• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوتا عکس میزارم از شاهکارهای سیستمهای کلیکی!
یعنی یه چیزی در حد فاحعه هست.
اولی برای سایت ادتیوب هست که از سایتی که طبق آمارگیرها روزی 20 هزارتا بازدید داره فقط 5500 تا شمرده و درآمد این همه نمایش فقط شده 275 تومن.
عکس بعدی هم که دیگه فاجعه هست.
در صبا ویژن توی یک روز از 10 هزار و 200 نمایشی که بنرها داشتن حتی یک کلیک هم حساب نکرده و درآمد صفر هست!!!!

فایل های ضمیمه

• 2.png
    2.png
    68.5 KB · نمایش ها: 31
  • 3.png
    3.png
    68.1 KB · نمایش ها: 29

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
اگر تست بشه همه چی اوکی باشه هزینه ماهانش چقدر هست ؟ بکاپ حدود 3.5 گیگ فشردست بعد از اکسترکت بیشتر از 6 گیگ میشه.
اگر بالا باشه یه vps میگیرم کانفیگ میکنم خسته شدم از هاستینگ ها که هر دقیقه میگن ارتقا.
برای چه سایتی می خوای؟
خواستی مشخصات سایتت بازدید و .. پ.خ بده تا پیشنهاد مناسب بدم.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
حضرات سلام یه سوال . از این مجیک مش های اصلی که شبیه پرده توریه کسی اصلیشو جایی سراغ داره ؟
کسی استفاده کرده ؟
استفاده نکردم ولی لینک اصلیش. البته خودم هم شک دارم ! دیگه نمیشه قطعی گفت چی اصله چی طرح اصل.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
هاست رایگان مگه ارزش هم داره؟! رایگانشم نمی ارزه. من داشتم همش ارور پهنای باند میداد یعنی روزی بیشتر از 5 نفر بازدید ارور میداد!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
دادا برو پربازدید آبتین وب..من قبلا داشتم و راضی بودم(2 سال پیش)
اگر جواب نگرفتی..برو یاس آی تی ...یاسین سنجری توصیه میشه :D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نمیدونم کجای حرفام رو نامفهوم زدم که دوستان همگی هاست پر بازدید و vps پیشنهاد میدن.
سایتام مجموعا 200 آیپی هم در روز ندارن. فقط تعداد پست ها بالاست. یه جورایی هاست بکاپ به دردش میخوره چون یه سری اطلاعاته که حالا حالا ها بازدید خاصی نمیگیره و نمیخوم اندازه سایتی که روزانه 30 هزار آیپی داره هزینه کنم براش.
سایت هست با 10 هزار آی پی روی یک هاست عادی میزبانی میشه چون منابعی مصرف نمی کنه
سایت هست مثل سایت شما با 200 آی پی در روز ( که بحث اصلی همون پست زدن و... هست ) که اندازه سایت 30 هزار آی پی مصرف داره.

یک ایراد کلی که اکثرا می بینیم اینه رابطه "قطعی" مستقیم بین بازدید و استفاده از منابع هست در صورتی که همه چیز به سیستم مدیریت محتوا ، پلاگین ها ، کاری که انجام میشه و.... داره.

در ضمن :
کانال های خبری با بیش از ۵۰۰۰ عضو باید مجوز بگیرند

https://www.tasnimnews.com/fa/news/...-های-خبری-با-بیش-از-5000-عضو-باید-مجوز-بگیرند

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ارزون بخر بنجل بخر

آقا شما دیگه چرا اینو میگی . قروشگاه نتی ایرانی چیزی جز بنجول و آشغال نمیاره ... اینم من چون جایی ندیدم و اصلیشو گیرم نیومد و برای شرکته مجبورم از نت بگیرم وگرنه عمرا 100 سال یه بار از فروشگاه نتی چیزی بخرم . بخصوص این همکاری در فروشا ...

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
150-200 آیپی در روز
ارسال پست با روبات هر 20-30 ثانیه یک پست.
فضا حداقل 10 گیگ
خوب دویست آی پی که کمه ولی برای cron job هات احتمالا مصرف داری چون بیست ثانیه یک بار مصرف cpu را بالا می بره، بازم بستگی به اسکریپتت داره. فضا هم زیاد لازم داری که باید پکیج کاستوم بگیری .به امضا مراجعه کن تیکت بزن پکیج بهت بدن. هزینش هم احتملا ماهی 40 اینا بیفته با 10 گیگ اس اس دی و ..

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
وزیر محترم ارتباطات امروز اعلام کردند که همه کانال های خبری پرکاربر در شبکه های اجتماعی (دارای بالای 5 هزار عضو) باید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دریافت کنند.

از فردا هر کی بخواد تلگرام نصب کنه،بره ساختمان وزارت ، طبقه سوم ، راهرو تلگرام ، اتاق نیو یوزر..اونجا فرم بگیره و پر کنه
اونایی هم که کانال دارن از 5001 تا 9999 عضو دارن برن اتاق 5-10k فرم رو تکمیل کنن...
اتاق خاله ها هم انتهایِ راهرو هست :D
شاخا و پلنگا هم اتاق69

saeidweb

Registered User
لایک‌ها
126
وی پی اس ویندوزمو ارتقا دادم احتمالا از همین استفاده میکنم.
هاستینگ های اشتراکی حرفه ای خارجی نهایت قیمتشون 6-7 دلاره بعد شرکتای ایرانی...
شما از همون هفت دلاری با دلاری 4000 تومان هم سرویس بگیری بعد از اینکه مصرفت از یک حدی بالاتر بره خودکار مسدود می شه هاستت. فرقی نداره. اتفاقا اونا زودتر مسدود می کنن میپرسی چرا؟ چون بیشتر به سایت های انگلیسی زبان سرویس می دن بیشتر سایتای انگلیسی هم روزی نهایت 50 تا ip داشته باشه. بازدیدای بالا توی عموم سایتای انگلیسی کمه مثل سایتای ما ایرانیها نیست که با اسپمر و ... اینا فله ای از گوگل بازدید بگیرن. برای همین میگم هاست خارجی بری اتفاقا زودتر مسدود می کنن.هر اسکریپتی هم اجازه نصب نمیدن:D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما از همون هفت دلاری با دلاری 4000 تومان هم سرویس بگیری بعد از اینکه مصرفت از یک حدی بالاتر بره خودکار مسدود می شه هاستت. فرقی نداره. اتفاقا اونا زودتر مسدود می کنن میپرسی چرا؟ چون بیشتر به سایت های انگلیسی زبان سرویس می دن بیشتر سایتای انگلیسی هم روزی نهایت 50 تا ip داشته باشه. بازدیدای بالا توی عموم سایتای انگلیسی کمه مثل سایتای ما ایرانیها نیست که با اسپمر و ... اینا فله ای از گوگل بازدید بگیرن. برای همین میگم هاست خارجی بری اتفاقا زودتر مسدود می کنن.هر اسکریپتی هم اجازه نصب نمیدن:D
و نکته جالب تر اینکه .....

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
اقایون اگر متن خارجی رو ترجمه کنیم به فارسی و تو سایتمون منتشر کنیم مشکلی داره؟
چون شنیدم گوگل از معنی کلمات متوجه میشه از سایت خارجی کپی کردیم

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
فکر کنم اگرم متوجه بشه ، از نحوه ترنسلیت میفهمه ! یعنی یه سایت رو بدی گوگل ترنس بعد عینن بزاری تو سایت !! وگرنه تو حالت معمول شما اونچیزی که از متن خارجی میفهمی و استنباط داری رو میزاری

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگر ترنسلیت گوگل منظورته 99 درصد به نظرم مشکلی پیش نمیاد.
اگر ترجمه انسانی منظورته قطعا مشکلی پیش نمیاد.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
اینم جواب ای نتورک :general210::general211::general211::general211::general211: تبلیغ رایگان :general710::general710:
Capture.PNG

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اینم جواب ای نتورک :general210::general211::general211::general211::general211: تبلیغ رایگان :general710::general710:
Capture.PNG
شما در جریان تبلیغات رایگان نبودید؟
تبلیغات خیریه ها ، بعضی از سرویس های خودشون .....

بالا