• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
وزیر محترم ارتباطات امروز اعلام کردند که همه کانال های خبری پرکاربر در شبکه های اجتماعی (دارای بالای 5 هزار عضو) باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت کنند.

از فردا هر کی بخواد تلگرام نصب کنه،بره ساختمان وزارت ، طبقه سوم ، راهرو تلگرام ، اتاق نیو یوزر..اونجا فرم بگیره و پر کنه
اونایی هم که کانال دارن از 5001 تا 9999 عضو دارن برن اتاق 5-10k فرم رو تکمیل کنن...
اتاق خاله ها هم انتهایِ راهرو هست :D
شاخا و پلنگا هم اتاق69

میگن توی کره شمالی شما اگر خواب ببینید باید برید و برای وزارت اطلاعات کره شمالی تعریف کنی

حتی توی انگولا هم دولت میزاره ملت در مورد مطالب منتشر شده در مجله و تلویزیون و ... تصمیم بگیرن

ولی اینجا یه گولاخ رو میزارن برای ملت تصمیم بگیره

فردا هم میگن خواب دیدم فلان چیز قدغنه باید اول مجوزش رو بگیرید

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
شما در جریان تبلیغات رایگان نبودید؟
تبلیغات خیریه ها ، بعضی از سرویس های خودشون .....
نه والا در جریان نبودم
ولی تبلیغ خیریه ها رایگان نشون بده مشکلی من باهاش ندارم ولی سرویس خودشون تبلیغ رایگان انجام بدن واقعا ناحقیه
و مشکل اصلی من اینه خیلی از کلیک ها را دیگه ثبت نمیکنه
یه سیستم خوب دیگه کسی سراغ داره که این مشکل نداشته باشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نه والا در جریان نبودم
ولی تبلیغ خیریه ها رایگان نشون بده مشکلی من باهاش ندارم ولی سرویس خودشون تبلیغ رایگان انجام بدن واقعا ناحقیه
و مشکل اصلی من اینه خیلی از کلیک ها را دیگه ثبت نمیکنه
یه سیستم خوب دیگه کسی سراغ داره که این مشکل نداشته باشه
دلیلشون : متعادل کردن وضعیت درآمدها و.....

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان بنظرتون
خوبه یه کانال توی اپارت ایجاد کنم
و تریلر های فیلم های جدید بزارم توش ( ایرانی و خارجی )
چون اپلودم رایگانه
میتونم شب ها در ساعات رایگان تریلر ها را دانلود کنم و روز ها اپلود کنم توی اپارات
بنظرتون خوبه امار سایت میاد بالا یا نه ؟
اگه اپارات هم مثل یوتیوب میشد ازش کسب در امد کرد خوب میشد

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
آقا شما دیگه چرا اینو میگی . قروشگاه نتی ایرانی چیزی جز بنجول و آشغال نمیاره ... اینم من چون جایی ندیدم و اصلیشو گیرم نیومد و برای شرکته مجبورم از نت بگیرم وگرنه عمرا 100 سال یه بار از فروشگاه نتی چیزی بخرم . بخصوص این همکاری در فروشا ...
توی بازارچه یه نفر بود از چین و... جنس میاورد. بگرد پیداش کن حداقل میشه به امتیازاش اعتماد کرد و اگر درست کار نکرد امتیاز منفی بهش داد ولی روی فروشگاه نتی سابقه فروشنده معلوم نیست.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
توی بازارچه یه نفر بود از چین و... جنس میاورد. بگرد پیداش کن حداقل میشه به امتیازاش اعتماد کرد و اگر درست کار نکرد امتیاز منفی بهش داد ولی روی فروشگاه نتی سابقه فروشنده معلوم نیست.
البته این مجیک مش رو خودمم میتونم خونه درست کنم . منتها وقتشو ندارن ! اگه یه تعطیلی تپل چند روزه پشت هم میخورد درست میکردم

امروز دیگه مجبوری به یه فروشگاه سفارش دادم بیاره

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
اسکریپت اپلود برای عکس و عکس و فایل چی خوبه ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
این شماره برای رایتله ؟
+98
921
722
8129
چرا برای تایید شماره ام ، گوگل و تلگرام از این شماره استفاده میکنه و کد تایید رو به صورت صوتی میخونه ؟
البته پیش شماره 921 رو مطمئنم که تلگرام برای تایید کدش استفاده کرد ولی دقیقا یادم نیست همین شماره هست یانه (سه هفته پیش بود و البته برای یه شماره دیگه )
همچین چیزی برای شما اتفاق افتاده ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
به جای اینکه شاکی از دزد طلبکار باشه..دزد طلبکاره..

پ.ن: به یکی از سایت های اسپم پیام دادم یا سایت منو از روی فیدت بردار یا شکایت میکنم...طرف اومده ازم شاکی شده و طلب داره :|:general210:

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
به جای اینکه شاکی از دزد طلبکار باشه..دزد طلبکاره..

پ.ن: به یکی از سایت های اسپم پیام دادم یا سایت منو از روی فیدت بردار یا شکایت میکنم...طرف اومده ازم شاکی شده و طلب داره :|:general210:
آره همینطوره ، منم یه موقع همینکارو میکردم، تهدیدم میکردن میگفتن شکایت میکنیم[emoji23] دیگه از اون موقع بیخیال شدم و بجای وقت گذاشتن واسه اینا رو سئوی داخلی و خارجی کار کردم شما هم همینکارو بکن بهتره ، میگن به هر چی فک کنی همون میشه ، اصن فکرشونم نکن بزار کپی کنن جونشون درآد[emoji16] چون تمومی ندارن این سایتا روز به روزم بیشتر میشن و بخواد آدم دنبالشون باشه فقط خودش اذیت میشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آره همینطوره ، منم یه موقع همینکارو میکردم، تهدیدم میکردن میگفتن شکایت میکنیم[emoji23] دیگه از اون موقع بیخیال شدم و بجای وقت گذاشتن واسه اینا رو سئوی داخلی و خارجی کار کردم شما هم همینکارو بکن بهتره ، میگن به هر چی فک کنی همون میشه ، اصن فکرشونم نکن بزار کپی کنن جونشون درآد[emoji16] چون تمومی ندارن این سایتا روز به روزم بیشتر میشن و بخواد آدم دنبالشون باشه فقط خودش اذیت میشه

نه این یکی ماهان دانلود بود
یکم از بقیه گردن کلفت تره سایتش...خلاصه سیکتیرش کردم رفت پی کارش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
سیستم های تبلیغی ( کلیکی ، پاپ آپ و ... ) آیا میتونند پلنی رو برای کاربران ارتقا یافته ایجاد کنند؟؟ به طور مثال هرکسی 500 هزار ت بده ارزش کلیک هاش تا یک سال 2 برار محاسبه خواهد شد ..

منظورم این سایت های این مدلی از لحاظ قانونی میتونند از کاربر فقط و فقط به خاطر 2 برابر محاسبه شدن کلیک پول دریافت کنند؟ فردا اگر کسی کلیک نکرد و فرد واریز کننده ضرر بده و شکایت کنه تکلیف چیه؟؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بارون میاد مودم ایرانسل قطع میشه :D

بالا