا مودم وایمکس وصل میکردم به یه اکانتم
اونم هیچ پولی نمیدادم
خخخخ هر کدوم مودم ها سرعتش 320 کیلوبایت بود
عشق حال میکردم برا خودم
ولی حیف این کار سه ماه بیشتر نتونستم انجام بدم
و بعدا هم جریمه دادم و دادگاهی شدم رفت
با سن کمم رفتم تو پلیس فتا :general304::general304::general304: اون موقعه 13 14 بودم
همه تعجب کرده بودن
یادش بخیرررر :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
جریمه چرا

چقدر

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
جریمه چرا

چقدر

چون گفتن کار غیر مجاز انجام دادی
هم اینترنت رایگان
هم به یه اکانت 4 تا مودم همزمان وصل کردی
جریمه هم 600 ت دادم خخخ
پر باگ بود ایرانسل
ولی خیلی حال کردم :general404::general404:
الانم رو سایتم کار میکنم زود تایپ میکنم خانوادم میان میگن باز یه کار خطایی تو اینترنت نکنی :D:D:D

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
دوستان اتوریتی سایتم زده 1 چطور اتوریتی زیاد میشه؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
نمودار الکسا بره پایین یعنی بازدید بیشتر شده یا بره بالا؟ فکر کنم برعکسه. چه جوریه؟
نمودار بره بالا یعنی بازدید هم رفته بالا البته این مورد تو رتبه عددی برعکس هست. یعنی رتبه عددی بره پایین بازدید سایت رفته بالا (پیچیده شد:دی)

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دوستان اتوریتی سایتم زده 1 چطور اتوریتی زیاد میشه؟
یک یعنی سایت شما تازه تاسیس هست. پست بذار، لینک سازی داخلی و خارجی انجام بده و صبرکن تا به مرور زیاد بشه

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
سلام به دوستان عزیز
یک مشکلی من دارم اینکه زمانی که سایت رو داخل گوگل سرچ میکنم ، هایلایت هائی که از سایت نمایش داده میشن اصلا بدرد نمیخورن . بعنوان مثال بجای اینکه یکی از منو ها جزو 6 تا های لایت سایت باه اسم یکی از نویسنده ها نمایش داده میشه . داخل الکسیا هم همین مشکل رو دارم . کلمات کلیدی که از سایت فرخوانی میکنه اسم کاربری نویسنده هاست . کلمات کلیدی که داخل گوگل هم به عنوان کلید .اژه های سایت ثبت شدن کلا چرت و پرت هستن . مثلا چرا، ها، در و اینجور چیزا . از طرف دیگه من مطلب روز و دسته اول تولید میکنم میزارم داخل سایت . مثلا اخبار و مقاله ولی کلا داخل صفحه ی اصلی گوگل نمیام . اما سایت های مشابه با برچسبی که به کلید واژه ی مطلب من مربوط هست کلا جستجو های صفحه ی اصلی گوگل رو قبضه کردن . میخوام بدونم راه حل چیه ؟

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
ما ی سایت تازه تاسیس زدیم.کلا 10 تا مطلب اختصاصی و بهینه شده هم نوشتیم.
تعداد ایندکس سایتم 14 تا بود ولی الان شده 3 تا.
دلیلش چیه؟؟؟؟
هیچ بک لینکی هم براش نگرفتم.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام به دوستان عزیز
یک مشکلی من دارم اینکه زمانی که سایت رو داخل گوگل سرچ میکنم ، هایلایت هائی که از سایت نمایش داده میشن اصلا بدرد نمیخورن . بعنوان مثال بجای اینکه یکی از منو ها جزو 6 تا های لایت سایت باه اسم یکی از نویسنده ها نمایش داده میشه . داخل الکسیا هم همین مشکل رو دارم . کلمات کلیدی که از سایت فرخوانی میکنه اسم کاربری نویسنده هاست . کلمات کلیدی که داخل گوگل هم به عنوان کلید .اژه های سایت ثبت شدن کلا چرت و پرت هستن . مثلا چرا، ها، در و اینجور چیزا . از طرف دیگه من مطلب روز و دسته اول تولید میکنم میزارم داخل سایت . مثلا اخبار و مقاله ولی کلا داخل صفحه ی اصلی گوگل نمیام . اما سایت های مشابه با برچسبی که به کلید واژه ی مطلب من مربوط هست کلا جستجو های صفحه ی اصلی گوگل رو قبضه کردن . میخوام بدونم راه حل چیه ؟
صفحات بر اساس یه سری الگوریتم هایی که خوده گوگل فقط میدونه ارزش گذاری میشن
یکی از دلایلی که صفحه نویسنده در صد نتایج هست اینه که مطالبش هر روز تغییر میکنه و اضافه میشه
البته شما میتونی از طریق افزونه سئو سایت مپ نویسنده رو غیر فعال کنی تا از نتایج حذف بشه
درباره کلمات کلیدی ثبت شده برای شما هم باید بگم چون سایت شما هنوز تازه تاسیسه و یا قدرت لازم جهت گرفتن نتایج صفحه اول رو نداره کلماتی که به شما ورودی میدن کلمات معمولی و عمومی هستن
هرچه قدرت سایت شما بیشتر بشه و بتونی رو مطالب رتبه بگیری کیورد های سایتت تخصصی تر و بهینه تر میشه
رتبه نگرفتن سایت هم ممکنه به خاطر 1001 دلیل باشه، از قالب بگیر تا تنظیمات افزونه ها و نوع زمینه کاری سایت

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ما ی سایت تازه تاسیس زدیم.کلا 10 تا مطلب اختصاصی و بهینه شده هم نوشتیم.
تعداد ایندکس سایتم 14 تا بود ولی الان شده 3 تا.
دلیلش چیه؟؟؟؟
هیچ بک لینکی هم براش نگرفتم.
دلیلش همونه که بک لینک نداره :)

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
صفحات بر اساس یه سری الگوریتم هایی که خوده گوگل فقط میدونه ارزش گذاری میشن
یکی از دلایلی که صفحه نویسنده در صد نتایج هست اینه که مطالبش هر روز تغییر میکنه و اضافه میشه
البته شما میتونی از طریق افزونه سئو سایت مپ نویسنده رو غیر فعال کنی تا از نتایج حذف بشه
درباره کلمات کلیدی ثبت شده برای شما هم باید بگم چون سایت شما هنوز تازه تاسیسه و یا قدرت لازم جهت گرفتن نتایج صفحه اول رو نداره کلماتی که به شما ورودی میدن کلمات معمولی و عمومی هستن
هرچه قدرت سایت شما بیشتر بشه و بتونی رو مطالب رتبه بگیری کیورد های سایتت تخصصی تر و بهینه تر میشه
رتبه نگرفتن سایت هم ممکنه به خاطر 1001 دلیل باشه، از قالب بگیر تا تنظیمات افزونه ها و نوع زمینه کاری سایت
عزیز دمت گرم ولی بحث من رتبه گرفتن سایت نیست.بحث من اینه که همون تعداد اندک مطالب هم که ایندکس شده بودند از گوگل پاک شدند.

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
ممنون از پاسختون دوست عزیزم .
خدمتتون عارضم که سایت تازه تاسیس نیست نزدیک به 2 ساله که فعالیت میکنه و بالغ بر 40000 لینک ایندکس شده داخل گوگل داره . شخصا بیشتر مقاله های گوگل وبمستر رو مطالعه کردم و تمام سعیم رو میکنم که مطالب علاوه بر خوب بودن از نظر اصول سئو هم کاملا بهینه باشن اما باز هم تاثیر زیادی نداره . آدرس وبسایت این هست :
Bazimag.com
با توجیهی که بواسطه ی بروز شدن مطالب نویسنده ، اسم اون داخل گوگل ایندکس میشه کاملا منطقی هست و ممنون از این نظر ظریف . برای سایت مپ از کامپوننت jsitemap pro استفاده میکنم که یکی از مشکلاتش حجیم بودن حجم فایل سایت مپ هست . عملا من نمیتونم این فایل رو ببینم و ویرایش کنم .
راه حل پیشنهادیتون چیه ؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ممنون از پاسختون دوست عزیزم .
خدمتتون عارضم که سایت تازه تاسیس نیست نزدیک به 2 ساله که فعالیت میکنه و بالغ بر 40000 لینک ایندکس شده داخل گوگل داره . شخصا بیشتر مقاله های گوگل وبمستر رو مطالعه کردم و تمام سعیم رو میکنم که مطالب علاوه بر خوب بودن از نظر اصول سئو هم کاملا بهینه باشن اما باز هم تاثیر زیادی نداره . آدرس وبسایت این هست :
Bazimag.com
با توجیهی که بواسطه ی بروز شدن مطالب نویسنده ، اسم اون داخل گوگل ایندکس میشه کاملا منطقی هست و ممنون از این نظر ظریف . برای سایت مپ از کامپوننت jsitemap pro استفاده میکنم که یکی از مشکلاتش حجیم بودن حجم فایل سایت مپ هست . عملا من نمیتونم این فایل رو ببینم و ویرایش کنم .
راه حل پیشنهادیتون چیه ؟
خواهش میکنم
شما بهترین مطالب رو هم اگه ارائه بدی ولی سایتت بک لینک نداشته باشه هیچ رتبه ای نمیگیری
الان بیشترین بک لینک شما از این دامنه ست که ریدایرکت شده رو سایت
mb-empire.com
به جز این سایت شما تقریبا هیچ بک لینکی موثری نداره و به احتمال خیلی زیاد مهم ترین دلیل عدم رتبه گرفتن شما هم همینه
برای سایت مپ هم شما میتونی از سایت مپی که در خوده افزونه سئو هست استفاده کنی

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
خدمتتون عارضم که cms جوملا تا جائی که من اطلاع دارم سایت مپی داخل افزونه ی سئو نداره
در مورد بک لینک هم مطالب ضد و نقیضی در مورد استفاده از بک لینک های بی ارتباط یا با کیفیت پائین مطالعه کردم که حتی باعث پنالتی شدن وبسایت داخل گوگل میشن . برای این مورد بک لینک به جربه این موضوع رو مطرح میکنید یا دلیلی مستدلی براش وجود داره ؟
وبسایت mb-empire.com دامنه ی قبلی مابود که با تعویض دامنه به بازی مگ 301 شده . برای همین ریدایرکت های نسبتا زیادی از اون دامنه دریافت میکنیم

ali56543

Registered User
لایک‌ها
542
خواهش میکنم
شما بهترین مطالب رو هم اگه ارائه بدی ولی سایتت بک لینک نداشته باشه هیچ رتبه ای نمیگیری
الان بیشترین بک لینک شما از این دامنه ست که ریدایرکت شده رو سایت
mb-empire.com
به جز این سایت شما تقریبا هیچ بک لینکی موثری نداره و به احتمال خیلی زیاد مهم ترین دلیل عدم رتبه گرفتن شما هم همینه
برای سایت مپ هم شما میتونی از سایت مپی که در خوده افزونه سئو هست استفاده کنی
میگن بک لینک الان مثل سابق موثر نیست و بک لینک ها باید مرتبط با موضوع سایتت باشن و گرنه تاثیر نداره هیچی ضرر هم داره درسته؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
خدمتتون عارضم که cms جوملا تا جائی که من اطلاع دارم سایت مپی داخل افزونه ی سئو نداره
در مورد بک لینک هم مطالب ضد و نقیضی در مورد استفاده از بک لینک های بی ارتباط یا با کیفیت پائین مطالعه کردم که حتی باعث پنالتی شدن وبسایت داخل گوگل میشن . برای این مورد بک لینک به جربه این موضوع رو مطرح میکنید یا دلیلی مستدلی براش وجود داره ؟
وبسایت mb-empire.com دامنه ی قبلی مابود که با تعویض دامنه به بازی مگ 301 شده . برای همین ریدایرکت های نسبتا زیادی از اون دامنه دریافت میکنیم
داداش سایت بک لینک نداشته باشه به جایی نمی رسه.
مگر این که موضوع سایتت خاص و بی رقیب باشه که نیست...

چه نوع بک لینکی بگیری و چطور موضوع دیگه ای است.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

میگن بک لینک الان مثل سابق موثر نیست و بک لینک ها باید مرتبط با موضوع سایتت باشن و گرنه تاثیر نداره هیچی ضرر هم داره درسته؟
این چیزایی که من بعضی وقتها میگم ممکنه از نظر یه سری درست باشه و ممکن هم هست که نادرست باشه
این مباحث بر اساس تجربه شخصی خودم گفته میشه و الزاما هم صحیح نیستند (الزاما غلط هم نیستند)
مواردی که بقیه میگن هم دو تا پارامتر بالا رو شامل میشه و اونا هم نظرات شخصی خودشون رو میگن
در کل به نظر من شما دوستان خودتون تا جایی که میتونید هرچیزی رو تجربه کنید. ممکنه پول هم از دست بدید ولی خب لذت تجربه کردن به همینه
----------
در مورد جوملا هم متاسفانه من اطلاعات کافی ندارم. باید توی انجمن های مربوطه سوال کنی و یه راه حل یا یه افزونه بهتر برای سایت مپ پیدا کنی

بالا